Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krotoszynie 10.10.2021

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SOLIWODA RAFAŁ 178 1 VIS
2 WASIELEWSKI SZYMON 177 2 b.d.
3 KOLANOWSKI WŁODZIMIERZ 176 3 b.d.
4 DUCZMAL MACIEJ 175 4 b.d.
5 KŁECZEK KAMIL 174 5 b.d.
6 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 169 6 VIS
7 KRATOWSKI GRZEGORZ 168 7 VIS
8 FRĄSZCZAK TOMASZ 166 8 b.d.
9 POPRAWA PAWEŁ 163 9 VIS
10 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 161 10 VIS
11 URBAŃCZYK GRZEGORZ 159 11 b.d.
12 B**** M***** 156 12 b.d.
13 WOŹNIAK PIOTR 154 13 b.d.
14 MARCISZEWSKI BARTOSZ 154 13 b.d.
15 NIEŚCIOR ROBERT 153 14 b.d.
16 ANDRZEJEWSKI ADRIAN 151 15 VIS
17 LECH TOMASZ 147 16 b.d.
18 GRZELSKI TOMASZ 147 16 VIS
19 JAMRY MAREK 145 17 VIS
20 DRYZD MAREK 145 17 b.d.
21 BASZYŃSKI SŁAWOMIR 140 18 b.d.
22 GRZEŚKOWIAK WALENTY 139 19 b.d.
23 TRZCIŃSKI WOJCIECH 139 19 b.d.
24 ŚLEDŹ PIOTR 138 20 VIS
25 K*** G******* 137 21 VIS
26 JASTRZĘBSKI TOMASZ 136 22 VIS
27 GROBELNY KAROL 136 22 VIS
28 BURCHARD WŁODZIMIERZ 135 23 VIS
29 WOŹNIAKOWSKI JERZY 135 23 VIS
30 TROJANEK PIOTR 132 24 b.d.
31 JURGA PAWEŁ 131 25 b.d.
32 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 130 26 VIS
33 KOZŁOWSKI DAWID 130 26 VIS
34 OLEJNICZAK MARCIN 127 27 VIS
35 LANGE ADAM 126 28 VIS
36 OLEJNICZAK JACEK 125 29 b.d.
37 ROBACZYŃSKI PIOTR 118 30 b.d.
38 MICHALCZYK SŁAWOMIR 117 31 b.d.
39 BYCHOWIEC BARTOSZ 115 32 b.d.
40 WOJTKOWIAK JONASZ 112 33 b.d.
41 MOSKAL WOJCIECH 109 34 VIS
42 WOJCIECHOWSKI SZYMON 106 35 VIS
43 MAĆKOWIAK MACIEJ 106 35 VIS
44 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 106 35 b.d.
45 KRYSIAK PIOTR 105 36 b.d.
46 NYCH JAROSŁAW 104 37 VIS
47 GORSZKI DAWID 103 38 VIS
48 ROSA SEWERYN 98 39 VIS
49 JAGIEŁA DAWID 96 40 b.d.
50 JAGIEŁA JERZY 95 41 VIS
51 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 95 41 b.d.
52 FILBEREK PAWEŁ 95 41 b.d.
53 JASTRZĘBSKA JULIA 93 42 b.d.
54 JASKULSKI MAREK 93 42 b.d.
55 J********** M***** 93 42 VIS
56 ADAMCZAK ANDRZEJ 90 43 b.d.
57 TOMCZAK MACIEJ 90 43 b.d.
58 CHOJNACKI MACIEJ 89 44 b.d.
59 CZAJKA MIKOŁAJ 88 45 b.d.
60 BANASZEK GRZEGORZ 84 46 b.d.
61 STACH ROBERT 83 47 b.d.
62 FILBEREK BEATA 81 48 b.d.
63 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 81 48 VIS
64 KĘDZIORA MARIUSZ 76 49 VIS
65 ZIELIŃSKI RADOSŁAW 74 50 b.d.
66 FILA ANDRZEJ 69 51 b.d.
67 GAD RADOSŁAW 67 52 b.d.
68 DEMBIŃSKI MACIEJ 66 53 b.d.
69 BŁAŻEWICZ JACEK 65 54 b.d.
70 FRANASZEK ZIEMOWIT 63 55 b.d.
71 JASKUŁA MACIEJ 61 56 b.d.
72 JAŹWIEC MARCIN 59 57 b.d.
73 KACZMAREK ZBIGNIEW 59 57 VIS
74 KOLENDA KRZYSZTOF 56 58 VIS
75 SZYMANOWSKI ADAM 51 59 b.d.
76 BURCHARD PIOTR 49 60 VIS
77 RABCZEWSKI KACPER 47 61 b.d.
78 KULECZKA BARTOSZ 46 62 b.d.
79 ROBACZYŃSKI BOGUMIŁ 38 63 b.d.
80 JANKOWIAK TOMASZ 32 64 b.d.
81 GRADKOWSKI KAMIL 25 65 b.d.
82 GÓRNY MATEUSZ 9 66 VIS

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 KŁECZEK KAMIL 179 1 b.d.
2 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 175 2 VIS
3 B**** M***** 171 3 b.d.
4 BYCHOWIEC BARTOSZ 170 4 b.d.
5 SOLIWODA RAFAŁ 169 5 VIS
6 WASIELEWSKI SZYMON 165 6 b.d.
7 KRZYWONOS ADAM 164 7 VIS
8 KRATOWSKI TOMASZ 159 8 b.d.
9 TRZCIŃSKI WOJCIECH 144 9 b.d.
10 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 137 10 VIS
11 MOSKAL WOJCIECH 136 11 VIS
12 MARCISZEWSKI BARTOSZ 134 12 b.d.
13 FOEDKE PAWEŁ 134 12 b.d.
14 JACKOWSKI PIOTR 121 13 b.d.
15 POŚPIECH MARCIN 117 14 b.d.
16 TROJANEK PIOTR 110 15 b.d.
17 TOMCZAK MACIEJ 110 15 b.d.
18 JURGA PAWEŁ 105 16 b.d.
19 JASKUŁA MACIEJ 104 17 b.d.
20 BŁAŻEWICZ JACEK 84 18 b.d.
21 FILA ANDRZEJ 83 19 b.d.
22 GRADKOWSKI KAMIL 82 20 b.d.
23 JANKOWIAK TOMASZ 76 21 b.d.
24 SZYMANOWSKI ADAM 72 22 b.d.
25 DEMBIŃSKI MACIEJ 66 23 b.d.
26 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 63 24 VIS

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 189 1 b.d.
2 KRATOWSKI GRZEGORZ 183 2 VIS
3 GRZELSKI TOMASZ 176 3 VIS
4 OLEJNICZAK JACEK 166 4 b.d.
5 BYCHOWIEC BARTOSZ 166 4 b.d.
6 FRĄSZCZAK TOMASZ 164 5 b.d.
7 KŁECZEK KAMIL 163 6 b.d.
8 POŚPIECH MARCIN 162 7 b.d.
9 KĘDZIORA MARIUSZ 161 8 VIS
10 JACKOWSKI PIOTR 160 9 b.d.
11 JAMRY MAREK 159 10 VIS
12 GROBELNY KAROL 151 11 VIS
13 WOŹNIAKOWSKI JERZY 149 12 VIS
14 LECH TOMASZ 149 12 b.d.
15 JAŹWIEC MARCIN 147 13 b.d.
16 ROBACZYŃSKI PIOTR 143 14 b.d.
17 GRZEŚKOWIAK WALENTY 142 15 b.d.
18 BINKOWSKI RADOSŁAW 139 16 b.d.
19 URBAŃCZYK GRZEGORZ 137 17 b.d.
20 MAĆKOWIAK MACIEJ 135 18 VIS
21 LANGE ADAM 125 19 VIS
22 GAD RADOSŁAW 125 19 b.d.
23 BASZYŃSKI SŁAWOMIR 124 20 b.d.
24 JURGA PAWEŁ 118 21 b.d.
25 BURCHARD PIOTR 118 21 VIS
26 TROJANEK PIOTR 117 22 b.d.
27 BURCHARD WŁODZIMIERZ 106 23 VIS
28 SZYMANOWSKI ADAM 105 24 b.d.
29 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 104 25 b.d.
30 LEWANDOWICZ ZOFIA 100 26 b.d.
31 JASKULSKI MAREK 99 27 b.d.
32 TOMCZAK MACIEJ 90 28 b.d.
33 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 88 29 VIS
34 GROTNIK KRZYSZTOF 78 30 b.d.
35 GRADKOWSKI KAMIL 74 31 b.d.
36 ROBACZYŃSKI BOGUMIŁ 71 32 b.d.
37 BŁAŻEWICZ JACEK 71 32 b.d.
38 DZIEDZIC PAWEŁ 69 33 b.d.
39 JANKOWIAK TOMASZ 31 34 b.d.

Karabin centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIŃCZYŃSKI JACEK 95 1 b.d.
2 B**** M***** 94 2 b.d.
3 BYCHOWIEC BARTOSZ 93 3 b.d.
4 SZCZOTKA GRZEGORZ 91 4 VIS
5 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 91 5 b.d.
6 SOLIWODA RAFAŁ 87 6 VIS
7 J********** M***** 85 7 VIS
8 FILA ANDRZEJ 85 7 b.d.
9 MOSKAL WOJCIECH 83 8 VIS
10 WOŹNIAKOWSKI JERZY 83 8 VIS
11 KOLANOWSKI WŁODZIMIERZ 83 8 b.d.
12 FILBEREK PAWEŁ 80 9 b.d.
13 BELLA ALEKSANDER 80 9 b.d.
14 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 80 9 b.d.
15 WOŹNIAK PIOTR 75 10 b.d.
16 JASTRZĘBSKI TOMASZ 73 11 VIS
17 KULECZKA BARTOSZ 70 12 b.d.
18 BŁAŻEWICZ JACEK 66 13 b.d.
19 ŚLEDŹ PIOTR 62 14 VIS
20 KRYSIAK PIOTR 60 15 b.d.
21 POŚPIECH MARCIN 60 15 b.d.
22 JURGA PAWEŁ 59 16 b.d.
23 TROJANEK PIOTR 58 17 b.d.
24 TOMCZAK MACIEJ 55 18 b.d.
25 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 52 19 VIS
26 STACH ROBERT 50 20 b.d.
27 MARCISZEWSKI BARTOSZ 44 21 b.d.
28 SZYMANOWSKI ADAM 41 22 b.d.
29 DZIEDZIC PAWEŁ 33 23 b.d.
30 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 31 24 VIS
31 JANKOWIAK TOMASZ 19 25 b.d.
32 JASTRZĘBSKA JULIA 17 26 b.d.

Karabin wojskowo-historyczny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 134 1 b.d.
2 POPRAWA PAWEŁ 133 2 VIS
3 WASIELEWSKI SZYMON 129 3 b.d.
4 GRZELSKI TOMASZ 122 4 VIS
5 ROBACZYŃSKI PIOTR 116 5 b.d.
6 KOZŁOWSKI DAWID 111 6 VIS
7 GAD RADOSŁAW 103 7 b.d.
8 MOSKAL WOJCIECH 103 7 VIS
9 K*** G******* 97 8 VIS
10 FILA ANDRZEJ 93 9 b.d.
11 JAŹWIEC MARCIN 93 9 b.d.
12 JAGIEŁA DAWID 92 10 b.d.
13 NIEŚCIOR ROBERT 90 11 b.d.
14 BYCHOWIEC BARTOSZ 89 12 b.d.
15 JAMRY MAREK 86 13 VIS
16 PIŃCZYŃSKI JACEK 80 14 b.d.
17 POCHWAT DARIUSZ 78 15 b.d.
18 GRZEŚKOWIAK WALENTY 73 16 b.d.
19 NYCH JAROSŁAW 73 16 VIS
20 KULECZKA BARTOSZ 73 16 b.d.
21 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 70 17 b.d.
22 JURGA PAWEŁ 69 18 b.d.
23 TROJANEK PIOTR 68 19 b.d.
24 ŚLEDŹ PIOTR 67 20 VIS
25 FRANASZEK ZIEMOWIT 66 21 b.d.
26 KRYSIAK PIOTR 61 22 b.d.
27 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 51 23 VIS
28 KŁECZEK KAMIL 50 24 b.d.
29 DEMBIŃSKI MACIEJ 48 25 b.d.
30 LECH TOMASZ 47 26 b.d.
31 TOMCZAK MACIEJ 44 27 b.d.
32 DRYZD MAREK 43 28 b.d.
33 ROBACZYŃSKI BOGUMIŁ 43 28 b.d.
34 BELLA ALEKSANDER 43 28 b.d.
35 ROSA SEWERYN 42 29 VIS
36 STACH ROBERT 42 29 b.d.
37 JASKUŁA MACIEJ 41 30 b.d.
38 TRZCIŃSKI WOJCIECH 37 31 b.d.
39 SZYMANOWSKI ADAM 33 32 b.d.
40 JASTRZĘBSKA JULIA 31 33 b.d.
41 BASZYŃSKI SŁAWOMIR 31 33 b.d.
42 BURCHARD PIOTR 31 33 VIS
43 FILBEREK BEATA 29 34 b.d.
44 WAWRZYNIAK MICHAŁ 28 35 VIS
45 JAGIEŁA JERZY 28 35 VIS
46 NOWACZYK NIKODEM 28 35 b.d.
47 BŁAŻEWICZ JACEK 28 35 b.d.
48 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 27 36 b.d.
49 MARCISZEWSKI BARTOSZ 26 37 b.d.
50 CYFERT TOMASZ 25 38 b.d.
51 FILBEREK PAWEŁ 24 39 b.d.
52 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 23 40 VIS
53 CHOJNACKI MACIEJ 23 40 b.d.
54 ZIELIŃSKI RADOSŁAW 15 41 b.d.
55 JANKOWIAK TOMASZ 7 42 b.d.
56 KĘDZIORA MARIUSZ 7 42 VIS
57 J********** M***** 7 42 VIS
58 GRADKOWSKI KAMIL 6 43 b.d.
59 BURCHARD WŁODZIMIERZ 6 43 VIS
60 LANGE ADAM 6 43 VIS
61 GÓRNY MATEUSZ 6 43 VIS

Strzelba - rzutki (Trap)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 13 1 b.d.
2 GIEZEK ROBERT 13 2 b.d.
3 POCHWAT DARIUSZ 9 3 b.d.
4 STRYJAK KAMILA 8 4 b.d.
5 KRAWIEC PRZEMYSŁAW 12 5 b.d.
6 BELLA ALEKSANDER 15 6 b.d.
7 LIBERSKI ROBERT 14 7 VIS
8 SZCZOTKA GRZEGORZ 12 8 VIS
9 MAĆKOWIAK MACIEJ 11 9 VIS
10 KACZMAREK ZBIGNIEW 10 10 VIS
11 MAĆKOWIAK PAWEŁ 9 11 b.d.
12 STRYJAK JACEK 9 11 b.d.
13 ROBACZYŃSKI PIOTR 8 12 b.d.
14 ŻYTO ADAM 8 12 VIS
15 FILA ANDRZEJ 8 12 b.d.
16 BARGIEŁ JACEK 7 13 VIS
17 J********** M***** 7 13 VIS
18 TOMCZAK MACIEJ 7 13 b.d.
19 ROSA SEWERYN 7 13 VIS
20 BANASZAK ANTONI 7 13 b.d.
21 OLEJNIK KORNEL 6 14 b.d.
22 MOSKAL WOJCIECH 6 14 VIS
23 BURCHARD PIOTR 6 14 VIS
24 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 6 14 b.d.
25 WOJTKOWIAK JONASZ 6 14 b.d.
26 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 6 14 VIS
27 GROBELNY KAROL 5 15 VIS
28 BŁAŻEWICZ JACEK 5 15 b.d.
29 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 5 15 b.d.
30 OLEJNIK ADRIAN 5 15 b.d.
31 KRZYWONOS ADAM 5 15 VIS
32 LECH TOMASZ 5 15 b.d.
33 GAD RADOSŁAW 5 15 b.d.
34 DZIEDZIC PAWEŁ 5 15 b.d.
35 ŁYP TOMASZ 5 15 b.d.
36 URBAŃCZYK GRZEGORZ 4 16 b.d.
37 ŚLEDŹ PIOTR 4 16 VIS
38 B**** M***** 4 16 b.d.
39 DUCZMAL MACIEJ 4 16 b.d.
40 NYCH JAROSŁAW 4 16 VIS
41 SZYMANOWSKI ADAM 4 16 b.d.
42 FILBEREK BEATA 4 16 b.d.
43 CYFERT TOMASZ 4 16 b.d.
44 TROJANEK PIOTR 4 16 b.d.
45 GRADKOWSKI KAMIL 4 16 b.d.
46 ADAMCZAK ANDRZEJ 4 16 b.d.
47 JASKUŁA MACIEJ 4 16 b.d.
48 CZAJKA MIKOŁAJ 4 16 b.d.
49 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 4 16 VIS
50 JANKOWIAK TOMASZ 4 16 b.d.
51 PALUSZKIEWICZ GERARD 4 16 VIS
52 WALENDOWSKI KONRAD 4 16 b.d.
53 JURGA PAWEŁ 4 16 b.d.
54 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 4 16 VIS
55 MARCISZEWSKI BARTOSZ 3 17 b.d.
56 NIEŚCIOR ROBERT 3 17 b.d.
57 FILBEREK PAWEŁ 3 17 b.d.
58 RYBKA ARKADIUSZ 3 17 b.d.
59 DEMBIŃSKI MACIEJ 3 17 b.d.
60 KRYSIAK PIOTR 3 17 b.d.
61 LANGE ADAM 3 17 VIS
62 KŁECZEK KAMIL 3 17 b.d.
63 WOŹNIAKOWSKI JERZY 2 18 VIS
64 STACH ROBERT 2 18 b.d.
65 CHOJNACKI MACIEJ 2 18 b.d.
66 KULECZKA BARTOSZ 2 18 b.d.
67 DRYZD MAREK 1 19 b.d.
68 FOEDKE PAWEŁ 1 19 b.d.
69 BANASZEK BARTOSZ 1 19 b.d.
70 GORSZKI DAWID 1 19 VIS
71 WOJCIECHOWSKI SZYMON 1 19 VIS
72 BURCHARD WŁODZIMIERZ 1 19 VIS

Strzelba - rzutki (Skeet)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 18 1 b.d.
2 BANASZEK BARTOSZ 16 2 b.d.
3 STRYJAK JACEK 15 3 b.d.
4 GIEZEK ROBERT 15 3 b.d.
5 KRAWIEC PRZEMYSŁAW 7 4 b.d.
6 SZYMANOWSKI ADAM 7 4 b.d.
7 CZAJKA MIKOŁAJ 6 5 b.d.
8 KRZYWONOS ADAM 6 5 VIS
9 LECH TOMASZ 6 5 b.d.
10 GAD RADOSŁAW 6 5 b.d.
11 ŻYTO ADAM 6 5 VIS
12 TOMCZAK MACIEJ 5 6 b.d.
13 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 5 6 VIS
14 MARCISZEWSKI BARTOSZ 5 6 b.d.
15 BŁAŻEWICZ JACEK 5 6 b.d.
16 JANKOWIAK TOMASZ 4 7 b.d.
17 TROJANEK PIOTR 3 8 b.d.
18 JURGA PAWEŁ 3 8 b.d.
19 FILBEREK BEATA 3 8 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy