Wyniki zawodów

Strzelnica VIS w Gostyniu 06.11.2022

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 182 1 VIS
2 SŁOMA SZYMON 177 2 b.d.
3 RATAJCZAK TOMASZ 176 3 b.d.
4 DUCZMAL MACIEJ 176 4 b.d.
5 WASIELEWSKI SZYMON 175 5 b.d.
6 MAŁYSZEK ARTUR 173 6 VIS
7 DRESZER ANDRZEJ 169 7 VIS
8 GROCHOWALSKI MARCIN 169 7 b.d.
9 MAŃKOWSKI DARIUSZ 167 8 VIS
10 SOLIWODA RAFAŁ 164 9 VIS
11 POPRAWA PAWEŁ 163 10 VIS
12 ANDRZEJCZAK GRZEGORZ 158 11 b.d.
13 JASTRZĘBSKI TOMASZ 156 12 VIS
14 TOMASZEWSKI DAWID 156 12 b.d.
15 SIPIAK MARCIN 148 13 b.d.
16 ŚWIDERSKI WIESŁAW 147 14 VIS
17 JAGIEŁA DAWID 146 15 b.d.
18 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 146 15 VIS
19 ANDRZEJEWSKI ADRIAN 145 16 VIS
20 KRENC MARCIN 145 16 VIS
21 MAJCHRZAK PIOTR 144 17 VIS
22 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 143 18 VIS
23 GRZYMAŁA DANIEL 143 18 VIS
24 IGNASZAK KRZYSZTOF 142 19 VIS
25 PAWLAK MAREK 141 20 b.d.
26 KNAPKIEWICZ EWA 137 21 b.d.
27 DUHR KAROL 135 22 VIS
28 DOLATOWSKI PAWEŁ 135 22 b.d.
29 GŁOWACZ KRZYSZTOF 130 23 b.d.
30 MATYSIAK MICHAŁ 129 24 VIS
31 VOGT PRZEMYSŁAW 128 25 b.d.
32 MAĆKOWIAK MACIEJ 128 25 VIS
33 MODLIŃSKI MAREK 128 25 b.d.
34 SOBIŚ JAROSŁAW 127 26 b.d.
35 DEMBIŃSKI MACIEJ 126 27 b.d.
36 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 122 28 VIS
37 JANKOWSKI MICHAŁ 121 29 b.d.
38 JACYNA DARIUSZ 117 30 b.d.
39 STASZAK ŁUKASZ 116 31 VIS
40 JANKOWSKI RAFAŁ 115 32 b.d.
41 KĘDZIORA MARIUSZ 114 33 VIS
42 WALOTEK ALEKSANDER 113 34 b.d.
43 WOJCIECHOWSKI SZYMON 112 35 VIS
44 JANKOWIAK TOMASZ 111 36 b.d.
45 O**** D****** 109 37 VIS
46 ZAGUŁA RAFAŁ 109 37 VIS
47 TOBOLSKI MARCIN 105 38 b.d.
48 GORWA DAMIAN 104 39 b.d.
49 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 104 39 b.d.
50 JASKULSKI MAREK 100 40 b.d.
51 MANDAT MACIEJ 98 41 VIS
52 GÓRNY MATEUSZ 98 41 VIS
53 SROCZYŃSKI ROMAN 98 41 b.d.
54 KOZANECKI STEFAN 98 41 VIS
55 KACZANOWSKI SŁAWOMIR 96 42 b.d.
56 CZAJKA MIKOŁAJ 96 42 b.d.
57 RATAJCZAK MAREK 95 43 b.d.
58 BARANOWSKI MARIUSZ 95 43 VIS
59 BURCHARD PIOTR 93 44 VIS
60 BRYLL KRZYSZTOF 92 45 b.d.
61 ANDRZEJEWSKI WOJCIECH 92 45 b.d.
62 MARCINIAK PAWEŁ 92 45 b.d.
63 ŻURAWIK PIOTR 92 45 VIS
64 KRENC ANNA 91 46 VIS
65 KALITCZUK MARCIN 90 47 b.d.
66 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 88 48 b.d.
67 BURCHARD WŁODZIMIERZ 87 49 VIS
68 LECZYKIEWICZ MARCIN 87 49 VIS
69 KACZMAREK ZBIGNIEW 85 50 VIS
70 KUSTERKA BARTOSZ 85 50 b.d.
71 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 84 51 VIS
72 SZYMAŃSKI TOMASZ 83 52 b.d.
73 DURCZEWSKI WOJCIECH 83 52 b.d.
74 KACZMAREK ŁUKASZ 80 53 b.d.
75 KŁOSOWSKA SANDRA 78 54 b.d.
76 MAJCHRZAK ADAM 75 55 VIS
77 SAWICKI NORBERT 75 55 b.d.
78 WALCZAK WOJCIECH 65 56 VIS
79 KAWA TOMASZ 64 57 b.d.
80 ŻMUDA PIOTR 62 58 b.d.
81 NOWAK ROBERT 62 58 b.d.
82 BIEŃKOWSKI JACEK 52 59 VIS
83 KNAPKIEWICZ MACIEJ 48 60 VIS
84 CYBULSKI MIROSŁAW 44 61 VIS
85 PÓŁROLNICZAK PATRYK 43 62 b.d.
86 SZCZAP DARIUSZ 41 63 b.d.
87 MARKIEWICZ PATRYK 41 63 b.d.
88 S********* T***** 30 64 VIS
89 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 30 64 VIS
90 RATAJCZAK MARCIN 29 65 b.d.
91 JĘDRZEJCZAK MACIEJ 27 66 VIS
92 CYRANIAK MICHAŁ 15 67 b.d.
93 KISTOWSKA MONIKA 1 68 b.d.

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 183 1 VIS
2 DRESZER ANDRZEJ 180 2 VIS
3 MAŃKOWSKI DARIUSZ 179 3 VIS
4 RATAJCZAK TOMASZ 175 4 b.d.
5 WASIELEWSKI SZYMON 172 5 b.d.
6 ANDRZEJCZAK GRZEGORZ 172 5 b.d.
7 SOLIWODA RAFAŁ 167 6 VIS
8 PACHOLIK KRZYSZTOF 157 7 b.d.
9 GROCHOWALSKI MARCIN 156 8 b.d.
10 SIPIAK MARCIN 152 9 b.d.
11 O**** D****** 147 10 VIS
12 BIEŃKOWSKI JACEK 145 11 VIS
13 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 134 12 VIS
14 PAWLAK MAREK 133 13 b.d.
15 SAWICKI NORBERT 123 14 b.d.
16 JACYNA DARIUSZ 122 15 b.d.
17 JANKOWIAK TOMASZ 121 16 b.d.
18 KRENC MARCIN 116 17 VIS
19 BURCHARD PIOTR 114 18 VIS
20 LECZYKIEWICZ MARCIN 112 19 VIS
21 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 105 20 b.d.
22 ANDRZEJEWSKI WOJCIECH 99 21 b.d.
23 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 97 22 b.d.
24 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 94 23 VIS
25 KUSTERKA BARTOSZ 91 24 b.d.
26 JĘDRZEJCZAK MACIEJ 83 25 VIS
27 WOŹNIAKOWSKI JERZY 83 25 VIS
28 ŻURAWIK PIOTR 81 26 VIS
29 WALCZAK WOJCIECH 78 27 VIS
30 STASZAK ŁUKASZ 70 28 VIS
31 KRENC ANNA 66 29 VIS
32 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 66 29 b.d.
33 CZAJKA MIKOŁAJ 62 30 b.d.
34 KISTOWSKA MONIKA 10 31 b.d.
35 DUHR KAROL 2 32 VIS

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 189 1 b.d.
2 RATAJCZAK TOMASZ 176 2 b.d.
3 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 175 3 VIS
4 ŚWIDERSKI WIESŁAW 165 4 VIS
5 GROCHOWALSKI MARCIN 158 5 b.d.
6 MAĆKOWIAK MACIEJ 153 6 VIS
7 JACKOWSKI PIOTR 150 7 b.d.
8 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 149 8 VIS
9 MAŁYSZEK ARTUR 146 9 VIS
10 GORWA DAMIAN 142 10 b.d.
11 JACYNA DARIUSZ 142 10 b.d.
12 JAGIEŁA DAWID 139 11 b.d.
13 KĘDZIORA MARIUSZ 138 12 VIS
14 PACHOLIK KRZYSZTOF 138 12 b.d.
15 SAWICKI NORBERT 127 13 b.d.
16 MARCINIAK PAWEŁ 125 14 b.d.
17 BURCHARD PIOTR 120 15 VIS
18 PUZIO GRZEGORZ 118 16 b.d.
19 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 117 17 b.d.
20 JAGIEŁA JERZY 113 18 VIS
21 ŻMUDA PIOTR 112 19 b.d.
22 NOWAK ROBERT 110 20 b.d.
23 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 109 21 b.d.
24 KRYSIAK SEBASTIAN 108 22 VIS
25 S********* T***** 107 23 VIS
26 IGNASZAK KRZYSZTOF 106 24 VIS
27 BURCHARD WŁODZIMIERZ 105 25 VIS
28 STASZAK ŁUKASZ 105 25 VIS
29 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 101 26 VIS
30 JĘDRZEJCZAK MACIEJ 100 27 VIS
31 CYRANIAK SARA 87 28 b.d.
32 CYRANIAK MICHAŁ 84 29 b.d.
33 KOZANECKI STEFAN 82 30 VIS
34 ŻURAWIK PIOTR 81 31 VIS
35 CZAJKA MIKOŁAJ 80 32 b.d.
36 MARKIEWICZ PATRYK 58 33 b.d.
37 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 43 34 VIS
38 KISTOWSKA MONIKA 41 35 b.d.
39 DUHR KAROL 1 36 VIS

Pistolet szybkostrzelny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 182 1 b.d.
2 SŁOMA SZYMON 173 2 b.d.
3 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 170 3 b.d.
4 PIASNY PAWEŁ 168 4 VIS
5 GORWA DAMIAN 167 5 b.d.
6 GROCHOWALSKI MARCIN 166 6 b.d.
7 SAWICKI NORBERT 163 7 b.d.
8 DOLATOWSKI PAWEŁ 158 8 b.d.
9 DUHR KAROL 147 9 VIS
10 PACHOLIK KRZYSZTOF 143 10 b.d.
11 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 142 11 VIS
12 JACYNA DARIUSZ 139 12 b.d.
13 KACZMAREK ZBIGNIEW 139 12 VIS
14 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 136 13 VIS
15 SROCZYŃSKI ROMAN 129 14 b.d.
16 BRYLL KRZYSZTOF 114 15 b.d.
17 KOZANECKI STEFAN 113 16 VIS
18 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 112 17 VIS
19 CZAJKA MIKOŁAJ 109 18 b.d.
20 JANKOWSKI MICHAŁ 102 19 b.d.
21 JANKOWSKI RAFAŁ 100 20 b.d.
22 ŻURAWIK PIOTR 92 21 VIS
23 STASZAK ŁUKASZ 89 22 VIS
24 TOBOLSKI MARCIN 53 23 b.d.

Karabin dowolny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 MAŁYSZEK ARTUR 167 1 VIS
2 KĘDZIORA MARIUSZ 163 2 VIS
3 MICHALCZYK SŁAWOMIR 163 3 b.d.
4 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 152 4 VIS
5 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 152 5 VIS
6 WOŹNIAKOWSKI JERZY 148 6 VIS
7 SIPIAK MARCIN 143 7 b.d.
8 GORWA DAMIAN 135 8 b.d.
9 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 135 8 VIS
10 JAGIEŁA JERZY 134 9 VIS
11 DUHR KAROL 130 10 VIS
12 SAWICKI NORBERT 128 11 b.d.
13 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 126 12 VIS
14 SOBIŚ JAROSŁAW 126 12 b.d.
15 GROCHOWALSKI MARCIN 124 13 b.d.
16 MAĆKOWIAK MACIEJ 123 14 VIS
17 SZCZEPANIAK DANIEL 121 15 VIS
18 RATAJCZAK MAREK 120 16 b.d.
19 SŁOMA SZYMON 119 17 b.d.
20 VOGT PRZEMYSŁAW 119 17 b.d.
21 STRZELCZYK KAZIMIERZ 117 18 b.d.
22 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 114 19 b.d.
23 RATAJCZAK MARCIN 114 19 b.d.
24 S********* K******** 114 19 VIS
25 BURCHARD PIOTR 112 20 VIS
26 BARANOWSKI MARIUSZ 110 21 VIS
27 JACYNA DARIUSZ 107 22 b.d.
28 ANDRZEJCZAK GRZEGORZ 106 23 b.d.
29 GRZYMAŁA DANIEL 106 23 VIS
30 MATUSZAK RAFAŁ 106 23 VIS
31 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 102 24 VIS
32 BURCHARD WŁODZIMIERZ 101 25 VIS
33 KALITCZUK MARCIN 99 26 b.d.
34 WAWRZYNIAK MICHAŁ 99 26 VIS
35 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 99 26 b.d.
36 MANDAT MACIEJ 98 27 VIS
37 NOWAK ROBERT 97 28 b.d.
38 BAZAK SEBASTIAN 97 28 b.d.
39 JAGIEŁA DAWID 97 28 b.d.
40 SZYMAŃSKI TOMASZ 93 29 b.d.
41 ŻURAWIK PIOTR 92 30 VIS
42 TOBOLSKI MARCIN 90 31 b.d.
43 STASZAK ŁUKASZ 88 32 VIS
44 PAWLAK MAREK 88 32 b.d.
45 KAWA TOMASZ 86 33 b.d.
46 ŻMUDA PIOTR 83 34 b.d.
47 MICHALCZYK ALEKSANDRA 75 35 b.d.
48 JĘDRZEJCZAK MACIEJ 67 36 VIS
49 WALCZAK WOJCIECH 65 37 VIS
50 WOJCIECHOWSKI SZYMON 64 38 VIS
51 JANKOWIAK TOMASZ 62 39 b.d.
52 JASKULSKI MAREK 60 40 b.d.
53 CZAJKA MIKOŁAJ 59 41 b.d.
54 CYRANIAK MICHAŁ 55 42 b.d.
55 KISTOWSKA MONIKA 54 43 b.d.
56 KACZMAREK ZBIGNIEW 50 44 VIS
57 KRYSIAK SEBASTIAN 47 45 VIS
58 MARKIEWICZ PATRYK 47 45 b.d.
59 DURCZEWSKI MIKOŁAJ 40 46 b.d.
60 JACKOWSKI PIOTR 35 47 b.d.
61 CYRANIAK SARA 30 48 b.d.
62 IGNASZAK KRZYSZTOF 2 49 VIS

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy