Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krotoszynie 05.09.2021

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 177 1 b.d.
2 STARCZEWSKI BARTOSZ 176 2 b.d.
3 KRATOWSKI GRZEGORZ 175 3 VIS
4 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 163 4 VIS
5 MAŁYSZEK ARTUR 162 5 VIS
6 P********* T***** 162 5 VIS
7 DOJCZ TOMASZ 159 6 VIS
8 DUCZMAL MACIEJ 159 6 b.d.
9 KOLANOWSKI WŁODZIMIERZ 157 7 b.d.
10 SIPIAK MARCIN 153 8 b.d.
11 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 151 9 VIS
12 URBAŃCZYK GRZEGORZ 150 10 b.d.
13 JAMRY MAREK 147 11 VIS
14 POPRAWA PAWEŁ 147 11 VIS
15 GROCHOWALSKI MARCIN 142 12 b.d.
16 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 137 13 VIS
17 KĘDZIORA MARIUSZ 135 14 VIS
18 SZCZOTKA GRZEGORZ 129 15 VIS
19 JĘDROWIAK MARIUSZ 127 16 b.d.
20 PAWLAK MAREK 124 17 b.d.
21 B**** M***** 124 17 b.d.
22 MAĆKOWIAK MACIEJ 122 18 VIS
23 WODNICZAK MARCIN 121 19 b.d.
24 MATYSIAK MICHAŁ 121 19 VIS
25 WOŹNIAK PIOTR 120 20 b.d.
26 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 120 20 VIS
27 GŁOWACZ KRZYSZTOF 116 21 b.d.
28 ROBACZYŃSKI PIOTR 114 22 b.d.
29 HOJAK LESZEK 113 23 b.d.
30 STRZELEC ARTUR 111 24 b.d.
31 GROBELNY KAROL 110 25 VIS
32 WOJTKOWIAK JONASZ 109 26 b.d.
33 NOWAK ARTUR 109 26 VIS
34 HAWRYLUK ARTUR 109 26 VIS
35 JANKOWSKI PIOTR 107 27 VIS
36 WĘGLARZ SŁAWOMIR 106 28 b.d.
37 ŻURAWIK PIOTR 105 29 VIS
38 KRENC ANNA 105 29 VIS
39 STASZAK ŁUKASZ 105 29 VIS
40 PAWLAK ZBYSZKO 105 29 VIS
41 ZAGUŁA RAFAŁ 104 30 VIS
42 KANWISCHER JAROSŁAW 104 30 VIS
43 KRENC MARCIN 103 31 VIS
44 WOJCIECHOWSKI PIOTR 101 32 VIS
45 JASKUŁA MACIEJ 95 33 b.d.
46 GORSZKI DAWID 95 33 VIS
47 SOWIAK MICHAŁ 95 33 b.d.
48 WALOTEK ALEKSANDER 93 34 b.d.
49 J********** M***** 91 35 VIS
50 BURCHARD PIOTR 91 35 VIS
51 JASKULSKI MAREK 87 36 b.d.
52 JANKOWIAK PAWEŁ 85 37 b.d.
53 PIASNY WŁODZIMIERZ 85 37 VIS
54 GUMÓŁKA MICHAŁ 82 38 b.d.
55 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 79 39 b.d.
56 DAŃCZYSZYN DAWID 75 40 b.d.
57 MAJCHRZAK ADAM 74 41 VIS
58 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 73 42 b.d.
59 PIASKOWSKI KRZYSZTOF 73 42 VIS
60 ROSA SEWERYN 71 43 VIS
61 KOSTRZEWSKI PIOTR 70 44 b.d.
62 SOWA PAWEŁ 69 45 b.d.
63 WOŹNIAKOWSKI JERZY 68 46 VIS
64 BURCHARD WŁODZIMIERZ 67 47 VIS
65 SKUBISZAK KACPER 65 48 b.d.
66 ZMYŚLONY SŁAWOMIR 64 49 b.d.
67 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 63 50 VIS
68 SZLACHTA MARCIN 62 51 b.d.
69 CYRANIAK MICHAŁ 62 51 b.d.
70 KAPCIŃSKI GRZEGORZ 61 52 VIS
71 CZAPLICKA EWA 60 53 b.d.
72 DRYZD MAREK 58 54 b.d.
73 NYCH JAROSŁAW 58 54 VIS
74 URBAS PRZEMYSŁAW 55 55 b.d.
75 GÓRNY MATEUSZ 52 56 VIS
76 SOBIERAJ JANUSZ 51 57 b.d.
77 BARTECKI MAREK 51 57 b.d.
78 DEMBIŃSKI MACIEJ 49 58 b.d.
79 HAMERSKI WOJCIECH 48 59 VIS
80 DZIKOWSKI ANDRZEJ 45 60 VIS
81 WAŚKOWIAK MAREK 44 61 b.d.
82 ADAMCZAK ANDRZEJ 40 62 b.d.
83 URBANIAK RYSZARD 25 63 b.d.
84 RABCZEWSKI KACPER 18 64 b.d.
85 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 16 65 b.d.
86 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 14 66 b.d.

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 B**** M***** 172 1 b.d.
2 KRATOWSKI GRZEGORZ 171 2 VIS
3 DOJCZ TOMASZ 158 3 VIS
4 WASIELEWSKI SZYMON 153 4 b.d.
5 POSPIECH MARCIN 151 5 b.d.
6 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 149 6 VIS
7 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 131 7 VIS
8 ROBACZYŃSKI PIOTR 117 8 b.d.
9 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 115 9 VIS
10 KANWISCHER JAROSŁAW 110 10 VIS
11 JACKOWSKI PIOTR 109 11 b.d.
12 PAWLAK MAREK 105 12 b.d.
13 JASKUŁA MACIEJ 104 13 b.d.
14 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 104 13 VIS
15 WOJCIECHOWSKI PIOTR 101 14 VIS
16 K*** G******* 95 15 VIS
17 SKUBISZAK KACPER 90 16 b.d.
18 WĘGLARZ SŁAWOMIR 89 17 b.d.
19 STRZELEC ARTUR 87 18 b.d.
20 KOSTRZEWSKI PIOTR 87 18 b.d.
21 PIASNY WŁODZIMIERZ 85 19 VIS
22 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 85 19 b.d.
23 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 85 19 b.d.
24 BOWSZA MARCIN 84 20 b.d.
25 OLESZCZAK DAWID 84 20 b.d.
26 ŻURAWIK PIOTR 84 20 VIS
27 GROCHOWALSKI MARCIN 83 21 b.d.
28 STASZAK ŁUKASZ 81 22 VIS
29 SOWIAK MICHAŁ 81 22 b.d.
30 BURCHARD PIOTR 76 23 VIS
31 BURCHARD WŁODZIMIERZ 67 24 VIS
32 KŁOSOWSKA SANDRA 10 25 b.d.

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 KRATOWSKI GRZEGORZ 180 1 VIS
2 WASIELEWSKI SZYMON 179 2 b.d.
3 JĘDROWIAK MARIUSZ 168 3 b.d.
4 DRYZD MAREK 165 4 b.d.
5 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 163 5 VIS
6 MAŁYSZEK ARTUR 156 6 VIS
7 MAĆKOWIAK MACIEJ 155 7 VIS
8 WOŹNIAKOWSKI JERZY 151 8 VIS
9 JAMRY MAREK 148 9 VIS
10 KĘDZIORA MARIUSZ 146 10 VIS
11 SKUBISZAK KACPER 144 11 b.d.
12 POSPIECH MARCIN 142 12 b.d.
13 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 142 12 VIS
14 WALOTEK ALEKSANDER 139 13 b.d.
15 URBAŃCZYK GRZEGORZ 127 14 b.d.
16 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 122 15 b.d.
17 KANWISCHER JAROSŁAW 120 16 VIS
18 JASKULSKI MAREK 120 16 b.d.
19 CYRANIAK MICHAŁ 115 17 b.d.
20 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 115 17 VIS
21 DEMBIŃSKI MACIEJ 112 18 b.d.
22 WALISZEWSKI TADEUSZ 111 19 VIS
23 GROBELNY KAROL 101 20 VIS
24 BANASZEK GRZEGORZ 101 20 b.d.
25 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 95 21 b.d.
26 GŁOWACZ KRZYSZTOF 92 22 b.d.
27 STRZELEC ARTUR 92 22 b.d.
28 ŻURAWIK PIOTR 91 23 VIS
29 KŁOSOWSKA DARIA 91 23 b.d.
30 GROCHOWALSKI MARCIN 90 24 b.d.
31 STASZAK ŁUKASZ 88 25 VIS
32 URBAS PRZEMYSŁAW 87 26 b.d.
33 WĘGLARZ SŁAWOMIR 85 27 b.d.
34 KŁOSOWSKA SANDRA 73 28 b.d.
35 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 67 29 b.d.
36 DZIKOWSKI ANDRZEJ 66 30 VIS
37 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 65 31 b.d.
38 ROBACZYŃSKI BOGUMIŁ 56 32 b.d.
39 WAŚKOWIAK MAREK 45 33 b.d.
40 BAZAK SEBASTIAN 44 34 b.d.
41 BARTECKI MAREK 27 35 b.d.
42 URBANIAK RYSZARD 14 36 b.d.
43 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 12 37 b.d.

Karabin centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 98 1 VIS
2 B**** M***** 96 2 b.d.
3 KOLANOWSKI WŁODZIMIERZ 94 3 b.d.
4 HOJAK LESZEK 91 4 b.d.
5 WOŹNIAKOWSKI JERZY 88 5 VIS
6 WOŹNIAK PIOTR 88 5 b.d.
7 SZCZOTKA GRZEGORZ 86 6 VIS
8 MAŁYSZEK ARTUR 84 7 VIS
9 BANASZEK GRZEGORZ 83 8 b.d.
10 POSPIECH MARCIN 81 9 b.d.
11 J********** M***** 73 10 VIS
12 JERCHA GRZEGORZ 69 11 VIS
13 GROBELNY KAROL 66 12 VIS
14 WAŚKOWIAK MAREK 65 13 b.d.
15 BARTECKI MAREK 64 14 b.d.
16 WAWRZYNIAK MICHAŁ 47 15 VIS
17 SOWIAK MICHAŁ 47 15 b.d.
18 WOJCIECHOWSKI PIOTR 45 16 VIS
19 STRZELEC ARTUR 44 17 b.d.
20 KANWISCHER JAROSŁAW 40 18 VIS
21 PIASNY WŁODZIMIERZ 36 19 VIS
22 GAWIŃSKI MIROSŁAW 33 20 b.d.
23 ŻURAWIK PIOTR 25 21 VIS
24 STASZAK ŁUKASZ 24 22 VIS
25 WALOTEK ALEKSANDER 18 23 b.d.
26 BAZAK SEBASTIAN 11 24 b.d.
27 PAWLAK MAREK 6 25 b.d.

Karabin wojskowo-historyczny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 NYCH JAROSŁAW 129 1 VIS
2 POPRAWA PAWEŁ 108 2 VIS
3 RATAJCZAK MAREK 103 3 b.d.
4 WASIELEWSKI SZYMON 96 4 b.d.
5 SOBIERAJ JANUSZ 90 5 b.d.
6 MAŁYSZEK ARTUR 89 6 VIS
7 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 86 7 VIS
8 ROBACZYŃSKI BOGUMIŁ 83 8 b.d.
9 MATYSIAK MICHAŁ 74 9 VIS
10 P********* T***** 73 10 VIS
11 DZIKOWSKI ANDRZEJ 72 11 VIS
12 ROSA SEWERYN 71 12 VIS
13 JANKOWSKI PIOTR 65 13 VIS
14 WALOTEK ALEKSANDER 56 14 b.d.
15 PAWLAK ZBYSZKO 55 15 VIS
16 WOJCIECHOWSKI PIOTR 51 16 VIS
17 JAMRY MAREK 50 17 VIS
18 WĘGLARZ SŁAWOMIR 49 18 b.d.
19 JANKOWIAK PAWEŁ 49 18 b.d.
20 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 48 19 VIS
21 HAWRYLUK ARTUR 47 20 VIS
22 SOWIAK MICHAŁ 47 20 b.d.
23 BOWSZA MARCIN 45 21 b.d.
24 GROBELNY KAROL 45 21 VIS
25 ŻURAWIK PIOTR 44 22 VIS
26 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 44 22 b.d.
27 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 43 23 VIS
28 STASZAK ŁUKASZ 41 24 VIS
29 KANWISCHER JAROSŁAW 41 24 VIS
30 JASKUŁA MACIEJ 41 24 b.d.
31 PIASNY WŁODZIMIERZ 40 25 VIS
32 GAWIŃSKI MIROSŁAW 39 26 b.d.
33 BURCHARD PIOTR 38 27 VIS
34 BURCHARD WŁODZIMIERZ 37 28 VIS
35 JASKULSKI MAREK 37 28 b.d.
36 STRZELEC ARTUR 33 29 b.d.
37 J********** M***** 31 30 VIS
38 DEMBIŃSKI MACIEJ 30 31 b.d.
39 ROBACZYŃSKI PIOTR 30 31 b.d.
40 GÓRNY MATEUSZ 17 32 VIS
41 ZMYŚLONY SŁAWOMIR 16 33 b.d.
42 KĘDZIORA MARIUSZ 14 34 VIS
43 SIPIAK MARCIN 9 35 b.d.
44 URBAS PRZEMYSŁAW 1 36 b.d.
45 NOWAK ARTUR 1 36 VIS
46 HAMERSKI WOJCIECH 1 36 VIS
47 WOŹNIAK PIOTR 1 36 b.d.
48 GROCHOWALSKI MARCIN 1 36 b.d.
49 SOWA PAWEŁ 1 36 b.d.
50 DRYZD MAREK 1 36 b.d.
51 SKUBISZAK KACPER 1 36 b.d.

Strzelba - rzutki (Trap)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 13 1 b.d.
2 STRYJAK JACEK 13 2 b.d.
3 DOMAGAŁA PIOTR 11 3 b.d.
4 MAĆKOWIAK MACIEJ 13 4 VIS
5 BANASZEK BARTOSZ 11 5 b.d.
6 SZCZOTKA GRZEGORZ 15 6 VIS
7 MAĆKOWIAK PAWEŁ 12 7 b.d.
8 SOBIERAJ JANUSZ 10 8 b.d.
9 KRENC MARCIN 10 8 VIS
10 ŁYP TOMASZ 9 9 b.d.
11 LIBERSKI ROBERT 9 9 VIS
12 B**** M***** 9 9 b.d.
13 PAPYCH WOJCIECH 9 9 b.d.
14 PAWLAK ZBYSZKO 8 10 VIS
15 WALENDOWSKI KONDRAD 8 10 b.d.
16 WAŚKOWIAK MAREK 8 10 b.d.
17 JERCHA GRZEGORZ 8 10 VIS
18 HOJAK LESZEK 8 10 b.d.
19 HAWRYLUK ARTUR 7 11 VIS
20 WALISZEWSKI TADEUSZ 7 11 VIS
21 URBAŃCZYK GRZEGORZ 7 11 b.d.
22 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 7 11 b.d.
23 KANWISCHER JAROSŁAW 7 11 VIS
24 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 7 11 b.d.
25 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 6 12 VIS
26 BOWSZA MARCIN 6 12 b.d.
27 JANKOWIAK PAWEŁ 6 12 b.d.
28 BARTECKI MAREK 6 12 b.d.
29 DUCZMAL MACIEJ 6 12 b.d.
30 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 6 12 VIS
31 S********* K******** 6 12 VIS
32 CZAPLICKI MICHAŁ 6 12 b.d.
33 JANKOWSKI PIOTR 6 12 VIS
34 ŻURAWIK PIOTR 6 12 VIS
35 O**** D****** 5 13 VIS
36 SOWIAK MICHAŁ 5 13 b.d.
37 KRAWIEC PRZEMYSŁAW 5 13 b.d.
38 J********** M***** 5 13 VIS
39 WALOTEK ALEKSANDER 5 13 b.d.
40 JASKUŁA MACIEJ 5 13 b.d.
41 POSPIECH MARCIN 5 13 b.d.
42 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 5 13 b.d.
43 STASZAK ŁUKASZ 5 13 VIS
44 WOJTKOWIAK JONASZ 5 13 b.d.
45 KĘDZIORA MARIUSZ 5 13 VIS
46 NYCH JAROSŁAW 5 13 VIS
47 SZLACHTA MARCIN 5 13 b.d.
48 WOJCIECHOWSKI PIOTR 5 13 VIS
49 BANASZEK GRZEGORZ 5 13 b.d.
50 CZAPLICKA EWA 4 14 b.d.
51 WĘGLARZ SŁAWOMIR 4 14 b.d.
52 BURCHARD PIOTR 4 14 VIS
53 URBAS PRZEMYSŁAW 4 14 b.d.
54 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 4 14 b.d.
55 PIASNY WŁODZIMIERZ 4 14 VIS
56 KRENC ANNA 4 14 VIS
57 DEMBIŃSKI MACIEJ 3 15 b.d.
58 GROCHOWALSKI MARCIN 2 16 b.d.
59 SOWA PAWEŁ 2 16 b.d.
60 GORSZKI DAWID 2 16 VIS
61 OLEJNIK ADRIAN 2 16 b.d.
62 RYBKA ARKADIUSZ 2 16 b.d.
63 WOŹNIAKOWSKI JERZY 2 16 VIS
64 ROBACZYŃSKI PIOTR 2 16 b.d.
65 BURCHARD WŁODZIMIERZ 2 16 VIS
66 OLEJNIK KORNEL 2 16 b.d.
67 CZAPLICKI MIKOŁAJ 1 17 b.d.
68 DRYZD MAREK 1 17 b.d.
69 BANASZAK ANTONI 1 17 b.d.
70 ADAMCZAK ANDRZEJ 1 17 b.d.

Strzelba - rzutki (Skeet)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 BANASZEK BARTOSZ 20 1 b.d.
2 DOMAGAŁA PIOTR 20 1 b.d.
3 STRYJAK JACEK 15 2 b.d.
4 HOJAK LESZEK 13 3 b.d.
5 RATAJCZAK MAREK 12 4 b.d.
6 KRAWIEC PRZEMYSŁAW 10 5 b.d.
7 WOJCIECHOWSKI PIOTR 7 6 VIS
8 STASZAK ŁUKASZ 6 7 VIS
9 KANWISCHER JAROSŁAW 6 7 VIS
10 WALOTEK ALEKSANDER 6 7 b.d.
11 ŻURAWIK PIOTR 5 8 VIS

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy