Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krotoszynie 23.05.2021

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 ŚLICZNY ARTUR 178 1 VIS
2 SOLIWODA RAFAŁ 178 2 VIS
3 PIASNY PAWEŁ 177 3 VIS
4 WASIELEWSKI SZYMON 176 4 b.d.
5 DRESZER ANDRZEJ 175 5 VIS
6 GAŁĘZOWSKI GRZEGORZ 174 6 b.d.
7 BANASZEK BARTOSZ 171 7 b.d.
8 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 170 8 VIS
9 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 169 9 VIS
10 MAŃKOWSKI DARIUSZ 168 10 VIS
11 ŚLICZNA SYLWIA 160 11 VIS
12 MAŁYSZEK ARTUR 160 11 VIS
13 JAMRY MAREK 156 12 VIS
14 KOLANOWSKI WŁODZIMIERZ 156 12 b.d.
15 FRĄSZCZAK TOMASZ 154 13 b.d.
16 GAŁĘZOWSKA JOANNA 152 14 b.d.
17 DUCZMAL MACIEJ 149 15 b.d.
18 P********* T***** 148 16 VIS
19 GROBELNY KAROL 147 17 VIS
20 KOZŁOWSKI DAWID 147 17 VIS
21 POPRAWA PAWEŁ 145 18 VIS
22 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 140 19 VIS
23 KOZAK MATEUSZ 139 20 b.d.
24 LIPSKI JĘDRZEJ 139 20 b.d.
25 GRZYMAŁA DANIEL 139 20 VIS
26 JĘDROWIAK MARIUSZ 137 21 b.d.
27 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 137 21 VIS
28 SOBIŚ JAROSŁAW 137 21 b.d.
29 OLEJNICZAK MARCIN 137 21 VIS
30 TROJANEK PIOTR 135 22 b.d.
31 GRZELSKI TOMASZ 127 23 VIS
32 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 127 23 VIS
33 OLEJNICZAK JACEK 126 24 b.d.
34 KĘDZIORA MARIUSZ 124 25 VIS
35 SOBCZAK DOMINIK 124 25 b.d.
36 JASTRZĘBSKI TOMASZ 119 26 VIS
37 PERZ JAN 117 27 b.d.
38 MICHALCZYK SŁAWOMIR 117 27 b.d.
39 MATYSIAK MICHAŁ 116 28 VIS
40 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 114 29 VIS
41 KRAJKA MACIEJ 114 29 b.d.
42 KRENC ANNA 113 30 VIS
43 MAJCHRZAK PIOTR 109 31 VIS
44 IDZIK SŁAWOMIR 109 31 b.d.
45 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 109 31 b.d.
46 B**** M***** 106 32 b.d.
47 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 103 33 b.d.
48 BARTECKI MICHAŁ 103 33 VIS
49 J********** M***** 102 34 VIS
50 BARTECKI MAREK 100 35 b.d.
51 GUMÓŁKA MICHAŁ 100 35 b.d.
52 BANASZEK GRZEGORZ 96 36 b.d.
53 PATEREK KACPER 96 36 VIS
54 NOWAK ARTUR 96 36 VIS
55 K*** G******* 95 37 VIS
56 SZYMONIAK ARTUR 95 37 VIS
57 FILBEREK PAWEŁ 95 37 b.d.
58 GŁOWACZ KRZYSZTOF 92 38 b.d.
59 KRENC MARCIN 92 38 VIS
60 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 89 39 VIS
61 WOJCIECHOWSKI SZYMON 89 39 VIS
62 GAD RADOSŁAW 89 39 b.d.
63 URBANIAK RYSZARD 85 40 b.d.
64 WOJTKOWIAK JONASZ 85 40 b.d.
65 GROCHOWALSKI MARCIN 85 40 b.d.
66 KACZMAREK ZBIGNIEW 85 40 VIS
67 SOBIERAJ JANUSZ 84 41 b.d.
68 SOWIAK MICHAŁ 84 41 b.d.
69 KRYSZKIEWICZ HUBERT 81 42 VIS
70 SMARSZ BARTOSZ 79 43 b.d.
71 PAPYCH WOJCIECH 79 43 b.d.
72 JASKULSKI MAREK 77 44 b.d.
73 ZACHWIEJ KAROL 76 45 b.d.
74 ŚLEDŹ PIOTR 76 45 VIS
75 BIEŃKOWSKI JACEK 75 46 VIS
76 SOBIERAJ OLAF 75 46 b.d.
77 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 74 47 b.d.
78 MAĆKOWIAK MACIEJ 72 48 VIS
79 JANKOWIAK PAWEŁ 71 49 b.d.
80 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 65 50 b.d.
81 JURGA PAWEŁ 65 50 b.d.
82 RATAJCZAK MAREK 65 50 b.d.
83 ZACHWIEJ JAROSŁAW 65 50 b.d.
84 HAWRYLUK ARTUR 64 51 VIS
85 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 63 52 VIS
86 BARTCZAK AGNIESZKA 63 52 b.d.
87 PATEREK STANISŁAW 63 52 VIS
88 PAWLAK ZBYSZKO 63 52 VIS
89 WĘGLARZ SŁAWOMIR 63 52 b.d.
90 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 62 53 VIS
91 JAGIEŁA JERZY 60 54 VIS
92 MAJCHRZAK ADAM 57 55 VIS
93 HAMERSKI WOJCIECH 57 55 VIS
94 S********* K******** 55 56 VIS
95 JANKOWSKI PIOTR 55 56 VIS
96 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 53 57 b.d.
97 DAŃCZYSZYN DAWID 52 58 b.d.
98 BLOMA DARIUSZ 52 58 b.d.
99 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 51 59 VIS
100 ZMYŚLONY SŁAWOMIR 51 59 b.d.
101 FILBEREK BEATA 51 59 b.d.
102 TOMCZAK MACIEJ 50 60 b.d.
103 LEWANDOWSKI PAWEŁ 47 61 VIS
104 WALCZAK ŁUKASZ 47 61 b.d.
105 CZAPLICKI MIKOŁAJ 46 62 b.d.
106 PINCZYŃSKI JACEK 45 63 VIS
107 LECIEJ FRYDERYK 45 63 VIS
108 BLIGE MATEUSZ 45 63 b.d.
109 SIECZKA ANATOL 45 63 VIS
110 KOZANECKI STEFAN 44 64 VIS
111 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 44 64 b.d.
112 SIUDAK ANDRZEJ 42 65 b.d.
113 SIECZKA EMIL 42 65 VIS
114 DZIEDZIC PAWEŁ 42 65 b.d.
115 PRZYBYLSKA JOANNA 35 66 b.d.
116 CZAPLICKI MICHAŁ 34 67 b.d.
117 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 34 67 b.d.
118 SIECZKA DAMIAN 33 68 b.d.
119 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 32 69 VIS
120 KUCHARZYK ROBERT 29 70 b.d.
121 DZIKOWSKI ANDRZEJ 29 70 VIS
122 MARSZAŁEK ROBERT 26 71 b.d.
123 JAŹWIEC MARCIN 26 71 b.d.
124 CYRANIAK MICHAŁ 26 71 b.d.
125 SZYMCZAK KRZYSZTOF 22 72 VIS
126 SZLACHTA MARCIN 21 73 b.d.
127 MICHALAK MACIEJ 19 74 b.d.
128 WOŹNIAKOWSKI JERZY 18 75 VIS
129 BOROWY GRZEGORZ 17 76 b.d.
130 URBAŃSKI PAWEŁ 15 77 b.d.
131 GRADKOWSKI KAMIL 14 78 b.d.

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 185 1 VIS
2 DRESZER ANDRZEJ 183 2 VIS
3 GAŁĘZOWSKI GRZEGORZ 170 3 b.d.
4 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 169 4 VIS
5 B**** M***** 167 5 b.d.
6 SOLIWODA RAFAŁ 166 6 VIS
7 GAŁĘZOWSKA JOANNA 165 7 b.d.
8 LIPSKI JĘDRZEJ 163 8 b.d.
9 WASIELEWSKI SZYMON 152 9 b.d.
10 P******* G******* 148 10 b.d.
11 BANASZEK GRZEGORZ 143 11 b.d.
12 BANASZEK BARTOSZ 142 12 b.d.
13 POSPIECH MARCIN 136 13 b.d.
14 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 107 14 VIS
15 STACH ROBERT 105 15 b.d.
16 MARSZAŁEK ROBERT 102 16 b.d.
17 MAĆKOWIAK MACIEJ 99 17 VIS
18 BIEŃKOWSKI JACEK 98 18 VIS
19 ŚLEDŹ PIOTR 95 19 VIS
20 WOJTKOWIAK JONASZ 87 20 b.d.
21 KŁOSOWSKA SANDRA 86 21 b.d.
22 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 84 22 b.d.
23 BAZAK SEBASTIAN 82 23 b.d.
24 BLOMA DARIUSZ 72 24 b.d.
25 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 66 25 b.d.
26 HAWRYLUK ARTUR 64 26 VIS
27 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 64 26 VIS
28 SOWIAK MICHAŁ 63 27 b.d.
29 WALCZAK ŁUKASZ 63 27 b.d.
30 PRZYBYLSKA JOANNA 63 27 b.d.
31 BARTECKI MICHAŁ 60 28 VIS
32 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 58 29 VIS
33 MATYSIAK MICHAŁ 57 30 VIS
34 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 55 31 b.d.
35 LECIEJ FRYDERYK 55 31 VIS
36 JANKOWSKI PIOTR 54 32 VIS
37 DAŃCZYSZYN DAWID 53 33 b.d.
38 DZIEDZIC PAWEŁ 50 34 b.d.
39 BLIGE MATEUSZ 47 35 b.d.
40 PAWLAK ZBYSZKO 47 35 VIS
41 TOMCZAK MACIEJ 45 36 b.d.
42 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 45 36 VIS
43 LEWANDOWSKI PAWEŁ 32 37 VIS
44 URBANIAK RYSZARD 27 38 b.d.
45 BARTECKI MAREK 24 39 b.d.

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 186 1 b.d.
2 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 173 2 VIS
3 JAMRY MAREK 171 3 VIS
4 GAŁĘZOWSKI GRZEGORZ 169 4 b.d.
5 MAŁYSZEK ARTUR 162 5 VIS
6 JĘDROWIAK MARIUSZ 160 6 b.d.
7 FRĄSZCZAK TOMASZ 159 7 b.d.
8 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 153 8 VIS
9 GRZELSKI TOMASZ 152 9 VIS
10 SOBIERAJ JANUSZ 151 10 b.d.
11 NOWAK SZYMON 146 11 b.d.
12 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 135 12 VIS
13 JAŹWIEC MARCIN 134 13 b.d.
14 TROJANEK PIOTR 132 14 b.d.
15 JACKOWSKI PIOTR 132 14 b.d.
16 GAD RADOSŁAW 131 15 b.d.
17 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 126 16 VIS
18 WOŹNIAKOWSKI JERZY 125 17 VIS
19 KĘDZIORA MARIUSZ 124 18 VIS
20 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 123 19 b.d.
21 JASKULSKI MAREK 113 20 b.d.
22 PERZ JAN 112 21 b.d.
23 BAZAK SEBASTIAN 109 22 b.d.
24 ŚLEDŹ PIOTR 106 23 VIS
25 HAWRYLUK ARTUR 99 24 VIS
26 PAWLAK ZBYSZKO 95 25 VIS
27 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 95 25 b.d.
28 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 94 26 b.d.
29 PRZYBYLSKA JOANNA 89 27 b.d.
30 URBANIAK RYSZARD 89 27 b.d.
31 JANKOWSKI PIOTR 84 28 VIS
32 CZAPLICKI MIKOŁAJ 83 29 b.d.
33 LECIEJ FRYDERYK 81 30 VIS
34 CZAPLICKI MICHAŁ 79 31 b.d.
35 BLOMA DARIUSZ 73 32 b.d.
36 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 72 33 b.d.
37 DZIKOWSKI ANDRZEJ 72 33 VIS
38 DAŃCZYSZYN DAWID 69 34 b.d.
39 PINCZYŃSKI JACEK 65 35 VIS
40 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 64 36 VIS
41 OLESZCZAK DAWID 63 37 b.d.
42 WALCZAK ŁUKASZ 63 37 b.d.
43 FILBEREK PAWEŁ 59 38 b.d.
44 FILBEREK BEATA 59 38 b.d.
45 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 58 39 VIS
46 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 58 39 b.d.
47 JURGA PAWEŁ 55 40 b.d.
48 BLIGE MATEUSZ 51 41 b.d.
49 KŁOSOWSKA SANDRA 51 41 b.d.
50 MARSZAŁEK ROBERT 50 42 b.d.
51 KUCHARZYK ROBERT 48 43 b.d.
52 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 45 44 VIS
53 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 42 45 b.d.
54 CYRANIAK MICHAŁ 41 46 b.d.

Karabin centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 ŚLICZNY ARTUR 99 1 VIS
2 GRZYMAŁA DANIEL 98 2 VIS
3 PINCZYŃSKI JACEK 97 3 VIS
4 BANASZEK BARTOSZ 97 4 b.d.
5 B**** M***** 96 5 b.d.
6 KOLANOWSKI WŁODZIMIERZ 94 6 b.d.
7 SKRZYPCZAK JANUSZ 94 6 b.d.
8 MAŃKOWSKI DARIUSZ 92 7 VIS
9 BANASZEK GRZEGORZ 91 8 b.d.
10 KOZŁOWSKI DAWID 90 9 VIS
11 GROBELNY KAROL 90 9 VIS
12 P******* G******* 90 9 b.d.
13 SZYMCZAK KRZYSZTOF 88 10 VIS
14 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 88 10 VIS
15 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 87 11 b.d.
16 SZAMBURSKI MARIUSZ 87 11 b.d.
17 KOZAK MATEUSZ 87 11 b.d.
18 J********** M***** 85 12 VIS
19 JASTRZĘBSKI TOMASZ 83 13 VIS
20 MAŁYSZEK ARTUR 79 14 VIS
21 WOŹNIAKOWSKI JERZY 78 15 VIS
22 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 77 16 b.d.
23 STACH ROBERT 77 16 b.d.
24 BARTECKI MICHAŁ 75 17 VIS
25 SUCHODOLSKI MARCIN 73 18 b.d.
26 BARTECKI MAREK 67 19 b.d.
27 JERCHA GRZEGORZ 61 20 VIS
28 ŚLEDŹ PIOTR 44 21 VIS
29 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 44 21 VIS
30 HAWRYLUK ARTUR 41 22 VIS
31 GŁOWACZ KRZYSZTOF 38 23 b.d.
32 SMARSZ BARTOSZ 36 24 b.d.
33 BLOMA DARIUSZ 36 24 b.d.
34 BAZAK SEBASTIAN 34 25 b.d.
35 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 33 26 b.d.
36 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 33 26 VIS
37 LECIEJ FRYDERYK 33 26 VIS
38 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 32 27 b.d.
39 PRZYBYLSKA JOANNA 31 28 b.d.
40 SOWIAK MICHAŁ 31 28 b.d.
41 PAWLAK ZBYSZKO 30 29 VIS
42 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 29 30 b.d.
43 DAŃCZYSZYN DAWID 27 31 b.d.
44 URBANIAK RYSZARD 25 32 b.d.
45 JANKOWSKI PIOTR 25 32 VIS
46 BLIGE MATEUSZ 22 33 b.d.
47 MARSZAŁEK ROBERT 21 34 b.d.
48 SZADEL SEBASTIAN 19 35 VIS
49 FILBEREK BEATA 19 35 b.d.
50 FILBEREK PAWEŁ 17 36 b.d.
51 WALCZAK ŁUKASZ 16 37 b.d.
52 BLIGE PIOTR 12 38 b.d.

Karabin wojskowo-historyczny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 139 1 b.d.
2 OLEJNICZAK JACEK 128 2 b.d.
3 WASIELEWSKI SZYMON 124 3 b.d.
4 LIPSKI JĘDRZEJ 122 4 b.d.
5 JAMRY MAREK 111 5 VIS
6 BANASZEK BARTOSZ 110 6 b.d.
7 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 110 6 b.d.
8 KOZŁOWSKI DAWID 97 7 VIS
9 P******* G******* 94 8 b.d.
10 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 90 9 VIS
11 POPRAWA PAWEŁ 89 10 VIS
12 MAŁYSZEK ARTUR 88 11 VIS
13 TROJANEK PIOTR 88 11 b.d.
14 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 87 12 VIS
15 SOBIERAJ JANUSZ 82 13 b.d.
16 DZIKOWSKI ANDRZEJ 79 14 VIS
17 WOJTKOWIAK JONASZ 75 15 b.d.
18 WOJCIECHOWSKI SZYMON 70 16 VIS
19 KĘDZIORA MARIUSZ 69 17 VIS
20 DAŃCZYSZYN DAWID 62 18 b.d.
21 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 62 18 VIS
22 PINCZYŃSKI JACEK 62 18 VIS
23 GROBELNY KAROL 61 19 VIS
24 SZYMONIAK ARTUR 60 20 VIS
25 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 57 21 VIS
26 KUCHARZYK ROBERT 55 22 b.d.
27 SOWIAK MICHAŁ 55 22 b.d.
28 DUCZMAL MACIEJ 54 23 b.d.
29 SOBCZAK DOMINIK 52 24 b.d.
30 FILBEREK PAWEŁ 52 24 b.d.
31 BLOMA DARIUSZ 52 24 b.d.
32 PRZYBYLSKA JOANNA 51 25 b.d.
33 S********* K******** 49 26 VIS
34 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 47 27 VIS
35 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 47 27 b.d.
36 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 47 27 b.d.
37 URBANIAK RYSZARD 47 27 b.d.
38 GRADKOWSKI KAMIL 47 27 b.d.
39 HAWRYLUK ARTUR 45 28 VIS
40 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 45 28 b.d.
41 K*** G******* 45 28 VIS
42 ŚLEDŹ PIOTR 44 29 VIS
43 JASTRZĘBSKI TOMASZ 44 29 VIS
44 SOBIŚ JAROSŁAW 44 29 b.d.
45 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 44 29 VIS
46 SZAMBURSKI MARIUSZ 41 30 b.d.
47 JACKOWSKI PIOTR 41 30 b.d.
48 MARSZAŁEK ROBERT 41 30 b.d.
49 WĘGLARZ SŁAWOMIR 41 30 b.d.
50 ZMYŚLONY SŁAWOMIR 41 30 b.d.
51 JANKOWIAK PAWEŁ 41 30 b.d.
52 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 41 30 b.d.
53 PAWLAK ZBYSZKO 39 31 VIS
54 MICHALCZYK SŁAWOMIR 39 31 b.d.
55 GŁOWACZ KRZYSZTOF 38 32 b.d.
56 GROCHOWALSKI MARCIN 38 32 b.d.
57 JANKOWSKI PIOTR 37 33 VIS
58 ZACHWIEJ KAROL 37 33 b.d.
59 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 37 33 VIS
60 SZYMCZAK KRZYSZTOF 37 33 VIS
61 FILBEREK BEATA 36 34 b.d.
62 LECIEJ FRYDERYK 36 34 VIS
63 WALCZAK ŁUKASZ 36 34 b.d.
64 BLIGE PIOTR 36 34 b.d.
65 GAD RADOSŁAW 35 35 b.d.
66 BLIGE MATEUSZ 34 36 b.d.
67 JASKULSKI MAREK 33 37 b.d.
68 ZACHWIEJ JAROSŁAW 33 37 b.d.
69 OLESZCZAK DAWID 33 37 b.d.
70 PATEREK STANISŁAW 32 38 VIS
71 KOZANECKI STEFAN 31 39 VIS
72 P********* T***** 28 40 VIS
73 PATEREK KACPER 28 40 VIS
74 SOBIERAJ OLAF 21 41 b.d.
75 J********** M***** 19 42 VIS
76 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 16 43 b.d.
77 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 14 44 VIS
78 NOWAK ARTUR 13 45 VIS
79 DZIEDZIC PAWEŁ 12 46 b.d.
80 TOMCZAK MACIEJ 11 47 b.d.
81 LEWANDOWSKI PAWEŁ 10 48 VIS
82 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 8 49 VIS
83 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 8 49 VIS
84 PERZ JAN 7 50 b.d.
85 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 7 50 b.d.
86 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 6 51 VIS
87 BOROWY GRZEGORZ 1 52 b.d.
88 HAMERSKI WOJCIECH 1 52 VIS

Strzelba - rzutki (Trap)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 BANASZEK BARTOSZ 11 1 b.d.
2 KRENC MARCIN 10 2 VIS
3 RATAJCZAK MAREK 10 3 b.d.
4 KAŹMIERCZAK SŁAWOMIR 9 4 b.d.
5 ŻYSZKIEWICZ JAROSŁAW 8 5 b.d.
6 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 13 6 VIS
7 B**** M***** 12 7 b.d.
8 KRYSZKIEWICZ HUBERT 12 7 VIS
9 SOBIERAJ JANUSZ 12 7 b.d.
10 MAĆKOWIAK MACIEJ 11 8 VIS
11 FILARY ADRIAN 11 8 VIS
12 ZABIEGŁO EDWARD 11 8 b.d.
13 PIASNY PAWEŁ 11 8 VIS
14 FILA ANDRZEJ 11 8 b.d.
15 S********* K******** 11 8 VIS
16 JERCHA GRZEGORZ 10 9 VIS
17 BANASZAK ANTONI 10 9 b.d.
18 P********* T***** 9 10 VIS
19 GUMÓŁKA MICHAŁ 9 10 b.d.
20 WOJTKOWIAK JONASZ 8 11 b.d.
21 KACZMAREK ZBIGNIEW 8 11 VIS
22 SZLACHTA MARCIN 8 11 b.d.
23 BARTECKI MICHAŁ 8 11 VIS
24 SOBIŚ JAROSŁAW 8 11 b.d.
25 SZADEL SEBASTIAN 8 11 VIS
26 POPRAWA PAWEŁ 7 12 VIS
27 PAPYCH WOJCIECH 7 12 b.d.
28 J********** M***** 7 12 VIS
29 SUCHODOLSKI MARCIN 7 12 b.d.
30 ŚLEDŹ PIOTR 7 12 VIS
31 DAŃCZYSZYN DAWID 7 12 b.d.
32 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 7 12 b.d.
33 JAGIEŁA JERZY 7 12 VIS
34 LECIEJ FRYDERYK 6 13 VIS
35 PATEREK STANISŁAW 6 13 VIS
36 LEWANDOWSKI PAWEŁ 6 13 VIS
37 URBANIAK RYSZARD 6 13 b.d.
38 JAMRY MAREK 6 13 VIS
39 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 6 13 b.d.
40 CZAPLICKI MICHAŁ 6 13 b.d.
41 FILARY KRZYSZTOF 6 13 VIS
42 ANDRZEJCZAK KAMIL 6 13 b.d.
43 WALCZAK ŁUKASZ 6 13 b.d.
44 CZAPLICKI TOMASZ 6 13 b.d.
45 DZIEDZIC PAWEŁ 6 13 b.d.
46 BARTECKI MAREK 6 13 b.d.
47 ŁAKUCEWICZ MIROSŁAW 6 13 b.d.
48 PAWLAK ZBYSZKO 6 13 VIS
49 PRZYBYLSKA JOANNA 6 13 b.d.
50 DUCZMAL MACIEJ 6 13 b.d.
51 MICHALCZYK SŁAWOMIR 5 14 b.d.
52 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 5 14 VIS
53 STACH ROBERT 5 14 b.d.
54 PINCZYŃSKI JACEK 5 14 VIS
55 TOMCZAK MACIEJ 5 14 b.d.
56 OLESZCZAK DAWID 5 14 b.d.
57 JANKOWIAK PAWEŁ 5 14 b.d.
58 BLIGE MATEUSZ 5 14 b.d.
59 DZIKOWSKI ANDRZEJ 5 14 VIS
60 ZACHWIEJ KAROL 5 14 b.d.
61 HAWRYLUK ARTUR 5 14 VIS
62 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 5 14 b.d.
63 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 5 14 VIS
64 FRĄSZCZAK TOMASZ 5 14 b.d.
65 FILBEREK BEATA 5 14 b.d.
66 BLOMA DARIUSZ 5 14 b.d.
67 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 4 15 VIS
68 KĘDZIORA MARIUSZ 4 15 VIS
69 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 4 15 b.d.
70 KOZAK MATEUSZ 4 15 b.d.
71 WOŹNIAKOWSKI JERZY 4 15 VIS
72 K*** G******* 4 15 VIS
73 BLIGE PIOTR 4 15 b.d.
74 MICHALAK MACIEJ 4 15 b.d.
75 JANKOWSKI PIOTR 4 15 VIS
76 PATEREK KACPER 4 15 VIS
77 JACKOWSKI PIOTR 4 15 b.d.
78 GROCHOWALSKI MARCIN 4 15 b.d.
79 BANASZEK GRZEGORZ 4 15 b.d.
80 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 4 15 VIS
81 SOWIAK MICHAŁ 4 15 b.d.
82 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 4 15 b.d.
83 SIUDAK ANDRZEJ 4 15 b.d.
84 ZACHWIEJ JAROSŁAW 4 15 b.d.
85 WĘGLARZ SŁAWOMIR 3 16 b.d.
86 FILBEREK PAWEŁ 3 16 b.d.
87 CZAPLICKI MIKOŁAJ 3 16 b.d.
88 GRADKOWSKI KAMIL 2 17 b.d.
89 CYRANIAK SARA 2 17 b.d.
90 SZYMONIAK ARTUR 1 18 VIS
91 RYSZARD RADEK 1 18 b.d.
92 MARSZAŁEK ROBERT 1 18 b.d.

Strzelba - rzutki (Skeet)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 22 1 b.d.
2 ZABIEGŁO EDWARD 20 2 b.d.
3 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 18 3 VIS
4 KRENC MARCIN 13 4 VIS
5 KRYSZKIEWICZ HUBERT 9 5 VIS
6 PAWLAK ZBYSZKO 8 6 VIS
7 HAWRYLUK ARTUR 7 7 VIS
8 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 7 7 b.d.
9 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 7 7 VIS
10 LECIEJ FRYDERYK 7 7 VIS
11 WALCZAK ŁUKASZ 6 8 b.d.
12 ŚLEDŹ PIOTR 6 8 VIS
13 PRZYBYLSKA JOANNA 6 8 b.d.
14 DAŃCZYSZYN DAWID 6 8 b.d.
15 KOZAK MATEUSZ 6 8 b.d.
16 URBANIAK RYSZARD 6 8 b.d.
17 BLIGE MATEUSZ 5 9 b.d.
18 DZIKOWSKI ANDRZEJ 5 9 VIS
19 POŚWIATOWSKI WOJCIECH 5 9 b.d.
20 POPRAWA PAWEŁ 5 9 VIS
21 BLIGE PIOTR 4 10 b.d.
22 MARSZAŁEK ROBERT 4 10 b.d.
23 BLOMA DARIUSZ 4 10 b.d.
24 JANKOWSKI PIOTR 3 11 VIS

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy