Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krotoszynie 13.10.2019

Pistolet centralnego zapłonu Pcz-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SOLIWODA RAFAŁ 182 1 VIS
2 SŁOMA SZYMON 179 2 b.d.
3 JAWORSKI KAROL 174 3 b.d.
4 WASIELEWSKI SZYMON 174 4 b.d.
5 KRZYWONOS ADAM 173 5 VIS
6 ŚLICZNY ARTUR 173 5 VIS
7 SIPIAK MARCIN 171 6 b.d.
8 DUCZMAL MACIEJ 171 6 b.d.
9 KOLANOWSKI WŁODZIMIERZ 171 6 b.d.
10 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 167 7 VIS
11 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 156 8 VIS
12 OLEJNICZAK MARCIN 155 9 VIS
13 B**** M***** 151 10 b.d.
14 PRZYBYLSKA JOANNA 150 11 b.d.
15 MIKULSKI BŁAŻEJ 149 12 VIS
16 STASZAK ŁUKASZ 146 13 VIS
17 LIBERSKI ROBERT 142 14 VIS
18 GRZELSKI TOMASZ 140 15 VIS
19 TROJANEK PIOTR 138 16 b.d.
20 SZAMBURSKI MARIUSZ 137 17 b.d.
21 KURIATA KAROL 137 17 b.d.
22 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 135 18 VIS
23 JASTRZĘBSKI TOMASZ 135 18 VIS
24 KRENC ANNA 135 18 VIS
25 J**** M**** 134 19 b.d.
26 JĘDROWIAK MARIUSZ 130 20 b.d.
27 KRAŚNIEWSKI PIOTR 129 21 b.d.
28 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 128 22 VIS
29 MAŁYSZEK ARTUR 127 23 VIS
30 ŚWIDERSKI WIESŁAW 127 23 VIS
31 OLEJNICZAK JACEK 127 23 b.d.
32 LECH TOMASZ 126 24 b.d.
33 KALISZUK JAROSŁAW 122 25 b.d.
34 GŁOWACZ KRZYSZTOF 120 26 b.d.
35 PINCZYŃSKI JACEK 119 27 VIS
36 SZCZEPANIAK TYMOTEUSZ 119 27 b.d.
37 MITUŁA SZYMON 119 27 VIS
38 KĘDZIORA MARIUSZ 119 27 VIS
39 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 117 28 b.d.
40 GORZELAK PAWEŁ 116 29 b.d.
41 POPRAWA PAWEŁ 116 29 VIS
42 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 112 30 VIS
43 KRENC MARCIN 110 31 VIS
44 GORSZKI DAWID 108 32 VIS
45 WAWRZYNIAK PIOTR 108 32 VIS
46 NYCH JAROSŁAW 104 33 VIS
47 Z******** K******** 104 33 b.d.
48 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 104 33 b.d.
49 J********** M***** 103 34 VIS
50 BARTECKI MICHAŁ 103 34 VIS
51 MANIA DOMINIK 101 35 VIS
52 JASKUŁA MACIEJ 101 35 b.d.
53 MAJCHRZAK ADAM 97 36 VIS
54 PAWLAK ZBYSZKO 95 37 VIS
55 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 94 38 VIS
56 JANKOWIAK PAWEŁ 93 39 b.d.
57 GÓRNY MATEUSZ 92 40 VIS
58 GROBELNY KAROL 91 41 VIS
59 RARATA DOROTA 89 42 b.d.
60 WIĄCEK WIKTOR 88 43 b.d.
61 JASKULSKI MAREK 87 44 b.d.
62 MANDAT MACIEJ 87 44 VIS
63 SOBIERAJ JANUSZ 86 45 b.d.
64 OPIELEWICZ MACIEJ 83 46 b.d.
65 LECIEJ FRYDERYK 82 47 VIS
66 JASTRZĘBSKA JULIA 80 48 b.d.
67 TOMCZAK MACIEJ 75 49 b.d.
68 SZYMCZAK KRZYSZTOF 75 49 VIS
69 JANKOWSKI PIOTR 74 50 VIS
70 WOSIEK MAREK 72 51 b.d.
71 ŚLEDŹ PIOTR 72 51 VIS
72 WOŹNIAKOWSKI JERZY 67 52 VIS
73 HAWRYLUK ARTUR 66 53 VIS
74 ŚLIWAK MARCIN 65 54 b.d.
75 ŻURAWIK PIOTR 65 54 VIS
76 K*** G******* 65 54 VIS
77 NOWAK ARTUR 64 55 VIS
78 KUBIAK PRZEMYSŁAW 61 56 VIS
79 JANOŚ ŁUKASZ 60 57 b.d.
80 GŁADCZAK ADAM 56 58 b.d.
81 ŚLICZNY ŁUKASZ 55 59 b.d.
82 CIEŚLAK TOMASZ 54 60 b.d.
83 WAŚKOWIAK MAREK 54 60 b.d.
84 KNAPKIEWICZ PIOTR 53 61 VIS
85 PALENICZKA MARCIN 53 61 b.d.
86 KOSEK TOMASZ 52 62 b.d.
87 ZAWORSKI ROMAN 51 63 b.d.
88 HAMERSKI WOJCIECH 50 64 VIS
89 PACHOLIK KRZYSZTOF 50 64 b.d.
90 WĘGLARZ SŁAWOMIR 48 65 b.d.
91 BARTCZAK AGNIESZKA 45 66 b.d.
92 PAPYCH WOJCIECH 44 67 b.d.
93 JĘDRZAK BŁAŻEJ 43 68 VIS
94 SIECZKA ANATOL 42 69 VIS
95 LANGE ADAM 42 69 VIS
96 SIECZKA EMIL 40 70 VIS
97 WOŹNIAK PIOTR 39 71 b.d.
98 KACZMAREK ZBIGNIEW 33 72 VIS
99 TULISZKA ZACHARIASZ 32 73 b.d.
100 BURCHARD WŁODZIMIERZ 23 74 VIS
101 S********* T***** 23 74 VIS
102 BURCHARD PIOTR 21 75 VIS
103 SIECZKA ROMAN 21 75 b.d.
104 CYBULSKI MIROSŁAW 12 76 VIS
105 SOBIERAJ OLAF 11 77 b.d.
106 FRYC MARIA 5 78 b.d.
107 LEWANDOWICZ ZOFIA 3 79 b.d.

Pistolet sportowy Psp-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 KRZYWONOS ADAM 182 1 VIS
2 KUBIAK KRZYSZTOF 175 2 b.d.
3 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 167 3 VIS
4 SŁOMA SZYMON 167 4 b.d.
5 WASIELEWSKI SZYMON 161 5 b.d.
6 J**** M**** 160 6 b.d.
7 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 157 7 VIS
8 GORZELAK PAWEŁ 157 7 b.d.
9 B**** M***** 154 8 b.d.
10 LECH TOMASZ 147 9 b.d.
11 KALISZUK JAROSŁAW 139 10 b.d.
12 KURIATA KAROL 133 11 b.d.
13 JĘDROWIAK MARIUSZ 132 12 b.d.
14 NYCH JAROSŁAW 123 13 VIS
15 KRAŚNIEWSKI PIOTR 116 14 b.d.
16 MANIA DOMINIK 109 15 VIS
17 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 93 16 b.d.
18 PRZYBYLSKA JOANNA 82 17 b.d.
19 PACHOLIK KRZYSZTOF 80 18 b.d.
20 JANKOWIAK PAWEŁ 80 18 b.d.
21 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 75 19 VIS
22 SKRZYPCZAK JANUSZ 75 19 b.d.
23 LECIEJ FRYDERYK 74 20 VIS
24 KUBIAK PRZEMYSŁAW 71 21 VIS
25 JASKUŁA MACIEJ 70 22 b.d.
26 ŚLICZNY ŁUKASZ 70 22 b.d.
27 TOMCZAK MACIEJ 67 23 b.d.
28 LANGE ADAM 65 24 VIS
29 JANOŚ ŁUKASZ 65 24 b.d.
30 ŻURAWIK PIOTR 61 25 VIS
31 POPRAWA PAWEŁ 56 26 VIS
32 CIEŚLAK TOMASZ 55 27 b.d.
33 ZAWORSKI ROMAN 54 28 b.d.
34 MITUŁA SZYMON 54 28 VIS
35 SIECZKA ROMAN 49 29 b.d.
36 ŚLIWAK MARCIN 45 30 b.d.
37 SIECZKA ANATOL 44 31 VIS
38 SIECZKA EMIL 41 32 VIS

Pistolet małokalibrowy Pm

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 178 1 b.d.
2 JAWORSKI KAROL 172 2 b.d.
3 MAŁYSZEK ARTUR 172 2 VIS
4 ŚWIDERSKI WIESŁAW 163 3 VIS
5 PRZYBYLSKA JOANNA 163 3 b.d.
6 KURIATA KAROL 157 4 b.d.
7 MANDAT MIROSŁAW 155 5 VIS
8 GRZELSKI TOMASZ 151 6 VIS
9 JAGIEŁA DAWID 150 7 b.d.
10 JĘDROWIAK MARIUSZ 148 8 b.d.
11 MIKULSKI BŁAŻEJ 145 9 VIS
12 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 143 10 VIS
13 GRZEŚKOWIAK WALENTY 139 11 b.d.
14 BRDYS MATEUSZ 137 12 b.d.
15 KĘDZIORA MARIUSZ 136 13 VIS
16 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 129 14 VIS
17 S********* T***** 124 15 VIS
18 MANDAT MACIEJ 123 16 VIS
19 POPRAWA PAWEŁ 118 17 VIS
20 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 117 18 b.d.
21 PACHOLIK KRZYSZTOF 117 18 b.d.
22 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 111 19 VIS
23 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 108 20 b.d.
24 SIECZKA ANATOL 105 21 VIS
25 Z******** K******** 103 22 b.d.
26 MŁODOŻENIEC WALDEMAR 98 23 b.d.
27 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 90 24 b.d.
28 WAŚKOWIAK MAREK 87 25 b.d.
29 SZCZEPAŃSKI MATEUSZ 82 26 b.d.
30 WALISZEWSKI TADEUSZ 71 27 VIS
31 ZAWORSKI ROMAN 71 27 b.d.
32 KUBIAK PRZEMYSŁAW 68 28 VIS
33 SIECZKA ROMAN 67 29 b.d.
34 CIEŚLAK TOMASZ 66 30 b.d.
35 BAZAK SEBASTIAN 63 31 b.d.
36 SIECZKA EMIL 55 32 VIS
37 LEWANDOWICZ ZOFIA 51 33 b.d.
38 TULISZKA ZACHARIASZ 50 34 b.d.
39 BURCHARD PIOTR 42 35 VIS
40 JĘDRZAK BŁAŻEJ 39 36 VIS
41 BURCHARD WŁODZIMIERZ 32 37 VIS

Karabin centralnego zapłonu Kcz-10

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 ŚLICZNA SYLWIA 97 1 VIS
2 SOLIWODA RAFAŁ 96 2 VIS
3 SKRZYPCZAK JANUSZ 96 3 b.d.
4 PINCZYŃSKI JACEK 94 4 VIS
5 GROBELNY KAROL 94 5 VIS
6 WOŹNIAKOWSKI JERZY 93 6 VIS
7 B**** M***** 91 7 b.d.
8 WOŹNIAK PIOTR 88 8 b.d.
9 J********** M***** 86 9 VIS
10 NYCH JAROSŁAW 84 10 VIS
11 SZAMBURSKI MARIUSZ 82 11 b.d.
12 KOLANOWSKI WŁODZIMIERZ 81 12 b.d.
13 GORZELAK PAWEŁ 78 13 b.d.
14 WOSIEK MAREK 77 14 b.d.
15 HOJAK LESZEK 70 15 b.d.
16 PRZYBYLSKA JOANNA 70 15 b.d.
17 JANOŚ ŁUKASZ 66 16 b.d.
18 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 65 17 b.d.
19 ŚLICZNY ARTUR 64 18 VIS
20 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 56 19 VIS
21 LECIEJ FRYDERYK 52 20 VIS
22 ŚLICZNY ŁUKASZ 51 21 b.d.
23 ŻURAWIK PIOTR 51 21 VIS
24 KUBIAK PRZEMYSŁAW 50 22 VIS
25 ŚLIWAK MARCIN 49 23 b.d.
26 ZAWORSKI ROMAN 44 24 b.d.
27 TOMCZAK MACIEJ 44 24 b.d.
28 MITUŁA SZYMON 44 24 VIS
29 CIEŚLAK TOMASZ 41 25 b.d.
30 LANGE ADAM 40 26 VIS
31 JÓŹWICKI GRZEGORZ 39 27 VIS
32 SIECZKA EMIL 37 28 VIS
33 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 37 28 VIS
34 GRZEŚKOWIAK WALENTY 36 29 b.d.
35 SIECZKA ANATOL 36 29 VIS
36 SIECZKA ROMAN 35 30 b.d.
37 MATURSKI TOMASZ 32 31 VIS
38 KURIATA KAROL 30 32 b.d.

Karabin wojskowo-historyczny Kwh-15

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 JAWORSKI KAROL 128 1 b.d.
2 OLEJNICZAK JACEK 122 2 b.d.
3 BANASZEK BARTOSZ 115 3 b.d.
4 WASIELEWSKI SZYMON 114 4 b.d.
5 GROBELNY KAROL 109 5 VIS
6 RATAJCZAK MAREK 107 6 b.d.
7 BAZAK SEBASTIAN 98 7 b.d.
8 WOSIEK MAREK 97 8 b.d.
9 TROJANEK PIOTR 87 9 b.d.
10 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 87 9 VIS
11 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 80 10 b.d.
12 GORZELAK PAWEŁ 78 11 b.d.
13 J********** M***** 77 12 VIS
14 NYCH JAROSŁAW 76 13 VIS
15 SOBIERAJ JANUSZ 74 14 b.d.
16 MIKULSKI BŁAŻEJ 72 15 VIS
17 POPRAWA PAWEŁ 70 16 VIS
18 ŚLICZNY ARTUR 69 17 VIS
19 PAWLAK ZBYSZKO 69 17 VIS
20 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 68 18 b.d.
21 PINCZYŃSKI JACEK 67 19 VIS
22 IDZIK SŁAWOMIR 65 20 b.d.
23 LANGE ADAM 63 21 VIS
24 KURIATA KAROL 63 21 b.d.
25 ZAWORSKI ROMAN 61 22 b.d.
26 ŚLICZNA SYLWIA 61 22 VIS
27 SIECZKA ROMAN 61 22 b.d.
28 BITNER-SZCZUR JAN 56 23 VIS
29 JANOŚ ŁUKASZ 56 23 b.d.
30 BANASZEK GRZEGORZ 56 23 b.d.
31 SIECZKA ANATOL 55 24 VIS
32 JASKUŁA MACIEJ 55 24 b.d.
33 HAWRYLUK ARTUR 55 24 VIS
34 ŚLICZNY ŁUKASZ 55 24 b.d.
35 J**** M**** 55 24 b.d.
36 MITUŁA SZYMON 55 24 VIS
37 ŚLIWAK MARCIN 54 25 b.d.
38 MANIA DOMINIK 54 25 VIS
39 CIEŚLAK TOMASZ 54 25 b.d.
40 ŚLEDŹ PIOTR 52 26 VIS
41 KALISZUK JAROSŁAW 52 26 b.d.
42 LECIEJ FRYDERYK 51 27 VIS
43 JANKOWSKI PIOTR 51 27 VIS
44 SIECZKA EMIL 51 27 VIS
45 TULISZKA ZACHARIASZ 51 27 b.d.
46 TOMCZAK MACIEJ 47 28 b.d.
47 KRAŚNIEWSKI PIOTR 47 28 b.d.
48 KOSEK TOMASZ 45 29 b.d.
49 PRZYBYLSKA JOANNA 44 30 b.d.
50 MŁODOŻENIEC WALDEMAR 43 31 b.d.
51 HAMERSKI WOJCIECH 37 32 VIS
52 BARTECKI MICHAŁ 36 33 VIS
53 CZAJKA MIKOŁAJ 35 34 b.d.
54 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 33 35 VIS
55 SZCZEPANIAK TYMOTEUSZ 31 36 b.d.
56 GÓRNY MATEUSZ 31 36 VIS
57 NOWAK ARTUR 20 37 VIS
58 BURCHARD PIOTR 20 37 VIS
59 WOJTKOWIAK JONASZ 19 38 b.d.
60 KUBIAK PRZEMYSŁAW 19 38 VIS
61 BURCHARD WŁODZIMIERZ 16 39 VIS
62 WAŚKOWIAK MAREK 14 40 b.d.
63 SARACEN ANDRZEJ 14 40 VIS
64 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 8 41 b.d.
65 JAGIEŁA DAWID 7 42 b.d.
66 RARATA DOROTA 1 43 b.d.
67 LEWANDOWICZ ZOFIA 1 43 b.d.
68 SIPIAK MARCIN 1 43 b.d.
69 GORSZKI DAWID 1 43 VIS
70 STASZAK ŁUKASZ 1 43 VIS
71 Z******** K******** 1 43 b.d.

Strzelba - rzutki (Trap) Trap-25

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 11 1 b.d.
2 KRZYWONOS ADAM 11 2 VIS
3 ROSA SEWERYN 10 3 VIS
4 LIBERSKI ROBERT 8 4 VIS
5 DOMAGAŁA PIOTR 8 5 b.d.
6 J********** M***** 12 6 VIS
7 KRENC MARCIN 12 6 VIS
8 HOJAK LESZEK 11 7 b.d.
9 WOJTKOWIAK JONASZ 11 7 b.d.
10 KNAPKIEWICZ PIOTR 10 8 VIS
11 MANIA DOMINIK 10 8 VIS
12 B**** M***** 10 8 b.d.
13 LECH TOMASZ 10 8 b.d.
14 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 10 8 VIS
15 GRZESIEK KRZYSZTOF 9 9 VIS
16 KĘDZIORA MARIUSZ 9 9 VIS
17 KACZMAREK BARTŁOMIEJ 9 9 b.d.
18 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 9 9 b.d.
19 RAŚ EUGENIUSZ 9 9 VIS
20 CZAJKA MIKOŁAJ 8 10 b.d.
21 KRAŚNIEWSKI PIOTR 8 10 b.d.
22 OPIELEWICZ MACIEJ 8 10 b.d.
23 BURCHARD PIOTR 8 10 VIS
24 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 7 11 b.d.
25 PAWLAK ZBYSZKO 7 11 VIS
26 WAŚKOWIAK MAREK 7 11 b.d.
27 BANASZEK GRZEGORZ 7 11 b.d.
28 JASKUŁA MACIEJ 7 11 b.d.
29 LECIEJ FRYDERYK 7 11 VIS
30 BANASZAK ANTONI 7 11 b.d.
31 MATURSKI TOMASZ 6 12 VIS
32 MAJCHRZAK MATEUSZ 6 12 VIS
33 ŚLICZNA SYLWIA 6 12 VIS
34 PRZYBYLSKA JOANNA 6 12 b.d.
35 KOŁODZIEJCZYK MATEUSZ 6 12 b.d.
36 KULECZKA BARTOSZ 6 12 b.d.
37 SIECZKA EMIL 6 12 VIS
38 GORZELAK PAWEŁ 6 12 b.d.
39 KACZMAREK ZBIGNIEW 6 12 VIS
40 K*** G******* 6 12 VIS
41 ŚLICZNY ARTUR 6 12 VIS
42 ŚLEDŹ PIOTR 6 12 VIS
43 HAWRYLUK ARTUR 6 12 VIS
44 PAPYCH WOJCIECH 6 12 b.d.
45 ZAWORSKI ROMAN 6 12 b.d.
46 BURCHARD WŁODZIMIERZ 5 13 VIS
47 KNAPKIEWICZ EWA 5 13 b.d.
48 JANKOWSKI PIOTR 5 13 VIS
49 WALISZEWSKI TADEUSZ 5 13 VIS
50 TULISZKA ZACHARIASZ 5 13 b.d.
51 HNAT WITOLD 5 13 b.d.
52 SARACEN ANDRZEJ 5 13 VIS
53 MIKULSKI BŁAŻEJ 5 13 VIS
54 LANGE ADAM 5 13 VIS
55 POPRAWA PAWEŁ 5 13 VIS
56 IDZIK SŁAWOMIR 5 13 b.d.
57 MANDAT MIROSŁAW 5 13 VIS
58 TOMCZAK MACIEJ 5 13 b.d.
59 ŚLIWAK MARCIN 5 13 b.d.
60 GRZEŚKOWIAK WALENTY 4 14 b.d.
61 JÓŹWICKI GRZEGORZ 4 14 VIS
62 ŻURAWIK PIOTR 4 14 VIS
63 KOSEK TOMASZ 4 14 b.d.
64 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 4 14 VIS
65 KUBIAK PRZEMYSŁAW 4 14 VIS
66 STASZAK ŁUKASZ 4 14 VIS
67 CIEŚLAK TOMASZ 4 14 b.d.
68 SIECZKA ANATOL 4 14 VIS
69 ŚLICZNY ŁUKASZ 4 14 b.d.
70 JAGIEŁA JERZY 4 14 VIS
71 WOJCIECHOWSKI SZYMON 3 15 VIS
72 MITUŁA SZYMON 3 15 VIS
73 MAJCHRZAK ADAM 3 15 VIS
74 PINCZYŃSKI JACEK 2 16 VIS
75 SIECZKA ROMAN 2 16 b.d.
76 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 2 16 VIS
77 FRYC MARIA 2 16 b.d.
78 WOŹNIAKOWSKI JERZY 2 16 VIS
79 NYCH JAROSŁAW 1 17 VIS

Strzelba - rzutki (Skeet) Skeet-25

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 DOMAGAŁA PIOTR 16 1 b.d.
2 GRZESIEK KRZYSZTOF 14 2 VIS
3 LIBERSKI ROBERT 12 3 VIS
4 HOJAK LESZEK 12 3 b.d.
5 MANIA DOMINIK 8 4 VIS
6 KACZMAREK BARTŁOMIEJ 7 5 b.d.
7 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 6 6 VIS
8 KUBIAK PRZEMYSŁAW 5 7 VIS
9 SIECZKA EMIL 5 7 VIS
10 ŚLICZNY ARTUR 5 7 VIS
11 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 5 7 b.d.
12 ŚLICZNA SYLWIA 5 7 VIS
13 MITUŁA SZYMON 5 7 VIS
14 CIEŚLAK TOMASZ 4 8 b.d.
15 SIECZKA ANATOL 4 8 VIS
16 MIKULSKI BŁAŻEJ 4 8 VIS
17 LANGE ADAM 4 8 VIS
18 ŚLICZNY ŁUKASZ 4 8 b.d.
19 ZAWORSKI ROMAN 4 8 b.d.
20 TOMCZAK MACIEJ 4 8 b.d.
21 RAŚ EUGENIUSZ 4 8 VIS
22 PRZYBYLSKA JOANNA 4 8 b.d.
23 SIECZKA ROMAN 3 9 b.d.
24 LECIEJ FRYDERYK 3 9 VIS
25 TULISZKA ZACHARIASZ 2 10 b.d.
26 STASZAK ŁUKASZ 1 11 VIS
27 ŚLIWAK MARCIN 1 11 b.d.
28 CZAJKA MIKOŁAJ 1 11 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy