Wyniki zawodów

Strzelnica VIS w Gostyniu 10.11.2019

Pistolet centralnego zapłonu Pcz-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 185 1 b.d.
2 DRESZER ANDRZEJ 179 2 VIS
3 SOLIWODA RAFAŁ 179 3 VIS
4 PIASNY PAWEŁ 178 4 VIS
5 ŚLICZNY ARTUR 177 5 VIS
6 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 176 6 VIS
7 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 168 7 VIS
8 PIOSIK WITOLD 168 7 VIS
9 BIEŃKOWSKI JACEK 166 8 VIS
10 PALKA MAREK 165 9 VIS
11 BASZYŃSKI SŁAWOMIR 162 10 b.d.
12 DUCZMAL MACIEJ 160 11 b.d.
13 TROJANEK PIOTR 160 11 b.d.
14 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 160 11 VIS
15 DOJCZ TOMASZ 159 12 VIS
16 GRZYMAŁA DANIEL 159 12 VIS
17 K*** G******* 157 13 VIS
18 JASTRZĘBSKI TOMASZ 155 14 VIS
19 MAŁYSZEK ARTUR 153 15 VIS
20 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 150 16 VIS
21 OLEJNICZAK JACEK 150 16 b.d.
22 MICHALCZYK SŁAWOMIR 148 17 b.d.
23 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 144 18 VIS
24 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 141 19 VIS
25 GŁOWACZ KRZYSZTOF 141 19 b.d.
26 JĘDROWIAK MARIUSZ 138 20 b.d.
27 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 138 20 VIS
28 ESPENSCHIED MARCIN 133 21 VIS
29 KĘDZIORA MARIUSZ 130 22 VIS
30 ANDRZEJEWSKI ADRIAN 130 22 VIS
31 ŚLICZNA SYLWIA 128 23 VIS
32 PRZYBYLSKA JOANNA 127 24 b.d.
33 WAWRZYNIAK PIOTR 125 25 VIS
34 MAJCHRZAK ADAM 122 26 VIS
35 MAĆKOWIAK MACIEJ 120 27 VIS
36 S********* K******** 119 28 VIS
37 ROBACZYŃSKI PIOTR 118 29 b.d.
38 LANGE KRZYSZTOF 110 30 b.d.
39 ŚLICZNY ŁUKASZ 106 31 b.d.
40 FILARY KRZYSZTOF 106 31 VIS
41 WOJCIECHOWSKI PIOTR 105 32 VIS
42 TRZCIŃSKI JAN 103 33 VIS
43 RADOJEWSKA PAULINA 101 34 b.d.
44 BANASZEK GRZEGORZ 101 34 b.d.
45 ŚLIWAK MARCIN 99 35 b.d.
46 RATAJCZAK MAREK 94 36 b.d.
47 NOWAK RAFAŁ 91 37 b.d.
48 BOROWCZAK ARKADIUSZ 91 37 VIS
49 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 85 38 b.d.
50 SIUDAK ANDRZEJ 81 39 b.d.
51 PACHOLIK KRZYSZTOF 81 39 b.d.
52 CELEBAŃSKI SYLWESTER 76 40 b.d.
53 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 75 41 VIS
54 WĘGLARZ SŁAWOMIR 69 42 b.d.
55 KNAPKIEWICZ PIOTR 65 43 VIS
56 BUKOWSKI ZBIGNIEW 61 44 b.d.
57 DUDA KRZYSZTOF 57 45 b.d.
58 KOZANECKI STEFAN 49 46 VIS
59 WOŹNIAKOWSKI JERZY 45 47 VIS
60 ANDRZEJCZAK KAMIL 44 48 b.d.
61 NOWAK SZYMON 43 49 b.d.
62 URBANIAK RYSZARD 42 50 b.d.
63 MATURSKI TOMASZ 39 51 VIS
64 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 35 52 VIS
65 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 22 53 b.d.
66 CYBULSKI MIROSŁAW 20 54 VIS
67 IGNASZAK KRZYSZTOF 10 55 VIS
68 GROTNIK KRZYSZTOF 8 56 b.d.
69 MAŁECKI ŁUKASZ 4 57 VIS
70 TULISZKA ZACHARIASZ 4 57 b.d.
71 CYFERT TOMASZ 4 57 b.d.
72 RADEK RYSZARD 3 58 VIS
73 CYRANIAK MICHAŁ 3 58 b.d.

Pistolet sportowy Psp-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 189 1 VIS
2 DOJCZ TOMASZ 181 2 VIS
3 DRESZER ANDRZEJ 179 3 VIS
4 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 179 4 VIS
5 WASIELEWSKI SZYMON 175 5 b.d.
6 BIEŃKOWSKI JACEK 169 6 VIS
7 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 168 7 VIS
8 KRZYWONOS ADAM 163 8 VIS
9 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 162 9 VIS
10 PALKA MAREK 159 10 VIS
11 PRZYBYLSKA JOANNA 130 11 b.d.
12 LEWANDOWICZ LESZEK 122 12 VIS
13 S********* K******** 120 13 VIS
14 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 110 14 VIS
15 ŚLIWAK MARCIN 106 15 b.d.
16 ŚLICZNY ŁUKASZ 105 16 b.d.
17 PIASNY WŁODZIMIERZ 101 17 VIS
18 ŚLICZNA SYLWIA 101 17 VIS
19 TRZCIŃSKI JAN 99 18 VIS
20 PACHOLIK KRZYSZTOF 98 19 b.d.
21 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 92 20 b.d.
22 BUKOWSKI ZBIGNIEW 92 20 b.d.
23 WOJCIECHOWSKI PIOTR 85 21 VIS
24 RADOJEWSKA PAULINA 85 21 b.d.
25 IGNASZAK KRZYSZTOF 73 22 VIS
26 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 71 23 b.d.
27 SOBKOWIAK IRENEUSZ 61 24 VIS
28 BAZAK SEBASTIAN 60 25 b.d.
29 ESPENSCHIED MARCIN 51 26 VIS
30 WAWRZYNIAK MICHAŁ 50 27 VIS

Pistolet małokalibrowy Pm

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 184 1 b.d.
2 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 178 2 VIS
3 PIOSIK WITOLD 178 2 VIS
4 WYRZYKIEWICZ KAZIMIERZ 175 3 VIS
5 MAŁYSZEK ARTUR 174 4 VIS
6 TROJANEK PIOTR 173 5 b.d.
7 MAĆKOWIAK MACIEJ 166 6 VIS
8 ANDRZEJEWSKI ADRIAN 162 7 VIS
9 PRZYBYLSKA JOANNA 159 8 b.d.
10 WOŹNIAKOWSKI JERZY 156 9 VIS
11 BASZYŃSKI SŁAWOMIR 153 10 b.d.
12 KĘDZIORA MARIUSZ 153 10 VIS
13 PACHOLIK KRZYSZTOF 147 11 b.d.
14 NOWAK SZYMON 143 12 b.d.
15 JACKOWSKI PIOTR 141 13 b.d.
16 STRZELCZYK PIOTR 139 14 VIS
17 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 128 15 b.d.
18 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 125 16 VIS
19 JĘDROWIAK MARIUSZ 124 17 b.d.
20 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 121 18 VIS
21 RUSZCZYŃSKA MARZENA 100 19 b.d.
22 LEWANDOWICZ ZOFIA 98 20 b.d.
23 ANDRZEJCZAK KAMIL 96 21 b.d.
24 GROTNIK KRZYSZTOF 96 21 b.d.
25 BUKOWSKI ZBIGNIEW 92 22 b.d.
26 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 91 23 b.d.
27 WOJTYSIAK AGATA 83 24 b.d.
28 URBANIAK RYSZARD 75 25 b.d.
29 CYFERT TOMASZ 71 26 b.d.
30 MARSZAŁEK ROBERT 64 27 b.d.
31 TULISZKA ZACHARIASZ 34 28 b.d.
32 CYRANIAK MICHAŁ 26 29 b.d.

Karabin dowolny Kdw-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 NOWAKOWSKI BARTOSZ 190 1 b.d.
2 PRZEWOŹNA IRENA 180 2 b.d.
3 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 179 3 VIS
4 MAŁYSZEK ARTUR 178 4 VIS
5 KĘDZIORA MARIUSZ 169 5 VIS
6 WYRZYKIEWICZ KAZIMIERZ 165 6 VIS
7 BOROWCZAK ARKADIUSZ 164 7 VIS
8 PRZEWOŹNY MARIUSZ 159 8 b.d.
9 LEWANDOWICZ LESZEK 157 9 VIS
10 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 151 10 VIS
11 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 149 11 VIS
12 MICHALCZYK SŁAWOMIR 148 12 b.d.
13 WOŹNIAKOWSKI JERZY 147 13 VIS
14 SKRZYPCZAK JANUSZ 146 14 b.d.
15 WASIELEWSKI SZYMON 145 15 b.d.
16 SZAMBURSKI MARIUSZ 144 16 b.d.
17 STRZELCZYK KAZIMIERZ 144 16 b.d.
18 JAGIEŁA JERZY 143 17 VIS
19 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 136 18 VIS
20 STRZELCZYK PIOTR 136 18 VIS
21 SOBKOWIAK IRENEUSZ 136 18 VIS
22 GRZYMAŁA DANIEL 133 19 VIS
23 PIOSIK WITOLD 131 20 VIS
24 ROBACZYŃSKI PIOTR 131 20 b.d.
25 WAWRZYNIAK MICHAŁ 127 21 VIS
26 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 127 21 VIS
27 S********* K******** 122 22 VIS
28 GŁOWACZ KRZYSZTOF 121 23 b.d.
29 RATAJCZAK MAREK 120 24 b.d.
30 MAŁECKI ŁUKASZ 118 25 VIS
31 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 117 26 VIS
32 ANDRZEJCZAK KAMIL 115 27 b.d.
33 KNAPKIEWICZ MACIEJ 115 27 VIS
34 MARSZAŁEK ROBERT 114 28 b.d.
35 BANASZEK GRZEGORZ 113 29 b.d.
36 NOWAK SZYMON 112 30 b.d.
37 MATURSKI TOMASZ 112 30 VIS
38 BAZAK SEBASTIAN 104 31 b.d.
39 IGNASZAK KRZYSZTOF 103 32 VIS
40 DOJCZ TOMASZ 101 33 VIS
41 MANDAT MACIEJ 101 33 VIS
42 LEWANDOWICZ ZOFIA 97 34 b.d.
43 PAWLAK MAREK 96 35 b.d.
44 GROTNIK KRZYSZTOF 94 36 b.d.
45 DOBROŃ ROBERT 89 37 b.d.
46 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 88 38 b.d.
47 CELEBAŃSKI SYLWESTER 87 39 b.d.
48 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 86 40 VIS
49 MAĆKOWIAK MACIEJ 84 41 VIS
50 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 79 42 b.d.
51 JACKOWSKI PIOTR 78 43 b.d.
52 TULISZKA ZACHARIASZ 76 44 b.d.
53 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 74 45 VIS
54 NOWAK RAFAŁ 72 46 b.d.
55 CYFERT TOMASZ 68 47 b.d.
56 BUKOWSKI ZBIGNIEW 67 48 b.d.
57 WOJCIECHOWSKI PIOTR 66 49 VIS
58 JAGIEŁA DAWID 59 50 b.d.
59 RADOJEWSKA PAULINA 55 51 b.d.
60 ROBACZYŃSKI BOGUMIŁ 51 52 b.d.
61 CYRANIAK SARA 51 52 b.d.
62 CYRANIAK MICHAŁ 22 53 b.d.
63 WOJTYSIAK AGATA 8 54 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy