Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krotoszynie 08.09.2019

Pistolet centralnego zapłonu Pcz-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 186 1 VIS
2 JAWORSKI KAROL 179 2 b.d.
3 KRZYŻANIAK ADAM 177 3 b.d.
4 SOLIWODA RAFAŁ 175 4 VIS
5 SIPIAK MARCIN 170 5 b.d.
6 OKONEK MICHAŁ 169 6 VIS
7 WASIELEWSKI SZYMON 164 7 b.d.
8 DUCZMAL MACIEJ 164 7 b.d.
9 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 163 8 VIS
10 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 162 9 VIS
11 MAŃKOWSKI DARIUSZ 159 10 VIS
12 SŁOMA SZYMON 159 10 b.d.
13 B**** M***** 157 11 b.d.
14 BARANOWSKI MARIUSZ 155 12 VIS
15 GRZELSKI TOMASZ 154 13 VIS
16 BIEŃKOWSKI JACEK 153 14 VIS
17 JASTRZĘBSKI TOMASZ 146 15 VIS
18 GRZYMAŁA DANIEL 142 16 VIS
19 JURGA PAWEŁ 141 17 b.d.
20 TROJANEK PIOTR 140 18 b.d.
21 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 134 19 VIS
22 J**** M**** 134 19 b.d.
23 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 131 20 VIS
24 GORZELAK PAWEŁ 130 21 b.d.
25 TRZCIŃSKI JAN 130 21 VIS
26 KĘDZIORA MARIUSZ 129 22 VIS
27 KOŁODZIEJCZYK MATEUSZ 127 23 b.d.
28 SZCZUPLAK SŁAWOMIR 127 23 b.d.
29 NAGÓRNA PAULINA 126 24 b.d.
30 P********* T***** 120 25 VIS
31 HOJAK LESZEK 119 26 b.d.
32 SOBCZAK DOMINIK 118 27 b.d.
33 POPRAWA PAWEŁ 117 28 VIS
34 JANKOWIAK PAWEŁ 116 29 b.d.
35 BĄBELEK MARCIN 115 30 VIS
36 NYCH JAROSŁAW 114 31 VIS
37 SZYMCZAK KRZYSZTOF 112 32 VIS
38 MATYSIAK MICHAŁ 111 33 VIS
39 TOMCZAK MACIEJ 109 34 b.d.
40 POROWSKI MARIUSZ 109 34 VIS
41 JASTRZĘBSKA JULIA 109 34 b.d.
42 ZIELIŃSKI RADOSŁAW 108 35 b.d.
43 KANWISCHER JAROSŁAW 108 35 VIS
44 STASZAK ŁUKASZ 105 36 VIS
45 GAWIŃSKI MIROSŁAW 105 36 b.d.
46 BARTCZAK AGNIESZKA 103 37 b.d.
47 Z******** K******** 102 38 b.d.
48 OLEJNICZAK ALEKSANDER 102 38 b.d.
49 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 102 38 VIS
50 FILBEREK PAWEŁ 101 39 b.d.
51 MAJCHRZAK ADAM 100 40 VIS
52 ŻURAWIK PIOTR 96 41 VIS
53 LECIEJ FRYDERYK 94 42 VIS
54 SOBIERAJ JANUSZ 91 43 b.d.
55 GORSZKI DAWID 91 43 VIS
56 KACZMAREK ŁUKASZ 91 43 b.d.
57 ZAGUŁA RAFAŁ 91 43 VIS
58 BŁAŻEWICZ JACEK 89 44 b.d.
59 GŁADCZAK ADAM 85 45 b.d.
60 WĘGLARZ SŁAWOMIR 85 45 b.d.
61 JĘCHOREK MATEUSZ 82 46 VIS
62 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 82 46 b.d.
63 PINCZYŃSKI JACEK 81 47 VIS
64 KALISZUK JAROSŁAW 69 48 b.d.
65 BARTECKI MAREK 69 48 b.d.
66 WAWRZYNIAK PIOTR 68 49 VIS
67 WAWRZYNIAK ARTUR 67 50 VIS
68 MOSKAL WOJCIECH 66 51 VIS
69 PIASKOWSKI KRZYSZTOF 65 52 VIS
70 PAPYCH WOJCIECH 63 53 b.d.
71 WOJTASZAK PAWEŁ 62 54 b.d.
72 ŻUREK MARCIN 62 54 b.d.
73 SZYMONIAK ARTUR 61 55 VIS
74 KOLENDA KRZYSZTOF 60 56 VIS
75 HERKA BARTOSZ 58 57 b.d.
76 LANGE KRZYSZTOF 53 58 b.d.
77 JĘDRZEJCZAK MACIEJ 53 58 VIS
78 NOWAK ARTUR 51 59 VIS
79 GÓRNY MATEUSZ 49 60 VIS
80 BARTECKI MICHAŁ 46 61 VIS
81 WOSIEK MAREK 46 61 b.d.
82 WAŚKOWIAK MAREK 44 62 b.d.
83 KOLAŃCZYK PAWEŁ 36 63 b.d.
84 KUCHARZYK ROBERT 35 64 b.d.
85 SZLACHTA MARCIN 25 65 b.d.
86 MAŁECKI ŁUKASZ 20 66 VIS
87 HAMERSKI WOJCIECH 20 66 VIS
88 CYBULSKI MIROSŁAW 13 67 VIS

Pistolet sportowy Psp-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 B**** M***** 175 1 b.d.
2 PIASNY PAWEŁ 174 2 VIS
3 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 173 3 VIS
4 BIEŃKOWSKI JACEK 167 4 VIS
5 SŁOMA SZYMON 165 5 b.d.
6 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 163 6 VIS
7 WASIELEWSKI SZYMON 158 7 b.d.
8 GŁADCZAK ADAM 121 8 b.d.
9 MOSKAL WOJCIECH 116 9 VIS
10 LECIEJ FRYDERYK 115 10 VIS
11 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 113 11 VIS
12 SZYMCZAK KRZYSZTOF 106 12 VIS
13 BŁAŻEWICZ JACEK 106 12 b.d.
14 MAŃKOWSKI DARIUSZ 106 12 VIS
15 BARTCZAK AGNIESZKA 104 13 b.d.
16 JANKOWIAK PAWEŁ 104 13 b.d.
17 GORZELAK PAWEŁ 103 14 b.d.
18 JURGA PAWEŁ 102 15 b.d.
19 OLEJNICZAK ALEKSANDER 102 15 b.d.
20 OKONEK MICHAŁ 95 16 VIS
21 BĄBELEK MARCIN 85 17 VIS
22 STASZAK ŁUKASZ 81 18 VIS
23 KALISZUK JAROSŁAW 74 19 b.d.
24 KACZMAREK ŁUKASZ 71 20 b.d.
25 TOMCZAK MACIEJ 71 20 b.d.
26 TRZCIŃSKI JAN 68 21 VIS
27 POPRAWA PAWEŁ 61 22 VIS
28 BARTECKI MAREK 61 22 b.d.
29 BARTECKI MICHAŁ 51 23 VIS
30 ŻURAWIK PIOTR 51 23 VIS

Pistolet małokalibrowy Pm

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 178 1 b.d.
2 KRZYŻANIAK ADAM 177 2 b.d.
3 GRZELSKI TOMASZ 171 3 VIS
4 J**** M**** 163 4 b.d.
5 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 156 5 VIS
6 WOŹNIAKOWSKI JERZY 141 6 VIS
7 SOBIERAJ JANUSZ 140 7 b.d.
8 GRZYMAŁA DANIEL 140 7 VIS
9 POSPIECH MARCIN 136 8 b.d.
10 BRDYS MATEUSZ 134 9 b.d.
11 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 127 10 b.d.
12 KOŁODZIEJCZYK MATEUSZ 125 11 b.d.
13 POPRAWA PAWEŁ 122 12 VIS
14 Z******** K******** 118 13 b.d.
15 POROWSKA BOGUMIŁA 109 14 VIS
16 KĘDZIORA MARIUSZ 109 14 VIS
17 SZYMCZAK KRZYSZTOF 107 15 VIS
18 JĘDRZEJCZAK MACIEJ 107 15 VIS
19 GŁADCZAK ADAM 106 16 b.d.
20 NAGÓRNA PAULINA 104 17 b.d.
21 OLEJNICZAK ALEKSANDER 103 18 b.d.
22 OKONEK MICHAŁ 101 19 VIS
23 BARTCZAK AGNIESZKA 91 20 b.d.
24 TROJANEK PIOTR 87 21 b.d.
25 FILBEREK PAWEŁ 82 22 b.d.
26 JURGA PAWEŁ 81 23 b.d.
27 MARSZAŁEK ROBERT 79 24 b.d.
28 KACZMAREK ŁUKASZ 71 25 b.d.
29 BĄBELEK MARCIN 70 26 VIS
30 KOLAŃCZYK PAWEŁ 21 27 b.d.

Karabin centralnego zapłonu Kcz-10

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 FILBEREK PAWEŁ 98 1 b.d.
2 SKRZYPCZAK JANUSZ 96 2 b.d.
3 B**** M***** 96 3 b.d.
4 SZCZOTKA GRZEGORZ 92 4 VIS
5 SZAMBURSKI MARIUSZ 92 5 b.d.
6 HOJAK LESZEK 90 6 b.d.
7 WOSIEK MAREK 90 6 b.d.
8 GAWIŃSKI MIROSŁAW 88 7 b.d.
9 PINCZYŃSKI JACEK 86 8 VIS
10 OLEJNICZAK JACEK 85 9 b.d.
11 MOSKAL WOJCIECH 84 10 VIS
12 SZYMCZAK KRZYSZTOF 80 11 VIS
13 GORZELAK PAWEŁ 74 12 b.d.
14 WOŹNIAKOWSKI JERZY 69 13 VIS
15 ROSA SEWERYN 68 14 VIS
16 KOLAŃCZYK PAWEŁ 67 15 b.d.
17 KANWISCHER JAROSŁAW 66 16 VIS
18 KACZMAREK ŁUKASZ 55 17 b.d.
19 JĘCHOREK MATEUSZ 55 17 VIS
20 TOMCZAK MACIEJ 54 18 b.d.
21 LECIEJ FRYDERYK 54 18 VIS
22 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 53 19 VIS
23 OKONEK MICHAŁ 49 20 VIS
24 BĄBELEK MARCIN 49 20 VIS
25 GŁADCZAK ADAM 47 21 b.d.
26 OLEJNICZAK ALEKSANDER 46 22 b.d.
27 BLIGE PIOTR 45 23 b.d.
28 JURGA PAWEŁ 45 23 b.d.
29 MATURSKI TOMASZ 45 23 VIS
30 PIASNY WŁODZIMIERZ 44 24 VIS
31 BŁAŻEWICZ JACEK 44 24 b.d.
32 BARTCZAK AGNIESZKA 39 25 b.d.
33 SOLIWODA RAFAŁ 6 26 VIS

Karabin wojskowo-historyczny Kwh-15

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 MAŃKOWSKI DARIUSZ 134 1 VIS
2 J**** M**** 122 2 b.d.
3 OLEJNICZAK JACEK 122 3 b.d.
4 SZCZUPLAK SŁAWOMIR 118 4 b.d.
5 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 117 5 VIS
6 JAWORSKI KAROL 116 6 b.d.
7 BANASZEK BARTOSZ 113 7 b.d.
8 CYRANIAK ALEKSANDER 110 8 b.d.
9 KALISZUK JAROSŁAW 102 9 b.d.
10 WASIELEWSKI SZYMON 99 10 b.d.
11 GORZELAK PAWEŁ 97 11 b.d.
12 PIASNY PAWEŁ 97 11 VIS
13 P********* T***** 96 12 VIS
14 GORSZKI DAWID 95 13 VIS
15 Z******** K******** 94 14 b.d.
16 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 89 15 b.d.
17 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 85 16 VIS
18 PIASNY WŁODZIMIERZ 84 17 VIS
19 ADAMSKI MIKOŁAJ 84 17 b.d.
20 WOSIEK MAREK 81 18 b.d.
21 TOMCZAK MACIEJ 81 18 b.d.
22 HERKA BARTOSZ 78 19 b.d.
23 PINCZYŃSKI JACEK 77 20 VIS
24 LECIEJ FRYDERYK 77 20 VIS
25 NAGÓRNA PAULINA 72 21 b.d.
26 BĄBELEK MARCIN 71 22 VIS
27 OLEJNICZAK MARCIN 71 22 VIS
28 JÓŹWICKI GRZEGORZ 69 23 VIS
29 KACZMAREK ŁUKASZ 69 23 b.d.
30 GŁADCZAK ADAM 67 24 b.d.
31 TRZCIŃSKI JAN 66 25 VIS
32 OKONEK MICHAŁ 66 25 VIS
33 KUCHARZYK ROBERT 66 25 b.d.
34 POPRAWA PAWEŁ 62 26 VIS
35 SZYMCZAK KRZYSZTOF 59 27 VIS
36 OLEJNICZAK ALEKSANDER 58 28 b.d.
37 BAZAK SEBASTIAN 58 28 b.d.
38 JĘCHOREK MATEUSZ 58 28 VIS
39 MAŁECKI ŁUKASZ 57 29 VIS
40 JĘDRZEJCZAK MACIEJ 56 30 VIS
41 SZYMONIAK ARTUR 56 30 VIS
42 BARTCZAK AGNIESZKA 55 31 b.d.
43 BLIGE PIOTR 55 31 b.d.
44 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 55 31 b.d.
45 WAŚKOWIAK MAREK 53 32 b.d.
46 STASZAK ŁUKASZ 47 33 VIS
47 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 46 34 VIS
48 NOWAK ARTUR 45 35 VIS
49 BARTECKI MICHAŁ 44 36 VIS
50 KRZYŻANIAK ADAM 44 36 b.d.
51 FILBEREK PAWEŁ 41 37 b.d.
52 GÓRNY MATEUSZ 40 38 VIS
53 HAMERSKI WOJCIECH 39 39 VIS
54 ZIELIŃSKI RADOSŁAW 38 40 b.d.
55 MANDAT MACIEJ 36 41 VIS
56 BANASZEK GRZEGORZ 36 41 b.d.
57 NYCH JAROSŁAW 35 42 VIS
58 GRZYMAŁA DANIEL 33 43 VIS
59 KOŁODZIEJCZYK MATEUSZ 23 44 b.d.
60 WOJTKOWIAK JONASZ 21 45 b.d.
61 JANKOWIAK PAWEŁ 21 45 b.d.
62 TROJANEK PIOTR 14 46 b.d.
63 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 11 47 VIS
64 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 8 48 VIS
65 JURGA PAWEŁ 8 48 b.d.
66 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 1 49 VIS

Strzelba - rzutki (Trap) Trap-25

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 LISIAK WOJCIECH 13 1 VIS
2 ROSA SEWERYN 10 2 VIS
3 HOJAK LESZEK 7 3 b.d.
4 SOŁTYS STANISŁAW 6 4 b.d.
5 MOSKAL WOJCIECH 2 5 VIS
6 GNIAZDOWSKI ROBERT 11 6 VIS
7 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 11 6 b.d.
8 PALUSZKIEWICZ GERARD 11 6 VIS
9 SZCZOTKA GRZEGORZ 11 6 VIS
10 LIBERSKI ROBERT 9 7 VIS
11 GRZYMAŁA DANIEL 9 7 VIS
12 KRZYŻANIAK ADAM 9 7 b.d.
13 STRYJAK JACEK 9 7 b.d.
14 GAWIŃSKI MIROSŁAW 8 8 b.d.
15 SZLACHTA MARCIN 8 8 b.d.
16 KANWISCHER JAROSŁAW 8 8 VIS
17 BANASZAK ANTONI 8 8 b.d.
18 GNIAZDOWSKI BERNARD 8 8 VIS
19 TOMCZAK MACIEJ 8 8 b.d.
20 GRZESIEK KRZYSZTOF 8 8 VIS
21 PIASNY WŁODZIMIERZ 8 8 VIS
22 OKONEK MICHAŁ 8 8 VIS
23 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 8 8 VIS
24 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 8 8 VIS
25 RAŚ EUGENIUSZ 7 9 VIS
26 BĄBELEK MARCIN 7 9 VIS
27 JĘCHOREK MATEUSZ 7 9 VIS
28 LECIEJ FRYDERYK 7 9 VIS
29 POPRAWA PAWEŁ 7 9 VIS
30 SZAMBURSKI MARIUSZ 7 9 b.d.
31 MATUJZA DARIUSZ 7 9 b.d.
32 JĘDRZEJCZAK MACIEJ 7 9 VIS
33 JÓŹWICKI GRZEGORZ 7 9 VIS
34 MATURSKI TOMASZ 6 10 VIS
35 BŁAŻEWICZ JACEK 6 10 b.d.
36 STASZAK ŁUKASZ 6 10 VIS
37 PINCZYŃSKI JACEK 6 10 VIS
38 WĘGLARZ SŁAWOMIR 6 10 b.d.
39 KĘDZIORA MARIUSZ 6 10 VIS
40 SZYMCZAK KRZYSZTOF 6 10 VIS
41 SOBIERAJ JANUSZ 6 10 b.d.
42 J**** M**** 6 10 b.d.
43 PIASKOWSKI KRZYSZTOF 6 10 VIS
44 JERCHA GRZEGORZ 5 11 VIS
45 STRYJAK KAMILA 5 11 b.d.
46 KACZMAREK ŁUKASZ 5 11 b.d.
47 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 5 11 VIS
48 SKRZYPCZAK JANUSZ 5 11 b.d.
49 MAŁECKI ŁUKASZ 5 11 VIS
50 BARTCZAK AGNIESZKA 5 11 b.d.
51 BLIGE PIOTR 5 11 b.d.
52 FILBEREK PAWEŁ 5 11 b.d.
53 B**** M***** 5 11 b.d.
54 KRYSIAK SEBASTIAN 5 11 VIS
55 KOLAŃCZYK PAWEŁ 5 11 b.d.
56 WAŚKOWIAK MAREK 5 11 b.d.
57 JANKOWIAK PAWEŁ 5 11 b.d.
58 TROJANEK PIOTR 4 12 b.d.
59 NOWAK ARTUR 4 12 VIS
60 MAJCHRZAK MATEUSZ 4 12 VIS
61 HERKA BARTOSZ 4 12 b.d.
62 NYCH JAROSŁAW 4 12 VIS
63 BARTECKI MICHAŁ 4 12 VIS
64 KOŁODZIEJCZYK MATEUSZ 4 12 b.d.
65 ŻUREK MARCIN 4 12 b.d.
66 MARSZAŁEK ROBERT 4 12 b.d.
67 GORSZKI DAWID 4 12 VIS
68 P********* T***** 4 12 VIS
69 GŁADCZAK ADAM 4 12 b.d.
70 WOŹNIAKOWSKI JERZY 3 13 VIS
71 GÓRNY MATEUSZ 3 13 VIS
72 GALBIERCZYK SYLWESTER 3 13 b.d.
73 BANASZEK GRZEGORZ 3 13 b.d.
74 BARANOWSKI MARIUSZ 3 13 VIS
75 JAGIEŁA JERZY 3 13 VIS
76 HNAT WITOLD 3 13 b.d.
77 LANGE KRZYSZTOF 3 13 b.d.
78 PAPYCH WOJCIECH 3 13 b.d.
79 ŻURAWIK PIOTR 3 13 VIS
80 BANASZEK BARTOSZ 2 14 b.d.
81 SZYMONIAK ARTUR 2 14 VIS
82 MANDAT MACIEJ 2 14 VIS
83 HAMERSKI WOJCIECH 2 14 VIS
84 OLEJNICZAK ALEKSANDER 2 14 b.d.
85 CYRANIAK SARA 1 15 b.d.
86 KUCHARZYK ROBERT 1 15 b.d.
87 JURGA PAWEŁ 1 15 b.d.

Strzelba - rzutki (Skeet) Skeet-25

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SZCZOTKA GRZEGORZ 16 1 VIS
2 LIBERSKI ROBERT 14 2 VIS
3 HOJAK LESZEK 13 3 b.d.
4 LISIAK WOJCIECH 12 4 VIS
5 GRZESIEK KRZYSZTOF 11 5 VIS
6 PIASNY WŁODZIMIERZ 7 6 VIS
7 TOMCZAK MACIEJ 6 7 b.d.
8 BĄBELEK MARCIN 6 7 VIS
9 LECIEJ FRYDERYK 5 8 VIS
10 FILBEREK PAWEŁ 5 8 b.d.
11 GŁADCZAK ADAM 5 8 b.d.
12 KACZMAREK ŁUKASZ 5 8 b.d.
13 SZYMCZAK KRZYSZTOF 4 9 VIS
14 JURGA PAWEŁ 4 9 b.d.
15 OLEJNICZAK ALEKSANDER 4 9 b.d.
16 OKONEK MICHAŁ 4 9 VIS
17 ŻURAWIK PIOTR 4 9 VIS
18 KOLAŃCZYK PAWEŁ 4 9 b.d.
19 STASZAK ŁUKASZ 4 9 VIS
20 BARTCZAK AGNIESZKA 4 9 b.d.
21 BLIGE PIOTR 3 10 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy