Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krotoszynie 14.03.2021

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 ŚLICZNA SYLWIA 190 1 VIS
2 JAWORSKI KAROL 188 2 b.d.
3 PIASNY PAWEŁ 179 3 VIS
4 SOLIWODA RAFAŁ 175 4 VIS
5 GAŁĘZOWSKA JOANNA 175 5 b.d.
6 STARCZEWSKI BARTOSZ 174 6 b.d.
7 GAŁĘZOWSKI GRZEGORZ 170 7 b.d.
8 KRZYŻANIAK ADAM 168 8 b.d.
9 POPRAWA PAWEŁ 165 9 VIS
10 BANASZEK BARTOSZ 165 9 b.d.
11 MAŃKOWSKI DARIUSZ 163 10 VIS
12 MATYSIAK MICHAŁ 163 10 VIS
13 JAMRY MAREK 159 11 VIS
14 KOZŁOWSKI DAWID 155 12 VIS
15 ŚLICZNY ARTUR 154 13 VIS
16 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 152 14 VIS
17 URBAŃCZYK GRZEGORZ 150 15 b.d.
18 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 144 16 VIS
19 TRZCIŃSKI WOJCIECH 142 17 b.d.
20 TROJANEK PIOTR 140 18 b.d.
21 GROBELNY KAROL 139 19 VIS
22 BIEŃKOWSKI JACEK 139 19 VIS
23 ADAMSKI ADAM 138 20 b.d.
24 MICHALCZYK SŁAWOMIR 136 21 b.d.
25 GRZEŚKOWIAK WALENTY 135 22 b.d.
26 SULEWSKI ŁUKASZ 135 22 VIS
27 P********* T***** 132 23 VIS
28 DUCZMAL MACIEJ 132 23 b.d.
29 OLEJNICZAK MARCIN 130 24 VIS
30 WODNICZAK MARCIN 127 25 b.d.
31 CYRANIAK ALEKSANDER 127 25 b.d.
32 SIPIAK MARCIN 127 25 b.d.
33 GRZYMAŁA DANIEL 126 26 VIS
34 J********** M***** 126 26 VIS
35 ROGACKI PIOTR 124 27 VIS
36 IDZIK SŁAWOMIR 124 27 b.d.
37 ĹŠPIGIEL JERZY 123 28 b.d.
38 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 120 29 b.d.
39 CHYBA MIĹ?OSZ 118 30 b.d.
40 GORSZKI DAWID 116 31 VIS
41 NYCH JAROSŁAW 114 32 VIS
42 JAGIEŁA JERZY 113 33 VIS
43 KĘDZIORA MARIUSZ 112 34 VIS
44 ŻURAWIK PIOTR 112 34 VIS
45 BARANOWSKI MARIUSZ 111 35 VIS
46 TOMCZAK MACIEJ 107 36 b.d.
47 ĹŠPIGIEL MARCIN 105 37 b.d.
48 OLEJNICZAK JACEK 105 37 b.d.
49 DOBROŃ ROBERT 104 38 b.d.
50 FILIPOWSKI RAFAŁ 103 39 b.d.
51 SOBCZAK DOMINIK 103 39 b.d.
52 RATAJCZAK MAREK 102 40 b.d.
53 TOMASZEWSKI DAWID 101 41 b.d.
54 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 100 42 VIS
55 PRZYBYLSKA ANNA 100 42 b.d.
56 B**** M***** 97 43 b.d.
57 CYRANIAK SARA 94 44 b.d.
58 MAĆKOWIAK MACIEJ 93 45 VIS
59 BINIÄ?DA BARTOSZ 92 46 b.d.
60 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 90 47 b.d.
61 LISIAK PAWEŁ 88 48 b.d.
62 MANDAT MACIEJ 88 48 VIS
63 LANGE ADAM 87 49 VIS
64 GŁOWACZ KRZYSZTOF 86 50 b.d.
65 NOWAK SZYMON 86 50 b.d.
66 STRZELEC ARTUR 84 51 b.d.
67 SKRZYPCZAK JANUSZ 84 51 b.d.
68 FILBEREK PAWEŁ 81 52 b.d.
69 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 81 52 VIS
70 ŁOŚ KAROL 81 52 b.d.
71 WOŹNIAK PIOTR 81 52 b.d.
72 WOJTKOWIAK JONASZ 81 52 b.d.
73 FILBEREK BEATA 77 53 b.d.
74 JAGIEŁA DAWID 77 53 b.d.
75 BARTECKI MICHAŁ 77 53 VIS
76 KACZMAREK ZBIGNIEW 76 54 VIS
77 SIECZKA EMIL 75 55 VIS
78 SIECZKA ANATOL 73 56 VIS
79 LEWANDOWSKI PAWEŁ 72 57 VIS
80 TRZCIŃSKI JAN 69 58 VIS
81 LECIEJ FRYDERYK 69 58 VIS
82 SZYMONIAK ARTUR 66 59 VIS
83 JURGA PAWEŁ 65 60 b.d.
84 BLOMA DARIUSZ 64 61 b.d.
85 O**** D****** 64 61 VIS
86 STASZAK ŁUKASZ 63 62 VIS
87 JÓŹWICKI GRZEGORZ 63 62 VIS
88 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 63 62 b.d.
89 BOWSZA MARCIN 63 62 b.d.
90 KNAPKIEWICZ EWA 62 63 b.d.
91 SZYMCZAK MARCIN 61 64 b.d.
92 WIŚNIEWSKI ADAM 60 65 b.d.
93 WOSIEK MAREK 59 66 b.d.
94 ROGACKA JOANNA 57 67 VIS
95 PACHOLIK KRZYSZTOF 56 68 b.d.
96 SIECZKA DAMIAN 54 69 b.d.
97 SZCZEPANIAK TYMOTEUSZ 52 70 b.d.
98 KACZANOWSKI SŁAWOMIR 51 71 b.d.
99 PODGÓRSKI JACEK 50 72 b.d.
100 SIKORA MATEUSZ 50 72 b.d.
101 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 48 73 b.d.
102 JASTRZĘBSKA JULIA 48 73 b.d.
103 JASKULSKI MAREK 48 73 b.d.
104 PIŃCZYŃSKI JACEK 47 74 b.d.
105 SZYMCZAK KRZYSZTOF 46 75 VIS
106 MŁĄTOWSKI JÓZEF 46 75 VIS
107 BANASZEK GRZEGORZ 45 76 b.d.
108 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 45 76 b.d.
109 WAŚKOWIAK MAREK 45 76 b.d.
110 JÓŹWIAK JACEK 45 76 VIS
111 MANDAT MIROSŁAW 45 76 VIS
112 KNAPKIEWICZ MACIEJ 45 76 VIS
113 SZAMBURSKI MARIUSZ 45 76 b.d.
114 BARTCZAK AGNIESZKA 45 76 b.d.
115 S********* K******** 45 76 VIS
116 SUCHODOLSKI MARCIN 44 77 b.d.
117 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 42 78 VIS
118 MAJCHRZAK ADAM 40 79 VIS
119 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 40 79 b.d.
120 KNAPKIEWICZ PIOTR 39 80 VIS
121 KRYSIAK SEBASTIAN 35 81 VIS
122 ZMYĹŠLONY SĹ?AWOMIR 30 82 b.d.
123 DZIEDZIC PAWEĹ? 28 83 b.d.
124 ZACHWIEJA MAREK 20 84 b.d.
125 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 14 85 b.d.
126 WALOTEK ALEKSANDER 6 86 b.d.

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 185 1 VIS
2 SOLIWODA RAFAŁ 166 2 VIS
3 KRZYŻANIAK ADAM 160 3 b.d.
4 B**** M***** 159 4 b.d.
5 GAŁĘZOWSKA JOANNA 156 5 b.d.
6 ROGACKI PIOTR 153 6 VIS
7 TRZCIŃSKI WOJCIECH 153 6 b.d.
8 GAŁĘZOWSKI GRZEGORZ 151 7 b.d.
9 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 151 7 VIS
10 BIEŃKOWSKI JACEK 150 8 VIS
11 GROBELNY KAROL 145 9 VIS
12 LISIAK PAWEŁ 145 9 b.d.
13 SULEWSKI ŁUKASZ 142 10 VIS
14 BANASZEK GRZEGORZ 131 11 b.d.
15 NOWAK SZYMON 128 12 b.d.
16 PACHOLIK KRZYSZTOF 108 13 b.d.
17 SIECZKA EMIL 106 14 VIS
18 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 105 15 b.d.
19 PRZYBYLSKA ANNA 105 15 b.d.
20 GRZYMAŁA DANIEL 105 15 VIS
21 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 105 15 b.d.
22 ŻURAWIK PIOTR 104 16 VIS
23 MARSZAŁEK ROBERT 101 17 b.d.
24 TOMASZEWSKI DAWID 98 18 b.d.
25 WAWRZYNIAK MICHAŁ 96 19 VIS
26 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 96 19 b.d.
27 ŁOŚ KAROL 95 20 b.d.
28 JÓŹWIAK JACEK 95 20 VIS
29 BARTCZAK AGNIESZKA 93 21 b.d.
30 SIECZKA ANATOL 93 21 VIS
31 FILBEREK PAWEŁ 91 22 b.d.
32 MATYSIAK MICHAŁ 90 23 VIS
33 JURGA PAWEŁ 89 24 b.d.
34 SKRZYPCZAK JANUSZ 88 25 b.d.
35 SIECZKA DAMIAN 85 26 b.d.
36 BLOMA DARIUSZ 85 26 b.d.
37 FILBEREK BEATA 85 26 b.d.
38 STASZAK ŁUKASZ 84 27 VIS
39 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 78 28 VIS
40 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 72 29 VIS
41 SZYMCZAK MARCIN 71 30 b.d.
42 SZYMCZAK KRZYSZTOF 71 30 VIS
43 SZAMBURSKI MARIUSZ 70 31 b.d.
44 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 70 31 b.d.
45 LEWANDOWSKI PAWEŁ 70 31 VIS
46 TOMCZAK MACIEJ 69 32 b.d.
47 JÓŹWICKI GRZEGORZ 67 33 VIS
48 O**** D****** 66 34 VIS
49 GRZEŚKOWIAK WALENTY 66 34 b.d.
50 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 66 34 b.d.
51 LECIEJ FRYDERYK 65 35 VIS
52 S********* K******** 55 36 VIS
53 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 53 37 b.d.
54 DZIEDZIC PAWEĹ? 47 38 b.d.
55 MŁĄTOWSKI JÓZEF 46 39 VIS
56 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 45 40 VIS
57 SIPIAK MARCIN 45 40 b.d.
58 IDZIK SŁAWOMIR 45 40 b.d.
59 MANDAT MACIEJ 45 40 VIS
60 FILIPOWSKI RAFAŁ 44 41 b.d.
61 MANDAT MIROSŁAW 42 42 VIS
62 GŁOWACZ KRZYSZTOF 39 43 b.d.
63 SIUDAK ANDRZEJ 37 44 b.d.
64 BARTECKI MICHAŁ 36 45 VIS
65 KRYSIAK SEBASTIAN 34 46 VIS
66 KNAPKIEWICZ MACIEJ 32 47 VIS
67 ZACHWIEJA MAREK 24 48 b.d.
68 KNAPKIEWICZ PIOTR 11 49 VIS
69 CHYBA MIĹ?OSZ 9 50 b.d.
70 WOJTKOWIAK JONASZ 2 51 b.d.

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 KRZYŻANIAK ADAM 180 1 b.d.
2 GAŁĘZOWSKI GRZEGORZ 168 2 b.d.
3 BANASZEK BARTOSZ 168 2 b.d.
4 CYRANIAK ALEKSANDER 167 3 b.d.
5 NOWAK SZYMON 166 4 b.d.
6 GAŁĘZOWSKA JOANNA 163 5 b.d.
7 JAMRY MAREK 161 6 VIS
8 ADAMSKI ADAM 158 7 b.d.
9 JAGIEŁA DAWID 157 8 b.d.
10 TROJANEK PIOTR 156 9 b.d.
11 P********* T***** 150 10 VIS
12 POCHWAT DARIUSZ 148 11 b.d.
13 PACHOLIK KRZYSZTOF 145 12 b.d.
14 MAĆKOWIAK MACIEJ 140 13 VIS
15 PODGÓRSKI JACEK 140 13 b.d.
16 CYRANIAK SARA 138 14 b.d.
17 ĹŠPIGIEL JERZY 137 15 b.d.
18 GRZEŚKOWIAK WALENTY 135 16 b.d.
19 JAGIEŁA JERZY 134 17 VIS
20 LANGE ADAM 131 18 VIS
21 JACKOWSKI PIOTR 129 19 b.d.
22 URBAŃCZYK GRZEGORZ 126 20 b.d.
23 TOMASZEWSKI DAWID 125 21 b.d.
24 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 118 22 VIS
25 DOBROŃ ROBERT 117 23 b.d.
26 ĹŠPIGIEL MARCIN 116 24 b.d.
27 KĘDZIORA MARIUSZ 115 25 VIS
28 GŁOWACZ KRZYSZTOF 113 26 b.d.
29 ROGACKA JOANNA 111 27 VIS
30 WALISZEWSKI TADEUSZ 111 27 VIS
31 GRZYMAŁA DANIEL 110 28 VIS
32 BARANOWSKI MARIUSZ 109 29 VIS
33 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 108 30 b.d.
34 PRZYBYLSKA ANNA 106 31 b.d.
35 STASZAK ŁUKASZ 105 32 VIS
36 JÓŹWICKI GRZEGORZ 105 32 VIS
37 SZYMCZAK KRZYSZTOF 102 33 VIS
38 SIECZKA EMIL 101 34 VIS
39 MANDAT MACIEJ 94 35 VIS
40 SIECZKA DAMIAN 89 36 b.d.
41 WALOTEK ALEKSANDER 86 37 b.d.
42 JÓŹWIAK JACEK 85 38 VIS
43 MANDAT MIROSŁAW 85 38 VIS
44 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 85 38 b.d.
45 PIŃCZYŃSKI JACEK 84 39 b.d.
46 SIECZKA ANATOL 84 39 VIS
47 ŁOŚ KAROL 84 39 b.d.
48 ŻURAWIK PIOTR 84 39 VIS
49 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 83 40 b.d.
50 KNAPKIEWICZ EWA 82 41 b.d.
51 OLESZCZAK DAWID 80 42 b.d.
52 KRYSIAK SEBASTIAN 70 43 VIS
53 SZCZEPANIAK TYMOTEUSZ 69 44 b.d.
54 JASKULSKI MAREK 69 44 b.d.
55 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 66 45 b.d.
56 FILIPOWSKI RAFAŁ 66 45 b.d.
57 SZYMCZAK MARCIN 65 46 b.d.
58 SIPIAK MARCIN 55 47 b.d.
59 IDZIK SŁAWOMIR 53 48 b.d.
60 WAŚKOWIAK MAREK 52 49 b.d.
61 O**** D****** 45 50 VIS
62 BARTCZAK AGNIESZKA 38 51 b.d.

Karabin centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SZCZOTKA GRZEGORZ 98 1 VIS
2 SOLIWODA RAFAŁ 97 2 VIS
3 GRZYMAŁA DANIEL 95 3 VIS
4 B**** M***** 95 4 b.d.
5 GROBELNY KAROL 93 5 VIS
6 BANASZEK BARTOSZ 92 6 b.d.
7 SKRZYPCZAK JANUSZ 92 6 b.d.
8 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 90 7 b.d.
9 J********** M***** 89 8 VIS
10 KOZŁOWSKI DAWID 85 9 VIS
11 BANASZEK GRZEGORZ 83 10 b.d.
12 KĘDZIORA MARIUSZ 83 10 VIS
13 WAŚKOWIAK MAREK 81 11 b.d.
14 CHYBA MIĹ?OSZ 80 12 b.d.
15 WODNICZAK MARCIN 80 12 b.d.
16 LISIAK PAWEŁ 79 13 b.d.
17 SZYMCZAK KRZYSZTOF 77 14 VIS
18 PIŃCZYŃSKI JACEK 77 14 b.d.
19 GRZEŚKOWIAK WALENTY 75 15 b.d.
20 WOSIEK MAREK 74 16 b.d.
21 ROGACKI PIOTR 69 17 VIS
22 BARTECKI MICHAŁ 62 18 VIS
23 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 61 19 b.d.
24 TOMASZEWSKI DAWID 61 19 b.d.
25 ROGACKA JOANNA 50 20 VIS
26 JASTRZĘBSKA JULIA 46 21 b.d.
27 PRZYBYLSKA ANNA 44 22 b.d.
28 SZCZEPANIAK TYMOTEUSZ 41 23 b.d.
29 O**** D****** 41 23 VIS
30 ĹŠPIGIEL JERZY 37 24 b.d.
31 ŻURAWIK PIOTR 33 25 VIS
32 BARTCZAK AGNIESZKA 33 25 b.d.
33 DZIEDZIC PAWEĹ? 33 25 b.d.
34 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 33 25 VIS
35 ĹŠPIGIEL MARCIN 32 26 b.d.
36 ADAMSKI ADAM 31 27 b.d.
37 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 28 28 VIS
38 OLEJNICZAK MARCIN 27 29 VIS
39 SIECZKA ANATOL 25 30 VIS
40 TOMCZAK MACIEJ 25 30 b.d.
41 STASZAK ŁUKASZ 25 30 VIS
42 NOWAK SZYMON 25 30 b.d.
43 SIECZKA DAMIAN 24 31 b.d.
44 SIECZKA EMIL 23 32 VIS
45 MAJCHRZAK ADAM 23 32 VIS
46 SZYMCZAK MARCIN 22 33 b.d.
47 OLEJNICZAK JACEK 22 33 b.d.
48 LEWANDOWSKI PAWEŁ 22 33 VIS
49 FILBEREK PAWEŁ 21 34 b.d.
50 LEWANDOWICZ LESZEK 21 34 VIS
51 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 21 34 b.d.
52 BLOMA DARIUSZ 19 35 b.d.
53 SZAMBURSKI MARIUSZ 19 35 b.d.
54 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 19 35 VIS
55 LECIEJ FRYDERYK 18 36 VIS
56 WAWRZYNIAK MICHAŁ 18 36 VIS
57 FILBEREK BEATA 18 36 b.d.
58 FILIPOWSKI RAFAŁ 18 36 b.d.
59 MAŃKOWSKI DARIUSZ 18 36 VIS
60 MANDAT MIROSŁAW 17 37 VIS
61 SIPIAK MARCIN 17 37 b.d.
62 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 16 38 b.d.
63 KOWAL-LISIAK ALINA 14 39 VIS
64 JACKOWSKI PIOTR 14 39 b.d.
65 KACZANOWSKI SŁAWOMIR 14 39 b.d.
66 OLESZCZAK DAWID 13 40 b.d.
67 IDZIK SŁAWOMIR 12 41 b.d.
68 ŁOŚ KAROL 11 42 b.d.
69 KRYSIAK SEBASTIAN 11 42 VIS
70 JURGA PAWEŁ 11 42 b.d.
71 TROJANEK PIOTR 9 43 b.d.
72 JÓŹWIAK JACEK 8 44 VIS
73 S********* K******** 5 45 VIS
74 SUCHODOLSKI MARCIN 1 46 b.d.

Karabin wojskowo-historyczny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 126 1 b.d.
2 NYCH JAROSŁAW 122 2 VIS
3 BANASZEK BARTOSZ 121 3 b.d.
4 CYRANIAK ALEKSANDER 121 4 b.d.
5 CHYBA MIĹ?OSZ 120 5 b.d.
6 GROBELNY KAROL 118 6 VIS
7 POPRAWA PAWEŁ 116 7 VIS
8 JAWORSKI KAROL 115 8 b.d.
9 IDZIK SŁAWOMIR 108 9 b.d.
10 GRZYMAŁA DANIEL 106 10 VIS
11 GORSZKI DAWID 99 11 VIS
12 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 98 12 VIS
13 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 97 13 VIS
14 PIŃCZYŃSKI JACEK 96 14 b.d.
15 BAZAK SEBASTIAN 87 15 b.d.
16 PIASNY PAWEŁ 85 16 VIS
17 TROJANEK PIOTR 80 17 b.d.
18 WOSIEK MAREK 79 18 b.d.
19 JAMRY MAREK 78 19 VIS
20 ROGACKA JOANNA 75 20 VIS
21 P********* T***** 70 21 VIS
22 TRZCIŃSKI WOJCIECH 69 22 b.d.
23 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 66 23 b.d.
24 LANGE ADAM 62 24 VIS
25 SULEWSKI ŁUKASZ 61 25 VIS
26 SZYMCZAK KRZYSZTOF 58 26 VIS
27 KĘDZIORA MARIUSZ 56 27 VIS
28 WODNICZAK MARCIN 53 28 b.d.
29 STARCZEWSKI BARTOSZ 49 29 b.d.
30 PRZYBYLSKA ANNA 47 30 b.d.
31 SOBCZAK DOMINIK 45 31 b.d.
32 ZMYĹŠLONY SĹ?AWOMIR 43 32 b.d.
33 ADAMSKI ADAM 40 33 b.d.
34 TRZCIŃSKI JAN 39 34 VIS
35 KNAPKIEWICZ MACIEJ 35 35 VIS
36 J********** M***** 34 36 VIS
37 KACZANOWSKI SŁAWOMIR 32 37 b.d.
38 FILIPOWSKI RAFAŁ 31 38 b.d.
39 MICHALCZYK SŁAWOMIR 29 39 b.d.
40 SIECZKA ANATOL 29 39 VIS
41 SIPIAK MARCIN 29 39 b.d.
42 DZIEDZIC PAWEĹ? 28 40 b.d.
43 SZAMBURSKI MARIUSZ 28 40 b.d.
44 KRYSIAK SEBASTIAN 28 40 VIS
45 PODGÓRSKI JACEK 27 41 b.d.
46 MANDAT MACIEJ 27 41 VIS
47 NOWAK SZYMON 26 42 b.d.
48 OLEJNICZAK MARCIN 25 43 VIS
49 SZYMCZAK MARCIN 25 43 b.d.
50 FILBEREK BEATA 25 43 b.d.
51 SIECZKA DAMIAN 24 44 b.d.
52 SZCZEPANIAK TYMOTEUSZ 23 45 b.d.
53 BANASZEK GRZEGORZ 23 45 b.d.
54 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 22 46 VIS
55 TOMCZAK MACIEJ 22 46 b.d.
56 ZACHWIEJA MAREK 22 46 b.d.
57 LECIEJ FRYDERYK 22 46 VIS
58 FILBEREK PAWEŁ 22 46 b.d.
59 ŻURAWIK PIOTR 22 46 VIS
60 BARTCZAK AGNIESZKA 22 46 b.d.
61 LEWANDOWSKI PAWEŁ 21 47 VIS
62 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 19 48 b.d.
63 BOWSZA MARCIN 19 48 b.d.
64 O**** D****** 19 48 VIS
65 JURGA PAWEŁ 19 48 b.d.
66 MANDAT MIROSŁAW 19 48 VIS
67 STRZELEC ARTUR 19 48 b.d.
68 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 19 48 b.d.
69 BLOMA DARIUSZ 19 48 b.d.
70 ŁOŚ KAROL 19 48 b.d.
71 SIECZKA EMIL 18 49 VIS
72 JÓŹWIAK JACEK 18 49 VIS
73 TOMASZEWSKI DAWID 18 49 b.d.
74 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 17 50 b.d.
75 SKRZYPCZAK JANUSZ 17 50 b.d.
76 STASZAK ŁUKASZ 17 50 VIS
77 SUCHODOLSKI MARCIN 17 50 b.d.
78 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 12 51 VIS
79 GRZEŚKOWIAK WALENTY 8 52 b.d.
80 CZAJKA MIKOŁAJ 7 53 b.d.
81 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 7 53 b.d.
82 JASTRZĘBSKA JULIA 6 54 b.d.
83 SZYMONIAK ARTUR 6 54 VIS
84 ROGACKI PIOTR 1 55 VIS
85 KOZŁOWSKI DAWID 1 55 VIS
86 JASKULSKI MAREK 1 55 b.d.
87 KNAPKIEWICZ EWA 1 55 b.d.
88 KNAPKIEWICZ PIOTR 1 55 VIS
89 SZCZEPANIAK DANIEL 1 55 VIS

Strzelba - rzutki (Trap)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 15 1 b.d.
2 LIBERSKI ROBERT 14 2 VIS
3 DOMAGAŁA PIOTR 15 3 b.d.
4 POCHWAT DARIUSZ 10 4 b.d.
5 SZCZOTKA GRZEGORZ 12 5 VIS
6 CHYBA MIĹ?OSZ 13 6 b.d.
7 MANDAT MACIEJ 12 7 VIS
8 MAJCHRZAK ADAM 12 7 VIS
9 KACZMAREK ZBIGNIEW 10 8 VIS
10 JAMRY MAREK 9 9 VIS
11 LISIAK PAWEŁ 9 9 b.d.
12 S********* K******** 9 9 VIS
13 BANASZAK ANTONI 9 9 b.d.
14 GRZESIEK KRZYSZTOF 9 9 VIS
15 URBAŃCZYK GRZEGORZ 8 10 b.d.
16 MANDAT MIROSŁAW 8 10 VIS
17 MAĆKOWIAK MACIEJ 8 10 VIS
18 BANASZEK BARTOSZ 8 10 b.d.
19 LANGE ADAM 8 10 VIS
20 CZAJKA MIKOŁAJ 8 10 b.d.
21 KRZYŻANIAK ADAM 8 10 b.d.
22 P********* T***** 8 10 VIS
23 B**** M***** 8 10 b.d.
24 ZACHWIEJA MAREK 8 10 b.d.
25 FILBEREK PAWEŁ 7 11 b.d.
26 GROBELNY KAROL 7 11 VIS
27 BLOMA DARIUSZ 7 11 b.d.
28 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 7 11 b.d.
29 FILBEREK BEATA 7 11 b.d.
30 ROSA SEWERYN 7 11 VIS
31 BARTCZAK AGNIESZKA 7 11 b.d.
32 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 7 11 b.d.
33 GŁOWACZ KRZYSZTOF 7 11 b.d.
34 GRZEŚKOWIAK WALENTY 7 11 b.d.
35 STASZAK ŁUKASZ 7 11 VIS
36 OLEJNICZAK MARCIN 6 12 VIS
37 LECIEJ FRYDERYK 6 12 VIS
38 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 6 12 b.d.
39 SZYMCZAK MARCIN 6 12 b.d.
40 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 6 12 b.d.
41 SZYMCZAK KRZYSZTOF 6 12 VIS
42 MAŃKOWSKI DARIUSZ 6 12 VIS
43 ŁOŚ KAROL 6 12 b.d.
44 ŁOŻYŃSKI JAKUB 6 12 b.d.
45 PRZYBYLSKA ANNA 6 12 b.d.
46 KĘDZIORA MARIUSZ 6 12 VIS
47 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 6 12 b.d.
48 DZIEDZIC PAWEĹ? 6 12 b.d.
49 SKRZYPCZAK JANUSZ 6 12 b.d.
50 SIECZKA DAMIAN 6 12 b.d.
51 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 6 12 VIS
52 MAKUTA KRZYSZTOF 6 12 b.d.
53 ROGACKI PIOTR 6 12 VIS
54 NOWAK SZYMON 6 12 b.d.
55 KRYSIAK SEBASTIAN 5 13 VIS
56 SULEWSKI ŁUKASZ 5 13 VIS
57 JURGA PAWEŁ 5 13 b.d.
58 ROGACKA JOANNA 5 13 VIS
59 SIPIAK MARCIN 5 13 b.d.
60 OLESZCZAK DAWID 5 13 b.d.
61 KNAPKIEWICZ PIOTR 5 13 VIS
62 DOBROŃ ROBERT 5 13 b.d.
63 TROJANEK PIOTR 5 13 b.d.
64 IDZIK SŁAWOMIR 5 13 b.d.
65 SZCZEPANIAK TYMOTEUSZ 5 13 b.d.
66 GRZYMAŁA DANIEL 5 13 VIS
67 PIŃCZYŃSKI JACEK 5 13 b.d.
68 SIECZKA ANATOL 5 13 VIS
69 MŁĄTOWSKI JÓZEF 5 13 VIS
70 TOMCZAK MACIEJ 5 13 b.d.
71 OLEJNICZAK JACEK 5 13 b.d.
72 KOWAL-LISIAK ALINA 5 13 VIS
73 JACKOWSKI PIOTR 5 13 b.d.
74 BARTECKI MICHAŁ 4 14 VIS
75 LEWANDOWSKI PAWEŁ 4 14 VIS
76 SIECZKA EMIL 4 14 VIS
77 O**** D****** 4 14 VIS
78 LEWANDOWICZ LESZEK 4 14 VIS
79 ĹŠPIGIEL JERZY 4 14 b.d.
80 WAŚKOWIAK MAREK 4 14 b.d.
81 ADAMSKI ADAM 3 15 b.d.
82 ŻURAWIK PIOTR 3 15 VIS
83 FILIPOWSKI RAFAŁ 3 15 b.d.
84 JAGIEŁA JERZY 3 15 VIS
85 SIUDAK ANDRZEJ 3 15 b.d.
86 ĹŠPIGIEL MARCIN 2 16 b.d.
87 SZYMONIAK ARTUR 2 16 VIS
88 TOMASZEWSKI DAWID 2 16 b.d.
89 J********** M***** 2 16 VIS
90 NYCH JAROSŁAW 1 17 VIS
91 KNAPKIEWICZ EWA 1 17 b.d.
92 BANASZEK GRZEGORZ 1 17 b.d.

Strzelba - rzutki (Skeet)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SZCZOTKA GRZEGORZ 22 1 VIS
2 MAKUTA KRZYSZTOF 18 2 b.d.
3 GRZESIEK KRZYSZTOF 17 3 VIS
4 RATAJCZAK MAREK 16 4 b.d.
5 LIBERSKI ROBERT 15 5 VIS
6 KRZYŻANIAK ADAM 12 6 b.d.
7 DOMAGAŁA PIOTR 11 7 b.d.
8 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 9 8 VIS
9 KNAPKIEWICZ PIOTR 8 9 VIS
10 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 5 10 b.d.
11 TOMASZEWSKI DAWID 5 10 b.d.
12 KĘDZIORA MARIUSZ 5 10 VIS
13 GRZYMAŁA DANIEL 5 10 VIS
14 O**** D****** 5 10 VIS
15 ŻURAWIK PIOTR 4 11 VIS
16 BARTCZAK AGNIESZKA 4 11 b.d.
17 STRZELEC ARTUR 4 11 b.d.
18 DOBROŃ ROBERT 4 11 b.d.
19 FILIPOWSKI RAFAŁ 4 11 b.d.
20 KNAPKIEWICZ MACIEJ 4 11 VIS
21 TROJANEK PIOTR 4 11 b.d.
22 IDZIK SŁAWOMIR 4 11 b.d.
23 SZCZEPANIAK TYMOTEUSZ 4 11 b.d.
24 SKRZYPCZAK JANUSZ 4 11 b.d.
25 GŁOWACZ KRZYSZTOF 4 11 b.d.
26 SIECZKA ANATOL 4 11 VIS
27 STASZAK ŁUKASZ 4 11 VIS
28 NOWAK SZYMON 4 11 b.d.
29 KRYSIAK SEBASTIAN 4 11 VIS
30 BOWSZA MARCIN 4 11 b.d.
31 JURGA PAWEŁ 4 11 b.d.
32 MANDAT MIROSŁAW 4 11 VIS
33 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 4 11 VIS
34 SZYMCZAK KRZYSZTOF 4 11 VIS
35 BLOMA DARIUSZ 4 11 b.d.
36 ŁOŚ KAROL 4 11 b.d.
37 BANASZEK GRZEGORZ 3 12 b.d.
38 PRZYBYLSKA ANNA 3 12 b.d.
39 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 3 12 b.d.
40 SIECZKA EMIL 3 12 VIS
41 SIECZKA DAMIAN 3 12 b.d.
42 GRZEŚKOWIAK WALENTY 3 12 b.d.
43 OLEJNICZAK MARCIN 3 12 VIS
44 LECIEJ FRYDERYK 3 12 VIS
45 MANDAT MACIEJ 3 12 VIS
46 SIPIAK MARCIN 3 12 b.d.
47 SZYMCZAK MARCIN 2 13 b.d.
48 KNAPKIEWICZ EWA 2 13 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy