Wyniki zawodów

Strzelnica PZŁ w Krotoszynie 07.04.2024

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 171 1 VIS
2 DUCZMAL MACIEJ 165 2 b.d.
3 BIEŃKOWSKI JACEK 161 3 VIS
4 RATAJCZAK TOMASZ 158 4 b.d.
5 MAŃKOWSKI DARIUSZ 158 5 VIS
6 URBAŃCZYK GRZEGORZ 155 6 b.d.
7 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 154 7 VIS
8 KĘDZIORA MARIUSZ 153 8 VIS
9 TRZCIŃSKI WOJCIECH 153 8 b.d.
10 SULEWSKI ŁUKASZ 151 9 VIS
11 KOZŁOWSKI DAWID 150 10 VIS
12 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 149 11 VIS
13 DOPIERAŁA PAWEŁ 149 11 b.d.
14 B**** M***** 146 12 b.d.
15 TROJANEK PIOTR 144 13 b.d.
16 JASTRZĘBSKI TOMASZ 139 14 VIS
17 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 135 15 VIS
18 JAMRY MAREK 133 16 VIS
19 BOWSZA MARCIN 132 17 b.d.
20 RATAJCZAK ANDRZEJ 132 17 b.d.
21 PILCH TOMASZ 131 18 b.d.
22 MAĆKOWIAK MACIEJ 131 18 VIS
23 ZYCH DAMIAN 130 19 b.d.
24 GRZELSKI TOMASZ 127 20 VIS
25 J********** M***** 125 21 VIS
26 ZYCH WOJCIECH 123 22 b.d.
27 JANOŚ ŁUKASZ 123 22 b.d.
28 JURGA PAWEŁ 123 22 b.d.
29 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 123 22 b.d.
30 STODOLAK MARIUSZ 123 22 b.d.
31 HAWRYLUK ARTUR 120 23 VIS
32 SOBAŃSKI DAMIAN 120 23 b.d.
33 PŁACZEK CEZARY 119 24 b.d.
34 KNYCHAŁA HUBERT 118 25 b.d.
35 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 117 26 b.d.
36 OSZAST SEBASTIAN 115 27 b.d.
37 MATEJAK MARCIN 115 27 b.d.
38 FILBEREK PAWEŁ 114 28 b.d.
39 BEREK JACEK 110 29 b.d.
40 PIŃCZYŃSKI JACEK 110 29 b.d.
41 BORUCKI DANIEL 110 29 b.d.
42 RATAJCZAK PIOTR 108 30 b.d.
43 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 108 30 VIS
44 SZYMCZAK MARCIN 107 31 b.d.
45 LESIAK EMIL 106 32 b.d.
46 BARTECKI MICHAŁ 105 33 VIS
47 MIELCAREK TOMASZ 105 33 b.d.
48 SZPOPER MICHAŁ 104 34 b.d.
49 STASZAK ŁUKASZ 103 35 VIS
50 GORSZKI DAWID 103 35 VIS
51 WAWRZYNIAK MICHAŁ S. JANUSZA 101 36 b.d.
52 MŁOTOWSKI JÓZEF 101 36 VIS
53 WĘGLARZ KRZYSZTOF 101 36 b.d.
54 ŻURAWIK PIOTR 101 36 VIS
55 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 100 37 VIS
56 MATYSIAK MICHAŁ 100 37 VIS
57 WĘGLARZ SŁAWOMIR 99 38 b.d.
58 PIOTROWSKI BARTOSZ 99 38 b.d.
59 TACIAK ROBERT 99 38 b.d.
60 IDZIK SŁAWOMIR 96 39 b.d.
61 PIASNY WŁODZIMIERZ 93 40 VIS
62 WALOTEK ALEKSANDER 91 41 b.d.
63 KLĄSKAŁA DARIUSZ 90 42 b.d.
64 KRYSZKIEWICZ HUBERT 90 42 VIS
65 GUMIENIAK ZBIGNIEW 90 42 b.d.
66 FILBEREK BEATA 89 43 b.d.
67 PIOTROWSKI ROBERT 88 44 b.d.
68 SOBIŚ JAROSŁAW 88 44 b.d.
69 PODGÓRSKI JACEK 87 45 b.d.
70 ŻYTO ROBERT 84 46 b.d.
71 JAŹWIEC MARCIN 83 47 b.d.
72 SIPIAK MARCIN 79 48 b.d.
73 ZIELIŃSKI RADOSŁAW 79 48 b.d.
74 WOSIEK MAREK 78 49 b.d.
75 GIL MIKOŁAJ 77 50 b.d.
76 WOŹNIAKOWSKI JERZY 74 51 VIS
77 ANTKOWIAK ARTUR 74 51 b.d.
78 WASIELEWSKI WALDEMAR 74 51 b.d.
79 FRAŚ ADRIAN 68 52 b.d.
80 PAPYCH WOJCIECH 66 53 b.d.
81 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 64 54 b.d.
82 WERWIŃSKI MAREK 63 55 b.d.
83 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 59 56 VIS
84 GAD RADOSŁAW 52 57 b.d.
85 PAUL WOJCIECH 52 57 b.d.
86 ADAMCZAK ANDRZEJ 46 58 b.d.
87 BARTKOWIAK STANISŁAW 46 58 b.d.
88 ZMYŚLONY SŁAWOMIR 46 58 b.d.
89 KŁOSOWSKA SANDRA 44 59 b.d.
90 KACZMAREK PIOTR 37 60 b.d.
91 MYSZAK MARIUSZ 30 61 b.d.
92 DURCZEWSKI WOJCIECH 29 62 b.d.
93 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 29 62 b.d.
94 SARACEN SEBASTIAN 19 63 b.d.
95 PUTZ MICHAŁ 18 64 b.d.
96 PRZYBYŁA ŁUKASZ 18 64 b.d.
97 SZCZEPANIAK ADRIAN 9 65 b.d.
98 KURZAWSKI DAMIAN 2 66 b.d.
99 KŁOSOWSKA-KULSKA PATRYCJA 2 66 b.d.

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 TROJANEK PIOTR 177 1 b.d.
2 PIASNY PAWEŁ 171 2 VIS
3 BIEŃKOWSKI JACEK 167 3 VIS
4 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 166 4 VIS
5 RATAJCZAK TOMASZ 162 5 b.d.
6 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 160 6 VIS
7 KRZYWONOS ADAM 157 7 VIS
8 B**** M***** 153 8 b.d.
9 TRZCIŃSKI WOJCIECH 134 9 b.d.
10 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 131 10 VIS
11 FILBEREK PAWEŁ 131 10 b.d.
12 SULEWSKI ŁUKASZ 129 11 VIS
13 WĘGLARZ SŁAWOMIR 128 12 b.d.
14 PIASNY WŁODZIMIERZ 124 13 VIS
15 CZARNOTA KRZYSZTOF 121 14 b.d.
16 JURGA PAWEŁ 121 14 b.d.
17 IDZIK SŁAWOMIR 121 14 b.d.
18 ŻURAWIK PIOTR 117 15 VIS
19 SOBAŃSKI DAMIAN 116 16 b.d.
20 ANTKOWIAK ARTUR 113 17 b.d.
21 GUMIENIAK ZBIGNIEW 112 18 b.d.
22 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 110 19 VIS
23 LESIAK EMIL 108 20 b.d.
24 PŁACZEK CEZARY 103 21 b.d.
25 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 97 22 b.d.
26 WĘGLARZ KRZYSZTOF 96 23 b.d.
27 FRAŚ ADRIAN 92 24 b.d.
28 FILBEREK BEATA 91 25 b.d.
29 JACKOWSKI PIOTR 89 26 b.d.
30 TACIAK ROBERT 88 27 b.d.
31 STASZAK ŁUKASZ 83 28 VIS
32 SIPIAK MARCIN 79 29 b.d.
33 SZYMCZAK MARCIN 79 29 b.d.
34 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 73 30 VIS
35 HAWRYLUK ARTUR 66 31 VIS
36 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 65 32 b.d.
37 STODOLAK MARIUSZ 62 33 b.d.
38 OSZAST SEBASTIAN 60 34 b.d.
39 MATEJAK MARCIN 53 35 b.d.
40 PRZYBYŁA ŁUKASZ 50 36 b.d.
41 BORUCKI DANIEL 48 37 b.d.
42 ZMYŚLONY SŁAWOMIR 40 38 b.d.

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RATAJCZAK TOMASZ 171 1 b.d.
2 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 168 2 VIS
3 JAMRY MAREK 163 3 VIS
4 POLNY PRZEMYSŁAW 161 4 b.d.
5 KLĄSKAŁA DARIUSZ 157 5 b.d.
6 GRZELSKI TOMASZ 155 6 VIS
7 DOLATOWSKI PAWEŁ 148 7 b.d.
8 PILCH TOMASZ 143 8 b.d.
9 MAĆKOWIAK MACIEJ 142 9 VIS
10 TROJANEK PIOTR 141 10 b.d.
11 URBAŃCZYK GRZEGORZ 141 10 b.d.
12 SOBAŃSKI DAMIAN 140 11 b.d.
13 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 139 12 VIS
14 RATAJCZAK ANDRZEJ 139 12 b.d.
15 MINTA MARIUSZ 138 13 b.d.
16 JACKOWSKI PIOTR 132 14 b.d.
17 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 132 14 VIS
18 CZARNOTA KRZYSZTOF 129 15 b.d.
19 ŻURAWIK PIOTR 125 16 VIS
20 IDZIK SŁAWOMIR 121 17 b.d.
21 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 121 17 b.d.
22 GUMIENIAK ZBIGNIEW 117 18 b.d.
23 RATAJCZAK PIOTR 116 19 b.d.
24 PAUL WOJCIECH 113 20 b.d.
25 POSPIECH MARCIN 113 20 b.d.
26 STASZAK ŁUKASZ 113 20 VIS
27 SIPIAK MARCIN 111 21 b.d.
28 FRAŚ ADRIAN 110 22 b.d.
29 PŁACZEK CEZARY 110 22 b.d.
30 LESIAK EMIL 109 23 b.d.
31 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 108 24 b.d.
32 WĘGLARZ SŁAWOMIR 107 25 b.d.
33 GAD RADOSŁAW 106 26 b.d.
34 WĘGLARZ KRZYSZTOF 105 27 b.d.
35 JURGA PAWEŁ 102 28 b.d.
36 SZYMCZAK MARCIN 101 29 b.d.
37 KNYCHAŁA HUBERT 100 30 b.d.
38 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 95 31 VIS
39 FILBEREK BEATA 94 32 b.d.
40 ZMYŚLONY SŁAWOMIR 93 33 b.d.
41 SELBIRAK ARTUR 91 34 b.d.
42 FILBEREK PAWEŁ 88 35 b.d.
43 PRZYBYŁA ŁUKASZ 88 35 b.d.
44 PIASNY WŁODZIMIERZ 87 36 VIS
45 TACIAK ROBERT 87 36 b.d.
46 MYSZAK MARIUSZ 87 36 b.d.
47 JANKOWIAK TOMASZ 81 37 b.d.
48 ANTKOWIAK ARTUR 78 38 b.d.
49 ĆWIKŁA KRZYSZTOF 76 39 b.d.
50 HAWRYLUK ARTUR 74 40 VIS
51 STODOLAK MARIUSZ 73 41 b.d.
52 SZCZEPANIAK ADRIAN 66 42 b.d.
53 BARTECKI MICHAŁ 62 43 VIS
54 OSZAST SEBASTIAN 60 44 b.d.
55 KŁOSOWSKA-KULSKA PATRYCJA 57 45 b.d.
56 BEREK JACEK 57 45 b.d.
57 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S. JANUSZA 55 46 b.d.
58 MATEJAK MARCIN 53 47 b.d.
59 WERWIŃSKI MAREK 53 47 b.d.
60 BORUCKI DANIEL 51 48 b.d.
61 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 50 49 b.d.
62 KŁOSOWSKA SANDRA 38 50 b.d.

Pistolet szybkostrzelny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 MIELCAREK TOMASZ 174 1 b.d.
2 DOLATOWSKI PAWEŁ 167 2 b.d.
3 KACZMAREK ZBIGNIEW 163 3 VIS
4 BEREK JACEK 160 4 b.d.
5 JANKOWIAK TOMASZ 156 5 b.d.
6 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 155 6 VIS
7 BANASZEK GRZEGORZ 154 7 b.d.
8 PAUL WOJCIECH 154 7 b.d.
9 SOBAŃSKI DAMIAN 153 8 b.d.
10 TRZCIŃSKI WOJCIECH 153 8 b.d.
11 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S. JANUSZA 149 9 b.d.
12 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 149 9 VIS
13 SELBIRAK ARTUR 139 10 b.d.
14 RATAJCZAK PIOTR 133 11 b.d.
15 ZMYŚLONY SŁAWOMIR 129 12 b.d.
16 PUTZ MICHAŁ 125 13 b.d.
17 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 124 14 b.d.
18 KURZAWSKI DAMIAN 119 15 b.d.
19 FILBEREK PAWEŁ 108 16 b.d.
20 GUMIENIAK ZBIGNIEW 102 17 b.d.
21 FILBEREK BEATA 100 18 b.d.
22 JURGA PAWEŁ 99 19 b.d.
23 IDZIK SŁAWOMIR 99 19 b.d.
24 STASZAK ŁUKASZ 96 20 VIS
25 ŻURAWIK PIOTR 95 21 VIS
26 LESIAK EMIL 94 22 b.d.
27 WĘGLARZ SŁAWOMIR 88 23 b.d.
28 PIŃCZYŃSKI JACEK 87 24 b.d.
29 PŁACZEK CEZARY 85 25 b.d.
30 WĘGLARZ KRZYSZTOF 74 26 b.d.
31 SARACEN SEBASTIAN 72 27 b.d.
32 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 69 28 VIS
33 SIPIAK MARCIN 68 29 b.d.
34 TACIAK ROBERT 65 30 b.d.
35 ANTKOWIAK ARTUR 65 30 b.d.
36 PODGÓRSKI JACEK 65 30 b.d.
37 PRZYBYŁA ŁUKASZ 62 31 b.d.
38 TROJANEK PIOTR 58 32 b.d.
39 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 58 32 b.d.
40 MŁOTOWSKI JÓZEF 58 32 VIS
41 HAWRYLUK ARTUR 55 33 VIS
42 OSZAST SEBASTIAN 53 34 b.d.
43 WAWRZYNIAK MICHAŁ S. JANUSZA 53 34 b.d.
44 STODOLAK MARIUSZ 52 35 b.d.
45 MATEJAK MARCIN 50 36 b.d.
46 BORUCKI DANIEL 49 37 b.d.
47 FRAŚ ADRIAN 49 37 b.d.
48 PIASNY WŁODZIMIERZ 48 38 VIS
49 WASIELEWSKI WALDEMAR 39 39 b.d.
50 SZYMCZAK MARCIN 28 40 b.d.

Karabin centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WLAZŁY WŁODZIMIERZ 97 1 b.d.
2 PIŃCZYŃSKI JACEK 94 2 b.d.
3 SKRZYPCZAK JANUSZ 94 3 b.d.
4 PIASNY PAWEŁ 92 4 VIS
5 TOMASZEWSKI DAWID 92 5 b.d.
6 JAŹWIEC MARCIN 92 5 b.d.
7 B**** M***** 89 6 b.d.
8 SOBAŃSKI DAMIAN 85 7 b.d.
9 ZYCH WOJCIECH 84 8 b.d.
10 ZYCH JAN 83 9 b.d.
11 J********** M***** 83 9 VIS
12 ZYCH DAMIAN 81 10 b.d.
13 JASTRZĘBSKI TOMASZ 79 11 VIS
14 FILBEREK PAWEŁ 78 12 b.d.
15 IDZIK SŁAWOMIR 77 13 b.d.
16 DOPIERAŁA PAWEŁ 77 13 b.d.
17 WOSIEK MAREK 76 14 b.d.
18 WOŹNIAKOWSKI JERZY 75 15 VIS
19 ANTKOWIAK ARTUR 73 16 b.d.
20 BEREK JACEK 73 16 b.d.
21 TROJANEK PIOTR 71 17 b.d.
22 SZAMBURSKI MARIUSZ 70 18 b.d.
23 MUSIELAK MARIUSZ 69 19 b.d.
24 JANOŚ ŁUKASZ 67 20 b.d.
25 JURGA PAWEŁ 66 21 b.d.
26 FILBEREK BEATA 66 21 b.d.
27 GROBELNY KAROL 65 22 VIS
28 FRAŚ ADRIAN 63 23 b.d.
29 ŻURAWIK PIOTR 62 24 VIS
30 WERWIŃSKI MAREK 60 25 b.d.
31 LESIAK EMIL 59 26 b.d.
32 STASZAK ŁUKASZ 58 27 VIS
33 PIOTROWSKI ROBERT 58 27 b.d.
34 GUMIENIAK ZBIGNIEW 56 28 b.d.
35 PODGÓRSKI JACEK 56 28 b.d.
36 PIOTROWSKI BARTOSZ 54 29 b.d.
37 PŁACZEK CEZARY 54 29 b.d.
38 WAWRZYNIAK MICHAŁ S. JANUSZA 54 29 b.d.
39 TACIAK ROBERT 54 29 b.d.
40 BANASZAK JACEK 52 30 b.d.
41 SZYMCZAK MARCIN 51 31 b.d.
42 WĘGLARZ SŁAWOMIR 51 31 b.d.
43 PIASNY WŁODZIMIERZ 49 32 VIS
44 HAWRYLUK ARTUR 48 33 VIS
45 BARTKOWIAK STANISŁAW 47 34 b.d.
46 OSZAST SEBASTIAN 46 35 b.d.
47 STODOLAK MARIUSZ 45 36 b.d.
48 BORUCKI DANIEL 45 36 b.d.
49 WĘGLARZ KRZYSZTOF 44 37 b.d.
50 SIPIAK MARCIN 43 38 b.d.
51 MATEJAK MARCIN 42 39 b.d.
52 PATUŁA KAMILA 33 40 b.d.
53 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 31 41 VIS
54 PAKUŁA ROBERT 28 42 b.d.
55 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 27 43 VIS
56 MŁOTOWSKI JÓZEF 25 44 VIS
57 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 19 45 b.d.
58 BARTECKI MICHAŁ 12 46 VIS
59 KĘDZIORA MARIUSZ 9 47 VIS

Karabin wojskowo-historyczny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 KMIECIK KRZYSZTOF 134 1 b.d.
2 RATAJCZAK MAREK 127 2 b.d.
3 KACZMAREK ZBIGNIEW 127 3 VIS
4 PIASNY PAWEŁ 119 4 VIS
5 GRZELSKI TOMASZ 109 5 VIS
6 FILBEREK PAWEŁ 105 6 b.d.
7 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 104 7 VIS
8 KOZŁOWSKI DAWID 103 8 VIS
9 BANASZEK GRZEGORZ 102 9 b.d.
10 FILBEREK BEATA 101 10 b.d.
11 GROBELNY KAROL 96 11 VIS
12 KUBICA KRZYSZTOF 96 11 b.d.
13 RATAJCZAK ANDRZEJ 90 12 b.d.
14 DOPIERAŁA PAWEŁ 88 13 b.d.
15 MAŃKOWSKI DARIUSZ 85 14 VIS
16 ŻURAWIK PIOTR 85 14 VIS
17 FRAŚ ADRIAN 81 15 b.d.
18 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 79 16 VIS
19 MIELCAREK TOMASZ 78 17 b.d.
20 WOSIEK MAREK 77 18 b.d.
21 TROJANEK PIOTR 75 19 b.d.
22 ZMYŚLONY SŁAWOMIR 74 20 b.d.
23 SULEWSKI ŁUKASZ 69 21 VIS
24 STASZAK ŁUKASZ 68 22 VIS
25 KACZMAREK PIOTR 68 22 b.d.
26 PIOTROWSKI ROBERT 65 23 b.d.
27 PIASNY WŁODZIMIERZ 65 23 VIS
28 WĘGLARZ SŁAWOMIR 62 24 b.d.
29 LESIAK EMIL 62 24 b.d.
30 TACIAK ROBERT 62 24 b.d.
31 PATUŁA KAMILA 62 24 b.d.
32 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 58 25 VIS
33 MATYSIAK MICHAŁ 58 25 VIS
34 PIOTROWSKI BARTOSZ 58 25 b.d.
35 JURGA PAWEŁ 58 25 b.d.
36 PŁACZEK CEZARY 58 25 b.d.
37 SOBAŃSKI DAMIAN 58 25 b.d.
38 PAKUŁA ROBERT 56 26 b.d.
39 OSZAST SEBASTIAN 56 26 b.d.
40 HAWRYLUK ARTUR 55 27 VIS
41 SZCZEPANIAK ADRIAN 55 27 b.d.
42 WĘGLARZ KRZYSZTOF 55 27 b.d.
43 IDZIK SŁAWOMIR 55 27 b.d.
44 SZYMCZAK MARCIN 54 28 b.d.
45 ZIELIŃSKI RADOSŁAW 54 28 b.d.
46 STODOLAK MARIUSZ 52 29 b.d.
47 MATEJAK MARCIN 48 30 b.d.
48 WASIELEWSKI WALDEMAR 48 30 b.d.
49 ŁOŻYŃSKI KRZYSZTOF 48 30 VIS
50 MUSIELAK MARIUSZ 46 31 b.d.
51 BORUCKI DANIEL 46 31 b.d.
52 BITNER-SZCZUR JAN 45 32 VIS
53 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 45 32 b.d.
54 TRZCIŃSKI WOJCIECH 44 33 b.d.
55 JAMRY MAREK 44 33 VIS
56 GORSZKI DAWID 39 34 VIS
57 PIŃCZYŃSKI JACEK 38 35 b.d.
58 GUMIENIAK ZBIGNIEW 36 36 b.d.
59 SZYMANOWSKI WOJCIECH 26 37 b.d.
60 ANTKOWIAK ARTUR 23 38 b.d.
61 CZAJKA MIKOŁAJ 22 39 b.d.
62 GAD RADOSŁAW 20 40 b.d.
63 SIPIAK MARCIN 19 41 b.d.
64 WERWIŃSKI MAREK 15 42 b.d.
65 SOBIŚ JAROSŁAW 13 43 b.d.
66 J********** M***** 12 44 VIS
67 MYSZAK MARIUSZ 7 45 b.d.
68 KLĄSKAŁA DARIUSZ 7 45 b.d.
69 JASTRZĘBSKI TOMASZ 1 46 VIS

Strzelba - rzutki (Trap)

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PILCH TOMASZ 16 1 b.d.
2 ZYCH DAMIAN 16 2 b.d.
3 SZCZOTKA GRZEGORZ 16 3 VIS
4 JAMRY MAREK 12 4 VIS
5 LIBERSKI ROBERT 11 5 VIS
6 KOZŁOWSKI DAWID 17 6 VIS
7 ROSA SEWERYN 15 7 VIS
8 KRYSZKIEWICZ HUBERT 15 7 VIS
9 RATAJCZAK MAREK 15 7 b.d.
10 SROCZYŃSKI ROMAN 14 8 b.d.
11 B**** M***** 14 8 b.d.
12 KOTECKI JAN 14 8 b.d.
13 GRZESIEK KRZYSZTOF 14 8 VIS
14 SOBAŃSKI DAMIAN 13 9 b.d.
15 S********* K******** 13 9 VIS
16 ZMYŚLONY SŁAWOMIR 13 9 b.d.
17 ZYCH WOJCIECH 12 10 b.d.
18 ZYCH JAN 12 10 b.d.
19 CZARNOTA KRZYSZTOF 11 11 b.d.
20 KRZYWONOS ADAM 11 11 VIS
21 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 11 11 VIS
22 SOBIŚ JAROSŁAW 11 11 b.d.
23 PAPYCH WOJCIECH 11 11 b.d.
24 MAĆKOWIAK MACIEJ 11 11 VIS
25 CZAJKA MIKOŁAJ 11 11 b.d.
26 KRZYWONOS JAN 11 11 VIS
27 MUSIELAK MARIUSZ 10 12 b.d.
28 GAD RADOSŁAW 9 13 b.d.
29 SIPIAK MARCIN 9 13 b.d.
30 ANTKOWIAK ARTUR 9 13 b.d.
31 SZYMCZAK MARCIN 9 13 b.d.
32 POSPIECH MARCIN 9 13 b.d.
33 CHYŁA EWA 9 13 VIS
34 JURGA PAWEŁ 8 14 b.d.
35 O**** D****** 8 14 VIS
36 WĘGLARZ SŁAWOMIR 8 14 b.d.
37 TROJANEK PIOTR 8 14 b.d.
38 JANKOWIAK PAWEŁ 8 14 b.d.
39 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 8 14 VIS
40 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 8 14 VIS
41 PIŃCZYŃSKI JACEK 8 14 b.d.
42 KUBICA KRZYSZTOF 7 15 b.d.
43 SULEWSKI ŁUKASZ 7 15 VIS
44 PAUL WOJCIECH 7 15 b.d.
45 STACHOWIAK PIOTR 7 15 b.d.
46 FRAŚ ADRIAN 7 15 b.d.
47 GORSZKI DAWID 7 15 VIS
48 SZYMANOWSKI WOJCIECH 6 16 b.d.
49 ŻURAWIK PIOTR 6 16 VIS
50 PATUŁA KAMILA 6 16 b.d.
51 GUMIENIAK ZBIGNIEW 6 16 b.d.
52 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 6 16 b.d.
53 IDZIK SŁAWOMIR 6 16 b.d.
54 BARTKOWIAK STANISŁAW 6 16 b.d.
55 TOMASZEWSKI DAWID 6 16 b.d.
56 BIERNAT PIOTR 6 16 b.d.
57 KOPYŚĆ HUBERT 6 16 b.d.
58 TACIAK ROBERT 5 17 b.d.
59 WĘGLARZ KRZYSZTOF 5 17 b.d.
60 PŁACZEK CEZARY 5 17 b.d.
61 KĘDZIORA MARIUSZ 5 17 VIS
62 FILBEREK BEATA 5 17 b.d.
63 J********** M***** 5 17 VIS
64 HAWRYLUK ARTUR 5 17 VIS
65 LESIAK EMIL 5 17 b.d.
66 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 5 17 b.d.
67 STODOLAK MARIUSZ 4 18 b.d.
68 OSZAST SEBASTIAN 4 18 b.d.
69 BEREK JACEK 4 18 b.d.
70 ADAMCZAK ANDRZEJ 4 18 b.d.
71 ZACHWIEJA MAREK 4 18 b.d.
72 STASZAK ŁUKASZ 4 18 VIS
73 FILBEREK PAWEŁ 4 18 b.d.
74 PIASNY WŁODZIMIERZ 4 18 VIS
75 PAKUŁA ROBERT 4 18 b.d.
76 BORUCKI DANIEL 3 19 b.d.
77 KACZMAREK PIOTR 3 19 b.d.
78 MATEJAK MARCIN 3 19 b.d.

Strzelba precyzyjna

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 MAŃKOWSKI DARIUSZ 100 1 VIS
2 DURCZEWSKI WOJCIECH 95 2 b.d.
3 BOWSZA MARCIN 90 3 b.d.
4 SELBIRAK ARTUR 88 4 b.d.
5 BARTECKI MICHAŁ 86 5 VIS
6 LIBERSKI ROBERT 86 5 VIS
7 MIELCAREK TOMASZ 83 6 b.d.
8 KNYCHAŁA HUBERT 82 7 b.d.
9 MATYSIAK MICHAŁ 79 8 VIS
10 GRZESIEK KRZYSZTOF 75 9 VIS
11 RATAJCZAK PIOTR 72 10 b.d.
12 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 71 11 b.d.
13 TRZCIŃSKI WOJCIECH 71 11 b.d.
14 BEREK JACEK 70 12 b.d.
15 GAD RADOSŁAW 70 12 b.d.
16 WOŹNIAKOWSKI JERZY 68 13 VIS
17 MUSIELAK MARIUSZ 68 13 b.d.
18 SARACEN SEBASTIAN 67 14 b.d.
19 TACIAK ROBERT 66 15 b.d.
20 SZYMCZAK MARCIN 65 16 b.d.
21 TROJANEK PIOTR 65 16 b.d.
22 WĘGLARZ SŁAWOMIR 63 17 b.d.
23 SZYMANOWSKI WOJCIECH 63 17 b.d.
24 MINTA MARIUSZ 63 17 b.d.
25 FILBEREK PAWEŁ 62 18 b.d.
26 RATAJCZAK ANDRZEJ 60 19 b.d.
27 PAUL WOJCIECH 59 20 b.d.
28 SOBAŃSKI DAMIAN 58 21 b.d.
29 MYSZAK MARIUSZ 58 21 b.d.
30 KURZAWSKI DAMIAN 57 22 b.d.
31 CZAJKA MIKOŁAJ 57 22 b.d.
32 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S. JANUSZA 55 23 b.d.
33 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 55 23 VIS
34 PIŃCZYŃSKI JACEK 55 23 b.d.
35 DOPIERAŁA PAWEŁ 55 23 b.d.
36 SIPIAK MARCIN 55 23 b.d.
37 FILBEREK BEATA 52 24 b.d.
38 PATUŁA KAMILA 52 24 b.d.
39 WALOTEK ALEKSANDER 50 25 b.d.
40 STASZAK ŁUKASZ 50 25 VIS
41 WERWIŃSKI MAREK 48 26 b.d.
42 ANTKOWIAK ARTUR 47 27 b.d.
43 PIŃCZYŃSKI MIKOŁAJ 47 27 b.d.
44 POSPIECH MARCIN 45 28 b.d.
45 GROBELNY KAROL 45 28 VIS
46 WĘGLARZ KRZYSZTOF 45 28 b.d.
47 JURGA PAWEŁ 45 28 b.d.
48 ŻURAWIK PIOTR 45 28 VIS
49 FRAŚ ADRIAN 45 28 b.d.
50 IDZIK SŁAWOMIR 45 28 b.d.
51 KLĄSKAŁA DARIUSZ 44 29 b.d.
52 ŻYTO ROBERT 44 29 b.d.
53 POLNY PRZEMYSŁAW 44 29 b.d.
54 STACHOWIAK PIOTR 44 29 b.d.
55 OSZAST SEBASTIAN 43 30 b.d.
56 HAWRYLUK ARTUR 43 30 VIS
57 KĘDZIORA MARIUSZ 43 30 VIS
58 STODOLAK MARIUSZ 42 31 b.d.
59 BORUCKI DANIEL 41 32 b.d.
60 MATEJAK MARCIN 40 33 b.d.
61 PUTZ MICHAŁ 40 33 b.d.
62 GUMIENIAK ZBIGNIEW 40 33 b.d.
63 JANKOWIAK PAWEŁ 38 34 b.d.
64 KUBICA KRZYSZTOF 37 35 b.d.
65 PAKUŁA ROBERT 36 36 b.d.
66 PŁACZEK CEZARY 32 37 b.d.
67 ZACHWIEJA MAREK 25 38 b.d.
68 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 25 38 VIS
69 PIASNY WŁODZIMIERZ 20 39 VIS
70 LESIAK EMIL 20 39 b.d.
71 JANKOWIAK TOMASZ 10 40 b.d.
72 SZCZEPANIAK ADRIAN 8 41 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy