Wyniki zawodów

Strzelnica VIS w Gostyniu 10.12.2022

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 181 1 VIS
2 GAŁĘZOWSKI GRZEGORZ 180 2 b.d.
3 ŚLICZNY ARTUR 179 3 VIS
4 RATAJCZAK TOMASZ 176 4 b.d.
5 DRESZER ANDRZEJ 175 5 VIS
6 MAŁYSZEK ARTUR 173 6 VIS
7 BANASZEK BARTOSZ 160 7 b.d.
8 BARANOWSKI MARIUSZ 160 7 VIS
9 WOŹNIAK PIOTR 159 8 b.d.
10 ANDRZEJEWSKI ADRIAN 158 9 VIS
11 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 154 10 VIS
12 ŚLICZNA SYLWIA 152 11 VIS
13 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 149 12 VIS
14 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 146 13 VIS
15 JAGIEŁA DAWID 145 14 b.d.
16 DOJCZ TOMASZ 145 14 VIS
17 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 144 15 b.d.
18 SZYMCZAK DYMITR 143 16 b.d.
19 P********* T***** 142 17 VIS
20 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 142 17 VIS
21 GROCHOWALSKI MARCIN 142 17 b.d.
22 STASZAK ŁUKASZ 141 18 VIS
23 DUHR KAROL 140 19 VIS
24 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 134 20 VIS
25 LANGE ADAM 128 21 VIS
26 MATYSIAK MICHAŁ 128 21 VIS
27 KOZAK MATEUSZ 128 21 b.d.
28 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 126 22 VIS
29 KRENC ANNA 126 22 VIS
30 ŻURAWIK PIOTR 125 23 VIS
31 ADAMCZAK PIOTR 124 24 b.d.
32 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 122 25 VIS
33 TRZCIŃSKI WOJCIECH 121 26 b.d.
34 GUMÓŁKA MICHAŁ 119 27 b.d.
35 GÓRNY MATEUSZ 116 28 VIS
36 KĘDZIORA MARIUSZ 116 28 VIS
37 MAĆKOWIAK MACIEJ 116 28 VIS
38 RATAJCZAK MAREK 116 28 b.d.
39 GRZEŚKOWIAK WALENTY 115 29 b.d.
40 BURCHARD WŁODZIMIERZ 114 30 VIS
41 CELEBAŃSKI SYLWESTER 113 31 b.d.
42 KUSTERKA BARTOSZ 110 32 b.d.
43 MICOREK PIOTR 109 33 b.d.
44 SAWICKI NORBERT 106 34 b.d.
45 SOBAŃSKI DAMIAN 106 34 b.d.
46 BEREK JACEK 106 34 b.d.
47 JANKOWSKI RAFAŁ 105 35 b.d.
48 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 103 36 b.d.
49 PACHOLIK KRZYSZTOF 102 37 b.d.
50 JANKOWSKI MICHAŁ 102 37 b.d.
51 BIEŃKOWSKI JACEK 102 37 VIS
52 DZIEDZIC PAWEŁ 101 38 b.d.
53 LECZYKIEWICZ MARCIN 100 39 VIS
54 MARCINIAK PAWEŁ 98 40 b.d.
55 BOWSZA MARCIN 95 41 b.d.
56 ŚLICZNY ŁUKASZ 95 41 b.d.
57 DAŃCZYSZYN DAWID 95 41 b.d.
58 CHOJNACKI MACIEJ 94 42 b.d.
59 JASIŃSKI WOJCIECH 93 43 b.d.
60 KOZANECKI STEFAN 93 43 VIS
61 SOBIERAJ JANUSZ 92 44 b.d.
62 BURCHARD PIOTR 91 45 VIS
63 KŁOSOWSKA SANDRA 85 46 b.d.
64 TOMCZAK MACIEJ 85 46 b.d.
65 BARTKOWIAK ADRIAN 84 47 b.d.
66 KISTOWSKA MONIKA 82 48 b.d.
67 WĘGLARZ KRZYSZTOF 78 49 b.d.
68 BANASZEK GRZEGORZ 69 50 b.d.
69 KACZMAREK ŁUKASZ 58 51 b.d.
70 GORWA DAMIAN 52 52 b.d.
71 HAMERSKI WOJCIECH 47 53 VIS
72 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 32 54 VIS
73 KACZMAREK PIOTR 26 55 b.d.
74 KUCHARZYK ROBERT 16 56 b.d.
75 PTASZYK ADAM 12 57 b.d.
76 ANDRYCHOWSKI PAWEŁ 10 58 b.d.

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 PIASNY PAWEŁ 184 1 VIS
2 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 174 2 VIS
3 DRESZER ANDRZEJ 172 3 VIS
4 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 169 4 VIS
5 GAŁĘZOWSKI GRZEGORZ 169 5 b.d.
6 DOJCZ TOMASZ 168 6 VIS
7 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 167 7 VIS
8 RATAJCZAK TOMASZ 157 8 b.d.
9 SOLIWODA RAFAŁ 157 8 VIS
10 O**** D****** 153 9 VIS
11 GROCHOWALSKI MARCIN 150 10 b.d.
12 BIEŃKOWSKI JACEK 149 11 VIS
13 TRZCIŃSKI WOJCIECH 137 12 b.d.
14 MARCINIAK PAWEŁ 135 13 b.d.
15 SOBAŃSKI DAMIAN 124 14 b.d.
16 SZYMAŃSKI TOMASZ 120 15 b.d.
17 MICOREK PIOTR 115 16 b.d.
18 CHOJNACKI MACIEJ 112 17 b.d.
19 JANKOWIAK TOMASZ 105 18 b.d.
20 BURCHARD WŁODZIMIERZ 105 18 VIS
21 ŻURAWIK PIOTR 105 18 VIS
22 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 104 19 b.d.
23 TOMCZAK MACIEJ 104 19 b.d.
24 KUSTERKA BARTOSZ 101 20 b.d.
25 KAWA TOMASZ 98 21 b.d.
26 DAŃCZYSZYN DAWID 95 22 b.d.
27 BOWSZA MARCIN 92 23 b.d.
28 LANGE ADAM 89 24 VIS
29 ANDRYCHOWSKI PAWEŁ 88 25 b.d.
30 WĘGLARZ KRZYSZTOF 85 26 b.d.
31 KRENC ANNA 85 26 VIS
32 JASIŃSKI WOJCIECH 84 27 b.d.
33 STASZAK ŁUKASZ 84 27 VIS
34 DZIEDZIC PAWEŁ 84 27 b.d.
35 BURCHARD PIOTR 75 28 VIS
36 KISTOWSKA MONIKA 75 28 b.d.
37 BARWIŃSKI DOMINIK 73 29 b.d.
38 PTASZYK ADAM 72 30 b.d.
39 GRZEŚKOWIAK WALENTY 69 31 b.d.
40 BARWIŃSKI MICHAŁ 65 32 b.d.
41 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 41 33 b.d.
42 ROŻKO PIOTR 20 34 b.d.

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 174 1 VIS
2 RATAJCZAK TOMASZ 174 1 b.d.
3 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 167 2 VIS
4 MAĆKOWIAK MACIEJ 150 3 VIS
5 WOŹNIAKOWSKI JERZY 143 4 VIS
6 SOBAŃSKI DAMIAN 141 5 b.d.
7 LANGE ADAM 141 5 VIS
8 CYRANIAK SARA 137 6 b.d.
9 GROCHOWALSKI MARCIN 135 7 b.d.
10 CYRANIAK MICHAŁ 132 8 b.d.
11 GRZEŚKOWIAK WALENTY 126 9 b.d.
12 ADAMCZAK PIOTR 126 9 b.d.
13 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 125 10 VIS
14 KAWA TOMASZ 119 11 b.d.
15 GAWROŃSKI ARKADIUSZ 118 12 VIS
16 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 117 13 b.d.
17 DZIEDZIC PAWEŁ 115 14 b.d.
18 BARWIŃSKI MICHAŁ 112 15 b.d.
19 ANDRYCHOWSKI PAWEŁ 109 16 b.d.
20 BARANOWSKI MARIUSZ 107 17 VIS
21 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 107 17 b.d.
22 ZACHWIEJA MAREK 103 18 b.d.
23 TOMCZAK MACIEJ 100 19 b.d.
24 ŻURAWIK PIOTR 99 20 VIS
25 SZYMAŃSKI TOMASZ 97 21 b.d.
26 JASIŃSKI WOJCIECH 96 22 b.d.
27 KĘDZIORA MARIUSZ 96 22 VIS
28 JASKULSKI MAREK 95 23 b.d.
29 STASZAK ŁUKASZ 93 24 VIS
30 MICOREK PIOTR 91 25 b.d.
31 JANKOWIAK BEATA 80 26 b.d.
32 BARWIŃSKI DOMINIK 73 27 b.d.
33 KUCHARZYK ROBERT 65 28 b.d.
34 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 64 29 b.d.
35 BURCHARD WŁODZIMIERZ 52 30 VIS
36 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 36 31 VIS
37 PTASZYK ADAM 23 32 b.d.

Pistolet szybkostrzelny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 MIERZEJEK MARCIN 174 1 b.d.
2 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 173 2 VIS
3 KRZYWONOS ADAM 172 3 VIS
4 IDZIK SŁAWOMIR 165 4 b.d.
5 WOŹNIAKOWSKI JERZY 164 5 VIS
6 KĘDZIORA MARIUSZ 154 6 VIS
7 MAŁYSZEK ARTUR 147 7 VIS
8 JUSKOWIAK DARIUSZ 147 7 b.d.
9 SAWICKI NORBERT 145 8 b.d.
10 TOMCZAK MACIEJ 142 9 b.d.
11 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 141 10 VIS
12 SZAMBURSKI MARIUSZ 141 10 b.d.
13 MAĆKOWIAK MACIEJ 140 11 VIS
14 LANGE ADAM 132 12 VIS
15 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 131 13 VIS
16 PTASZYK ADAM 131 13 b.d.
17 SKRZYPCZAK JANUSZ 128 14 b.d.
18 KRZYWONOS JAN 127 15 VIS
19 BANASZEK GRZEGORZ 125 16 b.d.
20 WYRZYKIEWICZ KRZYSZTOF 119 17 VIS
21 BAZAK SEBASTIAN 118 18 b.d.
22 RATAJCZAK MAREK 117 19 b.d.
23 DZIEDZIC PAWEŁ 115 20 b.d.
24 JASIŃSKI WOJCIECH 115 20 b.d.
25 BURCHARD PIOTR 114 21 VIS
26 GROCHOWALSKI MARCIN 113 22 b.d.
27 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 113 22 b.d.
28 MICOREK PIOTR 110 23 b.d.
29 DUHR KAROL 109 24 VIS
30 JANKOWSKI MICHAŁ 109 24 b.d.
31 SZCZEPANIAK DANIEL 109 24 VIS
32 KISTOWSKA MONIKA 107 25 b.d.
33 ROŻKO PIOTR 106 26 b.d.
34 RUSZCZYŃSKI PAWEŁ 105 27 VIS
35 ŻURAWIK PIOTR 101 28 VIS
36 ROSA SEWERYN 101 28 VIS
37 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 100 29 b.d.
38 MŁOTOWSKI JÓZEF 96 30 VIS
39 MICHALCZYK ALEKSANDRA 95 31 b.d.
40 ŚLICZNY ŁUKASZ 94 32 b.d.
41 JAGIEŁA JERZY 92 33 VIS
42 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 92 33 VIS
43 MICHAŁOWICZ KRZYSZTOF 87 34 VIS
44 ŁOŻYŃSKI WOJCIECH 87 34 VIS
45 STASZAK ŁUKASZ 87 34 VIS
46 BURCHARD WŁODZIMIERZ 78 35 VIS
47 PIASNY PAWEŁ 75 36 VIS
48 WAWRZYNIAK MICHAŁ 74 37 VIS
49 SOBIERAJ JANUSZ 61 38 b.d.
50 MATUSZAK RAFAŁ 56 39 VIS
51 CELEBAŃSKI SYLWESTER 50 40 b.d.
52 ANDRYCHOWSKI PAWEŁ 49 41 b.d.
53 JASKULSKI MAREK 48 42 b.d.
54 CHOJNACKI MACIEJ 46 43 b.d.
55 CYRANIAK SARA 45 44 b.d.
56 GUMÓŁKA MICHAŁ 44 45 b.d.
57 GORWA DAMIAN 29 46 b.d.
58 GRZEŚKOWIAK WALENTY 23 47 b.d.

Karabin dowolny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 GROCHOWALSKI MARCIN 183 1 b.d.
2 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 168 2 VIS
3 DUHR KAROL 168 2 VIS
4 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 167 3 b.d.
5 DOLATOWSKI PAWEŁ 166 4 b.d.
6 WOŹNIAK PIOTR 165 5 b.d.
7 SOBIERAJ JANUSZ 157 6 b.d.
8 SAWICKI NORBERT 157 6 b.d.
9 MARCISZEWSKI BARTOSZ 155 7 b.d.
10 STASZAK ŁUKASZ 154 8 VIS
11 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 154 8 VIS
12 GUMÓŁKA MICHAŁ 153 9 b.d.
13 MAŁYSZEK ARTUR 150 10 VIS
14 GORWA DAMIAN 149 11 b.d.
15 SZYMAŃSKI TOMASZ 145 12 b.d.
16 ANDRZEJEWSKI ADRIAN 145 12 VIS
17 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 138 13 VIS
18 KAWA TOMASZ 131 14 b.d.
19 BURCHARD WŁODZIMIERZ 125 15 VIS
20 ANDRYCHOWSKI PAWEŁ 120 16 b.d.
21 KOZANECKI STEFAN 119 17 VIS
22 KUSTERKA BARTOSZ 111 18 b.d.
23 PTASZYK ADAM 107 19 b.d.
24 DZIEDZIC PAWEŁ 107 19 b.d.
25 TOMCZAK MACIEJ 104 20 b.d.
26 JANKOWSKI RAFAŁ 103 21 b.d.
27 BURCHARD PIOTR 101 22 VIS
28 JASIŃSKI WOJCIECH 99 23 b.d.
29 MICOREK PIOTR 98 24 b.d.
30 ROŻKO PIOTR 89 25 b.d.
31 KISTOWSKA MONIKA 87 26 b.d.
32 ŻURAWIK PIOTR 77 27 VIS
33 SZYMCZAK DYMITR 4 28 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy