Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krotoszynie 02.04.2023

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SŁOMA SZYMON 175 1 b.d.
2 DRESZER ANDRZEJ 175 2 VIS
3 CZAPLICKI SZYMON 170 3 b.d.
4 RATAJCZAK TOMASZ 170 4 b.d.
5 P********* T***** 168 5 VIS
6 DUCZMAL MACIEJ 166 6 b.d.
7 SOLIWODA RAFAŁ 166 6 VIS
8 MAŃKOWSKI DARIUSZ 165 7 VIS
9 GROCHOWALSKI MARCIN 164 8 b.d.
10 STARCZEWSKI BARTOSZ 161 9 b.d.
11 DEMBIŃSKI MACIEJ 161 9 b.d.
12 B**** M***** 157 10 b.d.
13 BYCHOWIEC BARTOSZ 157 10 b.d.
14 SIPIAK MARCIN 155 11 b.d.
15 KRZYWONOS ADAM 154 12 VIS
16 JASTRZĘBSKI TOMASZ 150 13 VIS
17 KĘDZIORA MARIUSZ 145 14 VIS
18 KNYCHAŁA HUBERT 143 15 b.d.
19 KRAWIEC PRZEMYSŁAW 142 16 b.d.
20 GUMÓŁKA MICHAŁ 142 16 b.d.
21 JAMRY MAREK 139 17 VIS
22 GRZELSKI TOMASZ 138 18 VIS
23 KRENC MARCIN 138 18 VIS
24 GŁOWACKI MICHAŁ 138 18 b.d.
25 TOBOLSKI MARCIN 134 19 b.d.
26 WOJTKOWIAK JONASZ 133 20 b.d.
27 GROBELNY KAROL 131 21 VIS
28 NOWAK ROBERT 129 22 b.d.
29 KRENC ANNA 129 22 VIS
30 DOPIERAŁA PAWEŁ 127 23 b.d.
31 TOMASZEWSKI DAWID 126 24 b.d.
32 NICPOŃ JAKUB 126 24 b.d.
33 J********** M***** 125 25 VIS
34 GUMIENIAK ZBIGNIEW 125 25 b.d.
35 BARTECKI MICHAŁ 124 26 VIS
36 FILBEREK PAWEŁ 122 27 b.d.
37 ŻURAWIK PIOTR 121 28 VIS
38 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 118 29 VIS
39 WOŹNIAKOWSKI JERZY 115 30 VIS
40 SOWA PAWEŁ 109 31 b.d.
41 URBANIAK MICHAŁ 107 32 b.d.
42 BŁAŻEWICZ JACEK 106 33 b.d.
43 SKRZYPCZAK JANUSZ 106 33 b.d.
44 SZYMCZAK MARCIN 105 34 b.d.
45 MAĆKOWIAK MACIEJ 104 35 VIS
46 IDZIK SŁAWOMIR 104 35 b.d.
47 PIŃCZYŃSKI JACEK 104 35 b.d.
48 PRZEWOŹNA IRENA 102 36 b.d.
49 JOCHANIAK MAREK 100 37 b.d.
50 GAD RADOSŁAW 98 38 b.d.
51 STASZAK ŁUKASZ 98 38 VIS
52 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 97 39 b.d.
53 KACZMAREK ZBIGNIEW 95 40 VIS
54 FILBEREK KRZYSZTOF 94 41 b.d.
55 FILBEREK BEATA 91 42 b.d.
56 SOBIŚ JAROSŁAW 90 43 b.d.
57 TACIAK ROBERT 89 44 b.d.
58 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 88 45 b.d.
59 SROCZYŃSKI ROMAN 84 46 b.d.
60 ADAMKOWSKI ANDRZEJ 84 46 VIS
61 WOSIEK MAREK 83 47 b.d.
62 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 83 47 b.d.
63 TOMCZAK GRZEGORZ 79 48 b.d.
64 JAŹWIEC MARCIN 75 49 b.d.
65 WAŚKOWIAK MAREK 73 50 b.d.
66 CZAJKA MIKOŁAJ 70 51 b.d.
67 ANDRZEJEWSKI ADRIAN 69 52 VIS
68 SZCZAP DARIUSZ 59 53 b.d.
69 KŁOSOWSKA SANDRA 59 53 b.d.
70 STYCZYŃSKI KAROL 57 54 b.d.
71 SOBIERAJ JANUSZ 53 55 b.d.
72 HOJAK LESZEK 43 56 b.d.
73 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 43 56 b.d.
74 URBANIAK RYSZARD 32 57 b.d.
75 KUSTERKA BARTOSZ 24 58 b.d.
76 HERKA BARTOSZ 10 59 b.d.
77 WALKOWIAK ARTUR 1 60 b.d.

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 MAŃKOWSKI DARIUSZ 181 1 VIS
2 SŁOMA SZYMON 174 2 b.d.
3 GROCHOWALSKI MARCIN 173 3 b.d.
4 B**** M***** 172 4 b.d.
5 DRESZER ANDRZEJ 166 5 VIS
6 SOLIWODA RAFAŁ 165 6 VIS
7 KRZYWONOS ADAM 163 7 VIS
8 RATAJCZAK TOMASZ 160 8 b.d.
9 BYCHOWIEC BARTOSZ 144 9 b.d.
10 POSPIECH MARCIN 138 10 b.d.
11 BIEŃKOWSKI JACEK 137 11 VIS
12 KĘDZIERSKI GRZEGORZ 128 12 b.d.
13 NOWAK ROBERT 128 12 b.d.
14 MAĆKOWIAK MACIEJ 127 13 VIS
15 SZYMCZAK MARCIN 121 14 b.d.
16 GUMIENIAK ZBIGNIEW 121 14 b.d.
17 ADAMKOWSKI ANDRZEJ 113 15 VIS
18 HYBSZ DOMINIK 108 16 b.d.
19 PRZEWOŹNA IRENA 106 17 b.d.
20 TACIAK ROBERT 105 18 b.d.
21 GŁOWACKI MICHAŁ 105 18 b.d.
22 IDZIK SŁAWOMIR 105 18 b.d.
23 CZARNOTA KRZYSZTOF 104 19 b.d.
24 STASZAK ŁUKASZ 103 20 VIS
25 URBANIAK RYSZARD 99 21 b.d.
26 ŻURAWIK PIOTR 95 22 VIS
27 KRENC MARCIN 92 23 VIS
28 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 87 24 b.d.
29 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 86 25 b.d.
30 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 71 26 b.d.
31 DURCZEWSKI WOJCIECH 65 27 b.d.
32 KRENC ANNA 51 28 VIS

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK TOMASZ 173 1 b.d.
2 MARCISZEWSKI BARTOSZ 170 2 b.d.
3 GRZELSKI TOMASZ 164 3 VIS
4 GROBELNY KAROL 162 4 VIS
5 CZARNOTA KRZYSZTOF 160 5 b.d.
6 JAMRY MAREK 160 5 VIS
7 RATAJCZAK PIOTR 155 6 b.d.
8 KĘDZIERSKI GRZEGORZ 152 7 b.d.
9 GROCHOWALSKI MARCIN 152 7 b.d.
10 NICPOŃ JAKUB 150 8 b.d.
11 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 148 9 b.d.
12 KĘDZIORA MARIUSZ 140 10 VIS
13 GŁOWACKI MICHAŁ 138 11 b.d.
14 NOWAK ROBERT 138 11 b.d.
15 KNYCHAŁA HUBERT 137 12 b.d.
16 RATAJCZAK ANDRZEJ 135 13 b.d.
17 ŻURAWIK PIOTR 131 14 VIS
18 POSPIECH MARCIN 128 15 b.d.
19 JACKOWSKI PIOTR 124 16 b.d.
20 GUMIENIAK ZBIGNIEW 122 17 b.d.
21 GAD RADOSŁAW 122 17 b.d.
22 IDZIK SŁAWOMIR 121 18 b.d.
23 STASZAK ŁUKASZ 121 18 VIS
24 URBANIAK RYSZARD 115 19 b.d.
25 SELBIRAK ARTUR 114 20 b.d.
26 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 112 21 VIS
27 SZYMCZAK MARCIN 106 22 b.d.
28 PRZEWOŹNA IRENA 105 23 b.d.
29 TACIAK ROBERT 97 24 b.d.
30 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 90 25 b.d.
31 WAŚKOWIAK MAREK 86 26 b.d.
32 DURCZEWSKI WOJCIECH 69 27 b.d.
33 KUSTERKA BARTOSZ 63 28 b.d.
34 WOJTKOWIAK JONASZ 49 29 b.d.

Pistolet szybkostrzelny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SŁOMA SZYMON 180 1 b.d.
2 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 174 2 b.d.
3 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 172 3 VIS
4 GROCHOWALSKI MARCIN 166 4 b.d.
5 GUMÓŁKA MICHAŁ 164 5 b.d.
6 SIPIAK MARCIN 155 6 b.d.
7 GROBELNY KAROL 155 6 VIS
8 WOSIEK MAREK 145 7 b.d.
9 JOCHANIAK MAREK 132 8 b.d.
10 SZYMCZAK MARCIN 130 9 b.d.
11 KĘDZIERSKI GRZEGORZ 129 10 b.d.
12 HERKA BARTOSZ 128 11 b.d.
13 KNYCHAŁA HUBERT 127 12 b.d.
14 SZYMONIAK ARTUR 119 13 VIS
15 ŻURAWIK PIOTR 114 14 VIS
16 GUMIENIAK ZBIGNIEW 110 15 b.d.
17 STASZAK ŁUKASZ 98 16 VIS
18 PRZEWOŹNA IRENA 89 17 b.d.
19 TACIAK ROBERT 88 18 b.d.
20 IDZIK SŁAWOMIR 88 18 b.d.
21 SKRZYPCZAK JANUSZ 78 19 b.d.
22 URBANIAK RYSZARD 69 20 b.d.
23 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 49 21 b.d.

Karabin centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 JAŹWIEC MARCIN 100 1 b.d.
2 SKRZYPCZAK JANUSZ 97 2 b.d.
3 SZCZOTKA GRZEGORZ 97 3 VIS
4 WAŚKOWIAK MAREK 95 4 b.d.
5 BYCHOWIEC BARTOSZ 94 5 b.d.
6 DOPIERAŁA PAWEŁ 92 6 b.d.
7 B**** M***** 92 6 b.d.
8 TOMASZEWSKI DAWID 91 7 b.d.
9 TOMCZAK GRZEGORZ 90 8 b.d.
10 WOSIEK MAREK 90 8 b.d.
11 J********** M***** 84 9 VIS
12 SZAMBURSKI MARIUSZ 83 10 b.d.
13 MARCISZEWSKI BARTOSZ 81 11 b.d.
14 JASTRZĘBSKI TOMASZ 80 12 VIS
15 WOŹNIAKOWSKI JERZY 76 13 VIS
16 DEMBIŃSKI MACIEJ 73 14 b.d.
17 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 69 15 b.d.
18 HOJAK LESZEK 66 16 b.d.
19 BARTECKI MICHAŁ 66 16 VIS
20 IDZIK SŁAWOMIR 64 17 b.d.
21 FILBEREK PAWEŁ 62 18 b.d.
22 HERKA BARTOSZ 61 19 b.d.
23 FILBEREK BEATA 44 20 b.d.
24 BARTKOWIAK STANISŁAW 44 20 b.d.
25 URBANIAK RYSZARD 41 21 b.d.
26 FILBEREK KRZYSZTOF 37 22 b.d.
27 PRZEWOŹNA IRENA 36 23 b.d.
28 ŻURAWIK PIOTR 35 24 VIS
29 OLEJNICZAK MARCIN 33 25 VIS
30 BŁAŻEWICZ JACEK 33 25 b.d.
31 STASZAK ŁUKASZ 33 25 VIS
32 SZYMCZAK MARCIN 33 25 b.d.
33 NICPOŃ JAKUB 31 26 b.d.
34 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 29 27 b.d.
35 OLEJNICZAK JACEK 28 28 b.d.
36 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 28 28 VIS
37 POSPIECH MARCIN 28 28 b.d.
38 KACZMAREK IZABELA 28 28 b.d.
39 GUMIENIAK ZBIGNIEW 27 29 b.d.
40 PIŃCZYŃSKI JACEK 25 30 b.d.
41 WALCZAK ŁUKASZ 19 31 b.d.
42 TACIAK ROBERT 19 31 b.d.

Karabin wojskowo-historyczny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 136 1 b.d.
2 MAŃKOWSKI DARIUSZ 131 2 VIS
3 BANASZEK BARTOSZ 127 3 b.d.
4 ANDRZEJEWSKI ADRIAN 123 4 VIS
5 JOCHANIAK MAREK 113 5 b.d.
6 P********* T***** 100 6 VIS
7 SŁOMA SZYMON 91 7 b.d.
8 BYCHOWIEC BARTOSZ 88 8 b.d.
9 GROBELNY KAROL 88 8 VIS
10 HYBSZ DOMINIK 87 9 b.d.
11 GRZELSKI TOMASZ 85 10 VIS
12 SOBIERAJ JANUSZ 81 11 b.d.
13 BANASZEK GRZEGORZ 80 12 b.d.
14 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 79 13 b.d.
15 DEMBIŃSKI MACIEJ 75 14 b.d.
16 KĘDZIERSKI GRZEGORZ 69 15 b.d.
17 WOSIEK MAREK 67 16 b.d.
18 IDZIK SŁAWOMIR 66 17 b.d.
19 GROCHOWALSKI MARCIN 66 17 b.d.
20 STYCZYŃSKI KAROL 63 18 b.d.
21 SOWA PAWEŁ 62 19 b.d.
22 TOMCZAK GRZEGORZ 62 19 b.d.
23 URBANIAK MICHAŁ 61 20 b.d.
24 NOWAK ROBERT 60 21 b.d.
25 JASTRZĘBSKI TOMASZ 57 22 VIS
26 J********** M***** 56 23 VIS
27 GUMIENIAK ZBIGNIEW 55 24 b.d.
28 RATAJCZAK PIOTR 51 25 b.d.
29 SZYMONIAK ARTUR 49 26 VIS
30 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 48 27 VIS
31 TACIAK ROBERT 47 28 b.d.
32 SZYMCZAK MARCIN 47 28 b.d.
33 OLEJNICZAK MARCIN 44 29 VIS
34 MACHNIK DAWID 35 30 b.d.
35 GAD RADOSŁAW 33 31 b.d.
36 SZCZAP DARIUSZ 32 32 b.d.
37 ŻURAWIK PIOTR 32 32 VIS
38 STASZAK ŁUKASZ 25 33 VIS
39 URBANIAK RYSZARD 23 34 b.d.
40 PRZEWOŹNA IRENA 17 35 b.d.
41 SOBIŚ JAROSŁAW 6 36 b.d.
42 RATAJCZAK ANDRZEJ 1 37 b.d.

Strzelba - rzutki (Trap)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 14 1 b.d.
2 SOBIERAJ JANUSZ 12 2 b.d.
3 GIEZEK ROBERT 12 3 b.d.
4 CZAPLICKI SZYMON 11 4 b.d.
5 HOJAK LESZEK 10 5 b.d.
6 SZCZOTKA GRZEGORZ 17 6 VIS
7 BANASZEK BARTOSZ 15 7 b.d.
8 KRZYWONOS ADAM 12 8 VIS
9 HOJAK MATEUSZ 12 8 b.d.
10 TOBOLSKI MARCIN 12 8 b.d.
11 KACZMAREK ZBIGNIEW 12 8 VIS
12 GAD RADOSŁAW 12 8 b.d.
13 KRAWIEC PRZEMYSŁAW 11 9 b.d.
14 MAĆKOWIAK MACIEJ 11 9 VIS
15 NICPOŃ JAKUB 11 9 b.d.
16 GRZESIEK KRZYSZTOF 11 9 VIS
17 SROCZYŃSKI ROMAN 11 9 b.d.
18 B**** M***** 10 10 b.d.
19 CZARNOTA KRZYSZTOF 10 10 b.d.
20 CZAJKA MIKOŁAJ 9 11 b.d.
21 BANASZAK ANTONI 9 11 b.d.
22 TOMASZEWSKI DAWID 9 11 b.d.
23 WOJTKOWIAK JONASZ 8 12 b.d.
24 ANDRZEJCZAK KAMIL 8 12 b.d.
25 BANASZEK GRZEGORZ 7 13 b.d.
26 HERKA BARTOSZ 7 13 b.d.
27 KĘDZIERSKI GRZEGORZ 7 13 b.d.
28 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 6 14 b.d.
29 GUMIENIAK ZBIGNIEW 6 14 b.d.
30 STYCZYŃSKI KAROL 6 14 b.d.
31 FILBEREK KRZYSZTOF 6 14 b.d.
32 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S.J. 6 14 b.d.
33 FILBEREK PAWEŁ 6 14 b.d.
34 WAŚKOWIAK MAREK 6 14 b.d.
35 KĘDZIORA MARIUSZ 6 14 VIS
36 OLEJNICZAK JACEK 6 14 b.d.
37 SOBIŚ JAROSŁAW 6 14 b.d.
38 BŁAŻEWICZ JACEK 5 15 b.d.
39 ŻURAWIK PIOTR 5 15 VIS
40 POSPIECH MARCIN 5 15 b.d.
41 DUCZMAL MACIEJ 5 15 b.d.
42 IDZIK SŁAWOMIR 5 15 b.d.
43 BIERNAT PIOTR 5 15 b.d.
44 GŁOWACZ KRZYSZTOF 5 15 b.d.
45 WALCZAK ŁUKASZ 5 15 b.d.
46 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 5 15 b.d.
47 PRZEWOŹNA IRENA 5 15 b.d.
48 ZYCH PIOTR 4 16 VIS
49 SZYMCZAK MARCIN 4 16 b.d.
50 SZAMBURSKI MARIUSZ 4 16 b.d.
51 OLEJNICZAK MARCIN 4 16 VIS
52 KRZYWONOS JAN 4 16 VIS
53 BARTKOWIAK STANISŁAW 4 16 b.d.
54 BARTECKI MICHAŁ 4 16 VIS
55 KACZMAREK IZABELA 4 16 b.d.
56 URBANIAK RYSZARD 4 16 b.d.
57 PIŃCZYŃSKI JACEK 4 16 b.d.
58 STASZAK ŁUKASZ 4 16 VIS
59 TACIAK ROBERT 4 16 b.d.
60 FILBEREK BEATA 4 16 b.d.
61 URBANIAK MICHAŁ 4 16 b.d.
62 BŁAŻUTYCZ PAWEŁ 4 16 VIS
63 TOMCZAK GRZEGORZ 3 17 b.d.
64 SKRZYPCZAK JANUSZ 3 17 b.d.
65 SIPIAK MARCIN 3 17 b.d.
66 GŁOWACKI MICHAŁ 2 18 b.d.
67 SOWA PAWEŁ 2 18 b.d.
68 WALKOWIAK ARTUR 1 19 b.d.
69 J********** M***** 1 19 VIS

Strzelba precyzyjna

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 DEMBIŃSKI MACIEJ 98 1 b.d.
2 GROBELNY KAROL 97 2 VIS
3 GUMÓŁKA MICHAŁ 95 3 b.d.
4 SOLIWODA RAFAŁ 93 4 VIS
5 KNYCHAŁA HUBERT 91 5 b.d.
6 LEWANDOWICZ LESZEK 90 6 VIS
7 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 87 7 b.d.
8 MAŃKOWSKI DARIUSZ 86 8 VIS
9 RATAJCZAK TOMASZ 85 9 b.d.
10 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 83 10 b.d.
11 GROCHOWALSKI MARCIN 82 11 b.d.
12 RATAJCZAK MAREK 82 11 b.d.
13 DOPIERAŁA PAWEŁ 82 11 b.d.
14 SELBIRAK ARTUR 74 12 b.d.
15 GŁOWACKI MICHAŁ 72 13 b.d.
16 WOŹNIAKOWSKI JERZY 67 14 VIS
17 KĘDZIORA MARIUSZ 67 14 VIS
18 HYBSZ DOMINIK 64 15 b.d.
19 FILBEREK KRZYSZTOF 63 16 b.d.
20 ŻURAWIK PIOTR 62 17 VIS
21 SOBIERAJ JANUSZ 59 18 b.d.
22 BARTECKI MICHAŁ 57 19 VIS
23 SZYMCZAK MARCIN 57 19 b.d.
24 FILBEREK PAWEŁ 55 20 b.d.
25 TACIAK ROBERT 54 21 b.d.
26 ZYCH PIOTR 54 21 VIS
27 KACZMAREK IZABELA 52 22 b.d.
28 GŁOWACZ KRZYSZTOF 52 22 b.d.
29 SZAMBURSKI MARIUSZ 52 22 b.d.
30 BŁAŻEWICZ JACEK 52 22 b.d.
31 SIPIAK MARCIN 51 23 b.d.
32 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 51 23 b.d.
33 PIŃCZYŃSKI JACEK 47 24 b.d.
34 GUMIENIAK ZBIGNIEW 47 24 b.d.
35 ADAMKOWSKI ANDRZEJ 45 25 VIS
36 JACKOWSKI PIOTR 45 25 b.d.
37 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S.J. 44 26 b.d.
38 IDZIK SŁAWOMIR 44 26 b.d.
39 KRZYWONOS JAN 41 27 VIS
40 FILBEREK BEATA 40 28 b.d.
41 URBANIAK RYSZARD 36 29 b.d.
42 OLEJNICZAK JACEK 36 29 b.d.
43 PRZEWOŹNA IRENA 36 29 b.d.
44 OLEJNICZAK MARCIN 36 29 VIS
45 SKRZYPCZAK JANUSZ 35 30 b.d.
46 STASZAK ŁUKASZ 28 31 VIS

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy