Wyniki zawodów

Strzelnica VIS w Gostyniu 13.03.2022

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 189 1 VIS
2 SOLIWODA RAFAŁ 185 2 VIS
3 DRESZER ANDRZEJ 181 3 VIS
4 MAŃKOWSKI DARIUSZ 175 4 VIS
5 ŚLICZNY ARTUR 172 5 VIS
6 LECZYKIEWICZ MARCIN 171 6 VIS
7 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 170 7 VIS
8 WASIELEWSKI SZYMON 169 8 b.d.
9 DUCZMAL MACIEJ 168 9 b.d.
10 KRZYWONOS ADAM 168 9 VIS
11 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 167 10 VIS
12 ŚLICZNA SYLWIA 167 10 VIS
13 PALKA MAREK 167 10 VIS
14 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 164 11 VIS
15 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 164 11 VIS
16 JUSKOWIAK DARIUSZ 158 12 b.d.
17 WOŹNIAK PIOTR 156 13 b.d.
18 DOJCZ TOMASZ 156 13 VIS
19 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 154 14 VIS
20 KĘDZIORA MARIUSZ 148 15 VIS
21 ŻURAWIK PIOTR 148 15 VIS
22 MAŁYSZEK ARTUR 147 16 VIS
23 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 145 17 VIS
24 GŁOWACZ KRZYSZTOF 144 18 b.d.
25 BIEŃKOWSKI JACEK 139 19 VIS
26 KRENC ANNA 138 20 VIS
27 OLEJNICZAK JACEK 137 21 b.d.
28 KRENC MARCIN 137 21 VIS
29 BANASZEK GRZEGORZ 135 22 b.d.
30 BANASZEK BARTOSZ 135 22 b.d.
31 JANKOWIAK TOMASZ 133 23 b.d.
32 TOMASZEWSKI DAWID 130 24 b.d.
33 RATAJCZAK MAREK 130 24 b.d.
34 SOBCZAK DOMINIK 127 25 b.d.
35 MANDAT MACIEJ 126 26 VIS
36 TRZCIŃSKI WOJCIECH 124 27 b.d.
37 WOJTKOWIAK JONASZ 124 27 b.d.
38 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 121 28 VIS
39 O**** D****** 119 29 VIS
40 MAĆKOWIAK MACIEJ 116 30 VIS
41 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 115 31 VIS
42 MICHALCZYK SŁAWOMIR 114 32 b.d.
43 BARTKOWIAK ADRIAN 107 33 b.d.
44 TOMCZAK MACIEJ 105 34 b.d.
45 KRZYWONOS JAN 105 34 VIS
46 SOBIŚ JAROSŁAW 104 35 b.d.
47 KNAPKIEWICZ EWA 103 36 b.d.
48 JANKOWIAK PAWEŁ 102 37 b.d.
49 DZIEDZIC PAWEŁ 101 38 b.d.
50 SOWA PAWEŁ 100 39 b.d.
51 DEMBIŃSKI MACIEJ 96 40 b.d.
52 S********* K******** 95 41 VIS
53 STASZAK ŁUKASZ 95 41 VIS
54 SKUBISZAK PIOTR 95 41 b.d.
55 WALOTEK ALEKSANDER 94 42 b.d.
56 BŁAŻEWICZ JACEK 92 43 b.d.
57 PIASNY WŁODZIMIERZ 92 43 VIS
58 BOWSZA MARCIN 90 44 b.d.
59 MANDAT MIROSŁAW 88 45 VIS
60 JASKULSKI MAREK 85 46 b.d.
61 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 85 46 b.d.
62 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 85 46 b.d.
63 PIŃCZYŃSKI JACEK 84 47 b.d.
64 FILBEREK BEATA 83 48 b.d.
65 FILIPOWSKI RAFAŁ 81 49 b.d.
66 FILBEREK PAWEŁ 81 49 b.d.
67 WAWRZYNIAK MICHAŁ 77 50 VIS
68 KŁOSOWSKA SANDRA 71 51 b.d.
69 ZACHWIEJA MAREK 71 51 b.d.
70 JÓŹWIAK JACEK 69 52 VIS
71 CZAJKA MIKOŁAJ 67 53 b.d.
72 KOZANECKI STEFAN 66 54 VIS
73 KNAPKIEWICZ MACIEJ 63 55 VIS
74 HAMERSKI WOJCIECH 57 56 VIS
75 MARCINIAK PAWEŁ 53 57 b.d.
76 NABZDYK SZYMON 45 58 b.d.
77 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 41 59 b.d.
78 URBAŃSKI PAWEŁ 35 60 b.d.
79 KRYSIAK SEBASTIAN 28 61 VIS
80 URBANIAK RYSZARD 27 62 b.d.
81 KNAPKIEWICZ PIOTR 26 63 VIS
82 MICOREK PIOTR 26 63 b.d.
83 CYBULSKI MIROSŁAW 16 64 VIS
84 HERKA BARTOSZ 14 65 b.d.
85 STYCZYŃSKI KAROL 12 66 b.d.
86 URBANIAK MICHAŁ 4 67 b.d.

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 DRESZER ANDRZEJ 182 1 VIS
2 MAŃKOWSKI DARIUSZ 182 2 VIS
3 PIASNY PAWEŁ 181 3 VIS
4 WASIELEWSKI SZYMON 177 4 b.d.
5 PALKA MAREK 176 5 VIS
6 NOWAKOWSKI BARTOSZ 175 6 b.d.
7 LECZYKIEWICZ MARCIN 174 7 VIS
8 SOLIWODA RAFAŁ 170 8 VIS
9 DOJCZ TOMASZ 170 8 VIS
10 KRZYWONOS ADAM 168 9 VIS
11 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 166 10 VIS
12 O**** D****** 162 11 VIS
13 BIEŃKOWSKI JACEK 157 12 VIS
14 JUSKOWIAK DARIUSZ 157 12 b.d.
15 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 153 13 VIS
16 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 152 14 VIS
17 TRZCIŃSKI WOJCIECH 150 15 b.d.
18 WALOTEK ALEKSANDER 146 16 b.d.
19 ŻURAWIK PIOTR 128 17 VIS
20 KRENC ANNA 127 18 VIS
21 KĘDZIORA MARIUSZ 121 19 VIS
22 GŁOWACZ KRZYSZTOF 120 20 b.d.
23 KOZANECKI STEFAN 118 21 VIS
24 KRENC MARCIN 116 22 VIS
25 S********* K******** 109 23 VIS
26 STASZAK ŁUKASZ 106 24 VIS
27 FILBEREK BEATA 106 24 b.d.
28 TOMCZAK MACIEJ 101 25 b.d.
29 SZAMBURSKI MARIUSZ 100 26 b.d.
30 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 95 27 b.d.
31 JÓŹWIAK JACEK 95 27 VIS
32 URBANIAK RYSZARD 94 28 b.d.
33 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 94 28 VIS
34 PIASNY WŁODZIMIERZ 93 29 VIS
35 FILBEREK PAWEŁ 91 30 b.d.
36 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 91 30 b.d.
37 BŁAŻEWICZ JACEK 89 31 b.d.
38 WAWRZYNIAK MICHAŁ 88 32 VIS
39 PODGÓRSKI JACEK 87 33 b.d.
40 PIŃCZYŃSKI JACEK 85 34 b.d.
41 FILIPOWSKI RAFAŁ 85 34 b.d.
42 BOWSZA MARCIN 84 35 b.d.
43 KRYSIAK SEBASTIAN 84 35 VIS
44 SKRZYPCZAK JANUSZ 83 36 b.d.
45 DZIEDZIC PAWEŁ 80 37 b.d.
46 DEMBIŃSKI MACIEJ 80 37 b.d.
47 MANDAT MACIEJ 75 38 VIS
48 KRZYWONOS JAN 75 38 VIS
49 SOWA PAWEŁ 75 38 b.d.
50 MICOREK PIOTR 62 39 b.d.
51 BARTKOWIAK ADRIAN 58 40 b.d.
52 NABZDYK SZYMON 47 41 b.d.
53 BAZAK SEBASTIAN 45 42 b.d.
54 CZAJKA MIKOŁAJ 8 43 b.d.

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 186 1 b.d.
2 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 177 2 VIS
3 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 173 3 VIS
4 MAŁYSZEK ARTUR 169 4 VIS
5 JUSKOWIAK DARIUSZ 168 5 b.d.
6 BANASZEK BARTOSZ 162 6 b.d.
7 GŁOWACZ KRZYSZTOF 161 7 b.d.
8 MAĆKOWIAK MACIEJ 157 8 VIS
9 OLEJNICZAK MARCIN 149 9 VIS
10 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 145 10 VIS
11 WALOTEK ALEKSANDER 144 11 b.d.
12 BANASZEK GRZEGORZ 143 12 b.d.
13 JAGIEŁA JERZY 137 13 VIS
14 KĘDZIORA MARIUSZ 134 14 VIS
15 ZACHWIEJA MAREK 126 15 b.d.
16 JACKOWSKI PIOTR 126 15 b.d.
17 PODGÓRSKI JACEK 124 16 b.d.
18 MICOREK PIOTR 123 17 b.d.
19 CYRANIAK MICHAŁ 119 18 b.d.
20 MANDAT MIROSŁAW 117 19 VIS
21 NABZDYK SZYMON 115 20 b.d.
22 MŁOTOWSKI JÓZEF 106 21 VIS
23 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 105 22 VIS
24 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 103 23 b.d.
25 DEMBIŃSKI MACIEJ 102 24 b.d.
26 JASKULSKI MAREK 100 25 b.d.
27 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 96 26 b.d.
28 BŁAŻEWICZ JACEK 96 26 b.d.
29 MANDAT MACIEJ 95 27 VIS
30 KRYSIAK SEBASTIAN 95 27 VIS
31 FILIPOWSKI RAFAŁ 91 28 b.d.
32 JÓŹWIAK JACEK 91 28 VIS
33 SZAMBURSKI MARIUSZ 86 29 b.d.
34 MICHALCZYK SŁAWOMIR 85 30 b.d.
35 TOMCZAK MACIEJ 85 30 b.d.
36 KRZYWONOS JAN 81 31 VIS
37 SKRZYPCZAK JANUSZ 76 32 b.d.
38 DZIEDZIC PAWEŁ 73 33 b.d.
39 KŁOSOWSKA-KULSKA PATRYCJA 67 34 b.d.
40 URBANIAK RYSZARD 65 35 b.d.
41 BAZAK SEBASTIAN 52 36 b.d.
42 JANKOWIAK TOMASZ 39 37 b.d.
43 CZAJKA MIKOŁAJ 21 38 b.d.
44 KUSTERKA BARTOSZ 5 39 b.d.
45 BARTKOWIAK ADRIAN 1 40 b.d.
46 SOWA PAWEŁ 1 40 b.d.

Pistolet szybkostrzelny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 TOMASZEWSKI DAWID 172 1 b.d.
2 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 172 1 VIS
3 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 168 2 VIS
4 JUSKOWIAK DARIUSZ 167 3 b.d.
5 PIASNY PAWEŁ 166 4 VIS
6 MAŁYSZEK ARTUR 166 4 VIS
7 KRZYWONOS ADAM 166 4 VIS
8 WASIELEWSKI SZYMON 159 5 b.d.
9 WOŹNIAK PIOTR 155 6 b.d.
10 LECZYKIEWICZ MARCIN 153 7 VIS
11 TRZCIŃSKI WOJCIECH 153 7 b.d.
12 NABZDYK SZYMON 152 8 b.d.
13 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 152 8 VIS
14 GŁOWACZ KRZYSZTOF 151 9 b.d.
15 MICOREK PIOTR 146 10 b.d.
16 CZAJKA MIKOŁAJ 143 11 b.d.
17 RATAJCZAK MAREK 142 12 b.d.
18 HERKA BARTOSZ 141 13 b.d.
19 KNAPKIEWICZ PIOTR 141 13 VIS
20 KĘDZIORA MARIUSZ 140 14 VIS
21 DEMBIŃSKI MACIEJ 127 15 b.d.
22 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 127 15 VIS
23 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 121 16 VIS
24 URBAŃSKI PAWEŁ 120 17 b.d.
25 WALOTEK ALEKSANDER 115 18 b.d.
26 ŻURAWIK PIOTR 114 19 VIS
27 HAMERSKI WOJCIECH 106 20 VIS
28 PIASNY WŁODZIMIERZ 101 21 VIS
29 FILIPOWSKI RAFAŁ 101 21 b.d.
30 BŁAŻEWICZ JACEK 99 22 b.d.
31 KRZYWONOS JAN 99 22 VIS
32 DRESZER ANDRZEJ 96 23 VIS
33 SOWA PAWEŁ 96 23 b.d.
34 JÓŹWIAK JACEK 94 24 VIS
35 MANDAT MACIEJ 89 25 VIS
36 STASZAK ŁUKASZ 88 26 VIS
37 KRYSIAK SEBASTIAN 87 27 VIS
38 URBANIAK RYSZARD 87 27 b.d.
39 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 78 28 VIS
40 KOZANECKI STEFAN 69 29 VIS
41 JASKULSKI MAREK 67 30 b.d.
42 PALKA MAREK 50 31 VIS
43 BIEŃKOWSKI JACEK 23 32 VIS

Karabin dowolny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 NOWAKOWSKI BARTOSZ 189 1 b.d.
2 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 181 2 VIS
3 MAŁYSZEK ARTUR 180 3 VIS
4 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 166 4 VIS
5 KRZYWONOS ADAM 162 5 VIS
6 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 162 5 VIS
7 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 161 6 VIS
8 KĘDZIORA MARIUSZ 154 7 VIS
9 BAZAK SEBASTIAN 153 8 b.d.
10 MAŃKOWSKI DARIUSZ 152 9 VIS
11 MICHALCZYK SŁAWOMIR 150 10 b.d.
12 RATAJCZAK MAREK 150 10 b.d.
13 SZAMBURSKI MARIUSZ 149 11 b.d.
14 MANDAT MIROSŁAW 141 12 VIS
15 SKRZYPCZAK JANUSZ 139 13 b.d.
16 JUSKOWIAK DARIUSZ 129 14 b.d.
17 BARTKOWIAK ADRIAN 128 15 b.d.
18 JAGIEŁA JERZY 127 16 VIS
19 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 127 16 VIS
20 DEMBIŃSKI MACIEJ 123 17 b.d.
21 WAWRZYNIAK MICHAŁ 120 18 VIS
22 FILIPOWSKI RAFAŁ 119 19 b.d.
23 SZCZEPANIAK DANIEL 119 19 VIS
24 JACKOWSKI PIOTR 117 20 b.d.
25 MAĆKOWIAK MACIEJ 115 21 VIS
26 KNAPKIEWICZ PIOTR 114 22 VIS
27 MANDAT MACIEJ 110 23 VIS
28 HERKA BARTOSZ 109 24 b.d.
29 CZAJKA MIKOŁAJ 105 25 b.d.
30 NABZDYK SZYMON 105 25 b.d.
31 MICOREK PIOTR 105 25 b.d.
32 URBANIAK MICHAŁ 103 26 b.d.
33 WALOTEK ALEKSANDER 99 27 b.d.
34 BANASZEK GRZEGORZ 98 28 b.d.
35 PODGÓRSKI JACEK 96 29 b.d.
36 S********* K******** 96 29 VIS
37 PIŃCZYŃSKI JACEK 96 29 b.d.
38 TRZCIŃSKI WOJCIECH 94 30 b.d.
39 KNAPKIEWICZ EWA 93 31 b.d.
40 TOMCZAK MACIEJ 89 32 b.d.
41 STYCZYŃSKI KAROL 89 32 b.d.
42 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 88 33 VIS
43 CZARNOTA KRZYSZTOF 88 33 b.d.
44 STASZAK ŁUKASZ 87 34 VIS
45 KOZANECKI STEFAN 87 34 VIS
46 FILBEREK PAWEŁ 85 35 b.d.
47 ŻURAWIK PIOTR 85 35 VIS
48 SOBCZAK DOMINIK 84 36 b.d.
49 MŁOTOWSKI JÓZEF 84 36 VIS
50 GŁOWACZ KRZYSZTOF 84 36 b.d.
51 ZACHWIEJA MAREK 80 37 b.d.
52 O**** D****** 77 38 VIS
53 URBANIAK RYSZARD 76 39 b.d.
54 CYRANIAK MICHAŁ 75 40 b.d.
55 KNAPKIEWICZ MACIEJ 75 40 VIS
56 DZIEDZIC PAWEŁ 74 41 b.d.
57 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 74 41 b.d.
58 JÓŹWIAK JACEK 74 41 VIS
59 SOWA PAWEŁ 73 42 b.d.
60 BANASZEK BARTOSZ 71 43 b.d.
61 KRZYWONOS JAN 69 44 VIS
62 BŁAŻEWICZ JACEK 69 44 b.d.
63 JANKOWIAK PAWEŁ 66 45 b.d.
64 MATUSZAK RAFAŁ 65 46 VIS
65 FILBEREK BEATA 61 47 b.d.
66 KRYSIAK SEBASTIAN 52 48 VIS
67 JASKULSKI MAREK 52 48 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy