Wyniki zawodów

Strzelnica VIS w Gostyniu 08.03.2020

Pistolet centralnego zapłonu Pcz-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 185 1 VIS
2 WASIELEWSKI SZYMON 185 2 b.d.
3 ZIELIŃSKI MARIAN 181 3 b.d.
4 DRESZER ANDRZEJ 178 4 VIS
5 SOLIWODA RAFAŁ 178 5 VIS
6 OLEJNICZAK JACEK 172 6 b.d.
7 MAŁYSZEK ARTUR 167 7 VIS
8 BIEŃKOWSKI JACEK 167 7 VIS
9 GAŁĘZOWSKI GRZEGORZ 166 8 b.d.
10 PALKA MAREK 163 9 VIS
11 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 160 10 VIS
12 S********* T***** 159 11 VIS
13 DUCZMAL MACIEJ 159 11 b.d.
14 SIPIAK MARCIN 157 12 b.d.
15 ŚWIDERSKI WIESŁAW 157 12 VIS
16 ANDRZEJEWSKI ADRIAN 156 13 VIS
17 J**** M**** 156 13 b.d.
18 LECZYKIEWICZ MARCIN 155 14 VIS
19 BANASZEK BARTOSZ 155 14 b.d.
20 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 155 14 VIS
21 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 153 15 VIS
22 OLEJNICZAK MARCIN 151 16 VIS
23 ADAMKOWSKI ANDRZEJ 148 17 VIS
24 WODNICZAK MARCIN 145 18 b.d.
25 JASTRZĘBSKI TOMASZ 144 19 VIS
26 CYRANIAK ALEKSANDER 142 20 b.d.
27 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 140 21 VIS
28 MICHALCZYK SŁAWOMIR 138 22 b.d.
29 GŁOWACZ KRZYSZTOF 130 23 b.d.
30 RATAJCZAK MAREK 130 23 b.d.
31 KĘDZIORA MARIUSZ 129 24 VIS
32 BARTKOWIAK KAROL 129 24 b.d.
33 SOBCZAK DOMINIK 128 25 b.d.
34 BOWSZA MARCIN 127 26 b.d.
35 ROSA SEWERYN 125 27 VIS
36 MATYSIAK MICHAŁ 123 28 VIS
37 JASTRZĘBSKA JULIA 122 29 b.d.
38 MAJCHRZAK ADAM 121 30 VIS
39 TRZCIŃSKI WOJCIECH 120 31 b.d.
40 IDZIK SŁAWOMIR 119 32 b.d.
41 BANASZEK GRZEGORZ 119 32 b.d.
42 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 114 33 VIS
43 JAGIEŁA JERZY 111 34 VIS
44 MAĆKOWIAK MACIEJ 110 35 VIS
45 KACZMAREK ZBIGNIEW 110 35 VIS
46 O**** D****** 109 36 VIS
47 JÓŹWIAK JACEK 105 37 VIS
48 HERKA BARTOSZ 105 37 b.d.
49 ŻURAWIK PIOTR 105 37 VIS
50 SZYDLIK ŁUKASZ 104 38 b.d.
51 CYRANIAK SARA 104 38 b.d.
52 MANDAT MACIEJ 104 38 VIS
53 SIUDAK ANDRZEJ 102 39 b.d.
54 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 101 40 VIS
55 CZAPLICKI TOMASZ 96 41 b.d.
56 WOŹNIAKOWSKI JERZY 95 42 VIS
57 OLEJNICZAK ALEKSANDER 95 42 b.d.
58 TRZCIŃSKI JAN 92 43 VIS
59 FILIPOWSKI RAFAŁ 88 44 b.d.
60 OSIŃSKI ROMAN 88 44 b.d.
61 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 88 44 b.d.
62 NYCH JAROSŁAW 87 45 VIS
63 GŁADCZAK ADAM 86 46 b.d.
64 STASZAK ŁUKASZ 85 47 VIS
65 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 80 48 VIS
66 BANASZAK FILIP 80 48 b.d.
67 KNAPKIEWICZ PIOTR 78 49 VIS
68 ZACHWIEJA MAREK 62 50 b.d.
69 BUKOWSKI ZBIGNIEW 54 51 b.d.
70 KNAPKIEWICZ MACIEJ 41 52 VIS
71 KRYSIAK SEBASTIAN 34 53 VIS
72 CYBULSKI MIROSŁAW 15 54 VIS
73 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 8 55 b.d.

Pistolet sportowy Psp-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 186 1 VIS
2 DRESZER ANDRZEJ 186 2 VIS
3 DEMSKI ZENON 185 3 b.d.
4 PIASNY PAWEŁ 184 4 VIS
5 ZIELIŃSKI MARIAN 181 5 b.d.
6 WASIELEWSKI SZYMON 179 6 b.d.
7 BIEŃKOWSKI JACEK 178 7 VIS
8 MAŃKOWSKI DARIUSZ 172 8 VIS
9 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 166 9 VIS
10 PALKA MAREK 162 10 VIS
11 LECZYKIEWICZ MARCIN 157 11 VIS
12 GAŁĘZOWSKI GRZEGORZ 153 12 b.d.
13 TRZCIŃSKI WOJCIECH 152 13 b.d.
14 S********* T***** 150 14 VIS
15 O**** D****** 145 15 VIS
16 TRZCIŃSKI JAN 143 16 VIS
17 SIPIAK MARCIN 138 17 b.d.
18 S********* K******** 133 18 VIS
19 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 133 18 b.d.
20 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 126 19 b.d.
21 NYCH JAROSŁAW 124 20 VIS
22 PATEREK TOMASZ 110 21 VIS
23 JÓŹWIAK JACEK 107 22 VIS
24 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 105 23 VIS
25 WAWRZYNIAK MICHAŁ 105 23 VIS
26 WASILEWSKI WALDEMAR 103 24 VIS
27 STASZAK ŁUKASZ 102 25 VIS
28 ŚWIDERSKI WIESŁAW 101 26 VIS
29 SKRZYPCZAK JANUSZ 95 27 b.d.
30 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 95 27 VIS
31 BUKOWSKI ZBIGNIEW 93 28 b.d.
32 FILIPOWSKI RAFAŁ 91 29 b.d.
33 ŻURAWIK PIOTR 91 29 VIS
34 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 84 30 b.d.

Pistolet małokalibrowy Pm

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 186 1 VIS
2 WASIELEWSKI SZYMON 184 2 b.d.
3 DEMSKI ZENON 180 3 b.d.
4 GŁOWACZ KRZYSZTOF 177 4 b.d.
5 MAŁYSZEK ARTUR 177 4 VIS
6 WYRZYKIEWICZ KAZIMIERZ 167 5 VIS
7 MAĆKOWIAK MACIEJ 167 5 VIS
8 BOROWCZAK ARKADIUSZ 164 6 VIS
9 SOBCZAK DOMINIK 157 7 b.d.
10 J**** M**** 153 8 b.d.
11 ADAMKOWSKI ANDRZEJ 152 9 VIS
12 KRYSIAK SEBASTIAN 152 9 VIS
13 ZACHWIEJA MAREK 151 10 b.d.
14 WOŹNIAKOWSKI JERZY 147 11 VIS
15 OSIŃSKI ROMAN 140 12 b.d.
16 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 133 13 VIS
17 NOWAKOWSKI BARTOSZ 115 14 b.d.
18 MANDAT MACIEJ 114 15 VIS
19 MATYSIAK MICHAŁ 108 16 VIS
20 JACKOWSKI PIOTR 106 17 b.d.
21 SZYDLIK ŁUKASZ 101 18 b.d.
22 PODGÓRSKI JACEK 96 19 b.d.
23 OLEJNICZAK ALEKSANDER 95 20 b.d.
24 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 90 21 b.d.
25 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 76 22 b.d.
26 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 65 23 b.d.
27 LEWANDOWICZ ZOFIA 61 24 b.d.

Karabin dowolny Kdw-20

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 NOWAKOWSKI BARTOSZ 191 1 b.d.
2 BOROWCZAK ARKADIUSZ 176 2 VIS
3 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 175 3 VIS
4 WYRZYKIEWICZ KAZIMIERZ 169 4 VIS
5 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 166 5 VIS
6 MAŁYSZEK ARTUR 163 6 VIS
7 IDZIK SŁAWOMIR 161 7 b.d.
8 SKRZYPCZAK JANUSZ 158 8 b.d.
9 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 154 9 VIS
10 KĘDZIORA MARIUSZ 154 9 VIS
11 KNAPKIEWICZ PIOTR 151 10 VIS
12 WAWRZYNIAK MICHAŁ 150 11 VIS
13 TRZCIŃSKI WOJCIECH 149 12 b.d.
14 MICHALCZYK SŁAWOMIR 148 13 b.d.
15 CYRANIAK ALEKSANDER 144 14 b.d.
16 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 143 15 VIS
17 STRZELCZYK KAZIMIERZ 143 15 b.d.
18 WOŹNIAKOWSKI JERZY 143 15 VIS
19 TRZCIŃSKI JAN 142 16 VIS
20 WASIELEWSKI SZYMON 138 17 b.d.
21 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 137 18 VIS
22 WASILEWSKI WALDEMAR 137 18 VIS
23 SIUDAK ANDRZEJ 135 19 b.d.
24 LEWANDOWICZ LESZEK 134 20 VIS
25 S********* K******** 134 20 VIS
26 KNAPKIEWICZ MACIEJ 133 21 VIS
27 MANDAT MACIEJ 133 21 VIS
28 LEWANDOWICZ ZOFIA 127 22 b.d.
29 MAĆKOWIAK MACIEJ 125 23 VIS
30 O**** D****** 123 24 VIS
31 JACKOWSKI PIOTR 122 25 b.d.
32 RATAJCZAK MAREK 120 26 b.d.
33 NOWAK ROBERT 119 27 b.d.
34 OSIŃSKI ROMAN 118 28 b.d.
35 CZAPLICKI TOMASZ 118 28 b.d.
36 BAZAK SEBASTIAN 117 29 b.d.
37 PODGÓRSKI JACEK 116 30 b.d.
38 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 114 31 VIS
39 PAWŁOWSKI ŁUKASZ 113 32 b.d.
40 WODNICZAK MARCIN 111 33 b.d.
41 FILIPOWSKI RAFAŁ 111 33 b.d.
42 ROSA SEWERYN 111 33 VIS
43 DOBROŃ ROBERT 110 34 b.d.
44 JAGIEŁA JERZY 107 35 VIS
45 KRENC MARCIN 106 36 VIS
46 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 105 37 VIS
47 PATEREK TOMASZ 102 38 VIS
48 ŻURAWIK PIOTR 101 39 VIS
49 BUKOWSKI ZBIGNIEW 99 40 b.d.
50 SZCZEPANIAK DANIEL 98 41 VIS
51 BANASZEK GRZEGORZ 95 42 b.d.
52 ZACHWIEJA MAREK 92 43 b.d.
53 JÓŹWIAK JACEK 88 44 VIS
54 STASZAK ŁUKASZ 79 45 VIS
55 KRENC ANNA 73 46 VIS
56 KACZMAREK ZBIGNIEW 70 47 VIS
57 CYRANIAK SARA 69 48 b.d.
58 HERKA BARTOSZ 63 49 b.d.
59 KRYSIAK SEBASTIAN 59 50 VIS
60 NYCH JAROSŁAW 56 51 VIS

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy