Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krzywiniu 23.06.2024

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 176 1 b.d.
2 BIEŃKOWSKI JACEK 165 2 VIS
3 DRESZER ANDRZEJ 161 3 VIS
4 ŚLICZNY ARTUR 158 4 VIS
5 TROJANEK PIOTR 157 5 b.d.
6 MAŁYSZEK ARTUR 156 6 VIS
7 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 156 6 VIS
8 POPRAWA PAWEŁ 152 7 VIS
9 TOMASZEWSKI DAWID 149 8 b.d.
10 GROCHOWALSKI MARCIN 145 9 b.d.
11 DAŃCZYSZYN DAWID 144 10 b.d.
12 GRZYMAŁA DANIEL 142 11 VIS
13 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S. JANUSZA 139 12 b.d.
14 KASPRZAK MACIEJ 137 13 b.d.
15 KOZŁOWSKI DAWID 136 14 VIS
16 MICHALCZYK SŁAWOMIR 133 15 b.d.
17 CYRANIAK ALEKSANDER 133 15 b.d.
18 PRAŻANOWSKI MARIUSZ 132 16 b.d.
19 JAŹWIEC MARCIN 130 17 b.d.
20 GROBELNY KAROL 124 18 VIS
21 MRUK TADEUSZ 117 19 b.d.
22 ANDRZEJCZUK ARKADIUSZ 113 20 b.d.
23 S********* K******** 111 21 VIS
24 NOWAK SZYMON 108 22 b.d.
25 PACHOLIK KRZYSZTOF 105 23 b.d.
26 HOJAK LESZEK 105 23 b.d.
27 MARSZAŁEK ROBERT 100 24 b.d.
28 KĘDZIORA MARIUSZ 100 24 VIS
29 CYRANIAK SARA 100 24 b.d.
30 DZIKOWSKI ANDRZEJ 96 25 VIS
31 GRZEŚKOWIAK WALENTY 89 26 b.d.
32 KORNASZEWSKI GRZEGORZ 89 26 b.d.
33 MRUK BEATA 86 27 b.d.
34 CZARNY DOMINIK 82 28 b.d.
35 PIETZ MICHAŁ 80 29 b.d.
36 KASZTELAN BŁAŻEJ 79 30 b.d.
37 JASNOWSKI PATRYK 78 31 b.d.
38 BLOMA DARIUSZ 77 32 b.d.
39 MAZUR RAFAŁ 77 32 b.d.
40 LECIEJ FRYDERYK 76 33 VIS
41 ŻYTO ROBERT 76 33 b.d.
42 BACHÓRZ ARTUR 74 34 b.d.
43 JASNOWSKI HUBERT 73 35 b.d.
44 KLIMA JAROSŁAW 72 36 b.d.
45 NOWAK ARTUR 71 37 VIS
46 ADAMKOWSKI ANDRZEJ 66 38 VIS
47 GRZEŚKOWIAK ŁUKASZ 60 39 b.d.
48 WOŹNIAKOWSKI JERZY 54 40 VIS
49 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 53 41 b.d.
50 HAMERSKI WOJCIECH 52 42 VIS
51 NOWAKOWSKI FILIP 50 43 b.d.
52 BARTKOWIAK STANISŁAW 49 44 b.d.
53 BARTECKI MAREK 39 45 b.d.
54 KACZMAREK IZABELA 36 46 b.d.
55 SOBIERAJ JANUSZ 34 47 b.d.

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 DRESZER ANDRZEJ 179 1 VIS
2 WASIELEWSKI SZYMON 172 2 b.d.
3 GROCHOWALSKI MARCIN 163 3 b.d.
4 TROJANEK PIOTR 157 4 b.d.
5 BIEŃKOWSKI JACEK 157 5 VIS
6 GRZEŚKOWIAK WALENTY 131 6 b.d.
7 MRUK TADEUSZ 111 7 b.d.
8 BLOMA DARIUSZ 104 8 b.d.
9 ANDRZEJCZUK ARKADIUSZ 103 9 b.d.
10 LECIEJ FRYDERYK 102 10 VIS
11 DAŃCZYSZYN DAWID 101 11 b.d.
12 PACHOLIK KRZYSZTOF 82 12 b.d.
13 CZARNY DOMINIK 81 13 b.d.
14 NOWAK SZYMON 79 14 b.d.
15 DZIKOWSKI ANDRZEJ 73 15 VIS
16 PIETZ MICHAŁ 72 16 b.d.
17 MARSZAŁEK ROBERT 68 17 b.d.
18 JASNOWSKI PATRYK 67 18 b.d.
19 NOWAKOWSKI FILIP 65 19 b.d.
20 JASNOWSKI HUBERT 59 20 b.d.
21 KORNASZEWSKI GRZEGORZ 58 21 b.d.
22 KACZMAREK IZABELA 58 21 b.d.
23 KLIMA JAROSŁAW 54 22 b.d.
24 KASZTELAN BŁAŻEJ 52 23 b.d.
25 MRUK BEATA 52 23 b.d.
26 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 49 24 b.d.
27 MAZUR RAFAŁ 47 25 b.d.

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 TROJANEK PIOTR 178 1 b.d.
2 MAŁYSZEK ARTUR 176 2 VIS
3 CYRANIAK ALEKSANDER 173 3 b.d.
4 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 171 4 VIS
5 GROBELNY KAROL 166 5 VIS
6 KOZŁOWSKI DAWID 163 6 VIS
7 DOLATOWSKI PAWEŁ 158 7 b.d.
8 WASIELEWSKI SZYMON 156 8 b.d.
9 RATAJCZAK MAREK 153 9 b.d.
10 PRAŻANOWSKI MARIUSZ 153 9 b.d.
11 GROCHOWALSKI MARCIN 148 10 b.d.
12 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 145 11 VIS
13 KĘDZIORA MARIUSZ 144 12 VIS
14 JANKOWIAK BEATA 143 13 b.d.
15 CZARNY DOMINIK 140 14 b.d.
16 MRUK TADEUSZ 123 15 b.d.
17 GRZEŚKOWIAK WALENTY 118 16 b.d.
18 PACHOLIK KRZYSZTOF 115 17 b.d.
19 CYRANIAK SARA 110 18 b.d.
20 KORNASZEWSKI GRZEGORZ 109 19 b.d.
21 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 106 20 b.d.
22 KLIMA JAROSŁAW 93 21 b.d.
23 BLOMA DARIUSZ 93 21 b.d.
24 PIETZ MICHAŁ 92 22 b.d.
25 DZIKOWSKI ANDRZEJ 91 23 VIS
26 NOWAK SZYMON 90 24 b.d.
27 MAZUR RAFAŁ 90 24 b.d.
28 JASNOWSKI HUBERT 88 25 b.d.
29 DAŃCZYSZYN DAWID 74 26 b.d.
30 LECIEJ FRYDERYK 73 27 VIS
31 KASZTELAN BŁAŻEJ 72 28 b.d.
32 MARSZAŁEK ROBERT 68 29 b.d.
33 JASNOWSKI PATRYK 62 30 b.d.
34 MRUK BEATA 60 31 b.d.
35 ANDRZEJCZUK ARKADIUSZ 60 31 b.d.
36 KACZMAREK IZABELA 58 32 b.d.
37 NOWAKOWSKI FILIP 45 33 b.d.
38 ADAMKOWSKI ANDRZEJ 25 34 VIS
39 BARTECKI MAREK 21 35 b.d.

Pistolet szybkostrzelny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 DOLATOWSKI PAWEŁ 184 1 b.d.
2 TOMASZEWSKI DAWID 179 2 b.d.
3 GROCHOWALSKI MARCIN 169 3 b.d.
4 WASIELEWSKI SZYMON 169 4 b.d.
5 GROBELNY KAROL 169 5 VIS
6 PRAŻANOWSKI MARIUSZ 167 6 b.d.
7 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S. JANUSZA 159 7 b.d.
8 BANASZEK GRZEGORZ 158 8 b.d.
9 DAŃCZYSZYN DAWID 155 9 b.d.
10 KOZŁOWSKI DAWID 153 10 VIS
11 MRUK TADEUSZ 143 11 b.d.
12 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 142 12 VIS
13 JANKOWIAK TOMASZ 137 13 b.d.
14 SELBIRAK ARTUR 137 13 b.d.
15 KACZMAREK IZABELA 119 14 b.d.
16 MRUK BEATA 116 15 b.d.
17 PIETZ MICHAŁ 108 16 b.d.
18 KORNASZEWSKI GRZEGORZ 103 17 b.d.
19 NOWAKOWSKI FILIP 102 18 b.d.
20 NOWAK SZYMON 95 19 b.d.
21 MARSZAŁEK ROBERT 88 20 b.d.
22 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 81 21 b.d.
23 CZARNY DOMINIK 73 22 b.d.
24 NOWAK ARTUR 66 23 VIS
25 ANDRZEJCZUK ARKADIUSZ 62 24 b.d.
26 KASZTELAN BŁAŻEJ 58 25 b.d.
27 JASNOWSKI PATRYK 45 26 b.d.
28 S********* K******** 44 27 VIS
29 JANKOWSKI MICHAŁ 41 28 b.d.
30 KLIMA JAROSŁAW 41 28 b.d.
31 JASNOWSKI HUBERT 39 29 b.d.
32 MAZUR RAFAŁ 36 30 b.d.
33 JANKOWSKI RAFAŁ 36 30 b.d.
34 BACHÓRZ ARTUR 36 30 b.d.
35 BLOMA DARIUSZ 35 31 b.d.
36 DZIKOWSKI ANDRZEJ 32 32 VIS
37 HAMERSKI WOJCIECH 25 33 VIS
38 CWOJDZIŃSKA IZABELA 25 33 b.d.
39 LECIEJ FRYDERYK 22 34 VIS

Karabin centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SKRZYPCZAK JANUSZ 97 1 b.d.
2 JAŹWIEC MARCIN 96 2 b.d.
3 POPRAWA PAWEŁ 96 3 VIS
4 GROCHOWALSKI MARCIN 93 4 b.d.
5 TROJANEK PIOTR 91 5 b.d.
6 PILCH TOMASZ 88 6 b.d.
7 HOJAK LESZEK 87 7 b.d.
8 KĘDZIORA MARIUSZ 85 8 VIS
9 ROŻKO PIOTR 78 9 b.d.
10 ZYCH WOJCIECH 77 10 b.d.
11 DAŃCZYSZYN DAWID 76 11 b.d.
12 BARTKOWIAK STANISŁAW 75 12 b.d.
13 ANDRZEJCZAK KAMIL 72 13 b.d.
14 WOŹNIAKOWSKI JERZY 71 14 VIS
15 GRZEŚKOWIAK WALENTY 71 14 b.d.
16 NOWAKOWSKI FILIP 69 15 b.d.
17 CZARNY DOMINIK 68 16 b.d.
18 KORNASZEWSKI GRZEGORZ 65 17 b.d.
19 KASPRZAK MACIEJ 64 18 b.d.
20 MRUK BEATA 63 19 b.d.
21 JĘDRZAK ŁUKASZ 63 19 b.d.
22 KASZTELAN BŁAŻEJ 61 20 b.d.
23 CYFERT TOMASZ 60 21 b.d.
24 O**** D****** 58 22 VIS
25 MICHALCZYK SŁAWOMIR 57 23 b.d.
26 OLEJNICZAK MARCIN 54 24 VIS
27 JASNOWSKI PATRYK 51 25 b.d.
28 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 51 25 b.d.
29 PIETZ MICHAŁ 50 26 b.d.
30 BLOMA DARIUSZ 49 27 b.d.
31 MAZUR RAFAŁ 47 28 b.d.
32 MRUK TADEUSZ 45 29 b.d.
33 NOWAK SZYMON 44 30 b.d.
34 S********* K******** 41 31 VIS
35 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 38 32 VIS
36 LECIEJ FRYDERYK 36 33 VIS
37 BACHÓRZ ARTUR 36 33 b.d.
38 KLIMA JAROSŁAW 36 33 b.d.
39 DZIKOWSKI ANDRZEJ 36 33 VIS
40 KOŚCIELNY MARIUSZ 26 34 b.d.
41 ANDRZEJCZUK ARKADIUSZ 22 35 b.d.
42 KACZMAREK IZABELA 19 36 b.d.
43 MARSZAŁEK ROBERT 18 37 b.d.
44 JASNOWSKI HUBERT 11 38 b.d.

Karabin wojskowo-historyczny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 133 1 b.d.
2 RATAJCZAK MAREK 131 2 b.d.
3 ANDRZEJEWSKI ADRIAN 123 3 VIS
4 POPRAWA PAWEŁ 120 4 VIS
5 FRYŚNY GRZEGORZ 117 5 b.d.
6 PILCH TOMASZ 112 6 b.d.
7 KOZŁOWSKI DAWID 106 7 VIS
8 TROJANEK PIOTR 103 8 b.d.
9 DAŃCZYSZYN DAWID 103 8 b.d.
10 DZIKOWSKI ANDRZEJ 102 9 VIS
11 MAŁYSZEK ARTUR 100 10 VIS
12 BANASZEK GRZEGORZ 92 11 b.d.
13 JASNOWSKI PATRYK 90 12 b.d.
14 JASNOWSKI HUBERT 86 13 b.d.
15 MAZUR RAFAŁ 86 13 b.d.
16 KNAPKIEWICZ PIOTR 86 13 VIS
17 LECIEJ FRYDERYK 84 14 VIS
18 NOWAK SZYMON 75 15 b.d.
19 KORNASZEWSKI GRZEGORZ 75 15 b.d.
20 MRUK TADEUSZ 74 16 b.d.
21 GROBELNY KAROL 74 16 VIS
22 JANKOWSKI RAFAŁ 74 16 b.d.
23 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 73 17 b.d.
24 BARTECKI MAREK 68 18 b.d.
25 CWOJDZIŃSKA IZABELA 68 18 b.d.
26 JANKOWSKI MICHAŁ 68 18 b.d.
27 BLOMA DARIUSZ 67 19 b.d.
28 BACHÓRZ ARTUR 65 20 b.d.
29 MARSZAŁEK ROBERT 56 21 b.d.
30 KASZTELAN BŁAŻEJ 53 22 b.d.
31 PRAŻANOWSKI MARIUSZ 51 23 b.d.
32 MRUK BEATA 49 24 b.d.
33 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 48 25 VIS
34 ANDRZEJCZUK ARKADIUSZ 47 26 b.d.
35 KLIMA JAROSŁAW 47 26 b.d.
36 TOMASZEWSKI DAWID 47 26 b.d.
37 CZARNY DOMINIK 45 27 b.d.
38 SOBIERAJ JANUSZ 40 28 b.d.
39 GROCHOWALSKI MARCIN 38 29 b.d.
40 PIETZ MICHAŁ 37 30 b.d.
41 HAMERSKI WOJCIECH 35 31 VIS
42 KACZMAREK IZABELA 28 32 b.d.
43 NOWAKOWSKI FILIP 1 33 b.d.

Strzelba - rzutki (Trap)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PILCH TOMASZ 18 1 b.d.
2 ZYCH WOJCIECH 17 2 b.d.
3 KRZYŻAŃSKI PATRYK 17 3 b.d.
4 RATAJCZAK MAREK 17 4 b.d.
5 SROCZYŃSKI ROMAN 16 5 b.d.
6 SZCZOTKA GRZEGORZ 19 6 VIS
7 GROBELNY KAROL 18 7 VIS
8 MRUK TADEUSZ 17 8 b.d.
9 ANDRZEJCZAK KAMIL 16 9 b.d.
10 KOZŁOWSKI DAWID 16 9 VIS
11 HOJAK LESZEK 16 9 b.d.
12 MRUK BEATA 15 10 b.d.
13 PIETZ MICHAŁ 15 10 b.d.
14 SOBIERAJ JANUSZ 15 10 b.d.
15 PRAŻANOWSKI MARIUSZ 15 10 b.d.
16 KUBICA KRZYSZTOF 13 11 b.d.
17 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 13 11 VIS
18 KRYSIAK SEBASTIAN 12 12 VIS
19 JAGIEŁA DAWID 12 12 b.d.
20 KORNASZEWSKI GRZEGORZ 12 12 b.d.
21 BANASZEK GRZEGORZ 12 12 b.d.
22 KNAPKIEWICZ PIOTR 11 13 VIS
23 KACZMAREK ZBIGNIEW 10 14 VIS
24 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S. JANUSZA 9 15 b.d.
25 KASPRZAK MACIEJ 9 15 b.d.
26 LECIEJ FRYDERYK 8 16 VIS
27 DAŃCZYSZYN DAWID 8 16 b.d.
28 MANDAT MACIEJ 8 16 VIS
29 CYRANIAK SARA 7 17 b.d.
30 MARSZAŁEK ROBERT 7 17 b.d.
31 KLIMA JAROSŁAW 7 17 b.d.
32 DZIKOWSKI ANDRZEJ 7 17 VIS
33 MAŁYSZEK ARTUR 7 17 VIS
34 BARTECKI MAREK 6 18 b.d.
35 JĘDRZAK ŁUKASZ 6 18 b.d.
36 NOWAKOWSKI FILIP 6 18 b.d.
37 KOZAK MATEUSZ 6 18 b.d.
38 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 6 18 VIS
39 BACHÓRZ ARTUR 6 18 b.d.
40 BLOMA DARIUSZ 6 18 b.d.
41 GRZEŚKOWIAK WALENTY 5 19 b.d.
42 JASNOWSKI PATRYK 5 19 b.d.
43 KASZTELAN BŁAŻEJ 5 19 b.d.
44 O**** D****** 5 19 VIS
45 JASNOWSKI HUBERT 5 19 b.d.
46 GRZYMAŁA DANIEL 5 19 VIS
47 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 4 20 b.d.
48 NOWAK SZYMON 4 20 b.d.
49 BARTKOWIAK STANISŁAW 4 20 b.d.
50 MAZUR RAFAŁ 4 20 b.d.
51 KACZMAREK IZABELA 2 21 b.d.
52 TOMASZEWSKI DAWID 2 21 b.d.
53 ANDRZEJCZUK ARKADIUSZ 2 21 b.d.
54 CYFERT TOMASZ 2 21 b.d.

Strzelba precyzyjna

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 KASPRZAK MACIEJ 96 1 b.d.
2 SELBIRAK ARTUR 91 2 b.d.
3 DOLATOWSKI PAWEŁ 90 3 b.d.
4 CYRANIAK ALEKSANDER 81 4 b.d.
5 GROCHOWALSKI MARCIN 78 5 b.d.
6 KRZYŻAŃSKI PATRYK 69 6 b.d.
7 CYRANIAK SARA 65 7 b.d.
8 PRAŻANOWSKI MARIUSZ 63 8 b.d.
9 KORNASZEWSKI GRZEGORZ 62 9 b.d.
10 FRYŚNY GRZEGORZ 62 9 b.d.
11 K*** G******* 60 10 VIS
12 BLOMA DARIUSZ 56 11 b.d.
13 GRZYMAŁA DANIEL 51 12 VIS
14 DAŃCZYSZYN DAWID 50 13 b.d.
15 MAŁYSZEK ARTUR 48 14 VIS
16 GRZEŚKOWIAK ŁUKASZ 47 15 b.d.
17 KNAPKIEWICZ PIOTR 47 15 VIS
18 DZIKOWSKI ANDRZEJ 45 16 VIS
19 KASZTELAN BŁAŻEJ 44 17 b.d.
20 JANKOWIAK BEATA 44 17 b.d.
21 NOWAKOWSKI FILIP 44 17 b.d.
22 MAZUR RAFAŁ 43 18 b.d.
23 MARSZAŁEK ROBERT 42 19 b.d.
24 NOWAK SZYMON 42 19 b.d.
25 JASNOWSKI PATRYK 42 19 b.d.
26 GRZEŚKOWIAK WALENTY 41 20 b.d.
27 KOZAK MATEUSZ 36 21 b.d.
28 SKRZYPCZAK JANUSZ 36 21 b.d.
29 MRUK BEATA 32 22 b.d.
30 KACZMAREK IZABELA 32 22 b.d.
31 LECIEJ FRYDERYK 31 23 VIS
32 BACHÓRZ ARTUR 30 24 b.d.
33 PIETZ MICHAŁ 29 25 b.d.
34 MRUK TADEUSZ 28 26 b.d.
35 JASNOWSKI HUBERT 27 27 b.d.
36 KLIMA JAROSŁAW 24 28 b.d.
37 ANDRZEJCZUK ARKADIUSZ 23 29 b.d.
38 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 20 30 b.d.
39 KRYSIAK SEBASTIAN 20 30 VIS
40 CZARNY DOMINIK 11 31 b.d.
41 JANKOWIAK TOMASZ 11 31 b.d.
42 WOŹNIAKOWSKI JERZY 7 32 VIS
43 MANDAT MACIEJ 1 33 VIS

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy