Wyniki zawodów

Strzelnica VIS w Gostyniu 17.03.2024

Pistolet centralnego zapłonu

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 184 1 b.d.
2 SŁOMA SZYMON 183 2 b.d.
3 KRZYWONOS ADAM 182 3 VIS
4 ŚLICZNY ARTUR 182 4 VIS
5 PIASNY PAWEŁ 180 5 VIS
6 MAŃKOWSKI DARIUSZ 173 6 VIS
7 DRESZER ANDRZEJ 172 7 VIS
8 GRZYMAŁA DANIEL 166 8 VIS
9 BIEŃKOWSKI JACEK 165 9 VIS
10 DEMBIŃSKI MACIEJ 164 10 b.d.
11 DUCZMAL MACIEJ 162 11 b.d.
12 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 161 12 VIS
13 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 160 13 VIS
14 MAŁYSZEK ARTUR 157 14 VIS
15 KĘDZIORA MARIUSZ 153 15 VIS
16 KLĄSKAŁA DARIUSZ 153 15 b.d.
17 JASTRZĘBSKI TOMASZ 151 16 VIS
18 PAWLAK MAREK 150 17 b.d.
19 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S. JANUSZA 142 18 b.d.
20 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 138 19 VIS
21 PILCH TOMASZ 137 20 b.d.
22 CYRANIAK ALEKSANDER 134 21 b.d.
23 MAĆKOWIAK MACIEJ 134 21 VIS
24 PAUL WOJCIECH 132 22 b.d.
25 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 132 22 VIS
26 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 131 23 VIS
27 J********** M***** 127 24 VIS
28 ADAMKOWSKI ANDRZEJ 126 25 VIS
29 GUMUŁKA MICHAŁ 125 26 b.d.
30 KASPRZAK MACIEJ 122 27 b.d.
31 BACHÓRZ ARTUR 121 28 b.d.
32 WOŹNIAKOWSKI JERZY 120 29 VIS
33 O**** D****** 117 30 VIS
34 WALOTEK ALEKSANDER 117 30 b.d.
35 SOWA PAWEŁ 115 31 b.d.
36 MACIEJEWSKI PRZEMYSŁAW 115 31 b.d.
37 RATAJCZAK MAREK 115 31 b.d.
38 KLĄSKAŁA PATRYK 107 32 b.d.
39 MANDAT MACIEJ 105 33 VIS
40 MANDAT MIROSŁAW 104 34 VIS
41 WAWRZYNIAK ZENON 101 35 b.d.
42 JÓŹWIAK JACEK 97 36 VIS
43 SZCZAP DARIUSZ 95 37 b.d.
44 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 95 37 b.d.
45 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 94 38 b.d.
46 MAJCHRZAK PIOTR 94 38 VIS
47 ZACHWIEJA MAREK 94 38 b.d.
48 JANKOWIAK PAWEŁ 92 39 b.d.
49 KUBICA KRZYSZTOF 90 40 b.d.
50 KACZMAREK ZBIGNIEW 87 41 VIS
51 SIEJAK BARTOSZ 82 42 b.d.
52 KRYSIAK SEBASTIAN 81 43 VIS
53 KUBICA ZBIGNIEW 80 44 b.d.
54 MUSIELAK MARIUSZ 80 44 b.d.
55 ANDRYCHOWSKI PAWEŁ 79 45 b.d.
56 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 78 46 b.d.
57 MINTA MARIUSZ 77 47 b.d.
58 NOWAK ARTUR 77 47 VIS
59 KACZMAREK ŁUKASZ 75 48 b.d.
60 KOZANECKI STEFAN 72 49 VIS
61 WERWIŃSKI MAREK 65 50 b.d.
62 KŁOSOWSKA-KULSKA PATRYCJA 55 51 b.d.
63 KŁOSOWSKA SANDRA 54 52 b.d.
64 MAJCHRZAK ADAM 53 53 VIS
65 HAMERSKI WOJCIECH 52 54 VIS
66 PRZYBYŁA ŁUKASZ 45 55 b.d.
67 MARCINIAK PAWEŁ 43 56 b.d.
68 KAWA TOMASZ 42 57 b.d.
69 CELEBAŃSKI SYLWESTER 41 58 b.d.
70 GIERKO TOMASZ 35 59 b.d.
71 KURZAWSKI DAMIAN 34 60 b.d.
72 WOJCIECHOWSKI SZYMON 34 60 VIS
73 CZAJKA MIKOŁAJ 33 61 b.d.
74 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 32 62 VIS
75 DURCZEWSKI WOJCIECH 28 63 b.d.
76 WALCZAK WOJCIECH 20 64 VIS
77 SARACEN SEBASTIAN 15 65 b.d.
78 CYBULSKI MIROSŁAW 4 66 VIS

Pistolet sportowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 SŁOMA SZYMON 183 1 b.d.
2 PIASNY PAWEŁ 178 2 VIS
3 DRESZER ANDRZEJ 178 3 VIS
4 O**** D****** 178 4 VIS
5 MAŃKOWSKI DARIUSZ 169 5 VIS
6 KRZYWONOS ADAM 167 6 VIS
7 BIEŃKOWSKI JACEK 162 7 VIS
8 WASIELEWSKI SZYMON 152 8 b.d.
9 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 150 9 VIS
10 KĘDZIORA MARIUSZ 149 10 VIS
11 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 135 11 b.d.
12 JANKOWIAK TOMASZ 134 12 b.d.
13 PAWLAK MAREK 132 13 b.d.
14 BAZAK SEBASTIAN 125 14 b.d.
15 PRZYBYŁA ŁUKASZ 119 15 b.d.
16 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 119 15 VIS
17 WAWRZYNIAK ZENON 113 16 b.d.
18 KUBICA KRZYSZTOF 109 17 b.d.
19 WALCZAK WOJCIECH 105 18 VIS
20 MANDAT MIROSŁAW 102 19 VIS
21 JAGIEŁA JERZY 98 20 VIS
22 SZCZAP DARIUSZ 96 21 b.d.
23 MANDAT MACIEJ 95 22 VIS
24 JÓŹWIAK JACEK 95 22 VIS
25 JANKOWSKI MICHAŁ 92 23 b.d.
26 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 90 24 b.d.
27 JANISZEWSKI BARTOSZ 79 25 b.d.
28 JANKOWSKI RAFAŁ 71 26 b.d.
29 KAWA TOMASZ 68 27 b.d.
30 KŁOSOWSKA-KULSKA PATRYCJA 67 28 b.d.
31 JANKOWIAK PAWEŁ 61 29 b.d.
32 KŁOSOWSKA SANDRA 57 30 b.d.
33 DURCZEWSKI WOJCIECH 56 31 b.d.

Pistolet małokalibrowy

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 WASIELEWSKI SZYMON 186 1 b.d.
2 SŁOMA SZYMON 186 2 b.d.
3 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 177 3 VIS
4 MAŁYSZEK ARTUR 177 4 VIS
5 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW 170 5 VIS
6 PILCH TOMASZ 169 6 b.d.
7 JAGIEŁA DAWID 166 7 b.d.
8 CYRANIAK ALEKSANDER 164 8 b.d.
9 KLĄSKAŁA PATRYK 156 9 b.d.
10 MINTA MARIUSZ 156 9 b.d.
11 ADAMKOWSKI ANDRZEJ 154 10 VIS
12 CELEBAŃSKI SYLWESTER 153 11 b.d.
13 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 152 12 b.d.
14 JACKOWSKI PIOTR 152 12 b.d.
15 MAĆKOWIAK MACIEJ 151 13 VIS
16 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 151 13 VIS
17 KASPRZAK MACIEJ 146 14 b.d.
18 KĘDZIORA MARIUSZ 146 14 VIS
19 KACZMAREK ZBIGNIEW 145 15 VIS
20 DOLATOWSKI PAWEŁ 142 16 b.d.
21 KŁOSOWSKA SANDRA 130 17 b.d.
22 JAGIEŁA JERZY 130 17 VIS
23 KŁOSOWSKI SŁAWOMIR 129 18 b.d.
24 DURCZEWSKI WOJCIECH 128 19 b.d.
25 ZACHWIEJA MAREK 128 19 b.d.
26 MARCINIAK PAWEŁ 127 20 b.d.
27 BAZAK SEBASTIAN 122 21 b.d.
28 PAUL WOJCIECH 120 22 b.d.
29 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 115 23 b.d.
30 WALOTEK ALEKSANDER 115 23 b.d.
31 JANISZEWSKI BARTOSZ 107 24 b.d.
32 JANKOWIAK BEATA 107 24 b.d.
33 KAWA TOMASZ 104 25 b.d.
34 KAWCZYŃSKI MIKOŁAJ 103 26 b.d.
35 KUBICA KRZYSZTOF 99 27 b.d.
36 KRYSIAK SEBASTIAN 98 28 VIS
37 WAWRZYNIAK ZENON 95 29 b.d.
38 MANDAT MACIEJ 94 30 VIS
39 SELBIRAK ARTUR 94 30 b.d.
40 MANDAT MIROSŁAW 93 31 VIS
41 PRZYBYŁA ŁUKASZ 91 32 b.d.
42 MUSIELAK MARIUSZ 86 33 b.d.
43 JANKOWIAK PAWEŁ 85 34 b.d.
44 JÓŹWIAK JACEK 71 35 VIS
45 KŁOSOWSKA-KULSKA PATRYCJA 53 36 b.d.
46 WERWIŃSKI MAREK 39 37 b.d.
47 SZCZEPANIAK DANIEL 16 38 VIS

Pistolet szybkostrzelny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 DOLATOWSKI PAWEŁ 179 1 b.d.
2 BANASZEK GRZEGORZ 178 2 b.d.
3 WASIELEWSKI SZYMON 177 3 b.d.
4 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 171 4 VIS
5 MAŁYSZEK ARTUR 170 5 VIS
6 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 168 6 VIS
7 DEMBIŃSKI MACIEJ 165 7 b.d.
8 SŁOMA SZYMON 165 7 b.d.
9 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S. JANUSZA 162 8 b.d.
10 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 162 8 b.d.
11 GUMUŁKA MICHAŁ 161 9 b.d.
12 KUBICA KRZYSZTOF 158 10 b.d.
13 JANKOWIAK TOMASZ 156 11 b.d.
14 ANDRYCHOWSKI PAWEŁ 151 12 b.d.
15 PAUL WOJCIECH 150 13 b.d.
16 PRZYBYŁA ŁUKASZ 142 14 b.d.
17 JASKULSKI MAREK 140 15 b.d.
18 CHŁOPOCKI REMIGIUSZ 130 16 VIS
19 BACHÓRZ ARTUR 129 17 b.d.
20 MINTA MARIUSZ 127 18 b.d.
21 MANDAT MACIEJ 125 19 VIS
22 MANDAT MIROSŁAW 117 20 VIS
23 CZAJKA MIKOŁAJ 116 21 b.d.
24 SELBIRAK ARTUR 115 22 b.d.
25 JANKOWSKI MICHAŁ 113 23 b.d.
26 BOWSZA MARCIN 112 24 b.d.
27 JANKOWSKI RAFAŁ 109 25 b.d.
28 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 108 26 VIS
29 NOWAK ARTUR 107 27 VIS
30 JÓŹWIAK JACEK 102 28 VIS
31 WAWRZYNIAK ZENON 98 29 b.d.
32 GRZYMAŁA DANIEL 91 30 VIS
33 JANKOWIAK PAWEŁ 84 31 b.d.
34 GIERKO TOMASZ 70 32 b.d.
35 HAMERSKI WOJCIECH 36 33 VIS
36 SIEJAK BARTOSZ 1 34 b.d.
37 SZCZEPANIAK DANIEL 1 34 VIS

Karabin dowolny

L.p. Imię i nazwisko Wynik Miejsce Klub
1 MAŁYSZEK ARTUR 174 1 VIS
2 SKRZYPCZAK JANUSZ 171 2 b.d.
3 KRZYWONOS ADAM 171 3 VIS
4 SŁOMA SZYMON 169 4 b.d.
5 KĘDZIORA MARIUSZ 169 5 VIS
6 WYRZYKIEWICZ DARIUSZ 159 6 VIS
7 KASPRZAK MACIEJ 155 7 b.d.
8 SZAMBURSKI MARIUSZ 145 8 b.d.
9 ŻYCHLEWICZ TOMASZ 139 9 b.d.
10 OWCZARSKI PRZEMYSŁAW 137 10 VIS
11 WOŹNIAKOWSKI JERZY 134 11 VIS
12 CELEBAŃSKI SYLWESTER 133 12 b.d.
13 DEMBIŃSKI MACIEJ 133 12 b.d.
14 CYRANIAK ALEKSANDER 133 12 b.d.
15 MINTA MARIUSZ 132 13 b.d.
16 LASOCKA-MAĆKOWIAK ANNA 119 14 b.d.
17 BAZAK SEBASTIAN 116 15 b.d.
18 JACKOWSKI PIOTR 114 16 b.d.
19 ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 113 17 VIS
20 JANKOWSKI MICHAŁ 112 18 b.d.
21 TRZCIŃSKI RADOSŁAW 111 19 VIS
22 JANKOWSKI RAFAŁ 107 20 b.d.
23 GRZYMAŁA DANIEL 104 21 VIS
24 SZCZAP DARIUSZ 104 21 b.d.
25 WALOTEK ALEKSANDER 102 22 b.d.
26 MAĆKOWIAK MACIEJ 102 22 VIS
27 JAGIEŁA JERZY 100 23 VIS
28 GRĄDZIELEWSKI KRZYSZTOF 99 24 VIS
29 KUBICA ZBIGNIEW 99 24 b.d.
30 KACZMAREK ZBIGNIEW 98 25 VIS
31 MANDAT MIROSŁAW 98 25 VIS
32 JÓŹWIAK JACEK 97 26 VIS
33 MAĆKOWIAK PRZEMYSŁAW S. JANUSZA 95 27 b.d.
34 SZCZEPANIAK DANIEL 90 28 VIS
35 PAWLAK MAREK 89 29 b.d.
36 JANKOWIAK BEATA 88 30 b.d.
37 BOWSZA MARCIN 88 30 b.d.
38 MANDAT MACIEJ 86 31 VIS
39 KRYSIAK SEBASTIAN 82 32 VIS
40 PRZYBYŁA ŁUKASZ 82 32 b.d.
41 ANDRYCHOWSKI PAWEŁ 79 33 b.d.
42 MACIEJEWSKI PRZEMYSŁAW 78 34 b.d.
43 WAWRZYNIAK ZENON 75 35 b.d.
44 JANKOWIAK TOMASZ 71 36 b.d.
45 JANKOWIAK PAWEŁ 69 37 b.d.
46 JAGIEŁA DAWID 67 38 b.d.
47 ZACHWIEJA MAREK 65 39 b.d.
48 SELBIRAK ARTUR 63 40 b.d.
49 WALCZAK WOJCIECH 61 41 VIS
50 KUBICA KRZYSZTOF 61 41 b.d.
51 JASKULSKI MAREK 57 42 b.d.
52 CYRANIAK SARA 52 43 b.d.
53 KAWCZYŃSKI MIKOŁAJ 48 44 b.d.
54 CZAJKA MIKOŁAJ 46 45 b.d.
55 GIERKO TOMASZ 45 46 b.d.
56 JANISZEWSKI BARTOSZ 44 47 b.d.

Miejsca wytłuszczone ustalone zostały decyzją komisji sędziowskiej w oparciu o wyniki cząstkowe. Pozostałe miejsca wynikają z sumarycznej punktacji.

W tabeli konkurencji Trap-25 wytłuszczonym drukiem zaznaczono kolejność oraz wyniki uzyskane w rozgrywce finałowej.


« powrót do listy