Wyniki zawodów

Strzelnica VIS w Gostyniu 12.03.2023

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK TOMASZ 185 1 b.d.
2 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 181 2 VIS
3 MAŁYSZEK ARTUR 174 3 VIS
4 DRESZER ANDRZEJ 172 4 VIS
5 MAŃKOWSKI DARIUSZ 171 5 VIS
6 KRZYWONOS ADAM 168 6 VIS
7 KARLIK SŁAWOMIR 163 7 b.d.
8 KĘDZIORA MARIUSZ 156 8 VIS
9 SIPIAK MARCIN 156 8 b.d.
10 JANKOWIAK TOMASZ 150 9 b.d.
11 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S.J. 148 10 b.d.
12 MACIEJEWSKI PRZEMYSŁAW 143 11 b.d.
13 KACZMAREK ŁUKASZ 143 11 b.d.
14 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 142 12 VIS
15 MAJCHRZAK PIOTR 140 13 VIS
16 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 140 13 VIS
17 SUCHODOLSKI MARCIN 138 14 b.d.
18 RATAJCZAK MAREK 133 15 b.d.
19 CZECHANOWSKI SEBASTIAN 127 16 b.d.
20 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 125 17 VIS
21 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 123 18 VIS
22 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 122 19 VIS
23 FILBEREK KRZYSZTOF 121 20 b.d.
24 MATYSIAK MICHAŁ 121 20 VIS
25 FILBEREK PAWEŁ 121 20 b.d.
26 BEREK JACEK 120 21 b.d.
27 CYRANIAK SARA 118 22 b.d.
28 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 115 23 b.d.
29 MANDAT MACIEJ 115 23 VIS
30 SOBIŚ JAROSŁAW 113 24 b.d.
31 CZECHANOWSKI ANDRZEJ 111 25 b.d.
32 WALOTEK ALEKSANDER 110 26 b.d.
33 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 109 27 VIS
34 MAĆKOWIAK MACIEJ 108 28 VIS
35 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 107 29 VIS
36 BŁAŻEWICZ JACEK 106 30 b.d.
37 GÓRNY MATEUSZ 106 30 VIS
38 S********* K******** 104 31 VIS
39 CELEBAŃSKI SYLWESTER 98 32 b.d.
40 NOWAK ROBERT 97 33 b.d.
41 SZYMANOWSKI WOJCIECH 97 33 b.d.
42 MANDAT MIROSŁAW 96 34 VIS
43 MICHALCZYK SŁAWOMIR 95 35 b.d.
44 SOBCZAK DOMINIK 94 36 b.d.
45 FILBEREK BEATA 94 36 b.d.
46 KACZMAREK IZABELA 93 37 b.d.
47 SZYMAŃSKI TOMASZ 92 38 b.d.
48 KOZANECKI STEFAN 89 39 VIS
49 PIŃCZYŃSKI JACEK 89 39 b.d.
50 MŁOTOWSKI JÓZEF 88 40 VIS
51 KAWA TOMASZ 88 40 b.d.
52 BANASZEK GRZEGORZ 87 41 b.d.
53 WAWRZYNIAK MICHAŁ 85 42 VIS
54 PODGÓRSKI JACEK 84 43 b.d.
55 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 84 43 b.d.
56 GŁOWACZ KRZYSZTOF 84 43 b.d.
57 ŻMUDA PIOTR 82 44 b.d.
58 SKORUPIŃSKI SŁAWOMIR 81 45 b.d.
59 O**** D****** 81 45 VIS
60 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 78 46 VIS
61 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 77 47 b.d.
62 MAJCHRZAK MATEUSZ 77 47 VIS
63 CZARNY DOMINIK 72 48 b.d.
64 MAJCHRZAK ADAM 68 49 VIS
65 PILARSKI MAREK 67 50 b.d.
66 JASKULSKI MAREK 67 50 b.d.
67 ZACHWIEJA MAREK 64 51 b.d.
68 KŁOSOWSKA SANDRA 63 52 b.d.
69 TALAROWSKI DAWID 63 52 b.d.
70 RYNARZEWSKI DAWID 62 53 b.d.
71 MARCINKOWSKI STANISŁAW 61 54 b.d.
72 MARCINIAK PAWEŁ 60 55 b.d.
73 KACZMAREK PIOTR 59 56 b.d.
74 ŻYTO ROBERT 56 57 b.d.
75 VOGT PRZEMYSŁAW 48 58 b.d.
76 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 46 59 b.d.
77 KRYSIAK SEBASTIAN 45 60 VIS
78 HERKA BARTOSZ 35 61 b.d.
79 CYBULSKI MIROSŁAW 33 62 VIS
80 MARKIEWICZ PATRYK 32 63 b.d.
81 ANDRYCHOWSKI PAWEŁ 29 64 b.d.
82 CYRANIAK MICHAŁ 26 65 b.d.
83 KŁOSOWSKA-KULSKA PATRYCJA 24 66 b.d.
84 MARCINKOWSKI JAKUB 21 67 b.d.
85 STRZELCZYK KAZIMIERZ 13 68 b.d.
86 ŚWIĘCICHOWSKI MACIEJ 13 68 b.d.

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 KRZYWONOS ADAM 180 1 VIS
2 DRESZER ANDRZEJ 179 2 VIS
3 MAŃKOWSKI DARIUSZ 177 3 VIS
4 RATAJCZAK TOMASZ 166 4 b.d.
5 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 163 5 VIS
6 O**** D****** 157 6 VIS
7 MAĆKOWIAK MACIEJ 146 7 VIS
8 CZARNY DOMINIK 144 8 b.d.
9 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 140 9 VIS
10 NOWAK ROBERT 135 10 b.d.
11 ŚWIĘCICHOWSKI MACIEJ 129 11 b.d.
12 SZYMANOWSKI WOJCIECH 128 12 b.d.
13 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 121 13 b.d.
14 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 121 13 b.d.
15 KĘDZIORA MARIUSZ 118 14 VIS
16 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S.J. 115 15 b.d.
17 BAZAK SEBASTIAN 111 16 b.d.
18 KACZMAREK IZABELA 106 17 b.d.
19 PIŃCZYŃSKI JACEK 106 17 b.d.
20 PODGÓRSKI JACEK 106 17 b.d.
21 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 105 18 VIS
22 ŻMUDA PIOTR 101 19 b.d.
23 WAWRZYNIAK MICHAŁ 100 20 VIS
24 JÓŹWIAK JACEK 97 21 VIS
25 BŁAŻEWICZ JACEK 97 21 b.d.
26 MANDAT MIROSŁAW 97 21 VIS
27 SZYMAŃSKI TOMASZ 97 21 b.d.
28 FILBEREK KRZYSZTOF 95 22 b.d.
29 S********* K******** 91 23 VIS
30 FILBEREK BEATA 90 24 b.d.
31 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 88 25 VIS
32 FILBEREK PAWEŁ 87 26 b.d.
33 MŁOTOWSKI JÓZEF 87 26 VIS
34 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 85 27 b.d.
35 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 85 27 b.d.
36 MANDAT MACIEJ 84 28 VIS
37 KAWA TOMASZ 76 29 b.d.
38 ANDRYCHOWSKI PAWEŁ 68 30 b.d.
39 MARKIEWICZ PATRYK 64 31 b.d.
40 BEREK JACEK 38 32 b.d.

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 187 1 VIS
2 MAŁYSZEK ARTUR 180 2 VIS
3 RATAJCZAK TOMASZ 175 3 b.d.
4 KARLIK SŁAWOMIR 172 4 b.d.
5 BANASZEK BARTOSZ 165 5 b.d.
6 JACKOWSKI PIOTR 162 6 b.d.
7 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 160 7 b.d.
8 MATYSIAK MICHAŁ 152 8 VIS
9 CZARNY DOMINIK 150 9 b.d.
10 KĘDZIORA MARIUSZ 150 9 VIS
11 NOWAK ROBERT 146 10 b.d.
12 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 146 10 VIS
13 GŁOWACZ KRZYSZTOF 145 11 b.d.
14 CELEBAŃSKI SYLWESTER 144 12 b.d.
15 ANDRYCHOWSKI PAWEŁ 142 13 b.d.
16 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S.J. 137 14 b.d.
17 SZYMANOWSKI WOJCIECH 133 15 b.d.
18 O**** D****** 133 15 VIS
19 WOŹNIAKOWSKI JERZY 126 16 VIS
20 CYRANIAK SARA 123 17 b.d.
21 ZACHWIEJA MAREK 122 18 b.d.
22 BAZAK SEBASTIAN 117 19 b.d.
23 ŚWIĘCICHOWSKI MACIEJ 114 20 b.d.
24 ŻMUDA PIOTR 111 21 b.d.
25 SZYMAŃSKI TOMASZ 111 21 b.d.
26 CYRANIAK MICHAŁ 110 22 b.d.
27 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 110 22 VIS
28 CZECHANOWSKI SEBASTIAN 109 23 b.d.
29 MANDAT MIROSŁAW 109 23 VIS
30 KACZMAREK IZABELA 107 24 b.d.
31 JASKULSKI MAREK 102 25 b.d.
32 MARKIEWICZ PATRYK 98 26 b.d.
33 KAWA TOMASZ 96 27 b.d.
34 CZECHANOWSKI ANDRZEJ 95 28 b.d.
35 WALOTEK ALEKSANDER 94 29 b.d.
36 SZCZEPANIAK DANIEL 91 30 VIS
37 KRYSIAK SEBASTIAN 85 31 VIS
38 JANKOWIAK BEATA 84 32 b.d.
39 RYNARZEWSKI DAWID 84 32 b.d.
40 MARCINIAK PAWEŁ 84 32 b.d.
41 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 77 33 VIS
42 MANDAT MACIEJ 66 34 VIS

Pistolet szybkostrzelny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 175 1 b.d.
2 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 173 2 VIS
3 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 164 3 VIS
4 BANASZEK GRZEGORZ 163 4 b.d.
5 KARLIK SŁAWOMIR 161 5 b.d.
6 SIPIAK MARCIN 160 6 b.d.
7 DOLATOWSKI PAWEŁ 160 6 b.d.
8 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 159 7 VIS
9 SZYMAŃSKI TOMASZ 157 8 b.d.
10 SZYMONIAK ARTUR 157 8 VIS
11 BEREK JACEK 156 9 b.d.
12 ANDRYCHOWSKI PAWEŁ 156 9 b.d.
13 KAWA TOMASZ 151 10 b.d.
14 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S.J. 146 11 b.d.
15 MAŁYSZEK ARTUR 146 11 VIS
16 SZYMANOWSKI WOJCIECH 136 12 b.d.
17 CZARNY DOMINIK 127 13 b.d.
18 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 124 14 VIS
19 SKORUPIŃSKA MARTA 121 15 b.d.
20 MANDAT MACIEJ 117 16 VIS
21 KACZMAREK IZABELA 111 17 b.d.
22 ŚWIĘCICHOWSKI MACIEJ 106 18 b.d.
23 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 104 19 VIS
24 MANDAT MIROSŁAW 96 20 VIS
25 NOWAK ROBERT 91 21 b.d.
26 ŻMUDA PIOTR 58 22 b.d.
27 KOZANECKI STEFAN 54 23 VIS
28 SZCZEPANIAK DANIEL 47 24 VIS
29 MARKIEWICZ PATRYK 14 25 b.d.

Karabin dowolny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 MAŁYSZEK ARTUR 181 1 VIS
2 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 180 2 VIS
3 KRZYWONOS ADAM 168 3 VIS
4 KĘDZIORA MARIUSZ 151 4 VIS
5 MAŃKOWSKI DARIUSZ 148 5 VIS
6 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 145 6 b.d.
7 MANDAT MACIEJ 134 7 VIS
8 SKORUPIŃSKI SŁAWOMIR 133 8 b.d.
9 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 132 9 VIS
10 MAĆKOWIAK MACIEJ 128 10 VIS
11 BAZAK SEBASTIAN 128 10 b.d.
12 ŚWIĘCICHOWSKI MACIEJ 127 11 b.d.
13 KARLIK SŁAWOMIR 125 12 b.d.
14 MICHALCZYK SŁAWOMIR 122 13 b.d.
15 WAWRZYNIAK MICHAŁ 119 14 VIS
16 NOWAK ROBERT 119 14 b.d.
17 WOŹNIAKOWSKI JERZY 116 15 VIS
18 STRZELCZYK KAZIMIERZ 116 15 b.d.
19 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 115 16 VIS
20 RATAJCZAK MAREK 114 17 b.d.
21 ŻMUDA PIOTR 113 18 b.d.
22 MARKIEWICZ PATRYK 112 19 b.d.
23 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 111 20 b.d.
24 CELEBAŃSKI SYLWESTER 111 20 b.d.
25 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 111 20 b.d.
26 JANKOWIAK TOMASZ 111 20 b.d.
27 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 110 21 VIS
28 KAWA TOMASZ 108 22 b.d.
29 JAGIEŁA JERZY 107 23 VIS
30 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S.J. 105 24 b.d.
31 PIŃCZYŃSKI JACEK 105 24 b.d.
32 TALAROWSKI DAWID 99 25 b.d.
33 ŻYTO ROBERT 99 25 b.d.
34 MARCINKOWSKI JAKUB 99 25 b.d.
35 KACZMAREK IZABELA 98 26 b.d.
36 SOBIŚ JAROSŁAW 98 26 b.d.
37 KRYSIAK SEBASTIAN 98 26 VIS
38 MARCINKOWSKI STANISŁAW 96 27 b.d.
39 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 96 27 VIS
40 BANASZEK GRZEGORZ 95 28 b.d.
41 FILBEREK KRZYSZTOF 94 29 b.d.
42 VOGT PRZEMYSŁAW 93 30 b.d.
43 MANDAT MIROSŁAW 89 31 VIS
44 PODGÓRSKI JACEK 89 31 b.d.
45 S********* K******** 88 32 VIS
46 MŁOTOWSKI JÓZEF 87 33 VIS
47 FILBEREK PAWEŁ 87 33 b.d.
48 BŁAŻEWICZ JACEK 87 33 b.d.
49 ANDRYCHOWSKI PAWEŁ 86 34 b.d.
50 ZACHWIEJA MAREK 83 35 b.d.
51 SZCZEPANIAK DANIEL 83 35 VIS
52 SKORUPIŃSKA MARTA 81 36 b.d.
53 BEREK JACEK 76 37 b.d.
54 MATUSZAK RAFAŁ 72 38 VIS
55 CYRANIAK SARA 68 39 b.d.
56 JASKULSKI MAREK 66 40 b.d.
57 SZYMONIAK ARTUR 64 41 VIS
58 SZYMANOWSKI WOJCIECH 64 41 b.d.
59 JACKOWSKI PIOTR 63 42 b.d.
60 FILBEREK BEATA 55 43 b.d.
61 CYRANIAK MICHAŁ 53 44 b.d.
62 HERKA BARTOSZ 49 45 b.d.
63 SZYMAŃSKI TOMASZ 40 46 b.d.
64 JANKOWIAK BEATA 35 47 b.d.
65 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 18 48 VIS

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy