Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krotoszynie 12.05.2024

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 MAŃKOWSKI DARIUSZ 173 1 VIS
2 PIASNY PAWEŁ 170 2 VIS
3 SOLIWODA RAFAŁ 168 3 VIS
4 ZYCH DAMIAN 165 4 b.d.
5 POPRAWA PAWEŁ 164 5 VIS
6 GROCHOWALSKI MARCIN 153 6 b.d.
7 ŚWIDERSKI WIESŁAW 152 7 VIS
8 MAĆKOWIAK MACIEJ 149 8 VIS
9 B**** M***** 143 9 b.d.
10 MIELCAREK TOMASZ 134 10 b.d.
11 ZYCH WOJCIECH 132 11 b.d.
12 TROJANEK PIOTR 130 12 b.d.
13 WOŹNIAK PIOTR 129 13 b.d.
14 K*** G******* 125 14 VIS
15 SZAMBURSKI MARIUSZ 125 14 b.d.
16 KASPRZAK MACIEJ 124 15 b.d.
17 ADAMCZAK ANDRZEJ 122 16 b.d.
18 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 121 17 VIS
19 KRENC MARCIN 120 18 VIS
20 SZYMCZAK DAWID 119 19 b.d.
21 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 117 20 VIS
22 MICOREK PIOTR 116 21 b.d.
23 TOMCZAK MACIEJ 113 22 b.d.
24 SIECZKA EMIL 111 23 VIS
25 JAŹWIEC MARCIN 111 23 b.d.
26 SZYMCZAK KRZYSZTOF 110 24 VIS
27 KACZMAREK ZBIGNIEW 109 25 VIS
28 JOKS KAROL 109 25 b.d.
29 WALCZAK JAKUB 109 25 b.d.
30 KĘDZIORA MARIUSZ 108 26 VIS
31 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 108 26 b.d.
32 HOJAK LESZEK 107 27 b.d.
33 TOKARSKI ARTUR 106 28 b.d.
34 KRAWCZYK RADOSŁAW 106 28 b.d.
35 STANISZEWSKI WOJCIECH 105 29 b.d.
36 KRZYŻANIAK SŁAWOMIR 105 29 b.d.
37 SZPOPER MICHAŁ 104 30 b.d.
38 HIPŚ AGNIESZKA 103 31 b.d.
39 SOWA PAWEŁ 102 32 b.d.
40 WAŚKOWIAK MAREK 102 32 b.d.
41 GLINKOWSKI JAKUB 101 33 b.d.
42 DZIEDZIC PAWEŁ 100 34 b.d.
43 BEREK JACEK 99 35 b.d.
44 JOKS MONIKA 98 36 b.d.
45 GLINKOWSKI PAWEŁ 98 36 b.d.
46 SIECZKA ANATOL 96 37 VIS
47 PACHOLIK KRZYSZTOF 95 38 b.d.
48 HYBSZ DOMINIK 93 39 b.d.
49 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 93 39 b.d.
50 BELLA ALEKSANDER 92 40 b.d.
51 BARTCZAK AGNIESZKA 91 41 b.d.
52 PICHET ŁUKASZ 91 41 b.d.
53 CZAPLICKI MICHAŁ 91 41 b.d.
54 SOBIŚ JAROSŁAW 90 42 b.d.
55 RYBKA ARKADIUSZ 87 43 b.d.
56 ROGOSZ GRZEGORZ 87 43 b.d.
57 JOCHANIAK MAREK 87 43 b.d.
58 CZAPLICKI TOMASZ 86 44 b.d.
59 WOŹNIAKOWSKI JERZY 84 45 VIS
60 WOSIEK MAREK 83 46 b.d.
61 DĄBROWSKI ROMUALD 82 47 b.d.
62 KACZMAREK ŁUKASZ 82 47 b.d.
63 WAŃSKI SZYMON 81 48 b.d.
64 SIECZKA DAWID 80 49 b.d.
65 CZAPLICKI MIKOŁAJ 78 50 b.d.
66 KLEPACKA MARIA 77 51 b.d.
67 KURZAWSKI DAMIAN 76 52 b.d.
68 KARPIŃSKI ROBERT 73 53 b.d.
69 JOACHIMIAK DARIUSZ 72 54 b.d.
70 GÓRNY MATEUSZ 71 55 VIS
71 SOBCZAK DOMINIK 71 55 b.d.
72 NOWAK ARTUR 68 56 VIS
73 REKOWSKI KRZYSZTOF 65 57 b.d.
74 ELIAS JANUSZ 61 58 b.d.
75 SIUDAK ANDRZEJ 60 59 b.d.
76 GRUCELA ARTUR 60 59 b.d.
77 SARACEN SEBASTIAN 58 60 b.d.
78 GORWA PAWEŁ 54 61 b.d.
79 KAWA TOMASZ 53 62 b.d.
80 ROSA SEWERYN 52 63 VIS
81 HAMERSKI WOJCIECH 46 64 VIS
82 DURCZEWSKI WOJCIECH 42 65 b.d.
83 PUTZ MICHAŁ 40 66 b.d.
84 BANASZAK KRZYSZTOF 27 67 b.d.
85 PAPYCH WOJCIECH 8 68 b.d.

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 GROCHOWALSKI MARCIN 179 1 b.d.
2 MAŃKOWSKI DARIUSZ 173 2 VIS
3 SOLIWODA RAFAŁ 172 3 VIS
4 PIASNY PAWEŁ 168 4 VIS
5 B**** M***** 166 5 b.d.
6 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 150 6 VIS
7 TROJANEK PIOTR 146 7 b.d.
8 BELLA ALEKSANDER 145 8 b.d.
9 HYBSZ DOMINIK 141 9 b.d.
10 TOMCZAK MACIEJ 127 10 b.d.
11 JACKOWSKI PIOTR 118 11 b.d.
12 DZIEDZIC PAWEŁ 118 11 b.d.
13 GRUCELA ARTUR 112 12 b.d.
14 GLINKOWSKI PAWEŁ 109 13 b.d.
15 SZYMCZAK KRZYSZTOF 109 13 VIS
16 MANDAT MIROSŁAW 100 14 VIS
17 KARPIŃSKI ROBERT 98 15 b.d.
18 SZYMCZAK DAWID 94 16 b.d.
19 KRZYŻANIAK SŁAWOMIR 90 17 b.d.
20 JOACHIMIAK DARIUSZ 90 17 b.d.
21 GLINKOWSKI JAKUB 89 18 b.d.
22 SIECZKA DAWID 85 19 b.d.
23 CZAPLICKI MICHAŁ 84 20 b.d.
24 SIECZKA ANATOL 84 20 VIS
25 DĄBROWSKI ROMUALD 84 20 b.d.
26 STANISZEWSKI WOJCIECH 83 21 b.d.
27 CZAPLICKI MIKOŁAJ 81 22 b.d.
28 PICHET ŁUKASZ 80 23 b.d.
29 GIERKO TOMASZ 80 23 b.d.
30 KUSTERKA BARTOSZ 76 24 b.d.
31 JOKS KAROL 74 25 b.d.
32 MICOREK PIOTR 72 26 b.d.
33 HIPŚ AGNIESZKA 69 27 b.d.
34 BARTCZAK AGNIESZKA 66 28 b.d.
35 CZAPLICKI TOMASZ 65 29 b.d.
36 JOKS MONIKA 65 29 b.d.
37 WAŃSKI SZYMON 65 29 b.d.
38 WALCZAK JAKUB 64 30 b.d.
39 KRAWCZYK RADOSŁAW 62 31 b.d.
40 RYBKA ARKADIUSZ 62 31 b.d.
41 KRENC ANNA 58 32 VIS
42 SIECZKA EMIL 56 33 VIS

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 TROJANEK PIOTR 173 1 b.d.
2 ŚWIDERSKI WIESŁAW 166 2 VIS
3 GRUCELA ARTUR 165 3 b.d.
4 KLĄSKAŁA PATRYK 155 4 b.d.
5 GROBELNY KAROL 154 5 VIS
6 GROCHOWALSKI MARCIN 153 6 b.d.
7 KLĄSKAŁA DARIUSZ 152 7 b.d.
8 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S. JANUSZA 151 8 b.d.
9 HOJAK LESZEK 147 9 b.d.
10 JANKOWIAK BEATA 146 10 b.d.
11 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 145 11 VIS
12 ELIAS JANUSZ 144 12 b.d.
13 HYBSZ DOMINIK 137 13 b.d.
14 ROGOSZ GRZEGORZ 136 14 b.d.
15 MAĆKOWIAK MACIEJ 133 15 VIS
16 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 131 16 b.d.
17 MINTA MARIUSZ 125 17 b.d.
18 MICOREK PIOTR 124 18 b.d.
19 SZYMCZAK KRZYSZTOF 118 19 VIS
20 CZAPLICKI TOMASZ 116 20 b.d.
21 KRAWCZYK RADOSŁAW 114 21 b.d.
22 SZYMCZAK DAWID 113 22 b.d.
23 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 113 22 b.d.
24 GLINKOWSKI PAWEŁ 113 22 b.d.
25 PICHET ŁUKASZ 113 22 b.d.
26 CZAPLICKI MICHAŁ 113 22 b.d.
27 GORWA PAWEŁ 108 23 b.d.
28 JACKOWSKI PIOTR 108 23 b.d.
29 KRZYŻANIAK SŁAWOMIR 107 24 b.d.
30 SIECZKA ANATOL 106 25 VIS
31 WAŚKOWIAK MAREK 106 25 b.d.
32 MIŚ GRZEGORZ 104 26 b.d.
33 TOMCZAK MACIEJ 101 27 b.d.
34 SIECZKA EMIL 101 27 VIS
35 GLINKOWSKI JAKUB 101 27 b.d.
36 WAŃSKI SZYMON 98 28 b.d.
37 KARPIŃSKI ROBERT 97 29 b.d.
38 KAWA TOMASZ 96 30 b.d.
39 HIPŚ AGNIESZKA 95 31 b.d.
40 DZIEDZIC PAWEŁ 95 31 b.d.
41 RYBKA ARKADIUSZ 91 32 b.d.
42 JOKS KAROL 90 33 b.d.
43 JOACHIMIAK DARIUSZ 88 34 b.d.
44 STANISZEWSKI WOJCIECH 84 35 b.d.
45 SELBIRAK ARTUR 82 36 b.d.
46 CZAPLICKI MIKOŁAJ 79 37 b.d.
47 JOKS MONIKA 69 38 b.d.
48 WALCZAK JAKUB 59 39 b.d.
49 SIECZKA DAWID 56 40 b.d.
50 BARTCZAK AGNIESZKA 54 41 b.d.

Pistolet szybkostrzelny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PAUL WOJCIECH 183 1 b.d.
2 DOLATOWSKI PAWEŁ 177 2 b.d.
3 GROCHOWALSKI MARCIN 174 3 b.d.
4 KACZMAREK ZBIGNIEW 174 4 VIS
5 BANASZEK GRZEGORZ 172 5 b.d.
6 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S. JANUSZA 171 6 b.d.
7 GUMÓŁKA MICHAŁ 162 7 b.d.
8 GRUCELA ARTUR 161 8 b.d.
9 BEREK JACEK 161 8 b.d.
10 JOCHANIAK MAREK 156 9 b.d.
11 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 155 10 b.d.
12 REKOWSKI KRZYSZTOF 155 10 b.d.
13 SELBIRAK ARTUR 149 11 b.d.
14 PUTZ MICHAŁ 148 12 b.d.
15 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 147 13 VIS
16 NOWAK ARTUR 145 14 VIS
17 MIELCAREK TOMASZ 144 15 b.d.
18 WOŹNIAK PIOTR 143 16 b.d.
19 JANKOWIAK TOMASZ 138 17 b.d.
20 GROBELNY KAROL 138 17 VIS
21 KURZAWSKI DAMIAN 130 18 b.d.
22 WOSIEK MAREK 127 19 b.d.
23 ROGOSZ GRZEGORZ 126 20 b.d.
24 JAŹWIEC MARCIN 125 21 b.d.
25 KARPIŃSKI ROBERT 117 22 b.d.
26 HAMERSKI WOJCIECH 117 22 VIS
27 MICOREK PIOTR 111 23 b.d.
28 MINTA MARIUSZ 105 24 b.d.
29 GIERKO TOMASZ 98 25 b.d.
30 SKRZYPCZAK JANUSZ 98 25 b.d.
31 KRZYŻANIAK SŁAWOMIR 98 25 b.d.
32 CZAPLICKI MIKOŁAJ 95 26 b.d.
33 SIECZKA EMIL 92 27 VIS
34 CWOJDZIŃSKA IZA 91 28 b.d.
35 WAŃSKI SZYMON 88 29 b.d.
36 BARTCZAK AGNIESZKA 87 30 b.d.
37 CZAPLICKI MICHAŁ 84 31 b.d.
38 SZYMANOWSKI ADAM 71 32 b.d.
39 WALCZAK JAKUB 71 32 b.d.
40 RYBKA ARKADIUSZ 71 32 b.d.
41 CZAPLICKI TOMASZ 66 33 b.d.
42 JOACHIMIAK DARIUSZ 65 34 b.d.
43 KRAWCZYK RADOSŁAW 65 34 b.d.
44 TOMCZAK MACIEJ 65 34 b.d.
45 JANKOWSKI MICHAŁ 63 35 b.d.
46 DZIEDZIC PAWEŁ 62 36 b.d.
47 JOKS MONIKA 62 36 b.d.
48 SARACEN SEBASTIAN 61 37 b.d.
49 SZYMCZAK DAWID 59 38 b.d.
50 SZYMCZAK KRZYSZTOF 58 39 VIS
51 JANKOWSKI RAFAŁ 55 40 b.d.
52 HIPŚ AGNIESZKA 48 41 b.d.
53 SIECZKA ANATOL 48 41 VIS
54 GLINKOWSKI PAWEŁ 48 41 b.d.
55 GLINKOWSKI JAKUB 45 42 b.d.
56 PICHET ŁUKASZ 44 43 b.d.
57 STANISZEWSKI WOJCIECH 38 44 b.d.
58 JOKS KAROL 35 45 b.d.
59 SIECZKA DAWID 22 46 b.d.

Karabin centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WLAZŁY WŁODZIMIERZ 99 1 b.d.
2 GROCHOWALSKI MARCIN 95 2 b.d.
3 JAŹWIEC MARCIN 95 3 b.d.
4 SKRZYPCZAK JANUSZ 95 4 b.d.
5 PIASNY PAWEŁ 93 5 VIS
6 KUSTERKA BARTOSZ 92 6 b.d.
7 HOJAK LESZEK 90 7 b.d.
8 WOŹNIAKOWSKI JERZY 89 8 VIS
9 POPRAWA PAWEŁ 89 8 VIS
10 ZYCH DAMIAN 88 9 b.d.
11 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 87 10 b.d.
12 GROBELNY KAROL 87 10 VIS
13 WOŹNIAK PIOTR 86 11 b.d.
14 KASPRZAK MACIEJ 84 12 b.d.
15 BEREK JACEK 82 13 b.d.
16 KĘDZIORA MARIUSZ 82 13 VIS
17 B**** M***** 81 14 b.d.
18 NOWAK ROBERT 81 14 b.d.
19 FILBEREK BEATA 80 15 b.d.
20 WOSIEK MAREK 80 15 b.d.
21 JERCHA GRZEGORZ 77 16 VIS
22 CZAPLICKI MIKOŁAJ 77 16 b.d.
23 ZYCH WOJCIECH 77 16 b.d.
24 FILBEREK PAWEŁ 77 16 b.d.
25 BELLA ALEKSANDER 74 17 b.d.
26 KRZYŻANIAK SŁAWOMIR 66 18 b.d.
27 SIECZKA ANATOL 66 18 VIS
28 SZYMCZAK KRZYSZTOF 65 19 VIS
29 RYBKA ARKADIUSZ 63 20 b.d.
30 STANISZEWSKI WOJCIECH 59 21 b.d.
31 BARTCZAK AGNIESZKA 54 22 b.d.
32 HIPŚ AGNIESZKA 54 22 b.d.
33 MICOREK PIOTR 52 23 b.d.
34 KRAWCZYK RADOSŁAW 51 24 b.d.
35 JOKS KAROL 49 25 b.d.
36 SZYMCZAK DAWID 47 26 b.d.
37 TOMCZAK MACIEJ 47 26 b.d.
38 DZIEDZIC PAWEŁ 46 27 b.d.
39 CZAPLICKI MICHAŁ 45 28 b.d.
40 GLINKOWSKI JAKUB 44 29 b.d.
41 CZAPLICKI TOMASZ 44 29 b.d.
42 WAŃSKI SZYMON 44 29 b.d.
43 SIECZKA EMIL 43 30 VIS
44 PICHET ŁUKASZ 41 31 b.d.
45 JOKS MONIKA 40 32 b.d.
46 KARPIŃSKI ROBERT 38 33 b.d.
47 WALCZAK JAKUB 36 34 b.d.
48 PUTZ MICHAŁ 32 35 b.d.
49 GLINKOWSKI PAWEŁ 32 35 b.d.
50 SZPOPER MICHAŁ 27 36 b.d.
51 SIECZKA DAWID 25 37 b.d.
52 JOACHIMIAK DARIUSZ 19 38 b.d.

Karabin wojskowo-historyczny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 132 1 b.d.
2 KMIECIK KRZYSZTOF 125 2 b.d.
3 POPRAWA PAWEŁ 122 3 VIS
4 BANASZEK BARTOSZ 122 4 b.d.
5 MIELCAREK TOMASZ 113 5 b.d.
6 TROJANEK PIOTR 111 6 b.d.
7 BANASZEK GRZEGORZ 110 7 b.d.
8 BAZAK SEBASTIAN 109 8 b.d.
9 WOSIEK MAREK 109 8 b.d.
10 SZYMCZAK KRZYSZTOF 107 9 VIS
11 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 96 10 VIS
12 JOKS KAROL 94 11 b.d.
13 SKORUPIŃSKI SŁAWOMIR 90 12 b.d.
14 MAŃKOWSKI DARIUSZ 90 12 VIS
15 RYBKA ARKADIUSZ 88 13 b.d.
16 MICOREK PIOTR 88 13 b.d.
17 SZYMCZAK DAWID 83 14 b.d.
18 GRZELSKI TOMASZ 81 15 VIS
19 KAWA TOMASZ 81 15 b.d.
20 HIPŚ AGNIESZKA 78 16 b.d.
21 JOCHANIAK MAREK 78 16 b.d.
22 BARTCZAK AGNIESZKA 77 17 b.d.
23 KRZYŻANIAK SŁAWOMIR 77 17 b.d.
24 SZYMANOWSKI ADAM 77 17 b.d.
25 JOACHIMIAK DARIUSZ 76 18 b.d.
26 CZAPLICKI TOMASZ 76 18 b.d.
27 WOŹNIAK PIOTR 75 19 b.d.
28 GLINKOWSKI JAKUB 75 19 b.d.
29 SIECZKA EMIL 74 20 VIS
30 GIERKO TOMASZ 69 21 b.d.
31 KARPIŃSKI ROBERT 68 22 b.d.
32 PAUL WOJCIECH 65 23 b.d.
33 CWOJDZIŃSKA IZA 64 24 b.d.
34 SIECZKA ANATOL 64 24 VIS
35 WAŃSKI SZYMON 62 25 b.d.
36 KACZMAREK ŁUKASZ 58 26 b.d.
37 SOBCZAK DOMINIK 58 26 b.d.
38 SOWA PAWEŁ 57 27 b.d.
39 CZAPLICKI MICHAŁ 56 28 b.d.
40 WALCZAK JAKUB 55 29 b.d.
41 CZAPLICKI MIKOŁAJ 54 30 b.d.
42 TOMCZAK MACIEJ 51 31 b.d.
43 DZIEDZIC PAWEŁ 48 32 b.d.
44 PICHET ŁUKASZ 47 33 b.d.
45 STANISZEWSKI WOJCIECH 46 34 b.d.
46 SIECZKA DAWID 46 34 b.d.
47 KRAWCZYK RADOSŁAW 44 35 b.d.
48 JANKOWSKI RAFAŁ 44 35 b.d.
49 KACZMAREK ZBIGNIEW 42 36 VIS
50 HAMERSKI WOJCIECH 41 37 VIS
51 DOLATOWSKI PAWEŁ 38 38 b.d.
52 JANKOWSKI MICHAŁ 35 39 b.d.
53 JOKS MONIKA 35 39 b.d.
54 REKOWSKI KRZYSZTOF 27 40 b.d.
55 ELIAS JANUSZ 26 41 b.d.
56 GROCHOWALSKI MARCIN 25 42 b.d.
57 GÓRNY MATEUSZ 22 43 VIS
58 ROGOSZ GRZEGORZ 21 44 b.d.
59 SKORUPIŃSKA MARTA 21 44 b.d.
60 GORWA PAWEŁ 21 44 b.d.
61 NOWAK ARTUR 17 45 VIS
62 HYBSZ DOMINIK 14 46 b.d.
63 GLINKOWSKI PAWEŁ 9 47 b.d.

Strzelba - rzutki (Trap)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SŁOMIAŃSKI PIOTR 12 1 b.d.
2 RATAJCZAK MAREK 12 2 b.d.
3 NAMYSŁ BRONISŁAW 12 3 b.d.
4 PAŚKA SŁAWOMIR 9 4 b.d.
5 ZYCH DAMIAN 7 5 b.d.
6 HOJAK LESZEK 16 6 b.d.
7 MAĆKOWIAK MACIEJ 12 7 VIS
8 B**** M***** 12 7 b.d.
9 ZYCH WOJCIECH 11 8 b.d.
10 BANASZEK BARTOSZ 11 8 b.d.
11 BELLA ALEKSANDER 10 9 b.d.
12 KOTECKI JAN 10 9 b.d.
13 SKORUPIŃSKI SŁAWOMIR 9 10 b.d.
14 OLEJNICZAK MARCIN 9 10 VIS
15 RYBKA ARKADIUSZ 9 10 b.d.
16 KACZMAREK ŁUKASZ 9 10 b.d.
17 GLINKOWSKI PAWEŁ 9 10 b.d.
18 SROCZYŃSKI ROMAN 9 10 b.d.
19 KUBICA KRZYSZTOF 8 11 b.d.
20 SZYMCZAK DAWID 8 11 b.d.
21 SKORUPIŃSKA MARTA 8 11 b.d.
22 SIECZKA ANATOL 8 11 VIS
23 BANASZEK GRZEGORZ 8 11 b.d.
24 FILBEREK BEATA 8 11 b.d.
25 SZYMCZAK KRZYSZTOF 8 11 VIS
26 PAPYCH WOJCIECH 8 11 b.d.
27 KRZYŻANIAK SŁAWOMIR 7 12 b.d.
28 GLINKOWSKI JAKUB 7 12 b.d.
29 GIERKO TOMASZ 7 12 b.d.
30 CZAPLICKI MICHAŁ 7 12 b.d.
31 SOWA PAWEŁ 7 12 b.d.
32 FILBEREK PAWEŁ 7 12 b.d.
33 TOKARSKI ARTUR 7 12 b.d.
34 NOWAK ARTUR 7 12 VIS
35 KRYSIAK SEBASTIAN 7 12 VIS
36 JOACHIMIAK DARIUSZ 7 12 b.d.
37 SIECZKA DAWID 6 13 b.d.
38 HAMERSKI WOJCIECH 6 13 VIS
39 CZAPLICKI TOMASZ 6 13 b.d.
40 KMIECIK KRZYSZTOF 6 13 b.d.
41 MANDAT MIROSŁAW 6 13 VIS
42 MANDAT MACIEJ 6 13 VIS
43 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 6 13 b.d.
44 KARPIŃSKI ROBERT 6 13 b.d.
45 BIERNAT PIOTR 5 14 b.d.
46 FILARY ADRIAN 5 14 VIS
47 BARTCZAK AGNIESZKA 5 14 b.d.
48 ROSA SEWERYN 5 14 VIS
49 WAŃSKI SZYMON 5 14 b.d.
50 JOKS KAROL 5 14 b.d.
51 WAŚKOWIAK MAREK 4 15 b.d.
52 PRZYBYLSKI JAKUB 4 15 b.d.
53 SIUDAK ANDRZEJ 4 15 b.d.
54 MICOREK PIOTR 4 15 b.d.
55 TOMCZAK MACIEJ 4 15 b.d.
56 SOBIŚ JAROSŁAW 4 15 b.d.
57 CZAPLICKI MIKOŁAJ 4 15 b.d.
58 STANISZEWSKI WOJCIECH 4 15 b.d.
59 HIPŚ AGNIESZKA 3 16 b.d.
60 PAUL WOJCIECH 3 16 b.d.
61 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S. JANUSZA 3 16 b.d.
62 DZIEDZIC PAWEŁ 3 16 b.d.
63 WALCZAK JAKUB 3 16 b.d.
64 SIECZKA EMIL 3 16 VIS
65 ADAMCZAK ANDRZEJ 3 16 b.d.
66 GÓRNY MATEUSZ 3 16 VIS
67 JERCHA GRZEGORZ 3 16 VIS
68 BEREK JACEK 3 16 b.d.
69 KRAWCZYK RADOSŁAW 3 16 b.d.
70 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 2 17 VIS
71 BAZAK SEBASTIAN 2 17 b.d.
72 KAWA TOMASZ 2 17 b.d.
73 JOKS MONIKA 2 17 b.d.
74 RADEK RYSZARD 2 17 VIS
75 PICHET ŁUKASZ 1 18 b.d.
76 GORWA PAWEŁ 1 18 b.d.

Strzelba precyzyjna

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 KASPRZAK MACIEJ 96 1 b.d.
2 DOLATOWSKI PAWEŁ 95 2 b.d.
3 PAUL WOJCIECH 95 2 b.d.
4 MAŃKOWSKI DARIUSZ 93 4 VIS
5 GROCHOWALSKI MARCIN 89 5 b.d.
6 SELBIRAK ARTUR 88 6 b.d.
7 K*** G******* 85 7 VIS
8 JANKOWIAK TOMASZ 79 8 b.d.
9 MIELCAREK TOMASZ 73 9 b.d.
10 KLĄSKAŁA DARIUSZ 73 9 b.d.
11 KLĄSKAŁA PATRYK 73 9 b.d.
12 SARACEN SEBASTIAN 72 10 b.d.
13 JANKOWSKI MICHAŁ 68 11 b.d.
14 KRAWCZYK RADOSŁAW 66 12 b.d.
15 KACZMAREK ZBIGNIEW 66 12 VIS
16 SZYMCZAK KRZYSZTOF 65 13 VIS
17 PRZYBYLSKI JAKUB 64 14 b.d.
18 CZAPLICKI MICHAŁ 64 14 b.d.
19 PICHET ŁUKASZ 61 15 b.d.
20 FILBEREK BEATA 58 16 b.d.
21 OLEJNICZAK MARCIN 57 17 VIS
22 DĄBROWSKI ROMUALD 56 18 b.d.
23 SZYMANOWSKI ADAM 55 19 b.d.
24 HIPŚ AGNIESZKA 55 19 b.d.
25 RYBKA ARKADIUSZ 54 20 b.d.
26 HYBSZ DOMINIK 54 20 b.d.
27 SZAMBURSKI MARIUSZ 53 21 b.d.
28 ŻYTO ROBERT 51 22 b.d.
29 KURZAWSKI DAMIAN 51 22 b.d.
30 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 50 23 b.d.
31 KAWA TOMASZ 50 23 b.d.
32 JANKOWSKI RAFAŁ 49 24 b.d.
33 SKORUPIŃSKI SŁAWOMIR 47 25 b.d.
34 KRZYŻANIAK SŁAWOMIR 47 25 b.d.
35 MICOREK PIOTR 47 25 b.d.
36 FILBEREK PAWEŁ 47 25 b.d.
37 CWOJDZIŃSKA IZA 46 26 b.d.
38 JOKS MONIKA 46 26 b.d.
39 WAŃSKI SZYMON 45 27 b.d.
40 MANDAT MACIEJ 44 28 VIS
41 JACKOWSKI PIOTR 44 28 b.d.
42 CZAPLICKI TOMASZ 44 28 b.d.
43 MANDAT MIROSŁAW 44 28 VIS
44 SZYMCZAK DAWID 43 29 b.d.
45 DURCZEWSKI WOJCIECH 42 30 b.d.
46 GORWA PAWEŁ 41 31 b.d.
47 STANISZEWSKI WOJCIECH 41 31 b.d.
48 ELIAS JANUSZ 40 32 b.d.
49 KRYSIAK SEBASTIAN 40 32 VIS
50 DZIEDZIC PAWEŁ 39 33 b.d.
51 SKORUPIŃSKA MARTA 39 33 b.d.
52 TOMCZAK MACIEJ 38 34 b.d.
53 ROGOSZ GRZEGORZ 37 35 b.d.
54 SIECZKA ANATOL 36 36 VIS
55 MICHALCZYK SŁAWOMIR 36 36 b.d.
56 KARPIŃSKI ROBERT 36 36 b.d.
57 SIECZKA DAWID 36 36 b.d.
58 WALCZAK JAKUB 35 37 b.d.
59 CZAPLICKI MIKOŁAJ 34 38 b.d.
60 GRUCELA ARTUR 33 39 b.d.
61 GLINKOWSKI JAKUB 33 39 b.d.
62 NOWAK ROBERT 33 39 b.d.
63 REKOWSKI KRZYSZTOF 33 39 b.d.
64 GRZEŚKOWIAK ŁUKASZ 28 40 b.d.
65 SIECZKA EMIL 27 41 VIS
66 JOACHIMIAK DARIUSZ 26 42 b.d.
67 GLINKOWSKI PAWEŁ 24 43 b.d.
68 KĘDZIORA MARIUSZ 24 43 VIS
69 JOKS KAROL 22 44 b.d.
70 WOŹNIAKOWSKI JERZY 18 45 VIS
71 PUTZ MICHAŁ 12 46 b.d.
72 JANKOWIAK BEATA 10 47 b.d.
73 BARTCZAK AGNIESZKA 4 48 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy