Wyniki zawodów

Strzelnica VIS w Gostyniu 14.12.2019

Pistolet centralnego zapłonu Pcz-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 186 1 VIS
2 ŚLICZNY ARTUR 181 2 VIS
3 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 180 3 VIS
4 DRESZER ANDRZEJ 176 4 VIS
5 MAŃKOWSKI DARIUSZ 175 5 VIS
6 BIEŃKOWSKI JACEK 166 6 VIS
7 MAŁYSZEK ARTUR 164 7 VIS
8 PALKA MAREK 162 8 VIS
9 LECZYKIEWICZ MARCIN 161 9 VIS
10 OLEJNICZAK JACEK 161 9 b.d.
11 P********* T***** 160 10 VIS
12 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 158 11 VIS
13 POGŁODZIŃSKI KRZYSZTOF 155 12 b.d.
14 PIOSIK WITOLD 153 13 VIS
15 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 152 14 VIS
16 SIPIAK MARCIN 152 14 b.d.
17 ANDRZEJEWSKI ADRIAN 146 15 VIS
18 ŻURAWIK PIOTR 141 16 VIS
19 JASTRZĘBSKI TOMASZ 140 17 VIS
20 BARANOWSKI MARIUSZ 140 17 VIS
21 J**** M**** 136 18 b.d.
22 MICHALCZYK SŁAWOMIR 136 18 b.d.
23 K*** G******* 134 19 VIS
24 GOŁASZEWSKI KAROL 132 20 b.d.
25 MAĆKOWIAK MACIEJ 132 20 VIS
26 MAJCHRZAK ADAM 131 21 VIS
27 JASTRZĘBSKA JULIA 130 22 b.d.
28 SOBIERAJ JANUSZ 126 23 b.d.
29 DUCZMAL MACIEJ 125 24 b.d.
30 PIASNY WŁODZIMIERZ 125 24 VIS
31 ŁUKASZYK PRZEMYSŁAW 123 25 b.d.
32 STYZIŃSKI KRZYSZTOF 122 26 VIS
33 WAWRZYNIAK PIOTR 119 27 VIS
34 MATYSIAK MICHAŁ 119 27 VIS
35 LENDA KRZYSZTOF 116 28 b.d.
36 SZCZEPANIK MATEUSZ 115 29 b.d.
37 JANICKI WOJCIECH 113 30 b.d.
38 STYZIŃSKI JANUSZ 112 31 VIS
39 SIECZKA EMIL 111 32 VIS
40 CELEBAŃSKI SYLWESTER 110 33 b.d.
41 WOŹNIAK PIOTR 108 34 b.d.
42 RATAJCZAK MAREK 107 35 b.d.
43 WOJCIECHOWSKI PIOTR 106 36 VIS
44 BŁAŻEWICZ JACEK 105 37 b.d.
45 ŁUKASZYK MARIUSZ 104 38 VIS
46 KĘDZIORA MARIUSZ 104 38 VIS
47 BOROWCZAK ARKADIUSZ 103 39 VIS
48 MUSIAŁ ADAM 103 39 b.d.
49 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 103 39 VIS
50 KRENC ANNA 102 40 VIS
51 FILBEREK PAWEŁ 101 41 b.d.
52 KRENC MARCIN 101 41 VIS
53 BADOŃ STANISŁAW 96 42 VIS
54 MAĆKOWIAK-LASOCKA ANNA 96 42 b.d.
55 RADOJEWSKA PAULINA 95 43 b.d.
56 STASZAK ŁUKASZ 93 44 VIS
57 ESPENSCHIED MARCIN 93 44 VIS
58 SIECZKA ANATOL 92 45 VIS
59 TOMCZAK MACIEJ 90 46 b.d.
60 WOJTKOWIAK JONASZ 89 47 b.d.
61 HERKA BARTOSZ 88 48 b.d.
62 PIŃCZYŃSKI JACEK 85 49 b.d.
63 NOWAK SZYMON 84 50 b.d.
64 WOŹNIAKOWSKI JERZY 82 51 VIS
65 KOZAK MATEUSZ 81 52 b.d.
66 LANGE ADAM 80 53 VIS
67 KALITCZUK MARCIN 79 54 b.d.
68 NYCH JAROSŁAW 77 55 VIS
69 IGNASZAK TADEUSZ 77 55 b.d.
70 SIECZKA ROMAN 76 56 b.d.
71 SZYMONIAK ARTUR 71 57 VIS
72 WAWRZYNIAK ARTUR 67 58 VIS
73 PAWLAK MAREK 65 59 b.d.
74 KUCHARZYK ROBERT 64 60 b.d.
75 PUZIO GRZEGORZ 60 61 b.d.
76 JASKULSKI MAREK 51 62 b.d.
77 HAJDNER ADRIAN 40 63 VIS
78 JĘDRZAK BŁAŻEJ 38 64 VIS
79 HAJDNER PRZEMYSŁAW 32 65 VIS
80 ŻUREK IRENEUSZ 21 66 b.d.
81 IGNASZAK KRZYSZTOF 21 66 VIS

Pistolet sportowy Psp-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 185 1 VIS
2 DOJCZ TOMASZ 178 2 VIS
3 KRZYWONOS ADAM 177 3 VIS
4 BIEŃKOWSKI JACEK 170 4 VIS
5 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 167 5 VIS
6 PALKA MAREK 166 6 VIS
7 ŻURAWIK PIOTR 146 7 VIS
8 POGŁODZIŃSKI KRZYSZTOF 111 8 b.d.
9 RADOJEWSKA PAULINA 109 9 b.d.
10 NYCH JAROSŁAW 105 10 VIS
11 PIASNY WŁODZIMIERZ 101 11 VIS
12 STASZAK ŁUKASZ 95 12 VIS
13 STYZIŃSKI JANUSZ 93 13 VIS
14 STYZIŃSKI KRZYSZTOF 93 13 VIS
15 BADOŃ STANISŁAW 91 14 VIS
16 TOMCZAK MACIEJ 91 14 b.d.
17 KRENC ANNA 91 14 VIS
18 LEWANDOWICZ LESZEK 90 15 VIS
19 IGNASZAK TADEUSZ 85 16 b.d.
20 WOJCIECHOWSKI PIOTR 84 17 VIS
21 IGNASZAK KRZYSZTOF 81 18 VIS
22 BANASZEK GRZEGORZ 50 19 b.d.
23 HAJDNER PRZEMYSŁAW 33 20 VIS
24 ŻUREK IRENEUSZ 28 21 b.d.
25 HAJDNER ADRIAN 23 22 VIS

Pistolet małokalibrowy Pm

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIOSIK WITOLD 178 1 VIS
2 MAŁYSZEK ARTUR 174 2 VIS
3 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 174 2 VIS
4 WOŹNIAKOWSKI JERZY 168 3 VIS
5 WYRZYKIEWICZ KAZIMIERZ 168 3 VIS
6 SMOCZYK MICHAŁ 160 4 VIS
7 LANGE ADAM 159 5 VIS
8 KĘDZIORA MARIUSZ 153 6 VIS
9 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 153 6 VIS
10 J**** M**** 152 7 b.d.
11 JANICKI WOJCIECH 142 8 b.d.
12 NOWAK SZYMON 137 9 b.d.
13 CELEBAŃSKI SYLWESTER 136 10 b.d.
14 MAĆKOWIAK MACIEJ 132 11 VIS
15 GRZEŚKOWIAK WALENTY 129 12 b.d.
16 LEWANDOWICZ ZOFIA 123 13 b.d.
17 BANASZEK BARTOSZ 123 13 b.d.
18 OSIŃSKI ROMAN 117 14 b.d.
19 PUZIO GRZEGORZ 111 15 b.d.
20 SOBKOWIAK IRENEUSZ 110 16 VIS
21 MAĆKOWIAK-LASOCKA ANNA 106 17 b.d.
22 KRENC ANNA 106 17 VIS
23 TOMCZAK MACIEJ 95 18 b.d.
24 ŻUREK IRENEUSZ 84 19 b.d.
25 BŁAŻEWICZ JACEK 84 19 b.d.
26 FRYC MARIA 57 20 b.d.
27 PAWLAK MAREK 50 21 b.d.
28 HAJDNER PRZEMYSŁAW 44 22 VIS
29 HAJDNER ADRIAN 8 23 VIS

Karabin dowolny Kdw-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 NOWAKOWSKI BARTOSZ 188 1 b.d.
2 IDZIK SŁAWOMIR 175 2 b.d.
3 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 170 3 VIS
4 KĘDZIORA MARIUSZ 168 4 VIS
5 MAŁYSZEK ARTUR 167 5 VIS
6 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 164 6 VIS
7 WYRZYKIEWICZ KAZIMIERZ 160 7 VIS
8 SKRZYPCZAK JANUSZ 157 8 b.d.
9 WOŹNIAKOWSKI JERZY 155 9 VIS
10 ŁUKASZYK MARIUSZ 147 10 VIS
11 LEWANDOWICZ LESZEK 146 11 VIS
12 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 145 12 VIS
13 SZAMBURSKI MARIUSZ 143 13 b.d.
14 WAWRZYNIAK MICHAŁ 140 14 VIS
15 PIOSIK WITOLD 136 15 VIS
16 CELEBAŃSKI SYLWESTER 136 15 b.d.
17 DOJCZ TOMASZ 133 16 VIS
18 POGŁODZIŃSKI KRZYSZTOF 131 17 b.d.
19 BOROWCZAK ARKADIUSZ 127 18 VIS
20 RATAJCZAK MAREK 127 18 b.d.
21 SOBKOWIAK IRENEUSZ 115 19 VIS
22 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 114 20 VIS
23 KNAPKIEWICZ EWA 112 21 b.d.
24 ANDRZEJCZAK KAMIL 111 22 b.d.
25 KNAPKIEWICZ MACIEJ 111 22 VIS
26 PUZIO GRZEGORZ 110 23 b.d.
27 LEWANDOWICZ ZOFIA 109 24 b.d.
28 SMOCZYK MICHAŁ 108 25 VIS
29 NYCH JAROSŁAW 106 26 VIS
30 KRENC ANNA 105 27 VIS
31 O**** D****** 103 28 VIS
32 STASZAK ŁUKASZ 101 29 VIS
33 MAĆKOWIAK MACIEJ 101 29 VIS
34 JAGIEŁA JERZY 100 30 VIS
35 KRENC MARCIN 100 30 VIS
36 ŁUKASZYK PRZEMYSŁAW 96 31 b.d.
37 URBANIAK RYSZARD 91 32 b.d.
38 IGNASZAK KRZYSZTOF 91 32 VIS
39 GRZEŚKOWIAK WALENTY 86 33 b.d.
40 JAGIEŁA DAWID 83 34 b.d.
41 HERKA BARTOSZ 82 35 b.d.
42 NOWAK SZYMON 74 36 b.d.
43 TOMCZAK MACIEJ 74 36 b.d.
44 WOJCIECHOWSKI PIOTR 69 37 VIS
45 RADOJEWSKA PAULINA 68 38 b.d.
46 PAWLAK MAREK 66 39 b.d.
47 JANICKI WOJCIECH 62 40 b.d.
48 KALITCZUK MARCIN 62 40 b.d.
49 JACKOWSKI PIOTR 59 41 b.d.
50 CYRANIAK MICHAŁ 52 42 b.d.
51 CYFERT TOMASZ 52 42 b.d.
52 FILBEREK PAWEŁ 49 43 b.d.
53 PIŃCZYŃSKI JACEK 47 44 b.d.
54 MUSIAŁ KACPER 45 45 b.d.
55 ŻUREK IRENEUSZ 39 46 b.d.
56 HAJDNER PRZEMYSŁAW 32 47 VIS
57 JASKULSKI MAREK 32 47 b.d.
58 HAJDNER ADRIAN 32 47 VIS

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy