Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krotoszynie 21.06.2020

Pistolet centralnego zapłonu Pcz-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 182 1 b.d.
2 PIASNY PAWEŁ 179 2 VIS
3 ŚLICZNY ARTUR 166 3 VIS
4 SIPIAK MARCIN 164 4 b.d.
5 POPRAWA PAWEŁ 163 5 VIS
6 DUCZMAL MACIEJ 158 6 b.d.
7 MAŃKOWSKI DARIUSZ 157 7 VIS
8 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 155 8 VIS
9 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 154 9 VIS
10 SOLIWODA RAFAŁ 153 10 VIS
11 KRAJKA MACIEJ 149 11 b.d.
12 K*** G******* 149 11 VIS
13 CYRANIAK ALEKSANDER 146 12 b.d.
14 GAŁĘZOWSKA JOANNA 146 12 b.d.
15 KĘDZIORA MARIUSZ 144 13 VIS
16 J**** M**** 143 14 b.d.
17 GAŁĘZOWSKI GRZEGORZ 142 15 b.d.
18 B**** M***** 141 16 b.d.
19 GRZYMAŁA DANIEL 140 17 VIS
20 ŁUKASZYK MARIUSZ 139 18 VIS
21 KOLANOWSKI WŁODZIMIERZ 137 19 b.d.
22 ŁUKASZYK PRZEMYSŁAW 136 20 b.d.
23 MIKULSKI BŁAŻEJ 135 21 VIS
24 BANASZEK BARTOSZ 132 22 b.d.
25 TROJANEK PIOTR 131 23 b.d.
26 GRZELSKI TOMASZ 130 24 VIS
27 JASTRZĘBSKI TOMASZ 129 25 VIS
28 SZYMCZAK KRZYSZTOF 129 25 VIS
29 NOWAK SZYMON 123 26 b.d.
30 IDZIK SŁAWOMIR 122 27 b.d.
31 KOZAK MATEUSZ 120 28 b.d.
32 NYCH JAROSŁAW 120 28 VIS
33 MAĆKOWIAK MACIEJ 120 28 VIS
34 BARTECKI MICHAŁ 118 29 VIS
35 SOBIERAJ JANUSZ 116 30 b.d.
36 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 115 31 b.d.
37 ŚLEDŹ PIOTR 115 31 VIS
38 URBAŃCZYK GRZEGORZ 115 31 b.d.
39 SZCZEPANIAK TYMOTEUSZ 113 32 b.d.
40 CHOJNACKI MACIEJ 112 33 b.d.
41 HAWRYLUK ARTUR 108 34 VIS
42 JANOŚ ŁUKASZ 106 35 b.d.
43 GORSZKI DAWID 106 35 VIS
44 GROBELNY KAROL 106 35 VIS
45 PIASNY WŁODZIMIERZ 105 36 VIS
46 JASTRZĘBSKA JULIA 103 37 b.d.
47 BANASZEK GRZEGORZ 103 37 b.d.
48 ROSA SEWERYN 102 38 VIS
49 JAGIEŁA DAWID 101 39 b.d.
50 LECIEJ FRYDERYK 100 40 VIS
51 ZACHWIEJA MAREK 99 41 b.d.
52 WOJTKOWIAK JONASZ 99 41 b.d.
53 LANGE KRZYSZTOF 98 42 b.d.
54 NOWAK ARTUR 98 42 VIS
55 MAJCHRZAK PIOTR 98 42 VIS
56 WIĄCEK WIKTOR 97 43 b.d.
57 JAGIEŁA JERZY 97 43 VIS
58 OLEJNICZAK JACEK 96 44 b.d.
59 PAWLAK ZBYSZKO 95 45 VIS
60 MICHALCZYK SŁAWOMIR 94 46 b.d.
61 CYRANIAK SARA 94 46 b.d.
62 PERZ JAN 92 47 b.d.
63 PINCZYŃSKI JACEK 91 48 VIS
64 JANKOWSKI PIOTR 91 48 VIS
65 BELLA ALEKSANDER 88 49 b.d.
66 MANIA DOMINIK 88 49 VIS
67 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 85 50 b.d.
68 MOSKAL WOJCIECH 85 50 VIS
69 SZAMBURSKI MARIUSZ 85 50 b.d.
70 SKRZYPCZAK JANUSZ 83 51 b.d.
71 TRZCIŃSKI JAN 82 52 VIS
72 JANKOWIAK PAWEŁ 81 53 b.d.
73 FILLMMAN KRZYSZTOF 81 53 b.d.
74 PRZYBYLSKA JOANNA 79 54 b.d.
75 WĘGLARZ SŁAWOMIR 79 54 b.d.
76 PODGÓRSKI JACEK 66 55 b.d.
77 BARTECKI MAREK 65 56 b.d.
78 TOMCZAK MACIEJ 65 56 b.d.
79 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 64 57 VIS
80 FILBEREK PAWEŁ 64 57 b.d.
81 WOJCIECHOWSKI SZYMON 61 58 VIS
82 GROCHOWALSKI MARCIN 61 58 b.d.
83 NOWAK RAFAŁ 61 58 b.d.
84 WOŹNIAKOWSKI JERZY 58 59 VIS
85 KUCHARZYK ROBERT 57 60 b.d.
86 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 57 60 b.d.
87 MAJCHRZAK ADAM 54 61 VIS
88 KUBIAK PAWEŁ 49 62 b.d.
89 ADAMCZAK ANDRZEJ 47 63 b.d.
90 KACZMAREK ZBIGNIEW 45 64 VIS
91 MARSZAŁEK ROBERT 45 64 b.d.
92 ŁUKASZYK ADRIANNA 44 65 b.d.
93 SIUDAK ANDRZEJ 43 66 b.d.
94 MŁĄTOWSKI JÓZEF 40 67 VIS
95 PAPYCH WOJCIECH 38 68 b.d.
96 GROTNIK KRZYSZTOF 36 69 b.d.
97 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 35 70 VIS
98 KNAPKIEWICZ PIOTR 35 70 VIS
99 KNAPKIEWICZ MACIEJ 31 71 VIS
100 HERKA BARTOSZ 31 71 b.d.
101 DZIKOWSKI ANDRZEJ 30 72 VIS
102 PACIA ADAM 24 73 b.d.
103 HAMERSKI WOJCIECH 24 73 VIS
104 KAPAŁA ROMAN 23 74 b.d.
105 URBANIAK RYSZARD 23 74 b.d.
106 WAŃSKI SZYMON 21 75 b.d.
107 SOBIERAJ OLAF 14 76 b.d.
108 CZAPLICKI TOMASZ 2 77 b.d.
109 GAD RADOSŁAW 2 77 b.d.

Pistolet sportowy Psp-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 178 1 VIS
2 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 173 2 VIS
3 B**** M***** 171 3 b.d.
4 SOLIWODA RAFAŁ 161 4 VIS
5 GAŁĘZOWSKI GRZEGORZ 151 5 b.d.
6 POSPIECH MARCIN 145 6 b.d.
7 BELLA ALEKSANDER 144 7 b.d.
8 WASIELEWSKI SZYMON 142 8 b.d.
9 GAŁĘZOWSKA JOANNA 121 9 b.d.
10 MOSKAL WOJCIECH 120 10 VIS
11 LECIEJ FRYDERYK 115 11 VIS
12 GÓRNIK PAWEŁ 115 11 VIS
13 ŚLEDŹ PIOTR 115 11 VIS
14 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 110 12 VIS
15 NYCH JAROSŁAW 110 12 VIS
16 SZYMCZAK KRZYSZTOF 109 13 VIS
17 PRZYBYLSKA JOANNA 105 14 b.d.
18 HAWRYLUK ARTUR 104 15 VIS
19 TOMCZAK MACIEJ 101 16 b.d.
20 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 97 17 VIS
21 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 96 18 VIS
22 LANGE KRZYSZTOF 96 18 b.d.
23 PAWLAK ZBYSZKO 90 19 VIS
24 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 90 19 b.d.
25 JANKOWSKI PIOTR 88 20 VIS
26 STASZAK ŁUKASZ 85 21 VIS
27 SKRZYPCZAK JANUSZ 84 22 b.d.
28 SZCZEPANIAK TYMOTEUSZ 84 22 b.d.
29 GROTNIK KRZYSZTOF 84 22 b.d.
30 ŻURAWIK PIOTR 84 22 VIS
31 ŁUKASZYK ADRIANNA 84 22 b.d.
32 URBANIAK RYSZARD 82 23 b.d.
33 K*** G******* 64 24 VIS
34 NOWAK RAFAŁ 62 25 b.d.
35 BANASZEK GRZEGORZ 60 26 b.d.
36 GRZEŚKOWIAK WALENTY 57 27 b.d.
37 LEWANDOWICZ ZOFIA 55 28 b.d.
38 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 35 29 b.d.
39 WOJTKOWIAK JONASZ 19 30 b.d.

Pistolet małokalibrowy Pm

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 179 1 b.d.
2 MIKULSKI BŁAŻEJ 167 2 VIS
3 J**** M**** 164 3 b.d.
4 GRZELSKI TOMASZ 162 4 VIS
5 CYRANIAK ALEKSANDER 151 5 b.d.
6 JAGIEŁA DAWID 148 6 b.d.
7 MAĆKOWIAK MACIEJ 147 7 VIS
8 CHOJNACKI MACIEJ 146 8 b.d.
9 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 142 9 VIS
10 GRZYMAŁA DANIEL 141 10 VIS
11 JAGIEŁA JERZY 137 11 VIS
12 MANIA DOMINIK 135 12 VIS
13 SZYMCZAK KRZYSZTOF 134 13 VIS
14 ŁUKASZYK PRZEMYSŁAW 132 14 b.d.
15 NOWAK SZYMON 132 14 b.d.
16 GRZEŚKOWIAK WALENTY 131 15 b.d.
17 JACKOWSKI PIOTR 130 16 b.d.
18 KĘDZIORA MARIUSZ 130 16 VIS
19 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 125 17 b.d.
20 TROJANEK PIOTR 125 17 b.d.
21 PODGÓRSKI JACEK 123 18 b.d.
22 ŚLEDŹ PIOTR 122 19 VIS
23 HAWRYLUK ARTUR 119 20 VIS
24 LEWANDOWICZ ZOFIA 118 21 b.d.
25 ŁUKASZYK MARIUSZ 117 22 VIS
26 PRZYBYLSKA JOANNA 106 23 b.d.
27 PAWLAK ZBYSZKO 105 24 VIS
28 DZIKOWSKI ANDRZEJ 105 24 VIS
29 LECIEJ FRYDERYK 104 25 VIS
30 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 101 26 b.d.
31 PACIA ADAM 99 27 b.d.
32 URBAŃCZYK GRZEGORZ 95 28 b.d.
33 SZCZEPANIAK TYMOTEUSZ 92 29 b.d.
34 GÓRNIK PAWEŁ 92 29 VIS
35 BANASZEK BARTOSZ 91 30 b.d.
36 KNAPKIEWICZ EWA 91 30 b.d.
37 PERZ JAN 85 31 b.d.
38 STASZAK ŁUKASZ 85 31 VIS
39 K*** G******* 84 32 VIS
40 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 84 32 VIS
41 URBANIAK RYSZARD 82 33 b.d.
42 JANKOWSKI PIOTR 81 34 VIS
43 CYRANIAK SARA 76 35 b.d.
44 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 76 35 b.d.
45 SZCZOTKA GRZEGORZ 72 36 VIS
46 ŻURAWIK PIOTR 67 37 VIS
47 GROTNIK KRZYSZTOF 65 38 b.d.
48 CZAPLICKI TOMASZ 64 39 b.d.
49 TOMCZAK MACIEJ 64 39 b.d.
50 MARSZAŁEK ROBERT 63 40 b.d.
51 GAD RADOSŁAW 61 41 b.d.
52 MŁĄTOWSKI JÓZEF 60 42 VIS
53 KUCHARZYK ROBERT 47 43 b.d.
54 BARTECKI MICHAŁ 39 44 VIS
55 BARTECKI MAREK 26 45 b.d.

Karabin centralnego zapłonu Kcz-10

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 ŚLICZNY ARTUR 99 1 VIS
2 PINCZYŃSKI JACEK 97 2 VIS
3 SZCZOTKA GRZEGORZ 97 3 VIS
4 SKRZYPCZAK JANUSZ 95 4 b.d.
5 HOJAK LESZEK 94 5 b.d.
6 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 94 5 b.d.
7 B**** M***** 94 5 b.d.
8 FILBEREK PAWEŁ 89 6 b.d.
9 GROBELNY KAROL 87 7 VIS
10 ROSA SEWERYN 87 7 VIS
11 MOSKAL WOJCIECH 86 8 VIS
12 BELLA ALEKSANDER 86 8 b.d.
13 BANASZEK GRZEGORZ 85 9 b.d.
14 SZAMBURSKI MARIUSZ 83 10 b.d.
15 JANOŚ ŁUKASZ 83 10 b.d.
16 KOZAK MATEUSZ 81 11 b.d.
17 GRZEŚKOWIAK WALENTY 81 11 b.d.
18 KOLANOWSKI WŁODZIMIERZ 77 12 b.d.
19 SZYMCZAK KRZYSZTOF 76 13 VIS
20 BARTECKI MICHAŁ 73 14 VIS
21 WOŹNIAKOWSKI JERZY 72 15 VIS
22 ŁUKASZYK PRZEMYSŁAW 57 16 b.d.
23 SIPIAK MARCIN 56 17 b.d.
24 ŚLICZNY ŁUKASZ 56 17 b.d.
25 ŚLICZNA SYLWIA 55 18 VIS
26 OLEJNICZAK JACEK 47 19 b.d.
27 K*** G******* 44 20 VIS
28 LECIEJ FRYDERYK 44 20 VIS
29 BARTECKI MAREK 39 21 b.d.
30 SZCZEPANIAK TYMOTEUSZ 39 21 b.d.
31 HAWRYLUK ARTUR 37 22 VIS
32 ŚLEDŹ PIOTR 36 23 VIS
33 TOMCZAK MACIEJ 34 24 b.d.
34 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 33 25 VIS
35 ŁUKASZYK ADRIANNA 33 25 b.d.
36 LEWANDOWICZ LESZEK 33 25 VIS
37 NOWAK RAFAŁ 31 26 b.d.
38 STASZAK ŁUKASZ 29 27 VIS
39 ŻURAWIK PIOTR 28 28 VIS
40 NOWAK SZYMON 28 28 b.d.
41 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 26 29 b.d.
42 PRZYBYLSKA JOANNA 25 30 b.d.
43 GŁOWACZ KRZYSZTOF 25 30 b.d.
44 GROTNIK KRZYSZTOF 24 31 b.d.
45 WAŃSKI SZYMON 24 31 b.d.
46 PAWLAK ZBYSZKO 24 31 VIS
47 JANKOWSKI PIOTR 22 32 VIS
48 URBANIAK RYSZARD 12 33 b.d.

Karabin wojskowo-historyczny Kwh-15

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 CYRANIAK ALEKSANDER 128 1 b.d.
2 NYCH JAROSŁAW 124 2 VIS
3 POPRAWA PAWEŁ 124 3 VIS
4 BANASZEK BARTOSZ 117 4 b.d.
5 GRZYMAŁA DANIEL 115 5 VIS
6 WASIELEWSKI SZYMON 113 6 b.d.
7 GORSZKI DAWID 112 7 VIS
8 GROBELNY KAROL 111 8 VIS
9 RATAJCZAK MAREK 109 9 b.d.
10 PIASNY PAWEŁ 101 10 VIS
11 MANIA DOMINIK 99 11 VIS
12 K*** G******* 98 12 VIS
13 J**** M**** 96 13 b.d.
14 JANOŚ ŁUKASZ 93 14 b.d.
15 BAZAK SEBASTIAN 92 15 b.d.
16 LANGE KRZYSZTOF 85 16 b.d.
17 TROJANEK PIOTR 84 17 b.d.
18 IDZIK SŁAWOMIR 81 18 b.d.
19 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 79 19 VIS
20 SZYMCZAK KRZYSZTOF 76 20 VIS
21 PINCZYŃSKI JACEK 75 21 VIS
22 LECIEJ FRYDERYK 69 22 VIS
23 SOBIERAJ JANUSZ 67 23 b.d.
24 ŚLEDŹ PIOTR 66 24 VIS
25 DZIKOWSKI ANDRZEJ 65 25 VIS
26 HAWRYLUK ARTUR 65 25 VIS
27 HERKA BARTOSZ 63 26 b.d.
28 KUCHARZYK ROBERT 62 27 b.d.
29 MANDAT MACIEJ 60 28 VIS
30 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 58 29 b.d.
31 ŚLICZNY ŁUKASZ 56 30 b.d.
32 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 55 31 VIS
33 ŚLICZNA SYLWIA 55 31 VIS
34 TOMCZAK MACIEJ 48 32 b.d.
35 PAWLAK ZBYSZKO 47 33 VIS
36 ŻURAWIK PIOTR 47 33 VIS
37 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 47 33 b.d.
38 JANKOWSKI PIOTR 46 34 VIS
39 FILBEREK PAWEŁ 45 35 b.d.
40 MANDAT MIROSŁAW 44 36 VIS
41 GÓRNIK PAWEŁ 44 36 VIS
42 DUCZMAL MACIEJ 44 36 b.d.
43 GROTNIK KRZYSZTOF 44 36 b.d.
44 PRZYBYLSKA JOANNA 44 36 b.d.
45 WĘGLARZ SŁAWOMIR 43 37 b.d.
46 STASZAK ŁUKASZ 41 38 VIS
47 GROCHOWALSKI MARCIN 39 39 b.d.
48 FILLMMAN KRZYSZTOF 34 40 b.d.
49 JANKOWIAK PAWEŁ 33 41 b.d.
50 HAMERSKI WOJCIECH 31 42 VIS
51 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 29 43 b.d.
52 NOWAK ARTUR 27 44 VIS
53 SIPIAK MARCIN 22 45 b.d.
54 BELLA ALEKSANDER 21 46 b.d.
55 MIKULSKI BŁAŻEJ 18 47 VIS
56 ŁUKASZYK MARIUSZ 18 47 VIS
57 CHOJNACKI MACIEJ 8 48 b.d.
58 ROSA SEWERYN 7 49 VIS
59 SZCZEPANIAK TYMOTEUSZ 6 50 b.d.
60 PACIA ADAM 1 51 b.d.
61 MARSZAŁEK ROBERT 1 51 b.d.
62 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 1 51 VIS
63 URBANIAK RYSZARD 1 51 b.d.
64 WOJTKOWIAK JONASZ 1 51 b.d.

Strzelba - rzutki (Trap) Trap-25

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 11 1 b.d.
2 LIBERSKI ROBERT 10 2 VIS
3 URBAŃCZYK GRZEGORZ 9 3 b.d.
4 GRZESIEK KRZYSZTOF 7 4 VIS
5 MAKUTA KRZYSZTOF 7 5 b.d.
6 SZCZOTKA GRZEGORZ 16 6 VIS
7 POCHWAT DARIUSZ 14 7 b.d.
8 MAĆKOWIAK MACIEJ 13 8 VIS
9 B**** M***** 13 8 b.d.
10 BELLA ALEKSANDER 13 8 b.d.
11 PIASNY PAWEŁ 12 9 VIS
12 SOBIERAJ JANUSZ 12 9 b.d.
13 MOSKAL WOJCIECH 11 10 VIS
14 ROSA SEWERYN 11 10 VIS
15 J**** M**** 10 11 b.d.
16 PAPYCH WOJCIECH 10 11 b.d.
17 HOJAK LESZEK 10 11 b.d.
18 KAPAŁA ROMAN 10 11 b.d.
19 JACKOWSKI PIOTR 10 11 b.d.
20 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 10 11 VIS
21 DUCZMAL MACIEJ 10 11 b.d.
22 KNAPKIEWICZ PIOTR 10 11 VIS
23 ZACHWIEJA MAREK 10 11 b.d.
24 HOJAK MATEUSZ 9 12 b.d.
25 CZAPLICKI TOMASZ 9 12 b.d.
26 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 9 12 b.d.
27 TROJANEK PIOTR 8 13 b.d.
28 SZAMBURSKI MARIUSZ 8 13 b.d.
29 MAJCHRZAK MATEUSZ 8 13 VIS
30 SZCZEPANIAK TYMOTEUSZ 8 13 b.d.
31 ANDRZEJCZAK KAMIL 8 13 b.d.
32 JANKOWIAK PAWEŁ 7 14 b.d.
33 BANASZAK ANTONI 7 14 b.d.
34 PINCZYŃSKI JACEK 7 14 VIS
35 FILLMMAN KRZYSZTOF 7 14 b.d.
36 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 7 14 b.d.
37 GROTNIK KRZYSZTOF 7 14 b.d.
38 SKRZYPCZAK JANUSZ 7 14 b.d.
39 SIUDAK ANDRZEJ 7 14 b.d.
40 MIKULSKI BŁAŻEJ 7 14 VIS
41 BANASZEK BARTOSZ 7 14 b.d.
42 GROCHOWALSKI MARCIN 6 15 b.d.
43 GŁOWACZ KRZYSZTOF 6 15 b.d.
44 GRZYMAŁA DANIEL 6 15 VIS
45 SIPIAK MARCIN 6 15 b.d.
46 ŻURAWIK PIOTR 6 15 VIS
47 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 6 15 b.d.
48 MANIA DOMINIK 6 15 VIS
49 ŚLEDŹ PIOTR 6 15 VIS
50 NYCH JAROSŁAW 6 15 VIS
51 WAŃSKI SZYMON 6 15 b.d.
52 POPRAWA PAWEŁ 6 15 VIS
53 MARSZAŁEK ROBERT 6 15 b.d.
54 MICHALCZYK SŁAWOMIR 5 16 b.d.
55 NOWAK RAFAŁ 5 16 b.d.
56 HERKA BARTOSZ 5 16 b.d.
57 URBANIAK RYSZARD 5 16 b.d.
58 WĘGLARZ SŁAWOMIR 5 16 b.d.
59 NOWAK SZYMON 5 16 b.d.
60 STASZAK ŁUKASZ 5 16 VIS
61 LECIEJ FRYDERYK 5 16 VIS
62 GRZEŚKOWIAK WALENTY 5 16 b.d.
63 KĘDZIORA MARIUSZ 5 16 VIS
64 TOMCZAK MACIEJ 5 16 b.d.
65 SZYMCZAK KRZYSZTOF 5 16 VIS
66 KOZAK MATEUSZ 5 16 b.d.
67 OLEJNICZAK JACEK 5 16 b.d.
68 PAWLAK ZBYSZKO 4 17 VIS
69 ŚLICZNY ARTUR 4 17 VIS
70 GALBIERCZYK SYLWESTER 4 17 b.d.
71 LANGE KRZYSZTOF 4 17 b.d.
72 K*** G******* 4 17 VIS
73 ŚLICZNA SYLWIA 4 17 VIS
74 ŁUKASZYK PRZEMYSŁAW 4 17 b.d.
75 PRZYBYLSKA JOANNA 4 17 b.d.
76 HAWRYLUK ARTUR 4 17 VIS
77 KUBIAK PAWEŁ 4 17 b.d.
78 BANASZEK GRZEGORZ 4 17 b.d.
79 LEWANDOWICZ LESZEK 4 17 VIS
80 PACIA ADAM 4 17 b.d.
81 MANDAT MACIEJ 4 17 VIS
82 MANDAT MIROSŁAW 4 17 VIS
83 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 4 17 VIS
84 KRYSIAK SEBASTIAN 4 17 VIS
85 CYRANIAK SARA 4 17 b.d.
86 JANKOWSKI PIOTR 4 17 VIS
87 ŁUKASZYK MARIUSZ 3 18 VIS
88 S********* K******** 3 18 VIS
89 KACZMAREK ZBIGNIEW 3 18 VIS
90 WOJTKOWIAK JONASZ 3 18 b.d.
91 WOŹNIAKOWSKI JERZY 3 18 VIS
92 CYFERT TOMASZ 3 18 b.d.
93 IDZIK SŁAWOMIR 3 18 b.d.
94 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 3 18 VIS
95 CHOJNACKI MACIEJ 2 19 b.d.
96 GORSZKI DAWID 2 19 VIS
97 KUBIAK JACEK 2 19 VIS
98 KNAPKIEWICZ EWA 2 19 b.d.
99 ADAMCZAK ANDRZEJ 2 19 b.d.
100 ŚLICZNY ŁUKASZ 2 19 b.d.
101 JAGIEŁA JERZY 1 20 VIS

Strzelba - rzutki (Skeet) Skeet-25

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SZCZOTKA GRZEGORZ 23 1 VIS
2 POCHWAT DARIUSZ 22 2 b.d.
3 BELLA ALEKSANDER 19 3 b.d.
4 URBAŃCZYK GRZEGORZ 19 3 b.d.
5 RATAJCZAK MAREK 18 4 b.d.
6 MAKUTA KRZYSZTOF 18 4 b.d.
7 HOJAK MATEUSZ 18 4 b.d.
8 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 17 5 b.d.
9 HOJAK LESZEK 17 5 b.d.
10 ŚLEDŹ PIOTR 17 5 VIS
11 GRZESIEK KRZYSZTOF 17 5 VIS
12 GROTNIK KRZYSZTOF 16 6 b.d.
13 ROSA SEWERYN 15 7 VIS
14 GŁOWACZ KRZYSZTOF 14 8 b.d.
15 PRZYBYLSKA JOANNA 14 8 b.d.
16 HAWRYLUK ARTUR 14 8 VIS
17 JANKOWIAK PAWEŁ 14 8 b.d.
18 STASZAK ŁUKASZ 12 9 VIS
19 LIBERSKI ROBERT 12 9 VIS
20 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 12 9 VIS
21 ŚLICZNY ŁUKASZ 12 9 b.d.
22 PAWLAK ZBYSZKO 12 9 VIS
23 URBANIAK RYSZARD 11 10 b.d.
24 SKRZYPCZAK JANUSZ 11 10 b.d.
25 TOMCZAK MACIEJ 11 10 b.d.
26 JANKOWSKI PIOTR 11 10 VIS
27 POPRAWA PAWEŁ 11 10 VIS
28 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 10 11 VIS
29 ŚLICZNY ARTUR 10 11 VIS
30 GRZYMAŁA DANIEL 9 12 VIS
31 K*** G******* 9 12 VIS
32 ŚLICZNA SYLWIA 9 12 VIS
33 ŁUKASZYK ADRIANNA 9 12 b.d.
34 KOZAK MATEUSZ 9 12 b.d.
35 LECIEJ FRYDERYK 8 13 VIS
36 MANDAT MACIEJ 8 13 VIS
37 WAŃSKI SZYMON 8 13 b.d.
38 MARSZAŁEK ROBERT 8 13 b.d.
39 ŻURAWIK PIOTR 7 14 VIS
40 NOWAK SZYMON 7 14 b.d.
41 ŁUKASZYK PRZEMYSŁAW 7 14 b.d.
42 IDZIK SŁAWOMIR 7 14 b.d.
43 ŁUKASZYK MARIUSZ 7 14 VIS
44 NOWAK RAFAŁ 7 14 b.d.
45 SZCZEPANIAK TYMOTEUSZ 6 15 b.d.
46 KĘDZIORA MARIUSZ 6 15 VIS
47 SZYMCZAK KRZYSZTOF 5 16 VIS
48 KNAPKIEWICZ PIOTR 4 17 VIS
49 PIASNY PAWEŁ 4 17 VIS
50 KRYSIAK SEBASTIAN 3 18 VIS
51 KNAPKIEWICZ EWA 3 18 b.d.
52 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 2 19 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy