Wyniki zawodów

Strzelnica VIS w Gostyniu 16.02.2020

Pistolet centralnego zapłonu Pcz-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 ZIELIŃSKI MARIAN 186 1 b.d.
2 PIASNY PAWEŁ 181 2 VIS
3 SOLIWODA RAFAŁ 179 3 VIS
4 DRESZER ANDRZEJ 176 4 VIS
5 MAŃKOWSKI DARIUSZ 176 5 VIS
6 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 175 6 VIS
7 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 175 6 VIS
8 OLEJNICZAK JACEK 171 7 b.d.
9 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 168 8 VIS
10 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 161 9 VIS
11 PIOSIK WITOLD 161 9 VIS
12 KARLIK SŁAWOMIR 160 10 b.d.
13 SULEWSKI ŁUKASZ 158 11 VIS
14 DUCZMAL MACIEJ 156 12 b.d.
15 CYRANIAK ALEKSANDER 155 13 b.d.
16 ŁUKASZYK MARIUSZ 155 13 VIS
17 GAŁĘZOWSKI GRZEGORZ 152 14 b.d.
18 ZARWAŃSKI MACIEJ 152 14 b.d.
19 MAŁYSZEK ARTUR 151 15 VIS
20 ŁUKASZYK ADRIANNA 151 15 b.d.
21 KOSTRZEWSKI PIOTR 150 16 b.d.
22 ŁUKASZYK PRZEMYSŁAW 150 16 b.d.
23 K*** G******* 150 16 VIS
24 BARANOWSKI MARIUSZ 148 17 VIS
25 KĘDZIORA MARIUSZ 145 18 VIS
26 GŁOWACZ KRZYSZTOF 145 18 b.d.
27 SZELĄGOWSKI PIOTR 142 19 b.d.
28 ANDRZEJEWSKI ADRIAN 138 20 VIS
29 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 137 21 VIS
30 OLEJNICZAK MARCIN 137 21 VIS
31 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 133 22 VIS
32 GLINKOWSKI JAKUB 132 23 b.d.
33 CELEBAŃSKI SYLWESTER 128 24 b.d.
34 MANDAT MACIEJ 126 25 VIS
35 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 126 25 VIS
36 MAĆKOWIAK MACIEJ 121 26 VIS
37 KACZANOWSKI SŁAWOMIR 119 27 b.d.
38 NOWAK SZYMON 118 28 b.d.
39 RATAJCZAK MAREK 117 29 b.d.
40 WOŹNIAKOWSKI JERZY 114 30 VIS
41 BANASZEK GRZEGORZ 113 31 b.d.
42 JAGIEŁA JERZY 110 32 VIS
43 MITUŁA SZYMON 106 33 VIS
44 JÓŹWIAK JACEK 106 33 VIS
45 JANKOWIAK PAWEŁ 103 34 b.d.
46 ADAMKOWSKI ANDRZEJ 102 35 VIS
47 KRZYWONOS JAN 101 36 VIS
48 WOJTKOWIAK JONASZ 101 36 b.d.
49 SUCHODOLSKI MARCIN 100 37 b.d.
50 JANICKI WOJCIECH 100 37 b.d.
51 KACZMAREK ZBIGNIEW 100 37 VIS
52 FILIPOWSKI RAFAŁ 92 38 b.d.
53 SZYMONIAK ARTUR 84 39 VIS
54 CZAPLICKI TOMASZ 79 40 b.d.
55 BOROWCZAK ARKADIUSZ 76 41 VIS
56 NYCH JAROSŁAW 70 42 VIS
57 MARSZAŁEK ROBERT 67 43 b.d.
58 PAWLAK MAREK 66 44 b.d.
59 ZACHWIEJA MAREK 61 45 b.d.
60 BOWSZA MARCIN 60 46 b.d.
61 SIUDAK ANDRZEJ 52 47 b.d.
62 KRYSIAK SEBASTIAN 39 48 VIS
63 KOZANECKI STEFAN 33 49 VIS
64 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 31 50 b.d.
65 JANICKI TOMASZ 30 51 b.d.
66 CYBULSKI MIROSŁAW 3 52 VIS
67 CYRANIAK MICHAŁ 2 53 b.d.

Pistolet sportowy Psp-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 189 1 VIS
2 DRESZER ANDRZEJ 182 2 VIS
3 KRZYWONOS ADAM 179 3 VIS
4 ZIELIŃSKI MARIAN 176 4 b.d.
5 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 172 5 VIS
6 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 167 6 VIS
7 DEMSKI ZENON 158 7 b.d.
8 ZARWAŃSKI MACIEJ 149 8 b.d.
9 NYCH JAROSŁAW 133 9 VIS
10 SULEWSKI ŁUKASZ 128 10 VIS
11 JANICKI WOJCIECH 120 11 b.d.
12 WAWRZYNIAK MICHAŁ 113 12 VIS
13 KRZYWONOS JAN 110 13 VIS
14 JÓŹWIAK JACEK 101 14 VIS
15 JANICKI TOMASZ 28 15 b.d.

Pistolet małokalibrowy Pm

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 ADAMKOWSKI ANDRZEJ 183 1 VIS
2 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 180 2 VIS
3 MAŁYSZEK ARTUR 179 3 VIS
4 DEMSKI ZENON 177 4 b.d.
5 ZARWAŃSKI MACIEJ 176 5 b.d.
6 WYRZYKIEWICZ KAZIMIERZ 175 6 VIS
7 PIOSIK WITOLD 171 7 VIS
8 WOŹNIAKOWSKI JERZY 170 8 VIS
9 SZELĄGOWSKI PIOTR 164 9 b.d.
10 MANDAT MIROSŁAW 163 10 VIS
11 KĘDZIORA MARIUSZ 160 11 VIS
12 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 155 12 VIS
13 GŁOWACZ KRZYSZTOF 155 12 b.d.
14 ŁUKASZYK ADRIANNA 153 13 b.d.
15 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 153 13 VIS
16 MAĆKOWIAK MACIEJ 152 14 VIS
17 NOWAK SZYMON 151 15 b.d.
18 BOROWCZAK ARKADIUSZ 147 16 VIS
19 ŁUKASZYK MARIUSZ 145 17 VIS
20 ŁUKASZYK PRZEMYSŁAW 144 18 b.d.
21 MANDAT MACIEJ 143 19 VIS
22 CELEBAŃSKI SYLWESTER 143 19 b.d.
23 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 143 19 VIS
24 KARLIK SŁAWOMIR 132 20 b.d.
25 ZACHWIEJA MAREK 130 21 b.d.
26 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 112 22 b.d.
27 DOBROŃ ROBERT 112 22 b.d.
28 KNAPKIEWICZ EWA 109 23 b.d.
29 JACKOWSKI PIOTR 107 24 b.d.
30 KRZYWONOS JAN 105 25 VIS
31 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 104 26 b.d.
32 JÓŹWIAK JACEK 96 27 VIS
33 KRYSIAK SEBASTIAN 90 28 VIS
34 MARSZAŁEK ROBERT 88 29 b.d.
35 BAZAK SEBASTIAN 79 30 b.d.
36 LEWANDOWICZ ZOFIA 68 31 b.d.
37 PAWLAK MAREK 56 32 b.d.

Karabin dowolny Kdw-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 MAŁYSZEK ARTUR 169 1 VIS
2 BOROWCZAK ARKADIUSZ 163 2 VIS
3 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 161 3 VIS
4 KRZYWONOS ADAM 153 4 VIS
5 MANDAT MIROSŁAW 151 5 VIS
6 RATAJCZAK MAREK 147 6 b.d.
7 S********* K******** 146 7 VIS
8 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 144 8 VIS
9 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 143 9 VIS
10 MITUŁA SZYMON 141 10 VIS
11 ANDRZEJCZAK KAMIL 141 10 b.d.
12 KĘDZIORA MARIUSZ 139 11 VIS
13 ŁUKASZYK MARIUSZ 139 11 VIS
14 CELEBAŃSKI SYLWESTER 139 11 b.d.
15 MARSZAŁEK ROBERT 138 12 b.d.
16 MANDAT MACIEJ 136 13 VIS
17 WAWRZYNIAK MICHAŁ 135 14 VIS
18 PIOSIK WITOLD 133 15 VIS
19 ŁUKASZYK ADRIANNA 132 16 b.d.
20 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 132 16 VIS
21 LEWANDOWICZ LESZEK 130 17 VIS
22 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 130 17 VIS
23 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 129 18 VIS
24 SULEWSKI ŁUKASZ 128 19 VIS
25 MAĆKOWIAK MACIEJ 127 20 VIS
26 KNAPKIEWICZ EWA 126 21 b.d.
27 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 123 22 VIS
28 SZELĄGOWSKI PIOTR 121 23 b.d.
29 GŁOWACZ KRZYSZTOF 121 23 b.d.
30 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 117 24 b.d.
31 ŁUKASZYK PRZEMYSŁAW 116 25 b.d.
32 BARANOWSKI MARIUSZ 113 26 VIS
33 SZCZEPANIAK DANIEL 111 27 VIS
34 JANICKI WOJCIECH 110 28 b.d.
35 PATEREK TOMASZ 110 28 VIS
36 LEWANDOWICZ ZOFIA 108 29 b.d.
37 KARLIK SŁAWOMIR 107 30 b.d.
38 BANASZEK GRZEGORZ 105 31 b.d.
39 SIUDAK ANDRZEJ 105 31 b.d.
40 NOWAK SZYMON 102 32 b.d.
41 KRZYWONOS JAN 98 33 VIS
42 WOŹNIAKOWSKI JERZY 95 34 VIS
43 JAGIEŁA JERZY 92 35 VIS
44 GLINKOWSKI JAKUB 91 36 b.d.
45 FILIPOWSKI RAFAŁ 89 37 b.d.
46 WYRZYKIEWICZ KAZIMIERZ 89 37 VIS
47 JÓŹWIAK JACEK 88 38 VIS
48 CZAPLICKI TOMASZ 82 39 b.d.
49 CYFERT TOMASZ 80 40 b.d.
50 DOBROŃ ROBERT 77 41 b.d.
51 ZACHWIEJA MAREK 76 42 b.d.
52 JAGIEŁA DAWID 65 43 b.d.
53 KACZMAREK ZBIGNIEW 60 44 VIS
54 PAWLAK MAREK 56 45 b.d.
55 JACKOWSKI PIOTR 55 46 b.d.
56 CYRANIAK MICHAŁ 50 47 b.d.
57 JANICKI TOMASZ 43 48 b.d.
58 KRYSIAK SEBASTIAN 39 49 VIS
59 CYRANIAK SARA 9 50 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy