Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krotoszynie 02.10.2022

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 GROCHOWALSKI MARCIN 156 1 b.d.
2 KRAWIEC PRZEMYSŁAW 147 2 b.d.
3 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 145 3 VIS
4 B**** M***** 144 4 b.d.
5 KOZŁOWSKI DAWID 142 5 VIS
6 PACHOLIK KRZYSZTOF 140 6 b.d.
7 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 137 7 VIS
8 GRZELSKI TOMASZ 137 7 VIS
9 MOSKAL WOJCIECH 137 7 VIS
10 TRZCIŃSKI JAN 135 8 VIS
11 TOMASZEWSKI DAWID 135 8 b.d.
12 JANOŚ ŁUKASZ 128 9 b.d.
13 ADAMSKI MIKOŁAJ 124 10 b.d.
14 KACZMAREK WITOLD 122 11 b.d.
15 DOPIERAŁA PAWEŁ 122 11 b.d.
16 GROBELNY KAROL 121 12 VIS
17 MATYSIAK MICHAŁ 117 13 VIS
18 PAWLICKI PIOTR 115 14 b.d.
19 GORSZKI DAWID 113 15 VIS
20 ADAMSKI MARIUSZ 113 15 b.d.
21 CEGLAREK PAWEŁ 111 16 b.d.
22 BARTECKI MICHAŁ 111 16 VIS
23 KULECZKA BARTOSZ 111 16 b.d.
24 MODLIŃSKI MAREK 110 17 b.d.
25 TROJANEK PIOTR 110 17 b.d.
26 J********** M***** 107 18 VIS
27 BUCZYŃSKI PIOTR 105 19 b.d.
28 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 104 20 b.d.
29 SOBIŚ JAROSŁAW 103 21 b.d.
30 WALENDOWSKI KONDRAD 101 22 b.d.
31 ŚLEDŹ PIOTR 101 22 VIS
32 HAWRYLUK ARTUR 101 22 VIS
33 SOWA PAWEŁ 98 23 b.d.
34 WOJCIECHOWSKI SZYMON 97 24 VIS
35 JANKOWIAK SZYMON 96 25 b.d.
36 ZIELIŃSKI RADOSŁAW 95 26 b.d.
37 GUMUŁKA MICHAŁ 95 26 b.d.
38 BRESIŃSKI DAWID 95 26 b.d.
39 SIECZKA EMIL 95 26 VIS
40 MAĆKOWIAK MACIEJ 95 26 VIS
41 GIERKO TOMASZ 95 26 b.d.
42 SMOCZYK PIOTR 94 27 b.d.
43 JURGA PAWEŁ 93 28 b.d.
44 MARCINIAK PAWEŁ 93 28 b.d.
45 WĘGLARZ SŁAWOMIR 92 29 b.d.
46 OLEJNICZAK MARCIN 92 29 VIS
47 CZARNOTA KRZYSZTOF 91 30 b.d.
48 PAWLAK ZBYSZKO 91 30 VIS
49 WALCZAK JAKUB 90 31 b.d.
50 SOBCZAK DOMINIK 89 32 b.d.
51 KĘDZIORA MARIUSZ 88 33 VIS
52 SZESZUŁA KRZYSZTOF 88 33 b.d.
53 DOLATOWSKI PAWEŁ 88 33 b.d.
54 JANKOWSKI PIOTR 87 34 VIS
55 GÓRNY MATEUSZ 87 34 VIS
56 MARUWKA PIOTR 84 35 b.d.
57 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 84 35 VIS
58 MICHALCZYK ALEKSANDRA 84 35 b.d.
59 NOWAK ARTUR 83 36 VIS
60 KŁOSOWSKA SANDRA 83 36 b.d.
61 WINIECKI MARIUSZ 83 36 b.d.
62 SIECZKA ANTONI 82 37 b.d.
63 JUSKOWIAK DARIUSZ 80 38 b.d.
64 SMARSZ BARTOSZ 78 39 b.d.
65 IGNASZAK KRZYSZTOF 77 40 VIS
66 SIECZKA DAMIAN 77 40 b.d.
67 PIOTROWSKI BARTOSZ 74 41 b.d.
68 WĘGLARZ KRZYSZTOF 71 42 b.d.
69 BARTECKI MAREK 70 43 b.d.
70 BARANOWSKI MARIUSZ 69 44 VIS
71 BLIGE MATEUSZ 68 45 b.d.
72 REMUS SZYMON 68 45 b.d.
73 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 67 46 b.d.
74 HAMERSKI WOJCIECH 67 46 VIS
75 STACH ROBERT 66 47 b.d.
76 MACHNIK DAWID 64 48 b.d.
77 UKLEJA JAKUB 63 49 b.d.
78 SZYMCZAK DAWID 63 49 b.d.
79 CZAJKA MIKOŁAJ 62 50 b.d.
80 JANOŚ DOMINIK 59 51 b.d.
81 BIEŃKOWSKI JACEK 59 51 VIS
82 SZYMCZAK KRZYSZTOF 58 52 VIS
83 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 56 53 VIS
84 MARCINOWSKI PRZEMYSŁAW 54 54 b.d.
85 CIEŚLA MATEUSZ 53 55 b.d.
86 KACZMAREK PIOTR 52 56 b.d.
87 KACZMAREK ŁUKASZ 48 57 b.d.
88 LECIEJ JERZY 45 58 b.d.
89 JAŹWIEC MARCIN 45 58 b.d.
90 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 41 59 b.d.
91 MYSZAK MARIUSZ 28 60 b.d.
92 ŁOMIŃSKI DAMIAN 12 61 b.d.

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 B**** M***** 171 1 b.d.
2 SOLIWODA RAFAŁ 170 2 VIS
3 KRZYWONOS ADAM 159 3 VIS
4 GROCHOWALSKI MARCIN 146 4 b.d.
5 MOSKAL WOJCIECH 142 5 VIS
6 BIEŃKOWSKI JACEK 135 6 VIS
7 LECH TOMASZ 129 7 b.d.
8 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 124 8 VIS
9 JUSKOWIAK DARIUSZ 119 9 b.d.
10 WALCZAK JAKUB 106 10 b.d.
11 MARCINOWSKI PRZEMYSŁAW 103 11 b.d.
12 K*** G******* 97 12 VIS
13 TRZCIŃSKI JAN 93 13 VIS
14 PAWLICKI PIOTR 93 13 b.d.
15 SMOCZYK PIOTR 87 14 b.d.
16 HAWRYLUK ARTUR 84 15 VIS
17 ŚLEDŹ PIOTR 84 15 VIS
18 PIOTROWSKI BARTOSZ 83 16 b.d.
19 TROJANEK PIOTR 83 16 b.d.
20 SZYMCZAK DAWID 82 17 b.d.
21 LECIEJ FRYDERYK 81 18 VIS
22 BUCZYŃSKI PIOTR 80 19 b.d.
23 PAWLAK ZBYSZKO 77 20 VIS
24 MICHALCZYK ALEKSANDRA 76 21 b.d.
25 OLEJNICZAK MARCIN 74 22 VIS
26 JURGA PAWEŁ 74 22 b.d.
27 REMUS SZYMON 73 23 b.d.
28 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 72 24 VIS
29 SZESZUŁA KRZYSZTOF 71 25 b.d.
30 GRZEŚKOWIAK WALENTY 69 26 b.d.
31 WINIECKI MARIUSZ 69 26 b.d.
32 KACZMAREK PIOTR 69 26 b.d.
33 JANKOWSKI PIOTR 66 27 VIS
34 CEGLAREK PAWEŁ 64 28 b.d.
35 BLIGE MATEUSZ 63 29 b.d.
36 MARUWKA PIOTR 62 30 b.d.
37 SIECZKA DAMIAN 59 31 b.d.
38 BLOMA DARIUSZ 59 31 b.d.
39 SIECZKA EMIL 58 32 VIS
40 UKLEJA JAKUB 56 33 b.d.
41 SIECZKA ANTONI 55 34 b.d.
42 CIEŚLA MATEUSZ 53 35 b.d.
43 MYSZAK MARIUSZ 53 35 b.d.
44 BARTECKI MAREK 41 36 b.d.
45 WOJTKOWIAK JONASZ 26 37 b.d.

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 GROCHOWALSKI MARCIN 166 1 b.d.
2 GRZELSKI TOMASZ 164 2 VIS
3 LECH TOMASZ 152 3 b.d.
4 GROBELNY KAROL 144 4 VIS
5 JAŹWIEC MARCIN 140 5 b.d.
6 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 140 5 VIS
7 JACKOWSKI PIOTR 137 6 b.d.
8 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 129 7 VIS
9 KĘDZIORA MARIUSZ 128 8 VIS
10 GRZEŚKOWIAK WALENTY 127 9 b.d.
11 MAĆKOWIAK MACIEJ 126 10 VIS
12 PAWLICKI PIOTR 121 11 b.d.
13 IGNASZAK KRZYSZTOF 120 12 VIS
14 CZARNOTA KRZYSZTOF 120 12 b.d.
15 TRZCIŃSKI JAN 115 13 VIS
16 SZYMCZAK DAWID 104 14 b.d.
17 SIECZKA ANTONI 101 15 b.d.
18 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 99 16 VIS
19 LECIEJ JERZY 99 16 b.d.
20 TROJANEK PIOTR 98 17 b.d.
21 SMOCZYK PIOTR 98 17 b.d.
22 WALCZAK JAKUB 96 18 b.d.
23 CIEŚLA MATEUSZ 95 19 b.d.
24 PIOTROWSKI BARTOSZ 93 20 b.d.
25 ŚLEDŹ PIOTR 90 21 VIS
26 HAWRYLUK ARTUR 90 21 VIS
27 UKLEJA JAKUB 89 22 b.d.
28 PAWLAK ZBYSZKO 87 23 VIS
29 OLEJNICZAK MARCIN 86 24 VIS
30 WINIECKI MARIUSZ 86 24 b.d.
31 KACZMAREK WITOLD 86 24 b.d.
32 BLIGE MATEUSZ 85 25 b.d.
33 SIECZKA DAMIAN 85 25 b.d.
34 REMUS SZYMON 84 26 b.d.
35 SZESZUŁA KRZYSZTOF 83 27 b.d.
36 MARUWKA PIOTR 81 28 b.d.
37 K*** G******* 81 28 VIS
38 JURGA PAWEŁ 81 28 b.d.
39 GROBELNA OLIWIA 78 29 b.d.
40 BARTECKI MAREK 77 30 b.d.
41 JANKOWSKI PIOTR 77 30 VIS
42 BLOMA DARIUSZ 75 31 b.d.
43 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 74 32 b.d.
44 BUCZYŃSKI PIOTR 73 33 b.d.
45 SIECZKA EMIL 73 33 VIS
46 NOWAK ROBERT 68 34 b.d.
47 LECIEJ FRYDERYK 65 35 VIS

Pistolet szybkostrzelny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 CIEŚLA MATEUSZ 174 1 b.d.
2 JUSKOWIAK DARIUSZ 169 2 b.d.
3 WALENDOWSKI KONDRAD 168 3 b.d.
4 GROCHOWALSKI MARCIN 167 4 b.d.
5 OLEJNICZAK JACEK 165 5 b.d.
6 SZYMCZAK KRZYSZTOF 164 6 VIS
7 GROBELNY KAROL 162 7 VIS
8 GUMUŁKA MICHAŁ 160 8 b.d.
9 JANOŚ ŁUKASZ 160 8 b.d.
10 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 150 9 VIS
11 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 149 10 VIS
12 MACHNIK DAWID 149 10 b.d.
13 JANKOWIAK SZYMON 137 11 b.d.
14 GROBELNA OLIWIA 135 12 b.d.
15 TRZCIŃSKI JAN 132 13 VIS
16 DOLATOWSKI PAWEŁ 123 14 b.d.
17 HAMERSKI WOJCIECH 123 14 VIS
18 PAWLICKI PIOTR 118 15 b.d.
19 PIOTROWSKI BARTOSZ 115 16 b.d.
20 NOWAK ARTUR 113 17 VIS
21 JURGA PAWEŁ 112 18 b.d.
22 WĘGLARZ KRZYSZTOF 110 19 b.d.
23 BUCZYŃSKI PIOTR 107 20 b.d.
24 WĘGLARZ SŁAWOMIR 107 20 b.d.
25 TROJANEK PIOTR 104 21 b.d.
26 SMOCZYK PIOTR 102 22 b.d.
27 REMUS SZYMON 99 23 b.d.
28 GRZEŚKOWIAK WALENTY 99 23 b.d.
29 SZYMCZAK DAWID 99 23 b.d.
30 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 98 24 VIS
31 SIECZKA EMIL 98 24 VIS
32 GIERKO TOMASZ 97 25 b.d.
33 WINIECKI MARIUSZ 96 26 b.d.
34 UKLEJA JAKUB 95 27 b.d.
35 MARUWKA PIOTR 95 27 b.d.
36 SIECZKA ANTONI 94 28 b.d.
37 ŚLEDŹ PIOTR 92 29 VIS
38 HAWRYLUK ARTUR 92 29 VIS
39 BLIGE MATEUSZ 91 30 b.d.
40 SZESZUŁA KRZYSZTOF 88 31 b.d.
41 WALCZAK JAKUB 87 32 b.d.
42 PAWLAK ZBYSZKO 86 33 VIS
43 JANKOWSKI PIOTR 84 34 VIS
44 SIECZKA DAMIAN 68 35 b.d.
45 JANOŚ DOMINIK 53 36 b.d.
46 LECIEJ JERZY 32 37 b.d.
47 KACZMAREK ŁUKASZ 7 38 b.d.

Karabin centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 B**** M***** 98 1 b.d.
2 SKRZYPCZAK JANUSZ 97 2 b.d.
3 SZCZOTKA GRZEGORZ 97 3 VIS
4 ZYCH DAMIAN 96 4 b.d.
5 JAŹWIEC MARCIN 95 5 b.d.
6 DOPIERAŁA PAWEŁ 91 6 b.d.
7 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 88 7 b.d.
8 MOSKAL WOJCIECH 86 8 VIS
9 J********** M***** 85 9 VIS
10 BELLA ALEKSANDER 84 10 b.d.
11 TOMASZEWSKI DAWID 82 11 b.d.
12 GRZEŚKOWIAK WALENTY 82 11 b.d.
13 TRZCIŃSKI JAN 81 12 VIS
14 HOJAK LESZEK 80 13 b.d.
15 SZYMCZAK KRZYSZTOF 80 13 VIS
16 GROCHOWALSKI MARCIN 79 14 b.d.
17 KULECZKA BARTOSZ 77 15 b.d.
18 BRESIŃSKI DAWID 75 16 b.d.
19 PAWLICKI PIOTR 71 17 b.d.
20 SMOCZYK PIOTR 63 18 b.d.
21 JURGA PAWEŁ 57 19 b.d.
22 S********* K******** 54 20 VIS
23 BLIGE MATEUSZ 51 21 b.d.
24 SIECZKA EMIL 51 21 VIS
25 SZYMCZAK DAWID 49 22 b.d.
26 STACH ROBERT 49 22 b.d.
27 BUCZYŃSKI PIOTR 47 23 b.d.
28 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 47 23 VIS
29 WINIECKI MARIUSZ 46 24 b.d.
30 HAWRYLUK ARTUR 45 25 VIS
31 MODLIŃSKI MAREK 45 25 b.d.
32 ŚLEDŹ PIOTR 45 25 VIS
33 CIEŚLA MATEUSZ 44 26 b.d.
34 BLIGE PIOTR 44 26 b.d.
35 PAWLAK ZBYSZKO 42 27 VIS
36 SZESZUŁA KRZYSZTOF 41 28 b.d.
37 SIECZKA ANTONI 41 28 b.d.
38 OLEJNICZAK MARCIN 39 29 VIS
39 TROJANEK PIOTR 39 29 b.d.
40 BARANOWSKI MARIUSZ 38 30 VIS
41 PIOTROWSKI BARTOSZ 38 30 b.d.
42 MARUWKA PIOTR 37 31 b.d.
43 REMUS SZYMON 34 32 b.d.
44 JANKOWSKI PIOTR 33 33 VIS
45 WALCZAK JAKUB 33 33 b.d.
46 JANOŚ ŁUKASZ 32 34 b.d.
47 UKLEJA JAKUB 29 35 b.d.
48 MACHNIK DAWID 29 35 b.d.
49 SIECZKA DAMIAN 28 36 b.d.
50 MARCINOWSKI PRZEMYSŁAW 28 36 b.d.
51 JANOŚ DOMINIK 22 37 b.d.
52 SMARSZ BARTOSZ 16 38 b.d.
53 DEMBIŃSKI MACIEJ 6 39 b.d.

Karabin wojskowo-historyczny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 125 1 b.d.
2 ADAMSKI MIKOŁAJ 112 2 b.d.
3 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 109 3 b.d.
4 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 100 4 VIS
5 LECH TOMASZ 82 5 b.d.
6 GROBELNY KAROL 80 6 VIS
7 NOWAK ROBERT 80 6 b.d.
8 STACH ROBERT 75 7 b.d.
9 SIECZKA DAMIAN 74 8 b.d.
10 JURGA PAWEŁ 74 8 b.d.
11 OLEJNICZAK JACEK 74 8 b.d.
12 GRZELSKI TOMASZ 72 9 VIS
13 KULECZKA BARTOSZ 71 10 b.d.
14 MATYSIAK MICHAŁ 70 11 VIS
15 DEMBIŃSKI MACIEJ 67 12 b.d.
16 BUCZYŃSKI PIOTR 66 13 b.d.
17 MACHNIK DAWID 66 13 b.d.
18 ŚLEDŹ PIOTR 65 14 VIS
19 TROJANEK PIOTR 65 14 b.d.
20 HAWRYLUK ARTUR 65 14 VIS
21 SOBCZAK DOMINIK 64 15 b.d.
22 SOWA PAWEŁ 60 16 b.d.
23 MAĆKOWIAK MACIEJ 60 16 VIS
24 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 59 17 VIS
25 PAWLAK ZBYSZKO 59 17 VIS
26 SZYMCZAK DAWID 58 18 b.d.
27 MICHALCZYK SŁAWOMIR 58 18 b.d.
28 GROCHOWALSKI MARCIN 57 19 b.d.
29 OLEJNICZAK MARCIN 55 20 VIS
30 J********** M***** 55 20 VIS
31 TRZCIŃSKI JAN 55 20 VIS
32 PAWLICKI PIOTR 54 21 b.d.
33 MARCINOWSKI PRZEMYSŁAW 54 21 b.d.
34 SIECZKA EMIL 54 21 VIS
35 WINIECKI MARIUSZ 54 21 b.d.
36 JANOŚ ŁUKASZ 53 22 b.d.
37 ADAMSKI MARIUSZ 53 22 b.d.
38 MYSZAK MARIUSZ 52 23 b.d.
39 SMOCZYK PIOTR 52 23 b.d.
40 MARUWKA PIOTR 52 23 b.d.
41 SZESZUŁA KRZYSZTOF 51 24 b.d.
42 CIEŚLA MATEUSZ 51 24 b.d.
43 REMUS SZYMON 49 25 b.d.
44 JANKOWSKI PIOTR 49 25 VIS
45 PIOTROWSKI BARTOSZ 47 26 b.d.
46 CZARNOTA KRZYSZTOF 47 26 b.d.
47 ŁOMIŃSKI DAMIAN 46 27 b.d.
48 WALCZAK JAKUB 44 28 b.d.
49 BARTECKI MAREK 40 29 b.d.
50 SIECZKA ANTONI 39 30 b.d.
51 BLIGE MATEUSZ 38 31 b.d.
52 ZIELIŃSKI RADOSŁAW 37 32 b.d.
53 BLIGE PIOTR 36 33 b.d.
54 JAŹWIEC MARCIN 36 33 b.d.
55 GRZEŚKOWIAK WALENTY 34 34 b.d.
56 CEGLAREK PAWEŁ 33 35 b.d.
57 WOJTKOWIAK JONASZ 33 35 b.d.
58 GÓRNY MATEUSZ 29 36 VIS
59 SOBIŚ JAROSŁAW 29 36 b.d.
60 UKLEJA JAKUB 29 36 b.d.
61 IGNASZAK KRZYSZTOF 24 37 VIS
62 BITNER-SZCZUR JAN 24 37 VIS
63 HAMERSKI WOJCIECH 17 38 VIS
64 JANKOWIAK SZYMON 16 39 b.d.
65 GORSZKI DAWID 15 40 VIS
66 DOPIERAŁA PAWEŁ 8 41 b.d.
67 NOWAK ARTUR 6 42 VIS
68 GUMUŁKA MICHAŁ 6 42 b.d.
69 MOSKAL WOJCIECH 1 43 VIS
70 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 1 43 VIS

Strzelba - rzutki (Trap)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 LIBERSKI ROBERT 15 1 VIS
2 GIEZEK ROBERT 14 2 b.d.
3 SZCZOTKA GRZEGORZ 11 3 VIS
4 HOJAK LESZEK 10 4 b.d.
5 BANASZEK BARTOSZ 10 5 b.d.
6 ZYCH DAMIAN 16 6 b.d.
7 B**** M***** 16 6 b.d.
8 ŁYP TOMASZ 15 7 b.d.
9 LECH TOMASZ 15 7 b.d.
10 GROBELNY KAROL 15 7 VIS
11 BELLA ALEKSANDER 15 7 b.d.
12 RATAJCZAK MAREK 14 8 b.d.
13 KOZŁOWSKI DAWID 14 8 VIS
14 BANASZAK ANTONI 14 8 b.d.
15 P********* T***** 13 9 VIS
16 MAĆKOWIAK PAWEŁ 12 10 b.d.
17 CZARNOTA KRZYSZTOF 12 10 b.d.
18 GUMUŁKA MICHAŁ 12 10 b.d.
19 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 12 10 b.d.
20 MOSKAL WOJCIECH 12 10 VIS
21 BIERNAT PIOTR 11 11 b.d.
22 MAĆKOWIAK MACIEJ 11 11 VIS
23 CZAJKA MIKOŁAJ 11 11 b.d.
24 WALCZAK JAKUB 11 11 b.d.
25 BARTECKI MAREK 10 12 b.d.
26 KACZMAREK WITOLD 9 13 b.d.
27 GROSZEK TOMASZ 9 13 b.d.
28 CZAPLICKI TOMASZ 9 13 b.d.
29 JURGA PAWEŁ 9 13 b.d.
30 RYBKA ARKADIUSZ 8 14 b.d.
31 SIECZKA ANTONI 8 14 b.d.
32 HAWRYLUK ARTUR 8 14 VIS
33 ŁOMIŃSKI DAMIAN 8 14 b.d.
34 SMARSZ BARTOSZ 8 14 b.d.
35 GROCHOWALSKI MARCIN 8 14 b.d.
36 ŚLEDŹ PIOTR 8 14 VIS
37 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 8 14 VIS
38 BARANOWSKI MARIUSZ 7 15 VIS
39 TROJANEK PIOTR 7 15 b.d.
40 PAWLAK ZBYSZKO 7 15 VIS
41 SOWA PAWEŁ 7 15 b.d.
42 CZAPLICKI MIKOŁAJ 7 15 b.d.
43 BARTKOWIAK ADRIAN 7 15 b.d.
44 WOJTKOWIAK JONASZ 7 15 b.d.
45 J********** M***** 7 15 VIS
46 GRZEŚKOWIAK WALENTY 7 15 b.d.
47 BLIGE PIOTR 6 16 b.d.
48 S********* K******** 6 16 VIS
49 SOBIŚ JAROSŁAW 6 16 b.d.
50 NOWAK ARTUR 6 16 VIS
51 SIECZKA DAMIAN 6 16 b.d.
52 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 6 16 VIS
53 OLEJNICZAK MARCIN 6 16 VIS
54 KACZMAREK ŁUKASZ 6 16 b.d.
55 PAWLICKI PIOTR 6 16 b.d.
56 REMUS SZYMON 6 16 b.d.
57 SIECZKA EMIL 5 17 VIS
58 STACH ROBERT 5 17 b.d.
59 CZAPLICKI MICHAŁ 5 17 b.d.
60 KĘDZIORA MARIUSZ 5 17 VIS
61 JANKOWSKI PIOTR 5 17 VIS
62 WINIECKI MARIUSZ 5 17 b.d.
63 BUCZYŃSKI PIOTR 5 17 b.d.
64 IGNASZAK KRZYSZTOF 5 17 VIS
65 MICHALCZYK ALEKSANDRA 5 17 b.d.
66 PIOTROWSKI BARTOSZ 5 17 b.d.
67 WOJCIECHOWSKI SZYMON 5 17 VIS
68 MARCINOWSKI PRZEMYSŁAW 5 17 b.d.
69 GÓRNY MATEUSZ 4 18 VIS
70 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 4 18 b.d.
71 TRZCIŃSKI JAN 4 18 VIS
72 WEGNER WOJCIECH 4 18 b.d.
73 BLIGE MATEUSZ 4 18 b.d.
74 KACZMAREK PIOTR 4 18 b.d.
75 SZYMCZAK DAWID 4 18 b.d.
76 SZESZUŁA KRZYSZTOF 4 18 b.d.
77 HAMERSKI WOJCIECH 3 19 VIS
78 CIEŚLA MATEUSZ 3 19 b.d.
79 SMOCZYK PIOTR 2 20 b.d.
80 UKLEJA JAKUB 2 20 b.d.
81 MARUWKA PIOTR 1 21 b.d.

Strzelba - rzutki (Double Trap)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SZCZOTKA GRZEGORZ 22 1 VIS
2 RATAJCZAK MAREK 22 1 b.d.
3 MAĆKOWIAK PAWEŁ 20 2 b.d.
4 GIEZEK ROBERT 17 3 b.d.
5 HAMERSKI WOJCIECH 17 3 VIS
6 HOJAK LESZEK 16 4 b.d.
7 ŁYP TOMASZ 15 5 b.d.
8 NOWAK ARTUR 15 5 VIS
9 GRZEŚKOWIAK WALENTY 14 6 b.d.
10 MARUWKA PIOTR 14 6 b.d.
11 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 13 7 VIS
12 CIEŚLA MATEUSZ 13 7 b.d.
13 TROJANEK PIOTR 13 7 b.d.
14 LECH TOMASZ 12 8 b.d.
15 SIECZKA DAMIAN 11 9 b.d.
16 JURGA PAWEŁ 11 9 b.d.
17 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 11 9 VIS
18 WALCZAK JAKUB 11 9 b.d.
19 CZAPLICKI MIKOŁAJ 11 9 b.d.
20 BLIGE PIOTR 10 10 b.d.
21 KRAWIEC PRZEMYSŁAW 10 10 b.d.
22 GROSZEK TOMASZ 10 10 b.d.
23 BLIGE MATEUSZ 9 11 b.d.
24 ŚLEDŹ PIOTR 9 11 VIS
25 PIOTROWSKI BARTOSZ 9 11 b.d.
26 SIECZKA EMIL 9 11 VIS
27 HAWRYLUK ARTUR 9 11 VIS
28 SMARSZ BARTOSZ 8 12 b.d.
29 SZYMCZAK DAWID 8 12 b.d.
30 BUCZYŃSKI PIOTR 8 12 b.d.
31 CZAPLICKI MICHAŁ 8 12 b.d.
32 PAWLAK ZBYSZKO 8 12 VIS
33 UKLEJA JAKUB 8 12 b.d.
34 OLEJNICZAK MARCIN 7 13 VIS
35 SIECZKA ANTONI 7 13 b.d.
36 JANKOWSKI PIOTR 7 13 VIS
37 BARTKOWIAK ADRIAN 7 13 b.d.
38 WEGNER WOJCIECH 7 13 b.d.
39 SZESZUŁA KRZYSZTOF 6 14 b.d.
40 REMUS SZYMON 6 14 b.d.
41 PAWLICKI PIOTR 5 15 b.d.
42 TRZCIŃSKI JAN 5 15 VIS
43 WINIECKI MARIUSZ 5 15 b.d.
44 SMOCZYK PIOTR 4 16 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy