Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krotoszynie 08.09.2019

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 186 1 VIS
2 JAWORSKI KAROL 179 2 b.d.
3 KRZYŻANIAK ADAM 177 3 b.d.
4 SOLIWODA RAFAŁ 175 4 VIS
5 SIPIAK MARCIN 170 5 b.d.
6 OKONEK MICHAŁ 169 6 VIS
7 DUCZMAL MACIEJ 164 7 b.d.
8 WASIELEWSKI SZYMON 164 7 b.d.
9 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 163 8 VIS
10 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 162 9 VIS
11 MAŃKOWSKI DARIUSZ 159 10 VIS
12 SŁOMA SZYMON 159 10 b.d.
13 B**** M***** 157 11 b.d.
14 BARANOWSKI MARIUSZ 155 12 VIS
15 GRZELSKI TOMASZ 154 13 VIS
16 BIEŃKOWSKI JACEK 153 14 VIS
17 JASTRZĘBSKI TOMASZ 146 15 VIS
18 GRZYMAŁA DANIEL 142 16 VIS
19 JURGA PAWEŁ 141 17 b.d.
20 TROJANEK PIOTR 140 18 b.d.
21 JAMRY MAREK 134 19 VIS
22 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 134 19 VIS
23 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 131 20 VIS
24 TRZCIŃSKI JAN 130 21 VIS
25 GORZELAK PAWEŁ 130 21 b.d.
26 KĘDZIORA MARIUSZ 129 22 VIS
27 KOŁODZIEJCZYK MATEUSZ 127 23 b.d.
28 SZCZUPLAK SŁAWOMIR 127 23 b.d.
29 NAGÓRNA PAULINA 126 24 b.d.
30 P********* T***** 120 25 VIS
31 HOJAK LESZEK 119 26 b.d.
32 SOBCZAK DOMINIK 118 27 b.d.
33 POPRAWA PAWEŁ 117 28 VIS
34 JANKOWIAK PAWEŁ 116 29 b.d.
35 BĄBELEK MARCIN 115 30 VIS
36 NYCH JAROSŁAW 114 31 VIS
37 SZYMCZAK KRZYSZTOF 112 32 VIS
38 MATYSIAK MICHAŁ 111 33 VIS
39 POROWSKI MARIUSZ 109 34 VIS
40 TOMCZAK MACIEJ 109 34 b.d.
41 JASTRZĘBSKA JULIA 109 34 b.d.
42 ZIELIŃSKI RADOSŁAW 108 35 b.d.
43 KANWISCHER JAROSŁAW 108 35 VIS
44 STASZAK ŁUKASZ 105 36 VIS
45 GAWIŃSKI MIROSŁAW 105 36 b.d.
46 BARTCZAK AGNIESZKA 103 37 b.d.
47 Z******** K******** 102 38 b.d.
48 OLEJNICZAK ALEKSANDER 102 38 b.d.
49 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 102 38 VIS
50 FILBEREK PAWEŁ 101 39 b.d.
51 MAJCHRZAK ADAM 100 40 VIS
52 ŻURAWIK PIOTR 96 41 VIS
53 LECIEJ FRYDERYK 94 42 VIS
54 KACZMAREK ŁUKASZ 91 43 b.d.
55 ZAGUŁA RAFAŁ 91 43 VIS
56 SOBIERAJ JANUSZ 91 43 b.d.
57 GORSZKI DAWID 91 43 VIS
58 BŁAŻEWICZ JACEK 89 44 b.d.
59 GŁADCZAK ADAM 85 45 b.d.
60 WĘGLARZ SŁAWOMIR 85 45 b.d.
61 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 82 46 b.d.
62 JĘCHOREK MATEUSZ 82 46 VIS
63 PINCZYŃSKI JACEK 81 47 VIS
64 KALISZUK JAROSŁAW 69 48 b.d.
65 BARTECKI MAREK 69 48 b.d.
66 WAWRZYNIAK PIOTR 68 49 VIS
67 WAWRZYNIAK ARTUR 67 50 VIS
68 MOSKAL WOJCIECH 66 51 VIS
69 PIASKOWSKI KRZYSZTOF 65 52 VIS
70 PAPYCH WOJCIECH 63 53 b.d.
71 WOJTASZAK PAWEŁ 62 54 b.d.
72 ŻUREK MARCIN 62 54 b.d.
73 SZYMONIAK ARTUR 61 55 VIS
74 KOLENDA KRZYSZTOF 60 56 VIS
75 HERKA BARTOSZ 58 57 b.d.
76 LANGE KRZYSZTOF 53 58 b.d.
77 JĘDRZEJCZAK MACIEJ 53 58 VIS
78 NOWAK ARTUR 51 59 VIS
79 GÓRNY MATEUSZ 49 60 VIS
80 BARTECKI MICHAŁ 46 61 VIS
81 WOSIEK MAREK 46 61 b.d.
82 WAŚKOWIAK MAREK 44 62 b.d.
83 KOLAŃCZYK PAWEŁ 36 63 b.d.
84 KUCHARZYK ROBERT 35 64 b.d.
85 SZLACHTA MARCIN 25 65 b.d.
86 MAŁECKI ŁUKASZ 20 66 VIS
87 HAMERSKI WOJCIECH 20 66 VIS
88 CYBULSKI MIROSŁAW 13 67 VIS

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 B**** M***** 175 1 b.d.
2 PIASNY PAWEŁ 174 2 VIS
3 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 173 3 VIS
4 BIEŃKOWSKI JACEK 167 4 VIS
5 SŁOMA SZYMON 165 5 b.d.
6 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 163 6 VIS
7 WASIELEWSKI SZYMON 158 7 b.d.
8 GŁADCZAK ADAM 121 8 b.d.
9 MOSKAL WOJCIECH 116 9 VIS
10 LECIEJ FRYDERYK 115 10 VIS
11 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 113 11 VIS
12 BŁAŻEWICZ JACEK 106 12 b.d.
13 MAŃKOWSKI DARIUSZ 106 12 VIS
14 SZYMCZAK KRZYSZTOF 106 12 VIS
15 JANKOWIAK PAWEŁ 104 13 b.d.
16 BARTCZAK AGNIESZKA 104 13 b.d.
17 GORZELAK PAWEŁ 103 14 b.d.
18 OLEJNICZAK ALEKSANDER 102 15 b.d.
19 JURGA PAWEŁ 102 15 b.d.
20 OKONEK MICHAŁ 95 16 VIS
21 BĄBELEK MARCIN 85 17 VIS
22 STASZAK ŁUKASZ 81 18 VIS
23 KALISZUK JAROSŁAW 74 19 b.d.
24 TOMCZAK MACIEJ 71 20 b.d.
25 KACZMAREK ŁUKASZ 71 20 b.d.
26 TRZCIŃSKI JAN 68 21 VIS
27 POPRAWA PAWEŁ 61 22 VIS
28 BARTECKI MAREK 61 22 b.d.
29 BARTECKI MICHAŁ 51 23 VIS
30 ŻURAWIK PIOTR 51 23 VIS

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 178 1 b.d.
2 KRZYŻANIAK ADAM 177 2 b.d.
3 GRZELSKI TOMASZ 171 3 VIS
4 JAMRY MAREK 163 4 VIS
5 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 156 5 VIS
6 WOŹNIAKOWSKI JERZY 141 6 VIS
7 SOBIERAJ JANUSZ 140 7 b.d.
8 GRZYMAŁA DANIEL 140 7 VIS
9 POSPIECH MARCIN 136 8 b.d.
10 BRDYS MATEUSZ 134 9 b.d.
11 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 127 10 b.d.
12 KOŁODZIEJCZYK MATEUSZ 125 11 b.d.
13 POPRAWA PAWEŁ 122 12 VIS
14 Z******** K******** 118 13 b.d.
15 KĘDZIORA MARIUSZ 109 14 VIS
16 POROWSKA BOGUMIŁA 109 14 VIS
17 SZYMCZAK KRZYSZTOF 107 15 VIS
18 JĘDRZEJCZAK MACIEJ 107 15 VIS
19 GŁADCZAK ADAM 106 16 b.d.
20 NAGÓRNA PAULINA 104 17 b.d.
21 OLEJNICZAK ALEKSANDER 103 18 b.d.
22 OKONEK MICHAŁ 101 19 VIS
23 BARTCZAK AGNIESZKA 91 20 b.d.
24 TROJANEK PIOTR 87 21 b.d.
25 FILBEREK PAWEŁ 82 22 b.d.
26 JURGA PAWEŁ 81 23 b.d.
27 MARSZAŁEK ROBERT 79 24 b.d.
28 KACZMAREK ŁUKASZ 71 25 b.d.
29 BĄBELEK MARCIN 70 26 VIS
30 KOLAŃCZYK PAWEŁ 21 27 b.d.

Karabin centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 FILBEREK PAWEŁ 98 1 b.d.
2 SKRZYPCZAK JANUSZ 96 2 b.d.
3 B**** M***** 96 3 b.d.
4 SZCZOTKA GRZEGORZ 92 4 VIS
5 SZAMBURSKI MARIUSZ 92 5 b.d.
6 HOJAK LESZEK 90 6 b.d.
7 WOSIEK MAREK 90 6 b.d.
8 GAWIŃSKI MIROSŁAW 88 7 b.d.
9 PINCZYŃSKI JACEK 86 8 VIS
10 OLEJNICZAK JACEK 85 9 b.d.
11 MOSKAL WOJCIECH 84 10 VIS
12 SZYMCZAK KRZYSZTOF 80 11 VIS
13 GORZELAK PAWEŁ 74 12 b.d.
14 WOŹNIAKOWSKI JERZY 69 13 VIS
15 ROSA SEWERYN 68 14 VIS
16 KOLAŃCZYK PAWEŁ 67 15 b.d.
17 KANWISCHER JAROSŁAW 66 16 VIS
18 JĘCHOREK MATEUSZ 55 17 VIS
19 KACZMAREK ŁUKASZ 55 17 b.d.
20 TOMCZAK MACIEJ 54 18 b.d.
21 LECIEJ FRYDERYK 54 18 VIS
22 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 53 19 VIS
23 OKONEK MICHAŁ 49 20 VIS
24 BĄBELEK MARCIN 49 20 VIS
25 GŁADCZAK ADAM 47 21 b.d.
26 OLEJNICZAK ALEKSANDER 46 22 b.d.
27 BLIGE PIOTR 45 23 b.d.
28 MATURSKI TOMASZ 45 23 VIS
29 JURGA PAWEŁ 45 23 b.d.
30 BŁAŻEWICZ JACEK 44 24 b.d.
31 PIASNY WŁODZIMIERZ 44 24 VIS
32 BARTCZAK AGNIESZKA 39 25 b.d.
33 SOLIWODA RAFAŁ 6 26 VIS

Karabin wojskowo-historyczny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 MAŃKOWSKI DARIUSZ 134 1 VIS
2 JAMRY MAREK 122 2 VIS
3 OLEJNICZAK JACEK 122 3 b.d.
4 SZCZUPLAK SŁAWOMIR 118 4 b.d.
5 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 117 5 VIS
6 JAWORSKI KAROL 116 6 b.d.
7 BANASZEK BARTOSZ 113 7 b.d.
8 CYRANIAK ALEKSANDER 110 8 b.d.
9 KALISZUK JAROSŁAW 102 9 b.d.
10 WASIELEWSKI SZYMON 99 10 b.d.
11 GORZELAK PAWEŁ 97 11 b.d.
12 PIASNY PAWEŁ 97 11 VIS
13 P********* T***** 96 12 VIS
14 GORSZKI DAWID 95 13 VIS
15 Z******** K******** 94 14 b.d.
16 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 89 15 b.d.
17 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 85 16 VIS
18 PIASNY WŁODZIMIERZ 84 17 VIS
19 ADAMSKI MIKOŁAJ 84 17 b.d.
20 WOSIEK MAREK 81 18 b.d.
21 TOMCZAK MACIEJ 81 18 b.d.
22 HERKA BARTOSZ 78 19 b.d.
23 PINCZYŃSKI JACEK 77 20 VIS
24 LECIEJ FRYDERYK 77 20 VIS
25 NAGÓRNA PAULINA 72 21 b.d.
26 BĄBELEK MARCIN 71 22 VIS
27 OLEJNICZAK MARCIN 71 22 VIS
28 KACZMAREK ŁUKASZ 69 23 b.d.
29 JÓŹWICKI GRZEGORZ 69 23 VIS
30 GŁADCZAK ADAM 67 24 b.d.
31 KUCHARZYK ROBERT 66 25 b.d.
32 OKONEK MICHAŁ 66 25 VIS
33 TRZCIŃSKI JAN 66 25 VIS
34 POPRAWA PAWEŁ 62 26 VIS
35 SZYMCZAK KRZYSZTOF 59 27 VIS
36 OLEJNICZAK ALEKSANDER 58 28 b.d.
37 BAZAK SEBASTIAN 58 28 b.d.
38 JĘCHOREK MATEUSZ 58 28 VIS
39 MAŁECKI ŁUKASZ 57 29 VIS
40 JĘDRZEJCZAK MACIEJ 56 30 VIS
41 SZYMONIAK ARTUR 56 30 VIS
42 BARTCZAK AGNIESZKA 55 31 b.d.
43 BLIGE PIOTR 55 31 b.d.
44 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 55 31 b.d.
45 WAŚKOWIAK MAREK 53 32 b.d.
46 STASZAK ŁUKASZ 47 33 VIS
47 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 46 34 VIS
48 NOWAK ARTUR 45 35 VIS
49 KRZYŻANIAK ADAM 44 36 b.d.
50 BARTECKI MICHAŁ 44 36 VIS
51 FILBEREK PAWEŁ 41 37 b.d.
52 GÓRNY MATEUSZ 40 38 VIS
53 HAMERSKI WOJCIECH 39 39 VIS
54 ZIELIŃSKI RADOSŁAW 38 40 b.d.
55 MANDAT MACIEJ 36 41 VIS
56 BANASZEK GRZEGORZ 36 41 b.d.
57 NYCH JAROSŁAW 35 42 VIS
58 GRZYMAŁA DANIEL 33 43 VIS
59 KOŁODZIEJCZYK MATEUSZ 23 44 b.d.
60 WOJTKOWIAK JONASZ 21 45 b.d.
61 JANKOWIAK PAWEŁ 21 45 b.d.
62 TROJANEK PIOTR 14 46 b.d.
63 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 11 47 VIS
64 JURGA PAWEŁ 8 48 b.d.
65 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 8 48 VIS
66 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 1 49 VIS

Strzelba - rzutki (Trap)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 LISIAK WOJCIECH 13 1 VIS
2 ROSA SEWERYN 10 2 VIS
3 HOJAK LESZEK 7 3 b.d.
4 SOŁTYS STANISŁAW 6 4 b.d.
5 MOSKAL WOJCIECH 2 5 VIS
6 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 11 6 b.d.
7 PALUSZKIEWICZ GERARD 11 6 VIS
8 SZCZOTKA GRZEGORZ 11 6 VIS
9 GNIAZDOWSKI ROBERT 11 6 VIS
10 GRZYMAŁA DANIEL 9 7 VIS
11 STRYJAK JACEK 9 7 b.d.
12 LIBERSKI ROBERT 9 7 VIS
13 KRZYŻANIAK ADAM 9 7 b.d.
14 KANWISCHER JAROSŁAW 8 8 VIS
15 TOMCZAK MACIEJ 8 8 b.d.
16 GNIAZDOWSKI BERNARD 8 8 VIS
17 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 8 8 VIS
18 SZLACHTA MARCIN 8 8 b.d.
19 PIASNY WŁODZIMIERZ 8 8 VIS
20 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 8 8 VIS
21 GAWIŃSKI MIROSŁAW 8 8 b.d.
22 BANASZAK ANTONI 8 8 b.d.
23 GRZESIEK KRZYSZTOF 8 8 VIS
24 OKONEK MICHAŁ 8 8 VIS
25 RAŚ EUGENIUSZ 7 9 VIS
26 BĄBELEK MARCIN 7 9 VIS
27 LECIEJ FRYDERYK 7 9 VIS
28 MATUJZA DARIUSZ 7 9 b.d.
29 JÓŹWICKI GRZEGORZ 7 9 VIS
30 JĘCHOREK MATEUSZ 7 9 VIS
31 SZAMBURSKI MARIUSZ 7 9 b.d.
32 JĘDRZEJCZAK MACIEJ 7 9 VIS
33 POPRAWA PAWEŁ 7 9 VIS
34 MATURSKI TOMASZ 6 10 VIS
35 PINCZYŃSKI JACEK 6 10 VIS
36 SZYMCZAK KRZYSZTOF 6 10 VIS
37 KĘDZIORA MARIUSZ 6 10 VIS
38 JAMRY MAREK 6 10 VIS
39 WĘGLARZ SŁAWOMIR 6 10 b.d.
40 BŁAŻEWICZ JACEK 6 10 b.d.
41 STASZAK ŁUKASZ 6 10 VIS
42 SOBIERAJ JANUSZ 6 10 b.d.
43 PIASKOWSKI KRZYSZTOF 6 10 VIS
44 JERCHA GRZEGORZ 5 11 VIS
45 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 5 11 VIS
46 KACZMAREK ŁUKASZ 5 11 b.d.
47 STRYJAK KAMILA 5 11 b.d.
48 BARTCZAK AGNIESZKA 5 11 b.d.
49 BLIGE PIOTR 5 11 b.d.
50 WAŚKOWIAK MAREK 5 11 b.d.
51 JANKOWIAK PAWEŁ 5 11 b.d.
52 MAŁECKI ŁUKASZ 5 11 VIS
53 KOLAŃCZYK PAWEŁ 5 11 b.d.
54 KRYSIAK SEBASTIAN 5 11 VIS
55 SKRZYPCZAK JANUSZ 5 11 b.d.
56 FILBEREK PAWEŁ 5 11 b.d.
57 B**** M***** 5 11 b.d.
58 BARTECKI MICHAŁ 4 12 VIS
59 KOŁODZIEJCZYK MATEUSZ 4 12 b.d.
60 MAJCHRZAK MATEUSZ 4 12 VIS
61 HERKA BARTOSZ 4 12 b.d.
62 NYCH JAROSŁAW 4 12 VIS
63 ŻUREK MARCIN 4 12 b.d.
64 P********* T***** 4 12 VIS
65 GŁADCZAK ADAM 4 12 b.d.
66 TROJANEK PIOTR 4 12 b.d.
67 NOWAK ARTUR 4 12 VIS
68 GORSZKI DAWID 4 12 VIS
69 MARSZAŁEK ROBERT 4 12 b.d.
70 GÓRNY MATEUSZ 3 13 VIS
71 BARANOWSKI MARIUSZ 3 13 VIS
72 JAGIEŁA JERZY 3 13 VIS
73 BANASZEK GRZEGORZ 3 13 b.d.
74 PAPYCH WOJCIECH 3 13 b.d.
75 LANGE KRZYSZTOF 3 13 b.d.
76 GALBIERCZYK SYLWESTER 3 13 b.d.
77 ŻURAWIK PIOTR 3 13 VIS
78 WOŹNIAKOWSKI JERZY 3 13 VIS
79 HNAT WITOLD 3 13 b.d.
80 SZYMONIAK ARTUR 2 14 VIS
81 BANASZEK BARTOSZ 2 14 b.d.
82 HAMERSKI WOJCIECH 2 14 VIS
83 OLEJNICZAK ALEKSANDER 2 14 b.d.
84 MANDAT MACIEJ 2 14 VIS
85 CYRANIAK SARA 1 15 b.d.
86 KUCHARZYK ROBERT 1 15 b.d.
87 JURGA PAWEŁ 1 15 b.d.

Strzelba - rzutki (Skeet)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SZCZOTKA GRZEGORZ 16 1 VIS
2 LIBERSKI ROBERT 14 2 VIS
3 HOJAK LESZEK 13 3 b.d.
4 LISIAK WOJCIECH 12 4 VIS
5 GRZESIEK KRZYSZTOF 11 5 VIS
6 PIASNY WŁODZIMIERZ 7 6 VIS
7 BĄBELEK MARCIN 6 7 VIS
8 TOMCZAK MACIEJ 6 7 b.d.
9 GŁADCZAK ADAM 5 8 b.d.
10 FILBEREK PAWEŁ 5 8 b.d.
11 KACZMAREK ŁUKASZ 5 8 b.d.
12 LECIEJ FRYDERYK 5 8 VIS
13 OLEJNICZAK ALEKSANDER 4 9 b.d.
14 KOLAŃCZYK PAWEŁ 4 9 b.d.
15 ŻURAWIK PIOTR 4 9 VIS
16 STASZAK ŁUKASZ 4 9 VIS
17 JURGA PAWEŁ 4 9 b.d.
18 OKONEK MICHAŁ 4 9 VIS
19 BARTCZAK AGNIESZKA 4 9 b.d.
20 SZYMCZAK KRZYSZTOF 4 9 VIS
21 BLIGE PIOTR 3 10 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy