Wyniki zawodów

Strzelnica VIS w Gostyniu 07.11.2021

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 180 1 VIS
2 WASIELEWSKI SZYMON 180 2 b.d.
3 SOLIWODA RAFAŁ 177 3 VIS
4 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 176 4 VIS
5 DRESZER ANDRZEJ 174 5 VIS
6 PALKA MAREK 173 6 VIS
7 ŚLICZNA SYLWIA 172 7 VIS
8 KRZYWONOS ADAM 171 8 VIS
9 ŚLICZNY ARTUR 169 9 VIS
10 BANASZEK BARTOSZ 168 10 b.d.
11 NOWAKOWSKI BARTOSZ 167 11 b.d.
12 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 165 12 VIS
13 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 161 13 VIS
14 MAŃKOWSKI DARIUSZ 159 14 VIS
15 MATYSIAK MICHAŁ 157 15 VIS
16 MAŁYSZEK ARTUR 155 16 VIS
17 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 155 16 VIS
18 OLEJNICZAK JACEK 154 17 b.d.
19 JUSKOWIAK DARIUSZ 151 18 b.d.
20 MITUŁA SZYMON 151 18 VIS
21 DOJCZ TOMASZ 150 19 VIS
22 RATAJCZAK MAREK 149 20 b.d.
23 GRZECHNIK PAWEŁ 147 21 b.d.
24 GRZYMAŁA DANIEL 147 21 VIS
25 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 146 22 VIS
26 KRENC ANNA 146 22 VIS
27 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 145 23 VIS
28 BIEŃKOWSKI JACEK 138 24 VIS
29 SOBCZAK DOMINIK 137 25 b.d.
30 KĘDZIORA MARIUSZ 126 26 VIS
31 BANASZEK GRZEGORZ 126 26 b.d.
32 BARTKOWIAK ADRIAN 124 27 b.d.
33 O**** D****** 124 27 VIS
34 TOMASZEWSKI DAWID 121 28 b.d.
35 ROSA SEWERYN 114 29 VIS
36 FILIPOWSKI RAFAŁ 110 30 b.d.
37 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 107 31 VIS
38 MANDAT MACIEJ 107 31 VIS
39 STRZELEC ARTUR 106 32 b.d.
40 KANWISCHER JAROSŁAW 105 33 VIS
41 STASZAK ŁUKASZ 105 33 VIS
42 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 101 34 VIS
43 KOZANECKI STEFAN 96 35 VIS
44 NOWAK ARTUR 93 36 VIS
45 KOZAK MATEUSZ 92 37 b.d.
46 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 91 38 VIS
47 ŻURAWIK PIOTR 91 38 VIS
48 SZYMCZAK MARCIN 90 39 b.d.
49 MŁOTOWSKI JÓZEF 84 40 VIS
50 PIOTROWSKI ROBERT 84 40 b.d.
51 JANKOWIAK PAWEŁ 75 41 b.d.
52 MATURSKI TOMASZ 69 42 VIS
53 CZAJKA MIKOŁAJ 65 43 b.d.
54 OLECHOWSKI MACIEJ 64 44 b.d.
55 HAMERSKI WOJCIECH 62 45 VIS
56 KRYSIAK SEBASTIAN 57 46 VIS
57 GIBKI JACEK 50 47 b.d.
58 KŁOSOWSKA SANDRA 46 48 b.d.
59 WAŃSKI SZYMON 32 49 b.d.
60 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 30 50 b.d.
61 CYBULSKI MIROSŁAW 5 51 VIS

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 DRESZER ANDRZEJ 184 1 VIS
2 SOLIWODA RAFAŁ 180 2 VIS
3 PIASNY PAWEŁ 180 3 VIS
4 MAŃKOWSKI DARIUSZ 176 4 VIS
5 KRZYWONOS ADAM 174 5 VIS
6 WASIELEWSKI SZYMON 172 6 b.d.
7 BIEŃKOWSKI JACEK 165 7 VIS
8 JUSKOWIAK DARIUSZ 165 7 b.d.
9 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 164 8 VIS
10 PALKA MAREK 164 8 VIS
11 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 163 9 VIS
12 DOJCZ TOMASZ 161 10 VIS
13 O**** D****** 157 11 VIS
14 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 152 12 VIS
15 PODGÓRSKI JACEK 136 13 b.d.
16 GRZECHNIK PAWEŁ 117 14 b.d.
17 JACKOWSKI PIOTR 115 15 b.d.
18 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 115 15 VIS
19 BAZAK SEBASTIAN 105 16 b.d.
20 ŻURAWIK PIOTR 99 17 VIS
21 KOZAK MATEUSZ 86 18 b.d.
22 JANKOWIAK PAWEŁ 86 18 b.d.
23 STRZELEC ARTUR 85 19 b.d.
24 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 84 20 b.d.
25 WAŃSKI SZYMON 84 20 b.d.
26 BARTKOWIAK ADRIAN 82 21 b.d.
27 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 81 22 VIS
28 STASZAK ŁUKASZ 78 23 VIS
29 PIOTROWSKI ROBERT 71 24 b.d.
30 KOZANECKI STEFAN 70 25 VIS
31 CZAJKA MIKOŁAJ 27 26 b.d.

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 181 1 VIS
2 WASIELEWSKI SZYMON 181 1 b.d.
3 MAŁYSZEK ARTUR 173 2 VIS
4 OLEJNICZAK JACEK 160 3 b.d.
5 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 159 4 VIS
6 OLEJNICZAK MARCIN 158 5 VIS
7 GŁOWACZ KRZYSZTOF 152 6 b.d.
8 KOZAK MATEUSZ 144 7 b.d.
9 KĘDZIORA MARIUSZ 143 8 VIS
10 GRZEŚKOWIAK WALENTY 138 9 b.d.
11 KRENC ANNA 134 10 VIS
12 JACKOWSKI PIOTR 128 11 b.d.
13 WALOTEK ALEKSANDER 122 12 b.d.
14 KRENC MARCIN 119 13 VIS
15 JUSKOWIAK DARIUSZ 112 14 b.d.
16 NOWAK ARTUR 104 15 VIS
17 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 95 16 VIS
18 STRZELEC ARTUR 91 17 b.d.
19 KŁOSOWSKA SANDRA 89 18 b.d.
20 STASZAK ŁUKASZ 87 19 VIS
21 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 84 20 VIS
22 ŻURAWIK PIOTR 81 21 VIS
23 WAŃSKI SZYMON 80 22 b.d.
24 BARTKOWIAK ADRIAN 73 23 b.d.
25 PIOTROWSKI ROBERT 63 24 b.d.

Karabin dowolny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 NOWAKOWSKI BARTOSZ 190 1 b.d.
2 MAŁYSZEK ARTUR 176 2 VIS
3 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 176 3 VIS
4 KRZYWONOS ADAM 173 4 VIS
5 KĘDZIORA MARIUSZ 167 5 VIS
6 SKRZYPCZAK JANUSZ 159 6 b.d.
7 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 153 7 VIS
8 STRZELCZYK KAZIMIERZ 150 8 b.d.
9 MITUŁA SZYMON 149 9 VIS
10 SZAMBURSKI MARIUSZ 149 9 b.d.
11 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 149 9 VIS
12 ROSA SEWERYN 145 10 VIS
13 RATAJCZAK MAREK 135 11 b.d.
14 JUSKOWIAK DARIUSZ 133 12 b.d.
15 PODGÓRSKI JACEK 128 13 b.d.
16 WAWRZYNIAK MICHAŁ 125 14 VIS
17 LEWANDOWICZ LESZEK 120 15 VIS
18 JAGIEŁA JERZY 118 16 VIS
19 KOZAK MATEUSZ 118 16 b.d.
20 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 118 16 VIS
21 JAGIEŁA DAWID 117 17 b.d.
22 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 117 17 VIS
23 KANWISCHER JAROSŁAW 111 18 VIS
24 BAZAK SEBASTIAN 106 19 b.d.
25 MANDAT MACIEJ 104 20 VIS
26 SZCZEPANIAK DANIEL 101 21 VIS
27 STRZELEC ARTUR 98 22 b.d.
28 LEWANDOWICZ ZOFIA 92 23 b.d.
29 KRYSIAK SEBASTIAN 91 24 VIS
30 GRZYMAŁA DANIEL 84 25 VIS
31 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 84 25 VIS
32 KRENC ANNA 83 26 VIS
33 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 77 27 VIS
34 MATURSKI TOMASZ 75 28 VIS
35 KOZANECKI STEFAN 70 29 VIS
36 PIOTROWSKI ROBERT 65 30 b.d.
37 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 65 30 VIS
38 KACZANOWSKI SŁAWOMIR 63 31 b.d.
39 CZAJKA MIKOŁAJ 62 32 b.d.
40 GIBKI JACEK 59 33 b.d.
41 ŻURAWIK PIOTR 56 34 VIS
42 STASZAK ŁUKASZ 47 35 VIS
43 MŁOTOWSKI JÓZEF 47 35 VIS
44 WAŃSKI SZYMON 44 36 b.d.
45 BARTKOWIAK ADRIAN 43 37 b.d.
46 CYRANIAK SARA 33 38 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy