Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krotoszynie 20.06.2021

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 DRESZER ANDRZEJ 181 1 VIS
2 PIASNY PAWEŁ 176 2 VIS
3 KRATOWSKI GRZEGORZ 162 3 VIS
4 DUCZMAL MACIEJ 162 4 b.d.
5 DERA MARCIN 161 5 b.d.
6 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 159 6 VIS
7 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 154 7 VIS
8 SZCZOTKA GRZEGORZ 153 8 VIS
9 SULEWSKI ŁUKASZ 152 9 VIS
10 KARLIK SŁAWOMIR 152 9 b.d.
11 KĘDZIORA MARIUSZ 147 10 VIS
12 MOSKAL WOJCIECH 144 11 VIS
13 K*** G******* 142 12 VIS
14 OLEJNIK KORNEL 141 13 b.d.
15 GRZELSKI TOMASZ 138 14 VIS
16 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 138 14 VIS
17 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 134 15 VIS
18 ZIELIŃSKI RADOSŁAW 129 16 b.d.
19 DERA ADAM 129 16 b.d.
20 MATYSIAK MICHAŁ 128 17 VIS
21 SOBIŚ JAROSŁAW 125 18 b.d.
22 OSIŃSKI ROMAN 122 19 b.d.
23 JAGIEŁA DAWID 118 20 b.d.
24 B**** M***** 117 21 b.d.
25 HOJAK LESZEK 116 22 b.d.
26 MICHALCZYK SŁAWOMIR 116 22 b.d.
27 PACHOLIK KRZYSZTOF 115 23 b.d.
28 FILBEREK PAWEŁ 106 24 b.d.
29 GROBELNY KAROL 105 25 VIS
30 MŁOTOWSKI JÓZEF 101 26 VIS
31 FILBEREK BEATA 101 26 b.d.
32 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 98 27 b.d.
33 HERKA BARTOSZ 96 28 b.d.
34 JANOŚ ŁUKASZ 94 29 b.d.
35 JĘDRZEJCZAK MACIEJ 91 30 VIS
36 WALENDOWSKI KONDRAD 91 30 b.d.
37 PODGÓRSKI JACEK 91 30 b.d.
38 KACZMAREK ZBIGNIEW 89 31 VIS
39 SOWA PAWEŁ 88 32 b.d.
40 CYRANIAK SARA 88 32 b.d.
41 WOJTKOWIAK JONASZ 86 33 b.d.
42 WOŹNIAKOWSKI JERZY 86 33 VIS
43 MANDAT MACIEJ 86 33 VIS
44 OLEJNICZAK MARCIN 85 34 VIS
45 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 85 34 VIS
46 JAGIEŁA JERZY 84 35 VIS
47 KRENC MARCIN 84 35 VIS
48 HAMERSKI WOJCIECH 83 36 VIS
49 SZLACHTA MARCIN 82 37 b.d.
50 ZMYŚLONY SŁAWOMIR 78 38 b.d.
51 TOMASZEWSKI DAWID 76 39 b.d.
52 ADAMCZAK ANDRZEJ 74 40 b.d.
53 PIASKOWSKI KRZYSZTOF 73 41 VIS
54 KRYSIAK SEBASTIAN 70 42 VIS
55 BANASZEK GRZEGORZ 70 42 b.d.
56 PAPYCH WOJCIECH 70 42 b.d.
57 BAZAK SEBASTIAN 68 43 b.d.
58 MANDAT MIROSŁAW 63 44 VIS
59 KNAPKIEWICZ EWA 62 45 b.d.
60 WAWRZYNIAK MICHAŁ 60 46 VIS
61 JAŹWIEC MARCIN 59 47 b.d.
62 BANASZAK JACEK 58 48 b.d.
63 ZACHWIEJA MAREK 55 49 b.d.
64 KUBIAK PAWEŁ 54 50 b.d.
65 RATAJCZAK MAREK 52 51 b.d.
66 KNAPKIEWICZ PIOTR 45 52 VIS
67 KNAPKIEWICZ MACIEJ 41 53 VIS
68 KRYSIAK PIOTR 34 54 b.d.
69 OLEJNIK ADRIAN 33 55 b.d.
70 GROTNIK KRZYSZTOF 21 56 b.d.
71 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 2 57 b.d.

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 182 1 VIS
2 DRESZER ANDRZEJ 177 2 VIS
3 KRATOWSKI GRZEGORZ 164 3 VIS
4 MOSKAL WOJCIECH 160 4 VIS
5 B**** M***** 160 5 b.d.
6 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 157 6 VIS
7 SULEWSKI ŁUKASZ 135 7 VIS
8 WALENDOWSKI KONDRAD 116 8 b.d.
9 OLEJNIK KORNEL 109 9 b.d.
10 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 105 10 VIS
11 KRYSIAK SEBASTIAN 104 11 VIS
12 PODGÓRSKI JACEK 96 12 b.d.
13 MANDAT MIROSŁAW 95 13 VIS
14 TOMCZAK MACIEJ 95 13 b.d.
15 JANOŚ ŁUKASZ 95 13 b.d.
16 MŁOTOWSKI JÓZEF 94 14 VIS
17 KŁOSOWSKA SANDRA 88 15 b.d.
18 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 81 16 b.d.
19 DZIEDZIC PAWEŁ 80 17 b.d.
20 KNAPKIEWICZ EWA 80 17 b.d.
21 MATYSIAK MICHAŁ 73 18 VIS
22 SOWA PAWEŁ 71 19 b.d.
23 MANDAT MACIEJ 66 20 VIS
24 OLEJNIK ADRIAN 48 21 b.d.
25 ZMYŚLONY SŁAWOMIR 43 22 b.d.
26 KNAPKIEWICZ PIOTR 43 22 VIS
27 GROTNIK KRZYSZTOF 41 23 b.d.
28 KNAPKIEWICZ MACIEJ 36 24 VIS

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 CYRANIAK SARA 171 1 b.d.
2 KARLIK SŁAWOMIR 163 2 b.d.
3 GRZELSKI TOMASZ 158 3 VIS
4 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 148 4 VIS
5 OLEJNIK KORNEL 146 5 b.d.
6 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 145 6 VIS
7 JĘDRZEJCZAK MACIEJ 136 7 VIS
8 KĘDZIORA MARIUSZ 134 8 VIS
9 JAŹWIEC MARCIN 128 9 b.d.
10 JAGIEŁA DAWID 127 10 b.d.
11 JACKOWSKI PIOTR 126 11 b.d.
12 WOŹNIAKOWSKI JERZY 108 12 VIS
13 WALENDOWSKI KONDRAD 106 13 b.d.
14 KŁOSOWSKA SANDRA 105 14 b.d.
15 OLEJNIK ADRIAN 94 15 b.d.
16 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 86 16 b.d.
17 MICHALCZYK SŁAWOMIR 81 17 b.d.
18 LEWANDOWICZ ZOFIA 80 18 b.d.
19 OLESZCZAK DAWID 74 19 b.d.
20 SOWA PAWEŁ 70 20 b.d.
21 ZACHWIEJA MAREK 66 21 b.d.
22 GROTNIK KRZYSZTOF 63 22 b.d.
23 SIUDAK ANDRZEJ 62 23 b.d.
24 ZMYŚLONY SŁAWOMIR 62 23 b.d.
25 BAZAK SEBASTIAN 50 24 b.d.
26 KAŹMIERCZAK JÓZEF 14 25 b.d.

Karabin centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIŃCZYŃSKI JACEK 98 1 b.d.
2 KRYSIAK PIOTR 90 2 b.d.
3 B**** M***** 89 3 b.d.
4 SZAMBURSKI MARIUSZ 87 4 b.d.
5 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 82 5 b.d.
6 HOJAK LESZEK 82 5 b.d.
7 ZACHWIEJA MAREK 81 6 b.d.
8 WOŹNIAKOWSKI JERZY 79 7 VIS
9 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 73 8 b.d.
10 TOMASZEWSKI DAWID 67 9 b.d.
11 SOWA PAWEŁ 42 10 b.d.
12 LEWANDOWICZ LESZEK 41 11 VIS
13 KRYSIAK SEBASTIAN 39 12 VIS
14 JANOŚ ŁUKASZ 39 12 b.d.
15 MŁOTOWSKI JÓZEF 38 13 VIS
16 GROTNIK KRZYSZTOF 37 14 b.d.
17 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 35 15 b.d.
18 HERKA BARTOSZ 34 16 b.d.
19 WAWRZYNIAK MICHAŁ 33 17 VIS
20 MANDAT MACIEJ 31 18 VIS
21 MANDAT MIROSŁAW 29 19 VIS
22 FILBEREK PAWEŁ 28 20 b.d.
23 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 28 20 VIS
24 FILBEREK BEATA 27 21 b.d.
25 PODGÓRSKI JACEK 24 22 b.d.
26 MOSKAL WOJCIECH 1 23 VIS

Karabin wojskowo-historyczny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 130 1 b.d.
2 OLEJNICZAK JACEK 129 2 b.d.
3 K*** G******* 117 3 VIS
4 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 114 4 VIS
5 GRZELSKI TOMASZ 105 5 VIS
6 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 95 6 b.d.
7 BANASZEK GRZEGORZ 65 7 b.d.
8 BAZAK SEBASTIAN 57 8 b.d.
9 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 57 8 VIS
10 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 52 9 VIS
11 ZIELIŃSKI RADOSŁAW 50 10 b.d.
12 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 50 10 b.d.
13 KRYSIAK PIOTR 45 11 b.d.
14 KNAPKIEWICZ PIOTR 40 12 VIS
15 SOBIŚ JAROSŁAW 39 13 b.d.
16 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 36 14 b.d.
17 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 36 14 VIS
18 JĘDRZEJCZAK MACIEJ 36 14 VIS
19 KRYSIAK SEBASTIAN 33 15 VIS
20 OSIŃSKI ROMAN 31 16 b.d.
21 MANDAT MACIEJ 31 16 VIS
22 GROTNIK KRZYSZTOF 29 17 b.d.
23 WOJTKOWIAK JONASZ 29 17 b.d.
24 MANDAT MIROSŁAW 29 17 VIS
25 TOMCZAK MACIEJ 28 18 b.d.
26 KNAPKIEWICZ MACIEJ 28 18 VIS
27 DZIEDZIC PAWEŁ 27 19 b.d.
28 JANOŚ ŁUKASZ 27 19 b.d.
29 ZMYŚLONY SŁAWOMIR 26 20 b.d.
30 SULEWSKI ŁUKASZ 23 21 VIS
31 SIUDAK ANDRZEJ 16 22 b.d.
32 SOWA PAWEŁ 14 23 b.d.
33 HAMERSKI WOJCIECH 10 24 VIS
34 KNAPKIEWICZ EWA 1 25 b.d.
35 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 1 25 VIS

Strzelba - rzutki (Trap)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SZCZOTKA GRZEGORZ 13 1 VIS
2 RATAJCZAK MAREK 15 2 b.d.
3 DOMAGAŁA PIOTR 12 3 b.d.
4 HOJAK LESZEK 12 4 b.d.
5 BANASZAK ANTONI 13 5 b.d.
6 BANASZEK BARTOSZ 12 6 b.d.
7 SZLACHTA MARCIN 11 7 b.d.
8 PAPYCH WOJCIECH 10 8 b.d.
9 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 9 9 b.d.
10 SOBIŚ JAROSŁAW 9 9 b.d.
11 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 9 9 VIS
12 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 9 9 b.d.
13 SULEWSKI ŁUKASZ 9 9 VIS
14 ZACHWIEJA MAREK 9 9 b.d.
15 CZAPLICKI TOMASZ 8 10 b.d.
16 KRENC MARCIN 8 10 VIS
17 PIASNY PAWEŁ 8 10 VIS
18 MOSKAL WOJCIECH 8 10 VIS
19 B**** M***** 8 10 b.d.
20 WOJTKOWIAK JONASZ 8 10 b.d.
21 KĘDZIORA MARIUSZ 7 11 VIS
22 KACZMAREK ZBIGNIEW 7 11 VIS
23 ZMYŚLONY SŁAWOMIR 6 12 b.d.
24 ADAMCZAK ANDRZEJ 6 12 b.d.
25 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 6 12 VIS
26 GROBELNY KAROL 5 13 VIS
27 DZIEDZIC PAWEŁ 5 13 b.d.
28 OSIŃSKI ROMAN 5 13 b.d.
29 MANDAT MIROSŁAW 5 13 VIS
30 FILBEREK BEATA 5 13 b.d.
31 KUBIAK PAWEŁ 4 14 b.d.
32 SOWA PAWEŁ 4 14 b.d.
33 MICHALCZYK SŁAWOMIR 4 14 b.d.
34 FILBEREK PAWEŁ 4 14 b.d.
35 LEWANDOWICZ LESZEK 4 14 VIS
36 TOMCZAK MACIEJ 4 14 b.d.
37 GROTNIK KRZYSZTOF 4 14 b.d.
38 HERKA BARTOSZ 4 14 b.d.
39 K*** G******* 4 14 VIS
40 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 3 15 b.d.
41 KRYSIAK SEBASTIAN 3 15 VIS
42 CYRANIAK SARA 3 15 b.d.
43 KRYSIAK PIOTR 3 15 b.d.
44 GALBIERCZYK SYLWESTER 3 15 b.d.
45 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 3 15 VIS
46 JĘDRZEJCZAK MACIEJ 2 16 VIS
47 MANDAT MACIEJ 1 17 VIS
48 BANASZEK GRZEGORZ 1 17 b.d.

Strzelba - rzutki (Skeet)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 25 1 b.d.
2 BANASZEK BARTOSZ 21 2 b.d.
3 HOJAK LESZEK 21 2 b.d.
4 SZCZOTKA GRZEGORZ 20 3 VIS
5 DOMAGAŁA PIOTR 15 4 b.d.
6 GALBIERCZYK SYLWESTER 13 5 b.d.
7 GROTNIK KRZYSZTOF 5 6 b.d.
8 SOWA PAWEŁ 5 6 b.d.
9 ZMYŚLONY SŁAWOMIR 3 7 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy