Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krotoszynie 10.04.2022

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 181 1 b.d.
2 SŁOMA SZYMON 180 2 b.d.
3 SOLIWODA RAFAŁ 179 3 VIS
4 STARCZEWSKI BARTOSZ 177 4 b.d.
5 MAŃKOWSKI DARIUSZ 176 5 VIS
6 KOLANOWSKI WŁODZIMIERZ 170 6 b.d.
7 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 168 7 VIS
8 P********* T***** 166 8 VIS
9 JAMRY MAREK 162 9 VIS
10 KARLIK SŁAWOMIR 161 10 b.d.
11 SIPIAK MARCIN 159 11 b.d.
12 KOZŁOWSKI DAWID 159 11 VIS
13 OLEJNIK KORNEL 156 12 b.d.
14 CYRANIAK ALEKSANDER 155 13 b.d.
15 MAŁYSZEK ARTUR 155 13 VIS
16 MARCISZEWSKI BARTOSZ 154 14 b.d.
17 DUCZMAL MACIEJ 154 14 b.d.
18 KĘDZIORA MARIUSZ 150 15 VIS
19 POPRAWA PAWEŁ 149 16 VIS
20 URBAŃCZYK GRZEGORZ 148 17 b.d.
21 GROCHOWALSKI MARCIN 147 18 b.d.
22 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 147 18 VIS
23 FRĄSZCZAK TOMASZ 147 18 b.d.
24 BANASZEK BARTOSZ 145 19 b.d.
25 MANIA DOMINIK 144 20 VIS
26 B**** M***** 144 20 b.d.
27 SULEWSKI ŁUKASZ 140 21 VIS
28 HOJAK LESZEK 140 21 b.d.
29 JANOŚ ŁUKASZ 139 22 b.d.
30 MAJCHRZAK PIOTR 138 23 VIS
31 SOBIŚ JAROSŁAW 132 24 b.d.
32 JASTRZĘBSKI TOMASZ 131 25 VIS
33 GAD RADOSŁAW 129 26 b.d.
34 GROBELNY KAROL 129 26 VIS
35 WOŹNIAK PIOTR 126 27 b.d.
36 MATYSIAK MICHAŁ 126 27 VIS
37 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 124 28 VIS
38 SZYMCZAK MARCIN 124 28 b.d.
39 JOCHANIAK MAREK 123 29 b.d.
40 GUMÓŁKA MICHAŁ 120 30 b.d.
41 WOJTKOWIAK JONASZ 119 31 b.d.
42 SZCZOTKA GRZEGORZ 114 32 VIS
43 KACZMAREK ZBIGNIEW 113 33 VIS
44 OSIŃSKI ARTUR 112 34 b.d.
45 WALENDOWSKI KONRAD 111 35 b.d.
46 PRZEWOŹNA IRENA 110 36 b.d.
47 WOJCIECHOWSKI SZYMON 108 37 VIS
48 MAĆKOWIAK MACIEJ 108 37 VIS
49 WOŹNIAKOWSKI JERZY 108 37 VIS
50 WALOTEK ALEKSANDER 107 38 b.d.
51 CEGLAREK PAWEŁ 105 39 b.d.
52 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 103 40 b.d.
53 SZLACHTA MARCIN 102 41 b.d.
54 KRAMARZ PIOTR 99 42 b.d.
55 KANIUKA MAREK 98 43 b.d.
56 SUCHODOLSKI MARCIN 97 44 b.d.
57 BARTKOWIAK ADRIAN 95 45 b.d.
58 BARTECKI MICHAŁ 93 46 VIS
59 HAMERSKI WOJCIECH 92 47 VIS
60 J********** M***** 88 48 VIS
61 SZYMCZAK KRZYSZTOF 87 49 VIS
62 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF 84 50 b.d.
63 CYRANIAK SARA 78 51 b.d.
64 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 72 52 b.d.
65 REKOWSKI KRZYSZTOF 71 53 b.d.
66 GŁOWACZ KRZYSZTOF 70 54 b.d.
67 NOWAK ARTUR 70 54 VIS
68 JAGIEŁA JERZY 70 54 VIS
69 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 69 55 b.d.
70 RABCZEWSKI KACPER 69 55 b.d.
71 MODLIŃSKI MAREK 63 56 b.d.
72 HERKA BARTOSZ 62 57 b.d.
73 KŁOSOWSKA SANDRA 61 58 b.d.
74 WOSIEK MAREK 57 59 b.d.
75 BOJANOWSKI MAREK 56 60 b.d.
76 JERZAK PRZEMYSŁAW 55 61 b.d.
77 KOZANECKI STEFAN 52 62 VIS
78 ŁABUDA MONIKA 51 63 b.d.
79 SZYMANOWSKI ADRIAN 49 64 b.d.
80 WAŚKOWIAK MAREK 49 64 b.d.
81 NOWAK SZYMON 45 65 b.d.
82 SOBIERAJ JANUSZ 45 65 b.d.
83 MANDAT MIROSŁAW 45 65 VIS
84 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 43 66 VIS
85 TOMCZAK MACIEJ 43 66 b.d.
86 MANDAT MACIEJ 42 67 VIS
87 IDZIK SŁAWOMIR 41 68 b.d.
88 WAWRZYNIAK MICHAŁ 41 68 VIS
89 ŻURAWIK PIOTR 41 68 VIS
90 NABZDYK SZYMON 41 68 b.d.
91 MAJCHRZAK ADAM 39 69 VIS
92 ADAMCZAK ANDRZEJ 38 70 b.d.
93 WĘGLARZ SŁAWOMIR 36 71 b.d.
94 ŁABUDA JANUSZ 34 72 VIS
95 BEREK JACEK 32 73 b.d.
96 MŁOTOWSKI JÓZEF 32 73 VIS
97 URBAŃSKI PAWEŁ 30 74 b.d.
98 DZIEDZIC PAWEŁ 26 75 b.d.
99 MARSZAŁEK ROBERT 25 76 b.d.
100 STASZAK ŁUKASZ 24 77 VIS
101 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 24 77 b.d.
102 KURZAWSKI RYSZARD 24 77 b.d.
103 KRYSIAK SEBASTIAN 24 77 VIS
104 CZARNOTA KRZYSZTOF 22 78 b.d.
105 ŁUKASZONEK RAFAŁ 21 79 b.d.
106 OLEJNIK ADRIAN 18 80 b.d.
107 JAŹWIEC MARCIN 13 81 b.d.
108 GIBKI JACEK 2 82 b.d.

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SŁOMA SZYMON 172 1 b.d.
2 WASIELEWSKI SZYMON 171 2 b.d.
3 B**** M***** 168 3 b.d.
4 MAŃKOWSKI DARIUSZ 168 4 VIS
5 SOLIWODA RAFAŁ 161 5 VIS
6 NOWAK SZYMON 158 6 b.d.
7 SULEWSKI ŁUKASZ 143 7 VIS
8 JAGIEŁA JERZY 131 8 VIS
9 KRAMARZ PIOTR 124 9 b.d.
10 MATYSIAK MICHAŁ 107 10 VIS
11 MARCISZEWSKI BARTOSZ 105 11 b.d.
12 WAŚKOWIAK MAREK 102 12 b.d.
13 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 100 13 b.d.
14 OSIŃSKI ARTUR 95 14 b.d.
15 BARTECKI MICHAŁ 78 15 VIS
16 BAZAK SEBASTIAN 76 16 b.d.
17 KANIUKA MAREK 67 17 b.d.
18 LEWANDOWICZ LESZEK 65 18 VIS
19 BEREK JACEK 55 19 b.d.
20 KURZAWSKI RYSZARD 54 20 b.d.
21 TOMCZAK MACIEJ 54 20 b.d.
22 PODGÓRSKI JACEK 51 21 b.d.
23 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 51 21 VIS
24 SZAMBURSKI MARIUSZ 45 22 b.d.
25 POŚPIECH MARCIN 45 22 b.d.
26 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF 45 22 b.d.
27 MŁOTOWSKI JÓZEF 43 23 VIS
28 NABZDYK SZYMON 43 23 b.d.
29 MARSZAŁEK ROBERT 42 24 b.d.
30 SZYMCZAK MARCIN 41 25 b.d.
31 KRYSIAK SEBASTIAN 41 25 VIS
32 IDZIK SŁAWOMIR 41 25 b.d.
33 SKRZYPCZAK JANUSZ 41 25 b.d.
34 MANDAT MIROSŁAW 39 26 VIS
35 WOJTKOWIAK JONASZ 37 27 b.d.
36 WAWRZYNIAK MICHAŁ 34 28 VIS
37 SZYMCZAK KRZYSZTOF 32 29 VIS
38 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 32 29 b.d.
39 DZIEDZIC PAWEŁ 32 29 b.d.
40 MANDAT MACIEJ 25 30 VIS
41 ŁUKASZONEK RAFAŁ 22 31 b.d.
42 GROCHOWALSKI MARCIN 2 32 b.d.

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 182 1 b.d.
2 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 180 2 VIS
3 CYRANIAK ALEKSANDER 171 3 b.d.
4 KARLIK SŁAWOMIR 167 4 b.d.
5 MAŁYSZEK ARTUR 166 5 VIS
6 JAMRY MAREK 164 6 VIS
7 GROBELNY KAROL 160 7 VIS
8 STARCZEWSKI BARTOSZ 159 8 b.d.
9 FRĄSZCZAK TOMASZ 154 9 b.d.
10 NOWAK SZYMON 152 10 b.d.
11 MANIA DOMINIK 143 11 VIS
12 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 142 12 VIS
13 MAĆKOWIAK MACIEJ 141 13 VIS
14 WOŹNIAKOWSKI JERZY 139 14 VIS
15 MARCISZEWSKI BARTOSZ 136 15 b.d.
16 JAŃCZAK MAGDALENA 130 16 b.d.
17 STASZEWSKI BORYS 128 17 b.d.
18 CYRANIAK SARA 127 18 b.d.
19 URBAŃCZYK GRZEGORZ 126 19 b.d.
20 GAD RADOSŁAW 124 20 b.d.
21 LEWANDOWICZ LESZEK 119 21 VIS
22 KĘDZIORA MARIUSZ 115 22 VIS
23 BAZAK SEBASTIAN 112 23 b.d.
24 OSIŃSKI ARTUR 110 24 b.d.
25 JANOŚ ŁUKASZ 110 24 b.d.
26 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 109 25 b.d.
27 OLEJNIK ADRIAN 95 26 b.d.
28 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 93 27 b.d.
29 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 78 28 b.d.
30 BEREK JACEK 74 29 b.d.
31 KAŹMIERCZAK JÓZEF 72 30 b.d.
32 TOMCZAK MACIEJ 71 31 b.d.
33 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 64 32 VIS
34 STYCZYŃSKI KAROL 64 32 b.d.
35 DZIEDZIC PAWEŁ 63 33 b.d.
36 PODGÓRSKI JACEK 59 34 b.d.
37 MŁOTOWSKI JÓZEF 53 35 VIS
38 KURZAWSKI RYSZARD 51 36 b.d.
39 SKRZYPCZAK JANUSZ 50 37 b.d.
40 KRYSIAK SEBASTIAN 46 38 VIS
41 MARSZAŁEK ROBERT 46 38 b.d.
42 NABZDYK SZYMON 45 39 b.d.
43 IDZIK SŁAWOMIR 45 39 b.d.
44 MANDAT MIROSŁAW 45 39 VIS
45 SZYMCZAK MARCIN 43 40 b.d.
46 MANDAT MACIEJ 41 41 VIS
47 SZAMBURSKI MARIUSZ 41 41 b.d.
48 KŁOSOWSKA-KULSKA PATRYCJA 30 42 b.d.
49 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF 30 42 b.d.
50 SZYMCZAK KRZYSZTOF 22 43 VIS
51 URBANIAK MICHAŁ 6 44 b.d.
52 GROCHOWALSKI MARCIN 1 45 b.d.

Pistolet szybkostrzelny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 175 1 b.d.
2 SIPIAK MARCIN 173 2 b.d.
3 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 170 3 VIS
4 OLEJNIK KORNEL 167 4 b.d.
5 WALENDOWSKI KONRAD 159 5 b.d.
6 SŁOMA SZYMON 159 5 b.d.
7 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 158 6 VIS
8 MODLIŃSKI MAREK 156 7 b.d.
9 GUMÓŁKA MICHAŁ 156 7 b.d.
10 GIBKI JACEK 156 7 b.d.
11 MANIA DOMINIK 154 8 VIS
12 BANASZEK BARTOSZ 149 9 b.d.
13 SZYMONIAK ARTUR 146 10 VIS
14 MAĆKOWIAK MACIEJ 141 11 VIS
15 GROBELNY KAROL 141 11 VIS
16 NOWAK ARTUR 127 12 VIS
17 P********* T***** 127 12 VIS
18 MARSZAŁEK ROBERT 127 12 b.d.
19 MARCISZEWSKI BARTOSZ 125 13 b.d.
20 SOBIERAJ JANUSZ 121 14 b.d.
21 HAMERSKI WOJCIECH 120 15 VIS
22 URBAŃSKI PAWEŁ 115 16 b.d.
23 SZCZOTKA GRZEGORZ 85 17 VIS
24 OSIŃSKI ARTUR 78 18 b.d.
25 REKOWSKI KRZYSZTOF 68 19 b.d.
26 SZYMCZAK KRZYSZTOF 65 20 VIS
27 MANDAT MACIEJ 58 21 VIS
28 SZYMCZAK MARCIN 57 22 b.d.
29 KRYSIAK SEBASTIAN 54 23 VIS
30 BEREK JACEK 49 24 b.d.
31 KURZAWSKI RYSZARD 48 25 b.d.
32 DZIEDZIC PAWEŁ 44 26 b.d.
33 TOMCZAK MACIEJ 41 27 b.d.
34 NOWAK SZYMON 40 28 b.d.
35 NABZDYK SZYMON 39 29 b.d.
36 IDZIK SŁAWOMIR 32 30 b.d.
37 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 31 31 VIS
38 MANDAT MIROSŁAW 28 32 VIS

Karabin centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SOLIWODA RAFAŁ 98 1 VIS
2 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 97 2 b.d.
3 SZCZOTKA GRZEGORZ 96 3 VIS
4 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 95 4 VIS
5 GROBELNY KAROL 95 5 VIS
6 WOŹNIAKOWSKI JERZY 93 6 VIS
7 IDZIK SŁAWOMIR 93 6 b.d.
8 B**** M***** 91 7 b.d.
9 SKRZYPCZAK JANUSZ 89 8 b.d.
10 WOSIEK MAREK 89 8 b.d.
11 J********** M***** 88 9 VIS
12 KOLANOWSKI WŁODZIMIERZ 88 9 b.d.
13 SZAMBURSKI MARIUSZ 86 10 b.d.
14 WAŚKOWIAK MAREK 85 11 b.d.
15 MANIA DOMINIK 82 12 VIS
16 KOZŁOWSKI DAWID 79 13 VIS
17 HOJAK LESZEK 79 13 b.d.
18 WOŹNIAK PIOTR 77 14 b.d.
19 JASTRZĘBSKI TOMASZ 74 15 VIS
20 BARTECKI MICHAŁ 72 16 VIS
21 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 66 17 VIS
22 SZYMCZAK KRZYSZTOF 63 18 VIS
23 FRĄSZCZAK TOMASZ 62 19 b.d.
24 OSIŃSKI ARTUR 45 20 b.d.
25 STASZAK ŁUKASZ 31 21 VIS
26 TOMCZAK MACIEJ 28 22 b.d.
27 NABZDYK SZYMON 28 22 b.d.
28 MANDAT MIROSŁAW 24 23 VIS
29 WĘGLARZ SŁAWOMIR 22 24 b.d.
30 BEREK JACEK 22 24 b.d.
31 ŻURAWIK PIOTR 22 24 VIS
32 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 22 24 VIS
33 SZYMANOWSKI ADRIAN 22 24 b.d.
34 SZYMCZAK MARCIN 21 25 b.d.
35 MANDAT MACIEJ 17 26 VIS
36 NOWAK SZYMON 15 27 b.d.
37 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 15 27 VIS
38 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF 11 28 b.d.
39 KRYSIAK SEBASTIAN 11 28 VIS
40 DZIEDZIC PAWEŁ 11 28 b.d.
41 O**** D****** 11 28 VIS
42 KURZAWSKI RYSZARD 11 28 b.d.
43 MARSZAŁEK ROBERT 10 29 b.d.
44 JANOŚ ŁUKASZ 6 30 b.d.

Karabin wojskowo-historyczny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 CYRANIAK ALEKSANDER 129 1 b.d.
2 WASIELEWSKI SZYMON 123 2 b.d.
3 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 121 3 VIS
4 RATAJCZAK MAREK 120 4 b.d.
5 P********* T***** 114 5 VIS
6 POPRAWA PAWEŁ 114 5 VIS
7 KWIATKOWSKI MACIEJ 113 6 b.d.
8 BANASZEK BARTOSZ 107 7 b.d.
9 SOBIERAJ JANUSZ 105 8 b.d.
10 GROBELNY KAROL 100 9 VIS
11 JAMRY MAREK 95 10 VIS
12 BAZAK SEBASTIAN 92 11 b.d.
13 SZYMCZAK KRZYSZTOF 88 12 VIS
14 WOSIEK MAREK 87 13 b.d.
15 OSIŃSKI ARTUR 78 14 b.d.
16 MAŁYSZEK ARTUR 76 15 VIS
17 JANOŚ ŁUKASZ 75 16 b.d.
18 STASZEWSKI BORYS 74 17 b.d.
19 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 65 18 VIS
20 GIEZEK ROBERT 63 19 b.d.
21 JOCHANIAK MAREK 61 20 b.d.
22 KOZŁOWSKI DAWID 51 21 VIS
23 ŁUKASZONEK RAFAŁ 50 22 b.d.
24 ŁABUDA JANUSZ 48 23 VIS
25 CZARNOTA KRZYSZTOF 47 24 b.d.
26 STASZAK ŁUKASZ 47 24 VIS
27 SULEWSKI ŁUKASZ 45 25 VIS
28 KURZAWSKI RYSZARD 44 26 b.d.
29 ŁABUDA MONIKA 44 26 b.d.
30 JASTRZĘBSKI TOMASZ 44 26 VIS
31 HERKA BARTOSZ 44 26 b.d.
32 GAD RADOSŁAW 40 27 b.d.
33 URBANIAK MICHAŁ 40 27 b.d.
34 REKOWSKI KRZYSZTOF 39 28 b.d.
35 URBANIAK RYSZARD 39 28 b.d.
36 POŚPIECH MARCIN 38 29 b.d.
37 WOŹNIAK PIOTR 37 30 b.d.
38 WASILEWSKI WALDEMAR 34 31 VIS
39 KRAMARZ PIOTR 34 31 b.d.
40 NABZDYK SZYMON 34 31 b.d.
41 DZIEDZIC PAWEŁ 31 32 b.d.
42 CEGLAREK PAWEŁ 31 32 b.d.
43 KOZANECKI STEFAN 29 33 VIS
44 PODGÓRSKI JACEK 28 34 b.d.
45 CZAJKA MIKOŁAJ 27 35 b.d.
46 KWIATKOWSKI JAKUB 26 36 b.d.
47 WAWRZYNIAK MICHAŁ 25 37 VIS
48 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 25 37 b.d.
49 TOMCZAK MACIEJ 25 37 b.d.
50 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF 25 37 b.d.
51 BEREK JACEK 25 37 b.d.
52 GUMÓŁKA MICHAŁ 23 38 b.d.
53 ŻURAWIK PIOTR 22 39 VIS
54 SOBIŚ JAROSŁAW 22 39 b.d.
55 MANDAT MACIEJ 22 39 VIS
56 SZYMCZAK MARCIN 21 40 b.d.
57 MŁOTOWSKI JÓZEF 20 41 VIS
58 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 17 42 VIS
59 SIPIAK MARCIN 17 42 b.d.
60 KĘDZIORA MARIUSZ 17 42 VIS
61 GIBKI JACEK 16 43 b.d.
62 KANIUKA MAREK 15 44 b.d.
63 KRYSIAK SEBASTIAN 14 45 VIS
64 STYCZYŃSKI KAROL 13 46 b.d.
65 J********** M***** 13 46 VIS
66 WALOTEK ALEKSANDER 12 47 b.d.
67 GROCHOWALSKI MARCIN 11 48 b.d.
68 GŁOWACZ KRZYSZTOF 11 48 b.d.
69 IDZIK SŁAWOMIR 9 49 b.d.
70 NOWAK SZYMON 8 50 b.d.
71 MARSZAŁEK ROBERT 7 51 b.d.
72 MANDAT MIROSŁAW 5 52 VIS
73 HAMERSKI WOJCIECH 1 53 VIS
74 SUCHODOLSKI MARCIN 1 53 b.d.
75 NOWAK ARTUR 1 53 VIS
76 SZYMONIAK ARTUR 1 53 VIS
77 MODLIŃSKI MAREK 1 53 b.d.
78 MATYSIAK MICHAŁ 1 53 VIS

Strzelba - rzutki (Trap)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 8 1 b.d.
2 SZCZOTKA GRZEGORZ 12 2 VIS
3 DOMAGAŁA PIOTR 10 3 b.d.
4 BANASZEK BARTOSZ 11 4 b.d.
5 GIEZEK ROBERT 11 5 b.d.
6 BANASZAK ANTONI 11 6 b.d.
7 JAMRY MAREK 15 7 VIS
8 LIBERSKI ROBERT 12 8 VIS
9 GRZESIEK KRZYSZTOF 11 9 VIS
10 KRZYWONOS ADAM 9 10 VIS
11 MAĆKOWIAK MACIEJ 8 11 VIS
12 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 8 11 b.d.
13 MANIA DOMINIK 8 11 VIS
14 SULEWSKI ŁUKASZ 8 11 VIS
15 DUCZMAL MACIEJ 8 11 b.d.
16 CZARNOTA KRZYSZTOF 8 11 b.d.
17 KOZANECKI STEFAN 7 12 VIS
18 GAD RADOSŁAW 7 12 b.d.
19 WOJTKOWIAK JONASZ 7 12 b.d.
20 WAŚKOWIAK MAREK 6 13 b.d.
21 OLEJNIK KORNEL 6 13 b.d.
22 O**** D****** 6 13 VIS
23 KRZYWONOS JAN 6 13 VIS
24 DZIEDZIC PAWEŁ 6 13 b.d.
25 SIPIAK MARCIN 6 13 b.d.
26 SZLACHTA MARCIN 6 13 b.d.
27 ŁABUDA MONIKA 5 14 b.d.
28 B**** M***** 5 14 b.d.
29 SZYMONIAK ARTUR 5 14 VIS
30 KĘDZIORA MARIUSZ 5 14 VIS
31 GŁOWACZ KRZYSZTOF 5 14 b.d.
32 GUMÓŁKA MICHAŁ 5 14 b.d.
33 SZYMCZAK KRZYSZTOF 5 14 VIS
34 POŚPIECH MARCIN 5 14 b.d.
35 SZYMANOWSKI ADRIAN 5 14 b.d.
36 WOŹNIAKOWSKI JERZY 5 14 VIS
37 OLEJNIK ADRIAN 5 14 b.d.
38 SOBIŚ JAROSŁAW 5 14 b.d.
39 JAGIEŁA JERZY 5 14 VIS
40 KACZMAREK ZBIGNIEW 5 14 VIS
41 URBANIAK RYSZARD 5 14 b.d.
42 CYRANIAK SARA 4 15 b.d.
43 KURZAWSKI RYSZARD 4 15 b.d.
44 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 4 15 VIS
45 WALOTEK ALEKSANDER 4 15 b.d.
46 SOBIERAJ JANUSZ 4 15 b.d.
47 TOMCZAK MACIEJ 4 15 b.d.
48 JUSKOWIAK DARIUSZ 4 15 b.d.
49 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF 4 15 b.d.
50 KRYSIAK SEBASTIAN 4 15 VIS
51 NOWAK SZYMON 4 15 b.d.
52 ŁABUDA JANUSZ 4 15 VIS
53 MANDAT MACIEJ 4 15 VIS
54 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 4 15 b.d.
55 MAŁYSZEK ARTUR 4 15 VIS
56 IDZIK SŁAWOMIR 4 15 b.d.
57 SKRZYPCZAK JANUSZ 4 15 b.d.
58 GROCHOWALSKI MARCIN 4 15 b.d.
59 WĘGLARZ SŁAWOMIR 4 15 b.d.
60 SUCHODOLSKI MARCIN 4 15 b.d.
61 STASZAK ŁUKASZ 4 15 VIS
62 SZAMBURSKI MARIUSZ 4 15 b.d.
63 MANDAT MIROSŁAW 4 15 VIS
64 P********* T***** 3 16 VIS
65 HOJAK LESZEK 3 16 b.d.
66 LEWANDOWICZ LESZEK 3 16 VIS
67 MODLIŃSKI MAREK 3 16 b.d.
68 WALENDOWSKI KONRAD 3 16 b.d.
69 MARSZAŁEK ROBERT 3 16 b.d.
70 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 3 16 VIS
71 ŻURAWIK PIOTR 3 16 VIS
72 CEGLAREK PAWEŁ 3 16 b.d.
73 JERCHA GRZEGORZ 3 16 VIS
74 SZYMCZAK MARCIN 3 16 b.d.
75 J********** M***** 2 17 VIS
76 CZAJKA MIKOŁAJ 2 17 b.d.
77 BARTECKI MICHAŁ 2 17 VIS
78 HERKA BARTOSZ 2 17 b.d.
79 REKOWSKI KRZYSZTOF 2 17 b.d.
80 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 2 17 b.d.
81 BOJANOWSKI MAREK 2 17 b.d.
82 ADAMCZAK ANDRZEJ 1 18 b.d.
83 HAMERSKI WOJCIECH 1 18 VIS

Strzelba - rzutki (Double Trap)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 HOJAK LESZEK 18 1 b.d.
2 RATAJCZAK MAREK 15 2 b.d.
3 GIEZEK ROBERT 14 3 b.d.
4 KRZYWONOS ADAM 11 4 VIS
5 MANDAT MACIEJ 8 5 VIS
6 GŁOWACZ KRZYSZTOF 8 5 b.d.
7 KĘDZIORA MARIUSZ 8 5 VIS
8 SUCHODOLSKI MARCIN 7 6 b.d.
9 KRYSIAK SEBASTIAN 7 6 VIS
10 BANASZEK BARTOSZ 7 6 b.d.
11 SZAMBURSKI MARIUSZ 6 7 b.d.
12 SZYMCZAK MARCIN 6 7 b.d.
13 TOMCZAK MACIEJ 6 7 b.d.
14 SZYMCZAK KRZYSZTOF 5 8 VIS
15 SKRZYPCZAK JANUSZ 5 8 b.d.
16 MARSZAŁEK ROBERT 5 8 b.d.
17 DZIEDZIC PAWEŁ 5 8 b.d.
18 CEGLAREK PAWEŁ 5 8 b.d.
19 KRZYWONOS JAN 4 9 VIS
20 IDZIK SŁAWOMIR 4 9 b.d.
21 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 4 9 VIS
22 SIPIAK MARCIN 4 9 b.d.
23 MANDAT MIROSŁAW 4 9 VIS
24 WALOTEK ALEKSANDER 4 9 b.d.
25 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF 4 9 b.d.
26 NOWAK SZYMON 4 9 b.d.
27 KURZAWSKI RYSZARD 3 10 b.d.
28 JUSKOWIAK DARIUSZ 3 10 b.d.
29 URBANIAK RYSZARD 2 11 b.d.
30 DOMAGAŁA PIOTR 1 12 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy