Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krotoszynie 03.09.2023

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 KRATOWSKI GRZEGORZ 182 1 VIS
2 DRESZER ANDRZEJ 176 2 VIS
3 PIASNY PAWEŁ 174 3 VIS
4 GROCHOWALSKI MARCIN 170 4 b.d.
5 KARLIK SŁAWOMIR 168 5 b.d.
6 WASIELEWSKI SZYMON 166 6 b.d.
7 MATUSZAK WALDEMAR 165 7 b.d.
8 RATAJCZAK TOMASZ 165 7 b.d.
9 ZYCH DAMIAN 161 8 b.d.
10 DOJCZ TOMASZ 161 8 VIS
11 CYRANIAK ALEKSANDER 160 9 b.d.
12 JĘDRZEJCZAK ROBERT 160 9 b.d.
13 ŚLICZNY ARTUR 157 10 VIS
14 BIEŃKOWSKI JACEK 151 11 VIS
15 PRAŻANOWSKI MARIUSZ 151 11 b.d.
16 B**** M***** 151 11 b.d.
17 KACZMAREK ZBIGNIEW S.STANISŁAWA 150 12 b.d.
18 OLEJNIK KORNEL 145 13 b.d.
19 JAMRY MAREK 145 13 VIS
20 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S. JANUSZA 145 13 b.d.
21 HOJAK LESZEK 141 14 b.d.
22 KORNASZEWSKI GRZEGORZ 139 15 b.d.
23 KOZAK MATEUSZ 139 15 b.d.
24 ZYCH WOJCIECH 137 16 b.d.
25 WOŹNIAKOWSKI JERZY 135 17 VIS
26 POPRAWA PAWEŁ 134 18 VIS
27 GRZYMAŁA DANIEL 131 19 VIS
28 ŚLICZNA SYLWIA 130 20 VIS
29 RATAJCZAK ANDRZEJ 129 21 b.d.
30 ZIELIŃSKI RADOSŁAW 127 22 b.d.
31 TOMASZEWSKI DAWID 127 22 b.d.
32 GROBELNY KAROL 126 23 VIS
33 TOMCZAK MACIEJ 121 24 b.d.
34 SIECZKA ANATOL 121 24 VIS
35 BARTECKI MAREK 121 24 b.d.
36 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 121 24 b.d.
37 MOSKAL WOJCIECH 120 25 VIS
38 K*** G******* 119 26 VIS
39 SULEWSKI ŁUKASZ 118 27 VIS
40 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 114 28 VIS
41 WAŃSKI SZYMON 112 29 b.d.
42 SOBIŚ JAROSŁAW 112 29 b.d.
43 WĘGLARZ KRZYSZTOF 111 30 b.d.
44 ADAMKOWSKI ANDRZEJ 108 31 VIS
45 KOTECKI TOMASZ 108 31 b.d.
46 SZYMCZAK DAWID 106 32 b.d.
47 PRZYBYLSKA ANNA 106 32 b.d.
48 BRYLL-WALAS MARTYNA 105 33 b.d.
49 SIECZKA DAMIAN 105 33 b.d.
50 DZIEDZIC PAWEŁ 104 34 b.d.
51 GÓRNY MATEUSZ 104 34 VIS
52 MAĆKOWIAK MACIEJ 103 35 VIS
53 J********** M***** 103 35 VIS
54 JASTRZĘBSKI TOMASZ 103 35 VIS
55 NABZDYK SZYMON 101 36 b.d.
56 MRUK TADEUSZ 96 37 b.d.
57 SZYMCZAK KRZYSZTOF 85 38 VIS
58 DZIKOWSKI ANDRZEJ 85 38 VIS
59 LEWANDOWICZ LESZEK 85 38 VIS
60 SIECZKA EMIL 84 39 VIS
61 BARTCZAK AGNIESZKA 84 39 b.d.
62 KAWA TOMASZ 82 40 b.d.
63 FILIPOWSKI RAFAŁ 81 41 b.d.
64 KĘDZIORA MARIUSZ 78 42 VIS
65 SZCZEŚNIAK DAWID 78 42 b.d.
66 DOPIERAŁA PAWEŁ 77 43 b.d.
67 WERWIŃSKI MAREK 74 44 b.d.
68 PAŚKA SŁAWOMIR 74 44 b.d.
69 HYBSZ DOMINIK 74 44 b.d.
70 KNYCHAŁA HUBERT 73 45 b.d.
71 GORSZKI DAWID 73 45 VIS
72 RATAJCZAK PIOTR 68 46 b.d.
73 KACZMAREK ZBIGNIEW 67 47 VIS
74 QUANDT MICHAŁ 65 48 b.d.
75 SZCZAP DARIUSZ 64 49 b.d.
76 MARCINIAK PAWEŁ 64 49 b.d.
77 ROSA SEWERYN 62 50 VIS
78 GRADKOWSKI KAMIL 60 51 b.d.
79 URBANIAK MICHAŁ 56 52 b.d.
80 MAJCHRZAK MICHAŁ 56 52 b.d.
81 MAJCHRZAK HUBERT 54 53 b.d.
82 OLEJNIK ADRIAN 54 53 b.d.
83 KOZANECKI STEFAN 52 54 VIS
84 BRYLL JOLANTA 51 55 b.d.
85 MYSZAK MARIUSZ 49 56 b.d.
86 CIESIELSKI RAFAŁ 49 56 b.d.
87 BARTECKI MICHAŁ 46 57 VIS
88 BRYLL KRZYSZTOF 38 58 b.d.
89 WĘGLARZ TOMASZ 33 59 b.d.
90 URBANIAK RYSZARD 27 60 b.d.
91 KACZMAREK ŁUKASZ 25 61 b.d.
92 MRUK BEATA 19 62 b.d.
93 REKOWSKI KRZYSZTOF 19 62 b.d.
94 SOBAŃSKI WOJCIECH 19 62 b.d.
95 CHOJNACKI WOJCIECH 16 63 b.d.
96 SMARSZ BARTOSZ 11 64 b.d.

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 MATUSZAK WALDEMAR 179 1 b.d.
2 DOJCZ TOMASZ 176 2 VIS
3 PIASNY PAWEŁ 176 3 VIS
4 B**** M***** 172 4 b.d.
5 MAŃKOWSKI DARIUSZ 171 5 VIS
6 GROCHOWALSKI MARCIN 170 6 b.d.
7 NOWAK ROBERT 166 7 b.d.
8 KRATOWSKI GRZEGORZ 164 8 VIS
9 WASIELEWSKI SZYMON 162 9 b.d.
10 DRESZER ANDRZEJ 162 9 VIS
11 RATAJCZAK TOMASZ 160 10 b.d.
12 BIEŃKOWSKI JACEK 141 11 VIS
13 HYBSZ DOMINIK 140 12 b.d.
14 POSPIECH MARCIN 136 13 b.d.
15 MIELCAREK TOMASZ 133 14 b.d.
16 SULEWSKI ŁUKASZ 123 15 VIS
17 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 122 16 VIS
18 MOSKAL WOJCIECH 121 17 VIS
19 CZARNOTA KRZYSZTOF 111 18 b.d.
20 SZYMCZAK DAWID 109 19 b.d.
21 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 109 19 b.d.
22 POLNY PRZEMYSŁAW 108 20 b.d.
23 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 106 21 b.d.
24 DZIKOWSKI ANDRZEJ 106 21 VIS
25 SZYMCZAK KRZYSZTOF 106 21 VIS
26 SIECZKA ANATOL 106 21 VIS
27 TOMCZAK MACIEJ 104 22 b.d.
28 BARTCZAK AGNIESZKA 102 23 b.d.
29 BOWSZA MARCIN 101 24 b.d.
30 SIECZKA DAMIAN 101 24 b.d.
31 WAŃSKI SZYMON 101 24 b.d.
32 WĘGLARZ KRZYSZTOF 87 25 b.d.
33 DZIEDZIC PAWEŁ 85 26 b.d.
34 FILIPOWSKI RAFAŁ 84 27 b.d.
35 KOZAK MATEUSZ 81 28 b.d.
36 SIECZKA EMIL 79 29 VIS
37 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 73 30 b.d.
38 PRZYBYLSKA ANNA 69 31 b.d.
39 DURCZEWSKI WOJCIECH 63 32 b.d.
40 MRUK TADEUSZ 58 33 b.d.
41 MRUK BEATA 44 34 b.d.

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK TOMASZ 178 1 b.d.
2 GROBELNY KAROL 171 2 VIS
3 KARLIK SŁAWOMIR 171 3 b.d.
4 POLNY PRZEMYSŁAW 169 4 b.d.
5 JAMRY MAREK 168 5 VIS
6 WASIELEWSKI SZYMON 166 6 b.d.
7 JĘDRZEJCZAK ROBERT 166 6 b.d.
8 FRĄSZCZAK TOMASZ 164 7 b.d.
9 GROCHOWALSKI MARCIN 159 8 b.d.
10 BANASZEK BARTOSZ 159 8 b.d.
11 CYRANIAK ALEKSANDER 158 9 b.d.
12 HYBSZ DOMINIK 153 10 b.d.
13 KOTECKI TOMASZ 152 11 b.d.
14 CZARNOTA KRZYSZTOF 145 12 b.d.
15 ADAMKOWSKI ANDRZEJ 144 13 VIS
16 BARTECKI MAREK 141 14 b.d.
17 MAĆKOWIAK MACIEJ 138 15 VIS
18 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 136 16 b.d.
19 TOMCZAK MACIEJ 121 17 b.d.
20 KĘDZIORA MARIUSZ 121 17 VIS
21 DURCZEWSKI WOJCIECH 119 18 b.d.
22 JAGIEŁA JERZY 114 19 VIS
23 CIESIELSKI RAFAŁ 112 20 b.d.
24 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 110 21 b.d.
25 SELBIRAK ARTUR 109 22 b.d.
26 SZYMCZAK KRZYSZTOF 106 23 VIS
27 WĘGLARZ KRZYSZTOF 105 24 b.d.
28 PRZYBYLSKA ANNA 104 25 b.d.
29 SIECZKA DAMIAN 104 25 b.d.
30 PAŚKA SŁAWOMIR 103 26 b.d.
31 MYSZAK MARIUSZ 103 26 b.d.
32 SZAMBURSKI MARIUSZ 102 27 b.d.
33 WAŃSKI SZYMON 98 28 b.d.
34 DZIEDZIC PAWEŁ 98 28 b.d.
35 WALENDOWSKI KONDRAD 97 29 b.d.
36 DZIKOWSKI ANDRZEJ 96 30 VIS
37 MRUK TADEUSZ 95 31 b.d.
38 MARCINIAK PAWEŁ 93 32 b.d.
39 GROBELNA OLIWIA 91 33 b.d.
40 BARTCZAK AGNIESZKA 88 34 b.d.
41 KOZAK MATEUSZ 88 34 b.d.
42 FILIPOWSKI RAFAŁ 85 35 b.d.
43 SIECZKA ANATOL 84 36 VIS
44 WERWIŃSKI MAREK 81 37 b.d.
45 JANKOWSKI RAFAŁ 76 38 b.d.
46 SZYMCZAK DAWID 73 39 b.d.
47 SIECZKA EMIL 66 40 VIS
48 JANKOWSKI MICHAŁ 65 41 b.d.
49 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S. JANUSZA 58 42 b.d.
50 MRUK BEATA 46 43 b.d.
51 QUANDT MICHAŁ 32 44 b.d.
52 WĘGLARZ TOMASZ 30 45 b.d.

Pistolet szybkostrzelny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WALENDOWSKI KONDRAD 179 1 b.d.
2 BANASZEK GRZEGORZ 177 2 b.d.
3 GROCHOWALSKI MARCIN 176 3 b.d.
4 DOLATOWSKI PAWEŁ 170 4 b.d.
5 WASIELEWSKI SZYMON 170 5 b.d.
6 KACZMAREK ZBIGNIEW S.STANISŁAWA 169 6 b.d.
7 GROBELNY KAROL 155 7 VIS
8 REKOWSKI KRZYSZTOF 153 8 b.d.
9 NABZDYK SZYMON 149 9 b.d.
10 SELBIRAK ARTUR 138 10 b.d.
11 SZYMCZAK KRZYSZTOF 138 10 VIS
12 GROBELNA OLIWIA 131 11 b.d.
13 QUANDT MICHAŁ 128 12 b.d.
14 SZCZEŚNIAK DAWID 123 13 b.d.
15 GRADKOWSKI KAMIL 122 14 b.d.
16 WAŃSKI SZYMON 88 15 b.d.
17 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 85 16 b.d.
18 DZIKOWSKI ANDRZEJ 78 17 VIS
19 SZYMCZAK DAWID 74 18 b.d.
20 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 74 18 b.d.
21 SIECZKA ANATOL 74 18 VIS
22 KOZAK MATEUSZ 74 18 b.d.
23 JANKOWSKI MICHAŁ 69 19 b.d.
24 TOMCZAK MACIEJ 66 20 b.d.
25 STYCZYŃSKI KAROL 65 21 b.d.
26 DZIEDZIC PAWEŁ 65 21 b.d.
27 SIECZKA EMIL 62 22 VIS
28 PRZYBYLSKA ANNA 58 23 b.d.
29 WĘGLARZ KRZYSZTOF 58 23 b.d.
30 BARTCZAK AGNIESZKA 56 24 b.d.
31 MRUK TADEUSZ 54 25 b.d.
32 GÓLCZYŃSKI KRZYSZTOF 47 26 b.d.
33 SIECZKA DAMIAN 45 27 b.d.
34 JANKOWSKI RAFAŁ 45 27 b.d.
35 MRUK BEATA 44 28 b.d.
36 FILIPOWSKI RAFAŁ 38 29 b.d.
37 GÓLCZYŃSKI TOMASZ 35 30 b.d.
38 CIESIELSKI RAFAŁ 15 31 b.d.
39 PAŚKA SŁAWOMIR 9 32 b.d.

Karabin centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SKRZYPCZAK JANUSZ 96 1 b.d.
2 ZYCH DAMIAN 96 2 b.d.
3 KĘDZIORA MARIUSZ 95 3 VIS
4 MAŃKOWSKI DARIUSZ 94 4 VIS
5 POPRAWA PAWEŁ 94 5 VIS
6 ŚLICZNY ARTUR 94 5 VIS
7 SOLIWODA RAFAŁ 93 6 VIS
8 GROCHOWALSKI MARCIN 92 7 b.d.
9 NOWAK ROBERT 92 7 b.d.
10 B**** M***** 89 8 b.d.
11 FILBEREK BEATA 88 9 b.d.
12 J********** M***** 87 10 VIS
13 SZAMBURSKI MARIUSZ 87 10 b.d.
14 JASTRZĘBSKI TOMASZ 86 11 VIS
15 WOŹNIAKOWSKI JERZY 85 12 VIS
16 CZARNY DOMINIK 84 13 b.d.
17 FILBEREK PAWEŁ 77 14 b.d.
18 MOSKAL WOJCIECH 75 15 VIS
19 KNYCHAŁA HUBERT 75 15 b.d.
20 MIELCAREK TOMASZ 75 15 b.d.
21 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 74 16 b.d.
22 KOZAK MATEUSZ 74 16 b.d.
23 ŚLICZNA SYLWIA 72 17 VIS
24 DOPIERAŁA PAWEŁ 72 17 b.d.
25 BAZAK SEBASTIAN 71 18 b.d.
26 POSPIECH MARCIN 71 18 b.d.
27 KUBICA KRZYSZTOF 67 19 b.d.
28 SZYMCZAK KRZYSZTOF 67 19 VIS
29 TOMASZEWSKI DAWID 67 19 b.d.
30 CIESIELSKI RAFAŁ 67 19 b.d.
31 BARTECKI MAREK 66 20 b.d.
32 PATUŁA KAMILA 62 21 b.d.
33 BOWSZA MARCIN 62 21 b.d.
34 WĘGLARZ TOMASZ 60 22 b.d.
35 MRUK TADEUSZ 58 23 b.d.
36 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 55 24 VIS
37 TOMCZAK MACIEJ 55 24 b.d.
38 PAKUŁA ROBERT 55 24 b.d.
39 WAŃSKI SZYMON 52 25 b.d.
40 WĘGLARZ KRZYSZTOF 52 25 b.d.
41 SIECZKA DAMIAN 51 26 b.d.
42 BARTECKI MICHAŁ 49 27 VIS
43 KOKOCIŃSKI WALDEMAR 49 27 VIS
44 DZIKOWSKI ANDRZEJ 48 28 VIS
45 DZIEDZIC PAWEŁ 47 29 b.d.
46 PRZYBYLSKA ANNA 46 30 b.d.
47 SIECZKA ANATOL 45 31 VIS
48 FILIPOWSKI RAFAŁ 44 32 b.d.
49 MRUK BEATA 41 33 b.d.
50 SOBIŚ JAROSŁAW 41 33 b.d.
51 JANKOWSKI MICHAŁ 41 33 b.d.
52 O**** D****** 38 34 VIS
53 BARTCZAK AGNIESZKA 35 35 b.d.
54 SZYMCZAK DAWID 35 35 b.d.
55 SIECZKA EMIL 24 36 VIS
56 JANKOWSKI RAFAŁ 14 37 b.d.

Karabin wojskowo-historyczny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SULEWSKI ŁUKASZ 127 1 VIS
2 WASIELEWSKI SZYMON 125 2 b.d.
3 RATAJCZAK MAREK 119 3 b.d.
4 PIASNY PAWEŁ 118 4 VIS
5 POPRAWA PAWEŁ 115 5 VIS
6 MAŃKOWSKI DARIUSZ 114 6 VIS
7 BANASZEK GRZEGORZ 111 7 b.d.
8 CYRANIAK ALEKSANDER 110 8 b.d.
9 GROBELNY KAROL 109 9 VIS
10 FILBEREK PAWEŁ 101 10 b.d.
11 FILBEREK BEATA 99 11 b.d.
12 SOBIERAJ JANUSZ 93 12 b.d.
13 TOMCZAK MACIEJ 88 13 b.d.
14 MYSZAK MARIUSZ 83 14 b.d.
15 JAMRY MAREK 83 14 VIS
16 BARTCZAK AGNIESZKA 81 15 b.d.
17 PAKUŁA ROBERT 81 15 b.d.
18 DOPIERAŁA PAWEŁ 80 16 b.d.
19 WAŃSKI SZYMON 80 16 b.d.
20 KACZMAREK ZBIGNIEW S.STANISŁAWA 79 17 b.d.
21 GORSZKI DAWID 79 17 VIS
22 K*** G******* 78 18 VIS
23 GROCHOWALSKI MARCIN 77 19 b.d.
24 SZYMCZAK DAWID 74 20 b.d.
25 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 69 21 b.d.
26 KORNASZEWSKI GRZEGORZ 69 21 b.d.
27 PRAŻANOWSKI MARIUSZ 68 22 b.d.
28 KOZAK MATEUSZ 68 22 b.d.
29 RATAJCZAK PIOTR 63 23 b.d.
30 DZIKOWSKI ANDRZEJ 63 23 VIS
31 SZYMCZAK KRZYSZTOF 63 23 VIS
32 SIECZKA EMIL 61 24 VIS
33 PATUŁA KAMILA 55 25 b.d.
34 RATAJCZAK ANDRZEJ 55 25 b.d.
35 SIECZKA ANATOL 52 26 VIS
36 PRZYBYLSKA ANNA 51 27 b.d.
37 DZIEDZIC PAWEŁ 47 28 b.d.
38 KNAPKIEWICZ PIOTR 47 28 VIS
39 MRUK BEATA 47 28 b.d.
40 URBANIAK MICHAŁ 46 29 b.d.
41 SOBAŃSKI WOJCIECH 44 30 b.d.
42 MRUK TADEUSZ 44 30 b.d.
43 NABZDYK SZYMON 44 30 b.d.
44 GÓLCZYŃSKI TOMASZ 44 30 b.d.
45 ZIELIŃSKI RADOSŁAW 43 31 b.d.
46 QUANDT MICHAŁ 43 31 b.d.
47 MAJCHRZAK MICHAŁ 41 32 b.d.
48 JANKOWSKI RAFAŁ 41 32 b.d.
49 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 40 33 VIS
50 PAŚKA SŁAWOMIR 40 33 b.d.
51 JANKOWSKI MICHAŁ 40 33 b.d.
52 GÓLCZYŃSKI KRZYSZTOF 39 34 b.d.
53 KACZMAREK ŁUKASZ 39 34 b.d.
54 WĘGLARZ KRZYSZTOF 39 34 b.d.
55 KOTECKI TOMASZ 38 35 b.d.
56 SIECZKA DAMIAN 36 36 b.d.
57 REKOWSKI KRZYSZTOF 34 37 b.d.
58 FILIPOWSKI RAFAŁ 25 38 b.d.
59 DOLATOWSKI PAWEŁ 25 38 b.d.
60 CZARNY DOMINIK 24 39 b.d.
61 J********** M***** 16 40 VIS
62 CIESIELSKI RAFAŁ 14 41 b.d.
63 SZCZAP DARIUSZ 14 41 b.d.
64 GÓRNY MATEUSZ 13 42 VIS
65 SOBIŚ JAROSŁAW 7 43 b.d.
66 MAJCHRZAK HUBERT 1 44 b.d.
67 JASTRZĘBSKI TOMASZ 1 44 VIS

Strzelba - rzutki (Trap)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK MAREK 13 1 b.d.
2 ZYCH DAMIAN 12 2 b.d.
3 ROSA SEWERYN 12 3 VIS
4 SOBIERAJ JANUSZ 11 4 b.d.
5 KUBICA KRZYSZTOF 10 5 b.d.
6 JAMRY MAREK 17 6 VIS
7 PILCH TOMASZ 16 7 b.d.
8 WOJTKOWIAK JONASZ 15 8 b.d.
9 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 14 9 VIS
10 S********* K******** 13 10 VIS
11 ZYCH WOJCIECH 13 10 b.d.
12 MOSKAL WOJCIECH 12 11 VIS
13 GAD RADOSŁAW 12 11 b.d.
14 B**** M***** 11 12 b.d.
15 MAJCHRZAK HUBERT 10 13 b.d.
16 KNAPKIEWICZ PIOTR 10 13 VIS
17 MAĆKOWIAK MACIEJ 10 13 VIS
18 BANASZEK BARTOSZ 10 13 b.d.
19 CZARNOTA KRZYSZTOF 9 14 b.d.
20 SROCZYŃSKI ROMAN 9 14 b.d.
21 OLEJNIK ADRIAN 8 15 b.d.
22 BANASZEK GRZEGORZ 8 15 b.d.
23 BIERNAT PIOTR 8 15 b.d.
24 SMARSZ BARTOSZ 8 15 b.d.
25 JAGIEŁA JERZY 8 15 VIS
26 JANKOWSKI MICHAŁ 8 15 b.d.
27 SOBIŚ JAROSŁAW 8 15 b.d.
28 FILBEREK PAWEŁ 7 16 b.d.
29 CIESIELSKI RAFAŁ 7 16 b.d.
30 KURZAWSKI RYSZARD 7 16 b.d.
31 KOTECKI TOMASZ 7 16 b.d.
32 KRYSIAK SEBASTIAN 7 16 VIS
33 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 7 16 b.d.
34 FILBEREK BEATA 7 16 b.d.
35 WEGNER WOJCIECH 7 16 b.d.
36 WĘGLARZ KRZYSZTOF 7 16 b.d.
37 SULEWSKI ŁUKASZ 7 16 VIS
38 SZYMCZAK DAWID 6 17 b.d.
39 DZIKOWSKI ANDRZEJ 6 17 VIS
40 PRZYBYLSKA ANNA 6 17 b.d.
41 MACIEJEWSKI PRZEMYSŁAW 6 17 b.d.
42 KOZANECKI STEFAN 6 17 VIS
43 TOMCZAK MACIEJ 6 17 b.d.
44 SZCZAP DARIUSZ 6 17 b.d.
45 PAKUŁA ROBERT 6 17 b.d.
46 GÓLCZYŃSKI KRZYSZTOF 6 17 b.d.
47 SIECZKA ANATOL 6 17 VIS
48 KOZAK MATEUSZ 6 17 b.d.
49 GROSZEK TOMASZ 6 17 b.d.
50 GORSZKI DAWID 6 17 VIS
51 BRYLL-WALAS MARTYNA 6 17 b.d.
52 J********** M***** 5 18 VIS
53 KORNASZEWSKI GRZEGORZ 5 18 b.d.
54 BARTCZAK AGNIESZKA 5 18 b.d.
55 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 5 18 b.d.
56 WAŃSKI SZYMON 5 18 b.d.
57 SZYMCZAK KRZYSZTOF 5 18 VIS
58 MANDAT MACIEJ 5 18 VIS
59 DZIEDZIC PAWEŁ 5 18 b.d.
60 PRAŻANOWSKI MARIUSZ 5 18 b.d.
61 SIECZKA EMIL 5 18 VIS
62 MRUK TADEUSZ 4 19 b.d.
63 OLEJNIK KORNEL 4 19 b.d.
64 KAWA TOMASZ 4 19 b.d.
65 SIECZKA DAMIAN 4 19 b.d.
66 GÓLCZYŃSKI TOMASZ 4 19 b.d.
67 JANKOWSKI RAFAŁ 4 19 b.d.
68 MRUK BEATA 4 19 b.d.
69 WALENDOWSKI KONDRAD 4 19 b.d.
70 PATUŁA KAMILA 4 19 b.d.
71 CZARNY DOMINIK 4 19 b.d.
72 MAJCHRZAK MICHAŁ 3 20 b.d.
73 BRYLL KRZYSZTOF 3 20 b.d.
74 URBANIAK MICHAŁ 3 20 b.d.
75 KNAPKIEWICZ EWA 3 20 b.d.
76 O**** D****** 3 20 VIS
77 FILIPOWSKI RAFAŁ 3 20 b.d.
78 RADEK RYSZARD 2 21 VIS
79 CHOJNACKI WOJCIECH 2 21 b.d.
80 BRYLL JOLANTA 1 22 b.d.
81 KNAPKIEWICZ MACIEJ 1 22 VIS

Strzelba precyzyjna

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 CYRANIAK ALEKSANDER 94 1 b.d.
2 GROBELNY KAROL 93 2 VIS
3 MAŃKOWSKI DARIUSZ 92 3 VIS
4 SOLIWODA RAFAŁ 92 4 VIS
5 GUMÓŁKA MICHAŁ 91 5 b.d.
6 GROCHOWALSKI MARCIN 91 5 b.d.
7 FILIPOWSKI RAFAŁ 88 6 b.d.
8 DZIEDZIC PAWEŁ 85 7 b.d.
9 KACZMAREK ZBIGNIEW S.STANISŁAWA 85 7 b.d.
10 SELBIRAK ARTUR 83 8 b.d.
11 NABZDYK SZYMON 81 9 b.d.
12 PAŚKA SŁAWOMIR 81 9 b.d.
13 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S. JANUSZA 76 10 b.d.
14 BRYLL KRZYSZTOF 75 11 b.d.
15 SZYMCZAK KRZYSZTOF 74 12 VIS
16 BOWSZA MARCIN 74 12 b.d.
17 KŁOSOWICZ KRZYSZTOF 74 12 b.d.
18 TOMCZAK MACIEJ 74 12 b.d.
19 GRZYMAŁA DANIEL 74 12 VIS
20 PATUŁA KAMILA 69 13 b.d.
21 PRAŻANOWSKI MARIUSZ 69 13 b.d.
22 KOZAK MATEUSZ 69 13 b.d.
23 MRUK TADEUSZ 68 14 b.d.
24 DURCZEWSKI WOJCIECH 66 15 b.d.
25 K*** G******* 66 15 VIS
26 WAŃSKI SZYMON 65 16 b.d.
27 PAKUŁA ROBERT 65 16 b.d.
28 WĘGLARZ TOMASZ 65 16 b.d.
29 CYRANIAK SARA 65 16 b.d.
30 SZYMCZAK DAWID 65 16 b.d.
31 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 65 16 VIS
32 PRZYBYLSKA ANNA 65 16 b.d.
33 GAD RADOSŁAW 64 17 b.d.
34 SIECZKA ANATOL 63 18 VIS
35 KNAPKIEWICZ PIOTR 63 18 VIS
36 OLEJNIK KORNEL 62 19 b.d.
37 KNAPKIEWICZ EWA 59 20 b.d.
38 MIELCAREK TOMASZ 59 20 b.d.
39 KOZANECKI STEFAN 59 20 VIS
40 KURZAWSKI RYSZARD 58 21 b.d.
41 MRUK BEATA 57 22 b.d.
42 KORNASZEWSKI GRZEGORZ 57 22 b.d.
43 WĘGLARZ KRZYSZTOF 55 23 b.d.
44 POLNY PRZEMYSŁAW 55 23 b.d.
45 MYSZAK MARIUSZ 54 24 b.d.
46 BRYLL-WALAS MARTYNA 53 25 b.d.
47 REKOWSKI KRZYSZTOF 49 26 b.d.
48 SIECZKA EMIL 47 27 VIS
49 STYCZYŃSKI KAROL 47 27 b.d.
50 WOŹNIAKOWSKI JERZY 47 27 VIS
51 MACIEJEWSKI PRZEMYSŁAW 46 28 b.d.
52 QUANDT MICHAŁ 45 29 b.d.
53 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 45 29 VIS
54 DZIKOWSKI ANDRZEJ 45 29 VIS
55 OLEJNIK ADRIAN 43 30 b.d.
56 BARTCZAK AGNIESZKA 43 30 b.d.
57 KNAPKIEWICZ MACIEJ 42 31 VIS
58 DOPIERAŁA PAWEŁ 42 31 b.d.
59 MANDAT MACIEJ 41 32 VIS
60 CIESIELSKI RAFAŁ 41 32 b.d.
61 JANKOWSKI RAFAŁ 41 32 b.d.
62 KUBICA KRZYSZTOF 39 33 b.d.
63 SIECZKA DAMIAN 38 34 b.d.
64 SZCZEŚNIAK PAWEŁ 36 35 b.d.
65 CZARNY DOMINIK 33 36 b.d.
66 KRYSIAK SEBASTIAN 30 37 VIS
67 RATAJCZAK PIOTR 28 38 b.d.
68 KAWA TOMASZ 27 39 b.d.
69 BARTECKI MAREK 25 40 b.d.
70 JANKOWSKI MICHAŁ 25 40 b.d.
71 BRYLL JOLANTA 22 41 b.d.
72 SOBAŃSKI WOJCIECH 18 42 b.d.
73 KOTECKI TOMASZ 17 43 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy