Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krotoszynie 23.06.2019

Pistolet centralnego zapłonu Pcz-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 178 1 VIS
2 DRESZER ANDRZEJ 176 2 VIS
3 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 174 3 VIS
4 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 172 4 VIS
5 KOLANOWSKI WŁODZIMIERZ 168 5 b.d.
6 DERA MARCIN 164 6 b.d.
7 B**** M***** 163 7 b.d.
8 WASIELEWSKI SZYMON 159 8 b.d.
9 SOWIAK MICHAŁ 154 9 b.d.
10 KOSTRZEWSKI PIOTR 151 10 b.d.
11 OLEJNICZAK JACEK 150 11 b.d.
12 LECZYKIEWICZ MARCIN 150 11 VIS
13 DOJCZ TOMASZ 148 12 VIS
14 DUCZMAL MACIEJ 143 13 b.d.
15 J********** M***** 137 14 VIS
16 ŚLEDŹ PIOTR 136 15 VIS
17 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 135 16 VIS
18 SZCZEPANIAK TYMOTEUSZ 135 16 b.d.
19 FRĄSZCZAK TOMASZ 134 17 b.d.
20 OLEJNICZAK MARCIN 132 18 VIS
21 BIEŃKOWSKI JACEK 132 18 VIS
22 SKUBISZAK PIOTR 130 19 b.d.
23 HAWRYLUK ARTUR 130 19 VIS
24 CYRANIAK ALEKSANDER 128 20 b.d.
25 SIPIAK MARCIN 127 21 b.d.
26 JASTRZĘBSKI TOMASZ 127 21 VIS
27 MICHALCZYK SŁAWOMIR 124 22 b.d.
28 PAWLAK ZBYSZKO 122 23 VIS
29 OSIŃSKI ARTUR 121 24 b.d.
30 HOJAK LESZEK 120 25 b.d.
31 GORSZKI DAWID 120 25 VIS
32 BASZYŃSKI SŁAWOMIR 117 26 b.d.
33 WOŹNIAKOWSKI JERZY 116 27 VIS
34 MATYSIAK MICHAŁ 116 27 VIS
35 JANKOWSKI PIOTR 115 28 VIS
36 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 110 29 VIS
37 ROSA SEWERYN 110 29 VIS
38 KUPCZYK PAWEŁ 108 30 b.d.
39 TRZCIŃSKI JAN 108 30 VIS
40 BŁAŻEWICZ JACEK 106 31 b.d.
41 GROBELNY KAROL 105 32 VIS
42 JANOŚ ŁUKASZ 105 32 b.d.
43 MAJCHRZAK ADAM 103 33 VIS
44 TRZCIŃSKI WOJCIECH 103 33 b.d.
45 SZCZUPLAK SŁAWOMIR 103 33 b.d.
46 WOJTKOWIAK JONASZ 102 34 b.d.
47 SOBCZAK DOMINIK 99 35 b.d.
48 WIŚNIEWSKI ADAM 99 35 b.d.
49 KĘDZIORA MARIUSZ 98 36 VIS
50 BARTECKI MICHAŁ 95 37 VIS
51 FILBEREK PAWEŁ 90 38 b.d.
52 SIUDAK ANDRZEJ 89 39 b.d.
53 PIŃCZYŃSKI JACEK 88 40 b.d.
54 CYRANIAK SARA 86 41 b.d.
55 ŁOŚ KAROL 81 42 b.d.
56 ZACHWIEJA MAREK 80 43 b.d.
57 WAŚKOWIAK MAREK 71 44 b.d.
58 FILIPOWSKI RAFAŁ 69 45 b.d.
59 WOSIEK MAREK 65 46 b.d.
60 LISIAK PAWEŁ 56 47 b.d.
61 DZIKOWSKI ANDRZEJ 49 48 VIS
62 KACZMAREK ZBIGNIEW 39 49 VIS
63 WIĄCEK WIKTOR 39 49 b.d.
64 CZAPLICKI MIKOŁAJ 23 50 b.d.
65 GÓRNY MATEUSZ 18 51 VIS
66 BARTECKI MAREK 16 52 b.d.
67 CZAPLICKI MICHAŁ 12 53 b.d.

Pistolet sportowy Psp-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 179 1 VIS
2 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 178 2 VIS
3 DRESZER ANDRZEJ 176 3 VIS
4 B**** M***** 173 4 b.d.
5 DOJCZ TOMASZ 170 5 VIS
6 LISIAK PAWEŁ 169 6 b.d.
7 LECZYKIEWICZ MARCIN 167 7 VIS
8 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 163 8 VIS
9 WASIELEWSKI SZYMON 154 9 b.d.
10 TRZCIŃSKI WOJCIECH 144 10 b.d.
11 SOWIAK MICHAŁ 142 11 b.d.
12 POSPIECH MARCIN 135 12 b.d.
13 BIEŃKOWSKI JACEK 129 13 VIS
14 HAWRYLUK ARTUR 125 14 VIS
15 OSIŃSKI ARTUR 118 15 b.d.
16 TRZCIŃSKI JAN 116 16 VIS
17 PAWLAK ZBYSZKO 115 17 VIS
18 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 110 18 VIS
19 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 106 19 VIS
20 JANOŚ ŁUKASZ 89 20 b.d.
21 ŁOŚ KAROL 85 21 b.d.
22 BARTECKI MICHAŁ 69 22 VIS
23 BARTECKI MAREK 14 23 b.d.
24 GRALIŃSKI MARCIN 2 24 VIS

Pistolet małokalibrowy Pm

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 174 1 b.d.
2 BASZYŃSKI SŁAWOMIR 165 2 b.d.
3 FRĄSZCZAK TOMASZ 138 3 b.d.
4 BRDYS MATEUSZ 134 4 b.d.
5 CZAPLICKI TOMASZ 118 5 b.d.
6 KĘDZIORA MARIUSZ 115 6 VIS
7 HAWRYLUK ARTUR 115 6 VIS
8 FILBEREK PAWEŁ 110 7 b.d.
9 PIŃCZYŃSKI JACEK 106 8 b.d.
10 JACKOWSKI PIOTR 97 9 b.d.
11 ŁOŚ KAROL 91 10 b.d.
12 BŁAŻEWICZ JACEK 91 10 b.d.
13 PAWLAK ZBYSZKO 84 11 VIS
14 DZIKOWSKI ANDRZEJ 71 12 VIS
15 CZAPLICKI MIKOŁAJ 69 13 b.d.
16 CZAPLICKI MICHAŁ 26 14 b.d.

Karabin centralnego zapłonu Kcz-10

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 LIBERSKI ROBERT 98 1 VIS
2 S********* K******** 97 2 VIS
3 WOŹNIAKOWSKI JERZY 97 3 VIS
4 B**** M***** 96 4 b.d.
5 PIŃCZYŃSKI JACEK 93 5 b.d.
6 JASTRZĘBSKI TOMASZ 92 6 VIS
7 PIOTROWSKI ROBERT 91 7 b.d.
8 SZCZOTKA GRZEGORZ 90 8 VIS
9 KOLANOWSKI WŁODZIMIERZ 90 8 b.d.
10 WOSIEK MAREK 88 9 b.d.
11 J********** M***** 85 10 VIS
12 GROBELNY KAROL 83 11 VIS
13 FILBEREK PAWEŁ 74 12 b.d.
14 ROSA SEWERYN 72 13 VIS
15 ŚLEDŹ PIOTR 67 14 VIS
16 HAWRYLUK ARTUR 66 15 VIS
17 HOJAK LESZEK 62 16 b.d.
18 JANKOWSKI PIOTR 61 17 VIS
19 BELLA ALEKSANDER 59 18 b.d.
20 JANOŚ ŁUKASZ 59 18 b.d.
21 PAWLAK ZBYSZKO 55 19 VIS
22 LISIAK PAWEŁ 53 20 b.d.
23 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 51 21 VIS
24 ŁOŚ KAROL 45 22 b.d.
25 BŁAŻEWICZ JACEK 44 23 b.d.
26 LEWANDOWICZ LESZEK 41 24 VIS
27 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 39 25 VIS

Karabin wojskowo-historyczny Kwh-15

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 126 1 b.d.
2 CYRANIAK ALEKSANDER 113 2 b.d.
3 WASIELEWSKI SZYMON 108 3 b.d.
4 SZCZUPLAK SŁAWOMIR 100 4 b.d.
5 GROBELNY KAROL 99 5 VIS
6 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 97 6 b.d.
7 BANASZEK BARTOSZ 97 6 b.d.
8 WOSIEK MAREK 81 7 b.d.
9 OSIŃSKI ARTUR 81 7 b.d.
10 BASZYŃSKI SŁAWOMIR 80 8 b.d.
11 TRZCIŃSKI JAN 80 8 VIS
12 JANOŚ ŁUKASZ 66 9 b.d.
13 GÓRNY MATEUSZ 64 10 VIS
14 WĘGLARZ SŁAWOMIR 63 11 b.d.
15 SOWIAK MICHAŁ 59 12 b.d.
16 DUCZMAL MACIEJ 59 12 b.d.
17 BŁAŻEWICZ JACEK 57 13 b.d.
18 BARTECKI MAREK 56 14 b.d.
19 JANKOWIAK PAWEŁ 55 15 b.d.
20 GORSZKI DAWID 54 16 VIS
21 HAWRYLUK ARTUR 52 17 VIS
22 KOSTRZEWSKI PIOTR 52 17 b.d.
23 OLEJNICZAK JACEK 46 18 b.d.
24 J********** M***** 43 19 VIS
25 WIĄCEK WIKTOR 43 19 b.d.
26 PIŃCZYŃSKI JACEK 41 20 b.d.
27 PAWLAK ZBYSZKO 41 20 VIS
28 FILBEREK PAWEŁ 40 21 b.d.
29 FRĄSZCZAK TOMASZ 40 21 b.d.
30 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 39 22 VIS
31 SIUDAK ANDRZEJ 37 23 b.d.
32 SIPIAK MARCIN 36 24 b.d.
33 GRALIŃSKI MARCIN 34 25 VIS
34 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 34 25 VIS
35 ŁOŚ KAROL 33 26 b.d.
36 K*** G******* 33 26 VIS
37 WOJTKOWIAK JONASZ 15 27 b.d.
38 JASTRZĘBSKI TOMASZ 14 28 VIS
39 CZAPLICKI MIKOŁAJ 14 28 b.d.
40 DZIKOWSKI ANDRZEJ 13 29 VIS
41 TRZCIŃSKI WOJCIECH 7 30 b.d.
42 CZAPLICKI MICHAŁ 1 31 b.d.

Strzelba - rzutki (Trap) Trap-25

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SZCZOTKA GRZEGORZ 17 1 VIS
2 LIBERSKI ROBERT 15 2 VIS
3 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 15 3 VIS
4 LISIAK WOJCIECH 18 4 VIS
5 LISIAK PAWEŁ 16 5 b.d.
6 BŁAŻUTYCZ JAKUB 15 6 VIS
7 ROSA SEWERYN 15 6 VIS
8 DOMAGAŁA PIOTR 14 7 b.d.
9 RATAJCZAK MAREK 14 7 b.d.
10 HOJAK MATEUSZ 14 7 b.d.
11 LECH TOMASZ 13 8 b.d.
12 ŚLEDŹ PIOTR 13 8 VIS
13 HAWRYLUK ARTUR 12 9 VIS
14 ŁUKASZYK PRZEMYSŁAW 12 9 b.d.
15 PIASNY MARIAN 12 9 b.d.
16 GRZESIEK KRZYSZTOF 12 9 VIS
17 MAKUTA KRZYSZTOF 12 9 b.d.
18 B**** M***** 12 9 b.d.
19 ZACHWIEJA MAREK 11 10 b.d.
20 WOJTKOWIAK JONASZ 11 10 b.d.
21 OLEJNICZAK MARCIN 11 10 VIS
22 ŁUKASZYK ADRIANNA 11 10 b.d.
23 PAWLAK ZBYSZKO 11 10 VIS
24 JANKOWSKI PIOTR 11 10 VIS
25 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 11 10 VIS
26 CHUDZIŃSKI PAWEŁ 10 11 b.d.
27 ŁOŚ KAROL 10 11 b.d.
28 MAJCHRZAK ADAM 10 11 VIS
29 DUCZMAL MACIEJ 9 12 b.d.
30 BELLA ALEKSANDER 9 12 b.d.
31 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 9 12 VIS
32 KACZMAREK WITOLD 9 12 b.d.
33 NASIADEK NORBERT 9 12 VIS
34 S********* K******** 8 13 VIS
35 KACZMAREK ZBIGNIEW 8 13 VIS
36 HOJAK LESZEK 8 13 b.d.
37 BŁAŻEWICZ JACEK 8 13 b.d.
38 BARTECKI MAREK 8 13 b.d.
39 MICHALCZYK SŁAWOMIR 7 14 b.d.
40 FLORCZAK ARTUR 7 14 b.d.
41 OLEJNICZAK JACEK 7 14 b.d.
42 FILARY KRZYSZTOF 7 14 VIS
43 K*** G******* 7 14 VIS
44 LEWANDOWICZ LESZEK 7 14 VIS
45 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 7 14 VIS
46 PIŃCZYŃSKI JACEK 6 15 b.d.
47 SZADEL SEBASTIAN 6 15 VIS
48 SIPIAK MARCIN 6 15 b.d.
49 CYRANIAK SARA 6 15 b.d.
50 BANASZAK ANTONI 6 15 b.d.
51 JACKOWSKI PIOTR 6 15 b.d.
52 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 6 15 b.d.
53 GÓRNY MATEUSZ 5 16 VIS
54 CYRANIAK ALEKSANDER 5 16 b.d.
55 RADEK RYSZARD 5 16 VIS
56 BANASZEK BARTOSZ 5 16 b.d.
57 SIUDAK ANDRZEJ 5 16 b.d.
58 FILBEREK PAWEŁ 5 16 b.d.
59 FILIPOWSKI RAFAŁ 5 16 b.d.
60 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 5 16 VIS
61 ŁUKASZYK MARIUSZ 5 16 VIS
62 GORSZKI DAWID 4 17 VIS
63 JANKOWIAK PAWEŁ 3 18 b.d.
64 O**** D****** 3 18 VIS
65 PAPYCH WOJCIECH 3 18 b.d.
66 WOŹNIAKOWSKI JERZY 3 18 VIS
67 WĘGLARZ SŁAWOMIR 3 18 b.d.
68 GRALIŃSKI MARCIN 3 18 VIS
69 J********** M***** 2 19 VIS

Strzelba - rzutki (Skeet) Skeet-25

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 20 1 VIS
2 BELLA ALEKSANDER 19 2 b.d.
3 CHUDZIŃSKI PAWEŁ 16 3 b.d.
4 MAKUTA KRZYSZTOF 14 4 b.d.
5 LIBERSKI ROBERT 12 5 VIS
6 HOJAK LESZEK 12 5 b.d.
7 DOMAGAŁA PIOTR 12 5 b.d.
8 GRZESIEK KRZYSZTOF 10 6 VIS
9 FLORCZAK ARTUR 8 7 b.d.
10 PAWLAK ZBYSZKO 7 8 VIS
11 LECH TOMASZ 7 8 b.d.
12 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 7 8 VIS
13 HAWRYLUK ARTUR 7 8 VIS
14 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 6 9 VIS
15 FILIPOWSKI RAFAŁ 6 9 b.d.
16 ŁUKASZYK ADRIANNA 5 10 b.d.
17 ŁOŚ KAROL 5 10 b.d.
18 ŁUKASZYK MARIUSZ 4 11 VIS
19 ŁUKASZYK PRZEMYSŁAW 3 12 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy